Balsavimas

Ar tikite ateivių egzistavimu?


Ne, jų nėra.
Taip, bet nesu jų matęs.
Tie, kas tiki jų buvimu - išprotėję.
Taip, esu matęs NSO.
Kita. (Parašyk)


Ateiviai  (Skaityti 18740 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Maiklas  Spalio 09, 2012, 13:00:01

tas  savaime aisq bet is lasteliu vystosi

Prisijungęs


eugenijus39  Spalio 10, 2012, 21:32:39

Nelabai tikiu, nes nėra nieko kas įrodytų jų egzistavimą.

Prisijungęs


Maiklas  Spalio 10, 2012, 21:35:30

Nelabai tikiu, nes nėra nieko kas įrodytų jų egzistavimą.
nera irodymu? kiek yra video kurie teigia apie ju egzistavima tik zmones nenori to pripazinti net jai pats pamatytum ir nufillmuotum tavimi niekas netiketu taip pat kaip ir tu

Prisijungęs


eugenijus39  Spalio 10, 2012, 22:24:37

Lengva padaryt ta video  ;)

Prisijungęs


Maiklas  Spalio 11, 2012, 00:07:10

nu bet ne tiek kad  ju butu simtai

Prisijungęs


Legatas  Spalio 23, 2012, 18:12:17

Straipsniukas is 15min.lt

" Kai spaudoje pasirodė straipsnių apie padažnėjusius NSO vizitus Žemėje, daugeliui kilo klausimas, kodėl ir koks užsienio vyriausybių tikslas paviešinti ilgai slėptus faktus. Ar esame pratinami prie minties, kad ateiviai išties egzistuoja? Koks jų viešnagių tikslas?

 Anot mokslininko, bioenergetiko Jono Algimanto Dainausko, į žmonių rasę panašių humanoidų egzistavimas – realybė. Ir aukšto lygio civilizacijos turi susisiekimo objektus, kuriuos mes vadiname neatpažintais skraidančiaisiais objektais (NSO). Juk mes taip pat skraidome į kitas planetas, siunčiame techniką jiems tyrinėti. Taigi nieko nuostabaus.

 „Jau seniai NSO reiškinį rimtai tiria FTB, NATO ir kitos karinės institucijos. Užsienio karo akademijų lakūnų nuostatuose yra instrukcijos, kaip elgtis susitikus su NSO. Pastaruoju metu vyksta pasaulinio lygio vyriausybiniai, taip pat NATO štabų, mokslininkų pasitarimai, susiję su NSO vizitais Žemėje, – atvirauja  mokslininkas. – JAV priėmus įstatymą apie informacijos laisvę, jau nuo 1979 metų duomenys apie NSO tapo prieinami visuomenei. Klausimas, kam visa tai reikėjo slėpti, kas neva nebuvo slapta. Kam buvo naudinga paruošti visuomenę, kad ji netikėtų NSO? Gal baimintasi visuomenės reakcijos?

 Jau praėjusiame šimtmetyje pasaulio žiniasklaidoje pasirodydavo straipsnių apie kontaktus su ateiviais, paslaptingus žmonių dingimus, per naktį atsiradusius piešinius javų laukuose ir t. t. Dabar NSO vizitų dar pagausėjo. Ir apie tai kalbama jau ne hipotezių lygmeniu, o kaip apie faktą. Akivaizdu, kad pastaruoju metu mėginama visuomenę pratinti prie šios minties, stebima, kokią ji sukels žmonių reakciją, nes ateivių vizitų neišvengiamai daugėja ir daugės. Kaip ir mačiusiųjų ar užfiksavusiųjų NSO. Oficialiai šis reiškinys iki šiol nepripažintas. Kas turėtų viešai patvirtinti, kad egzistuoja nežemiškos civilizacijos: mūsų, JAV ar kitų šalių vyriausybės, mokslų akademijos?.. Klausimas, kodėl delsiama, nenorima atskleisti visos informacijos ir kam tai naudinga ar nenaudinga. Yra mokslininkų, kurie laikosi pasenusių konservatyvių pažiūrų. Neigia tai, kas neišvengiama, nes pripažinus daugelį faktų, susijusių su kitomis nežemiškomis civilizacijomis, tektų perrašyti žmonijos istoriją.“

Ateiviai iš Nibiru planetos

 „Įrodymų apie NSO apsilankymą Žemėje užfiksuota jau senovės šumerų civilizacijos laikais. Išlikę ne tik piešinių, bet ir rašytinių šaltinių, – sako J. A. Dainauskas. –  Manau, kad šios anksčiau įslaptintos informacijos viešinimas susijęs su Žemės link artėjančia Nibiru planeta. Ji prisiartina maždaug kas 3600 metų, o apie 2012-uosius turėtų priartėti labiausiai?..

 Mūsų planetą ateiviai aplanko atskirais laivais, tiksliau, ištisomis gyvenamosiomis kosminėmis stotimis, kurių gabaritai gali siekti 10 kilometrų ir daugiau. Tai – gyvenamosios kosminės stotys, panašias, beje, esame sukūrę ir mes, žmonės. Tai – jokia mistika. Vieni  ateiviai – kitų nežemiškų civilizacijų atstovai, kiti – jų pasiųsti biorobotai.

 Prieš keletą metų buvo paskelbta dar viena pasaulį sukrėtusi sensacinga žinia, kad Fobas – Marso palydovas – dirbtinis kūnas. Paskaičiuota, kad jo skriejimo greitis ir sukimosi ašis pernelyg dideli įprastiems natūraliems planetų palydovams. Mokslininkų manymu, Fobas galėjo būti arba yra kosminė kitų nežemiškų civilizacijų stotis.

 Pagal šumerus, ateiviai iš Nibiru planetos Žemėje apsilankydavo reguliariai. Anot jų rašytinių šaltinių, dabartiniai žmonės yra sukurti šios nežemiškos civilizacijos atstovų. Kad esame kilę iš beždžionių – jau pasenęs mitas, neteisinga informacija. Žmonės išsivystė iš skirtingos atšakos. O skirtingas rases lėmė kraujomaiša su skirtingų nežemiškų civilizacijų atstovais.“

 Visai tikėtina, kad įvykus kraujomaišai tarp Žemės ir ateivių galėjo atsirasti nauja žmonių rasė. Apskritai mintis, kad esame kilę ne iš primityvių gyvūnų, skamba daug patraukliau.

Iki mūsų klestėjo išsivysčiusios civilizacijos

 Neatmetama hipotezė, kad būtent ateiviai sukūrė aukšto lygio šumerų civilizaciją, suteikė jiems mokslo, naujų technologijų žinių. Šumerų mituose pasakojama, kaip iš dangaus nusileido dievai ir išmokė juos daugybės dalykų. Šumerų astrologai molio lentelėse aprašė Nibiru planetą, iš kurios atskrido dievai. (Netgi Biblijoje minimas ne Dievas, o terminas „dievai“.) Beje, Žemės link artėjanti Nibiru JAV mokslininkų buvo aptikta ir įvardyta kaip „planeta X“ dar XX a. pabaigoje.

 Mokslininko, bioenergetiko J. A. Dainausko teigimu, daugelį atradimų, išradimų žmonija padarė ateivių dėka, nes iš jų nuolat gauna naudingos informacijos. „Tranzistoriai, įvairios mikroschemos ir kitos technologijos perimtos iš ateivių. Beje, Hitlerio valdymo laikotarpiu buvo sukurtas ir išbandytas atominis ginklas, taip pat pirmosios skaidančiosios lėkštės, analogiškos NSO. Kaip manote, iš kur mokslininkai gavo informacijos?! Jau tada vyriausybių lygmeniu buvo bendradarbiaujama su kitų civilizacijų atstovais.

 Taigi visai tikėtina, kad nuskendusios Atlantidos gyventojams nežemiškų civilizacijų būtybės padėjo išrasti elektrą, kondicionierius, orlaivius, tramvajų ir t. t. Archeologai, tyrinėdami nuskendusias, kaip spėjama, Atlantidos miestų liekanas, rado išlikusių žemės drebėjimams atsparių megalitinių statinių. Yra hipotezių, jog Atlantidoje gyveno milžinai atlantai, kurie galėjo būti ateivių ir Žemės žmonių palikuonys.

 „Mūsų planetoje yra tokių senų statinių, kurie, manoma, atsirado anksčiau nei žmonija. Klausimas, kas juos pastatė, –  svarsto  J. A. Dainauskas. – Štai Kinijoje XX a. viduryje atrastas piramidžių, kurios, manoma, daug senesnės ir didesnės už Egipto piramides, kompleksas. Dabar čia įkurta karinė bazė. Po keliasdešimt tonų sveriančios moajų statulos Velykų saloje, Naskos linijos (milžiniškos gyvūnų figūros, matomos tik iš paukščio skrydžio) Peru Anduose, nežemiškos kilmės piešiniai javų laukuose, piramidės Japonijos jūros ir kitų žemynų vandenynų gelmėse bei kiti fenomenalūs statiniai, ištisi povandeniniai miestai nelabai galėjo būti sukurti vien žmogaus pastangomis.“

Yra įvairių rūšių ateivių

 XX a. pirmą kartą apie NSO reiškinys paminėtas 1942 metais, kai JAV prezidentas F. D. Rooseveltas įsakė apšaudyti šalia Los Andželo pasirodžiusį NSO. Oficialiuose dokumentuose nurodyta, kad buvo paleista 1430 sviedinių, bet jie nesunaikino nė vieno disko pavidalo skraidančiojo objekto. Pasak knygos apie NSO autoriaus Miltono Williamo Cooperio, nuo 1947 iki 1952 m. JAV teritorijoje rasta trylika nežemiškos kilmės sudužusių skraidančiųjų objektų.

 „Pirmąsyk JAV nukritusi skraidančioji lėkštė (NSO) buvo aptikta 1947 m. Naujojoje Meksikoje, 1953 m. Arizonos valstijoje rasti sudužę NSO su ateivių kūnais. Ypač daug sudužusių ateivių laivų aptikta Rusijoje. Ši informacija pradėta skleisti generolų, mokslininkų lygiu. Ufologai iš dešimties ateivių rūšių išskiria du pagrindinius, dažniausiai aptinkamus tipus. Vieni yra aukšto ūgio (siekia beveik 2 m), labai panašūs į baltosios rasės žmones. Kiti yra pilkos spalvos, ovaliomis galvomis bei didelėmis akimis (knygose pateikiamos autentiškos jų nuotraukos). Šiandien kalbama, kad pilkieji jau seniai bendradarbiauja su atskiromis vyriausybėmis ir slaptosiomis karinėmis tarnybomis, vyksta plačiajai pasaulio visuomenei nežinomi susitarimai. Kalbama, kad pilkieji ateiviai jau seniai ragina sunaikinti branduolinį ginklą, nenaudoti technologijos išradimų karo tikslams. Taip pat pataria nekontaktuoti su kitų civilizacijų atstovais, nes tarp jų yra ir agresyviai nusiteikusių prieš Žemės gyventojus. Kai kurie šaltiniai netgi teigia, kad pilkieji yra pasiūlę savo pagalbą iškilus grėsmei“, – pasakoja mokslininkas, bioenergetikas J. A. Dainauskas.

 Jo nuomone, reikia kuo anksčiau parengti visuomenę tokiai informacijai, kuri daugeliui gali sukelti psichologinį šoką. Mokslo lygmeniu jau nieko nestebina mintis, kad mūsų planeta gali būti uostas kitokioms gyvybės formoms, tik laiko klausimas, kada ir kas tai oficialiai pripažins..."

Prisijungęs


angel  Birželio 16, 2013, 21:07:08

jau kuo, tai tuo, bet ateiviais netikiu  :D ;D

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 16, 2013, 21:08:10

Tai manai, kad mes visoje visatoje vieni? :D

Prisijungęs


angel  Birželio 16, 2013, 21:12:01

 O tu manai kad ne vieni, vadinasi tu vienas iš tų tikinčių ateiviais  ;D

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 16, 2013, 21:13:57

Tai žinoma manau, kad ne vieni ;) Čia tik retas individas gali manyti, kad mes pasaulio bamba ;)

Prisijungęs


angel  Birželio 16, 2013, 21:22:58

o kodėl mes negalėtumėme būti pasaulio bamba  :D ;) žinau daugybę žmonių ateiviais  netikinčiais , ir tai tikrai ne retas netiki  :P

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 16, 2013, 21:30:39

kiek tas daugybė? 10?20? pasaulyje yra 7mlrd žmonių, net jei visa Lietuva netikėtų tai būtų retas kuris.

Prisijungęs


pliusas  Birželio 17, 2013, 10:15:09

O man atrodo kad retas individas tiki kad yra ateivių  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Prisijungęs


MISTIKA  Birželio 17, 2013, 11:01:38

nėra įrodymų kad yra ateivių   :)

Prisijungęs


Žaltys  Birželio 17, 2013, 11:25:30

Yra daugybė įrodymų. Yra žmonių kurie įsiveržė į NASA kompiuterius ir rado daug slaptų failų ir nuotraukų, liudijančių, kad ateiviai egzistuoja. Prieš labai daug metų Marse gyvavo gyvybė. Kodėl tada Marse negalėjo išsivystyti protaujančios būtybės, tokios, kaip mes ? Po kažkiek laiko, kai suiro Marso atmosfera, toje planetoje išnyko visa gyvybė, joje pasidarė neįmanoma gyventi, galbūt ateiviai buvo pakankamai išsivystę ir jie patraukė į kitas žvaigždžių sistemas, ieškoti sau naujų namų ?

Prisijungęs