Numerologija, kas gi tai?  (Skaityti 7151 kartai) Spausdinti

1 B


star  Birželio 28, 2012, 21:55:58

Numerologija – tai vienas iš seniausių mokslų atskleidžiančių žmogaus asmenybę, charakterį ir netgi likimą. Kai kurių šaltinių duomenimis numerologija atsirado netgi anksčiau už astrologiją ir buvo žinoma jau senovės Egipte. Tikima, kad skaičiai turi magiškų savybių, taip pat manoma, kad kiekvienas skaičius, kaip kiekviena nata turi skirtingą vibraciją, kuri ir suteikia vis kitas savybes.
Numerologiją susistemino, išplėtojo ir paliko kitoms kartoms žymus matematikas Pitagoras.
Pitagoras Samietis (582 pr. m. e. – 496 pr. m. e., graik. Πυθαγόρας) – jonėnų mistikas, filosofas ir matematikas, religinio – mokslinio pitagorininkų sąjūdžio įkūrėjas. Jo vardas tradiciškai buvo sietas su Pitagoro teoremos suformulavimu.
Numerologijos yra daug metodu-Pitagoro kvadratas, numerologija pagal gimimo data, pagal vardo raides ir t.t

Prisijungęs


vitake  Birželio 29, 2012, 13:33:40


Prisijungęs


Maiklas  Spalio 06, 2012, 19:11:20

cia nelabai tiketina nes skaiciai nelabai ka gali pasakyti apie mus

Prisijungęs


vitake  Spalio 07, 2012, 17:12:04

Dalį to pasakyti gali

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 08, 2012, 13:15:59

Skaičiai tik gali nurodyti kad nors, bet pvz pasakyti gyvenimo kelia, kaip gyvensi nepasakys, kiekvienas gali savo gyvenimą pakeist

Prisijungęs


vitake  Spalio 08, 2012, 13:18:23

Aišku ateities negali nuspėti, nebent pasakyti dalį žmogaus charakterio ir būdo, o pagal tai galima nuspėti ir likimą.

Prisijungęs


Maiklas  Spalio 08, 2012, 15:15:38

likima galima nuspeti bet nevisada viskas buna taip kaip nori

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 08, 2012, 15:19:58

Krc užknisat, sakot tą patį per tą patį, arba ką aš jau pasakiau. Veikt neturit ką, ar kaip?

Prisijungęs


vitake  Spalio 08, 2012, 17:17:26

Krc užknisat, sakot tą patį per tą patį, arba ką aš jau pasakiau. Veikt neturit ką, ar kaip?
Žmogau, tu parašei tik vieną postą ir tai:
Skaičiai tik gali nurodyti kad nors, bet pvz pasakyti gyvenimo kelia, kaip gyvensi nepasakys, kiekvienas gali savo gyvenimą pakeist

Kur tu matai kopijavimą tavo žodžių? Per daug susireikšmini.

Prisijungęs


Chesas  Lapkričio 10, 2012, 23:33:44

Pitagoro kvadratas pasakė labai daug apie mane :)

Prisijungęs


Mantas  Vasario 08, 2013, 19:19:24

Cia tas pats, kaip kol neperskaitai horoskopo visa diena nesiseka, o horoskope raso, kad geriausia diena savaitej turi buti, tai ir nusiteiki toliau save taip. Tai as pavyzdziui, kai ten ziuriu i tuos skaicius, ka jie reiskia, tai atrodo, kad va butent turi tu savybiu kaip rasoma, nors daugelis budingos beveik visu tipu zmonems ir cia aiskinkis nesiaiskines..

Prisijungęs


Revenant  Balandžio 09, 2013, 22:02:25

Pasakiškas dalykas ta numerologija :3 daug pasako apie žmogų ir tuo labiau gali labai pagelbėti susiprasti savo stiprybėse ir kitose savybėse, kurias reiktų stiprinti.

Prisijungęs


Mantas  Balandžio 09, 2013, 23:01:58

Kiek skaiciau, bandziau tiksliau skaityt, tai man visiskai nieko nepadejo ir cia jau priklauso viskas nuo to ,kurioje aplinkoje gyveni, su kuo bendrauji, kaip buvai aukletas..Galbut tos savybes, kurios  pagal planetas, zvaigzdes tau yra skirtos ir turi truputi didesne itaka, bet nuo aplinkybiu jos gali visiskai isnykti arba pasikeisti priesiskai. Taigi reziume: galbut jos butu tikslios, ne tokiame pasaulyje, kokiame gyvename mes..

Prisijungęs


Šešėlis  Balandžio 10, 2013, 00:31:50

Visos tos numerologijos, zodiakai yra tik kaip karkasas. O namą jūs patys per gyvenimą pasistatot, pagal savo planą.

Prisijungęs


Liutavaras  Rugpjūčio 21, 2013, 15:00:13

Numerologija, tai tiesiog skaičių reikšmės, bei jų išsidėstymas jūsų gimimo datoje ir visur kur yra skaičiai...
Tikslios skaičių reikšmės būtent jums niekas neišras, visos reikšmės skaičiams buvo sudarytos bendrai visiems, tad didžiulio tikslumo iš jų tikėtis nereikėtų... Reikia nepamiršti, kad jūs turite savo vardą ir pavardę, gimimo datą, savo amžių, kraujo grupę, tėvus - kurie bėje taip pat turėjo savo likimą ir charakterį duotą jau nuo jų tėvų(jūsų senelių), jų gimimo datos, kraujo grupės, vardai, pavardės, visa tai ir lemia jūsų likimą... Todėl norint sužinoti savo likimą ar ateitį, jums neužteks vien jūsų gimimo datos... Jums reikės visų pirma sužinoti savo gimimo datos reikšmę, vardo reikšmę, pavardės, kraujo grupės ir dar daug ko... Visas savo gautas reikšmes apibendrinti, tada pradėti ieškoti savo antrosios pusės(jei tokia yra) reikšmes: jų įtaką jums, tada tėvų ir senelių visas reikšmes, kurias taip pat apibendrinti ir tik tuomet, kai viską suradote, apskaičiavote, apmąstėte galite tik maždaug suprasti koks jūsų likimas ir kokia jūsų ateitis gali būti... Bet žinokite, kad tai tik spėjimas, nes mes negalime surasti visos savo giminės reikšmių, tai praktiškai neįmanoma, nes užtruktų per daug laiko... Mes esame savo likimo kalviai, o tai ką mes bandome nuspėti yra tik dalelė tiesos apie mus... Mes per daug mažos būtybės tokiam dideliam ir paslaptingam pasaulį.:)

P.S. Atsiprašau už tiek daug apmąstymų, bet tik norėjau pabandyti paaiškinti skeptikams, kurie netiki į numerologiją, jog viskas ir negali būti labai tikslu, nes ateities ir likimo spėjimas, tai ne "sėmkų" graužimas, tai ilgas, sunkus ir daug jėgų reikalaujantis darbas... O dėl įdomumo visai šaunu pasiskaičiuoti savo "Pitagoro" kvadratą, gyvenimo kelio skaičių, nes visame tame tikrai yra nors truputis tiesos:)

Prisijungęs