Ar tikite horoskopais?  (Skaityti 2815 kartai) Spausdinti

1 B


Mantas  Vasario 01, 2013, 17:01:44

Kaip manote ar remiantis vien zvaigzdemis ir planetomis galima apibudinti zmogu?

Prisijungęs


Revenant  Balandžio 09, 2013, 22:01:29

Ne tik kad gali daug pasakyti apie žmogų, bet ir pasako. Žinoma ne tie bulvariniai horoskopai, masiškai spausdinami spaudoje ir taikomi masėms. Individualiai sudarytas horoskopas, ypač jei astrologas yra pažengęs yra neįtikėtinai tikslūs ir taikliai apibūdina asmenybę.

Tikėjimas ar netikėjimas tokiais dalykais paprastai priklauso nuo žmogaus sąmoningumo. Tie kurie daug rėkauja, kad "astrologija nesamonė" tiek ir težino, tuo labiau tikėtina, kad jų žinios remiasi pletkais.

Prisijungęs


Mantas  Balandžio 09, 2013, 22:57:39

O kaip tu apibudinsi tuos atvejus - daugybe atveju, kai horoskopas visiskai priesinagi apibudina zmogu? Kas cia zvaigzdes klaida padare ar kaip, ar mes dar iki galo nesam istyre visko?

Prisijungęs


Revenant  Birželio 06, 2013, 23:31:47

 Viskas priklauso nuo žmogaus gebėjimo suvokti dėl ko viskas vyksta. Žiūrint iš tų pozicijų, kad gyvenime mums leista veikti atitnkamuose rėmuose ir jų peržengti nelabai įmanoma, galima teigti, kad jei papuolė pas tokį žmogų, kuris netikslingai horoskopą parašė, tai tam (kuriam daromas horoskopas) nelemta apie save žinoti daugiau, nei žino dabar.

 Apskritai, viskas labai priklauso nuo to, kuris daro horoskopą, jo lygmens. Visiškai sutinku su tavo teigimu, kad tai klaida. Kiek man žinoma horoskopo darymo atvejų, visi sakydavo 99.9% atitinka. O dėl "iki galo nesam ištyrę visko" tai... Teisingai sakai. Pasaulis yra toks platus, toks nuostabus ir toks beribis, kad visko žinoti neįmanoma. O tie kas žino yra ten, kur nerūpi mūsų komercinis smalsumas.

Prisijungęs


pliusas  Birželio 17, 2013, 13:22:12

Man patinka juos paskaitinėt  ;D

Prisijungęs


Liutavaras  Rugpjūčio 21, 2013, 15:28:15

Iš tiesų horoskopais laikraščiuose ar žurnaluose netikiu, nes kaip ir rašiau visa tai sudaryta tik bendrai visiems zodiako ženklams, vienam mėnesiui... Tuo tarpu astrologo Pavelo Globos sudarytais horoskopais, kai kurie turtingi ir įžymūs pasaulio žmonės ne tik tiki, bet jo sudarytais horoskopais gyvena, pasikliauja ir pasirašo labai svarbias sutartis... Pavelas Globa turi ir savo asmenines astrologijos mokslo mokyklas(institutus) kurie veikia Maskvoje, visoje Rusijoje ir netgi Vilniuje yra P. Globos - Avestos Astrologijos mokykla (Школа Авестийской Астрологии П.Глоба), kasmet jo mokyklas baigia daugelis mokinių, bet tik vienetai ko nors pasiekia ir įsisavina žinias kurias jis jiems suteikia... Viena garsiausių astrologių Lietuvoje anot yra jo mokinė: Palmira Kelertienė. Kai kurie žmonės tiki ir ja, bet čia jau jų pasirinkimas... Tad manau sudarinėti horoskopus gali tik labai protingi, išsimokslinę ir turintys tam talentą žmonės...

P.S. Asmeniškai aš, tai visai norėčiau kada nors užsisakyti asmeninį horoskopą pas Pavelą Globą ir pats įsitikinti ar jis tikrai jau taip teisingai nusako kiekvieną mėnesio dieną. ;)

Prisijungęs