Nuspalvinkite savo vardą ir gimimo datą  (Skaityti 2380 kartai) Spausdinti

1 B


Aalyah  Spalio 20, 2012, 18:34:24

Pagal senovinius mokymus spalva atsiranda iš garso. Kiekvienas vardas turi savo spalvą. Vardas suteikiamas gimus, ir jo vibracijos sinchronizuotos su tam tikro ilgumo šviesos banga. Vardas - tai spalvota žmogaus etiketė, kuriai būdingos tam tikros spalvinės charakteristikos. Netgi pakeitus pavardę, pavyzdžiui, ištekėjus, vardas, gautas gimus, toliau tebevibruoja naujame derinyje. Per visą gyvenimą išlieka pirminės spalvos dvasinė reikšmė. Parenkant kūdikiui vardą, rytuose tam skiriama ypač daug dėmesio. Tolimesniui savo gyvenimui žmogus turi priartėti prie savo vardo reikšmės. Visas žmogaus organizmas atsiliepia į spalvines savo vardo vibracijas. Čia pasistengsiu surašyti pagrindines spektro spalvas, o po to paaiškinsiu, kaip galima nustatyti savo vardo spalvą ir išsiaiškinti ar esate harmonijoje su savo vardo vibracijomis.
Raudona = 1 = A, I, S, J.
Orandžinė = 2 = B, J, T, Y.
Geltona = 3 = K, U, V.
Žalia = 4 = G, L, F, E.
Mėlyna = 5 = D, M, H.
Tamsiai mėlyna (indigo) = 6 = Ė, N, C.
Violetinė = 7 = O, Č.
Rausva = 8 = Ž, P, Š.
Auksinė = 9 = Z, R.

~~~

Taigi, sakykime, turime vardą Aalyah, taigi: 1 1 4 2 1 5 = 14 = 5 = Mėlyna. Kitas etapas nustatyti, kokių būtent spalvų mūsų vardui trūksta. Aalyah jau nurodyti vardo raidėmis atitinkantys skaičiai ir spalvos. Taigi raidę a atitinka skaičius 1 ir raudona spalva.
A - 1 - raudona
A - 1 - raudona
L - 4 - žalia
Y - 2 - orandžinė
A - 1 - raudona
H - 5 - mėlyna.
Dabar pažiūrim, kokį kiekį ir kokių spalvų yra varde. Aalyah pvz: Raudona = 3, žalia = 1, orandžinė = 1, mėlyna = 1.
Vadinasi trūksta geltonos, indigo, violetinės, rausvos ir auksinės spalvų. Reikėtų pasirūpinti dėl šių spalvų, reikia, kad organizmas jų gautų per maistą, per interjerą, net su mintimis. Nurodytų spalvų energijos trūkumas neigiamai atsiliepia žmogaus kasdieniniam gyvenime. Kai vardui trūksta vienokių ar kitokių spalvų, ne visada pavyksta įgyvendinti mūsų norus. Tai turi įtakos visoms organizmo plotmėms: fizinei, emocinei ir sąmonės plotmei.

~~~

Gimimo data esti dar vienas fiksuotas gyvenimo momentas, turintis savo ypatingą spalvą, dažnai sutampančia su vardo spalva. Tuo atveju, kai spalva nesutampa, pagalvokime, gal verta pakeisti vardą. Norėdami nustatyti gimimo datos spalvą, susumuokime ja sudarančius skaičius. Paskui pažvelkime į pagrindinių spektro spalvų lentelę, kur nurodyti spektro spalvų atitikmenys plačiams. Gali būti, kad tėvų spalvinės vibracijos atitinka mūsų vardą (arba neatitinka). Įdomu nustatyti, kokios mūsų draugų, bendradarbių vardų spalvos, ar jos derinasi su mūsų vardo vibracijomis: pagal minėtą lentelę galima patikrinti bet kurį žodį ar skaičių. P.S Iš pradžių straipsnį norėjau siųsti administracijai, kad įkeltų į index, bet pagalvojau, gal čia bus geriau.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 19, 2013, 21:44:43

O kur 0 ?  :D

O tai tarkim: mano būtų va toks:

Lukas  1999 05
25

Prisijungęs


eve9lin  Birželio 21, 2013, 18:05:23

EVELINA     o su data nelabai pavyktu, nes 3 nuliai.

Prisijungęs