Spalvų kvėpavimo terapija  (Skaityti 2254 kartai) Spausdinti

1 B


Aalyah  Spalio 21, 2012, 13:30:48

Vienas iš svarbiausių gyvybės elementų yra oras. Dauguma žmonių gauna nepakankamai gryno oro ir taip silpnina savo energiją. Mes galime panaudoti orą spalvų terapijoje ir taip padėti savo kūnui atsikratyti nemalonių būsenų. Atlikti spalvų terapija labai paprasta. Efektinga tai daryti lauke arba prie atviro lango. Oras, patekęs į kūną, tampa energija. Šios energijos galingumui didelę reikšmę turi mūsų mintys. Spalvų įkvėpimas padės atsikratyti įvairių fizinių ir dvasinių negalių. Labai svarbu pajusti, kokių spalvų jums reikia. Apsisėskite patogiai. Stuburas turi būti tiesus. Įkvėpkite lėtai per nosį, skaičiuodami iki 5 ar 6. Išlaikykite įkvėptą orą lėtai skaičiuodami iki 12. Tada lėtai iškvėpkite, skaičiuodami iki 5 ar 6. Labai svarbu skaičiuoti lėtu ritmu. Kai įkvėpiate, pajauskite ir matykite įeinantį orą kaip tam tikrą, jums reikalingą spalvą. Matykite ir pajuskite, kaip ta spalva sureguliuoja tai, kas jums skauda ar kelia nerimą. Jei nesate tikri, kokios jums reikia spalvos, įkvėpkite švarią, baltą šviesą. Galite iš eilės kvėpti ir visas vaivorykštės spalvas, kad subalansuotumėte visą savo energijos sistemą. Elektyviausias kvėpavimas vieną spalva laikas - 3, 5 minutės. Kiekviena spalva įtakoja skirtingai.

~~~

Raudonas įkvėpimas - suteikia energijos, drąsos, pasitikėjimo savimi, sušildo, padeda peršalus, gydo slogą, padeda atsikosėti, didina kraujo spaudimą, gerina kraujagyslių veiklą.
Rausvas įkvėpimas - padeda vienatvės metų, lygina odą, gydo odos susirgimus, švarina mintis, padeda išlikti jaunam.
Orandžinis įkvėpimas - balansuoja emocijas, pažadina kūrybiškumą, gyvenimo džiaugsmą, padeda įveikti melancholiją, niūrią nuotaiką, stiprina raumenis, gydo skrandžio ir žarnyno ligas.
Geltonas įkvėpimas - praktin protinius sugebėjimus, padeda lengviau įsisavinti žinias, padeda depresijos metu, žadina optimizmą, pasitikėjimą savimi, padeda atsikratyti neigiamų minčių, gydo virškinimo, šlapimo pūslės ligas.
Žalias įkvėpimas - ramina nervus, padeda atsikratyti blogų įpročių, balansuoja proto ir jausmų energiją, skatina draugiškumą, tikėjimą, ramybę, mažina kraujo spaudimą. Negali naudoti turint piktybinių ir kitokių auglių, nes žalia spalva skatina augimą. Padeda gyti žaizdoms, mažina galvos skausmą.
Žydras įkvėpimas - ramina, pažadina meninius sugebėjimus, intuiciją, padeda atsipalaiduoti, skatina dvasinio augimo troškimą, gydo gerklės ligas, padeda esant aukštam kraujo spaudimui.
Indigo įkvėpimas - greitina žaizdų gijimą ir atsigavimą po operacijų, gydo kūną ir dvasią, padeda atsiverti intuicijai, naikina ikyrias mintis, padeda vienatvės metu.
Violetinis įkvėpimas - padeda atsikratyti ikyrių minčių, negatyvių jausmų, padeda išsipildyti dvasiniams troškimams, svajonėms, gydo auglius, malšina tiek fizinį, tiek dvasinį skausmą.
Jeigu sunku įsivaizduoti spalvą, pasidėkite priešais save vos spalvos medžiagą ar popierių.
P.S tai baltoji magija.

Prisijungęs


vitake  Spalio 21, 2012, 14:56:46

Esu girdėjusi ir bandžiusi tai.. Bet nelabai pasiteisino. Tiesiog tai biologinis dėsnis, iš kvepavimo gauname energijos, nepaisant spalvos. Nors taip pat teko girdėti apie jogą kuris nieko nevalgo bet yra sveikut sveikutėlis, ir manoma, kad jam padeda tai, kad kur jis gyvena viskas raudona, tiek jo rūbai tiek kambario sienos ir visą kita.

Prisijungęs


Fasiras  Gruodžio 10, 2015, 19:08:15

Įdomu, išbandžiau veitoj šitą vadinamą ,,Spalvų kvėpavimą", jautės kažkokia įtaka, bet klausimas, ar čia dėl psichologinio įsitikinimo, ar tikrai kažkas magiško:)

Prisijungęs