Balsavimas

Ar tikite ateivių egzistavimu?


Ne, jų nėra.
Taip, bet nesu jų matęs.
Tie, kas tiki jų buvimu - išprotėję.
Taip, esu matęs NSO.
Kita. (Parašyk)


Ateiviai  (Skaityti 18738 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


pliusas  Birželio 17, 2013, 13:17:30

Yra daugybė įrodymų. Yra žmonių kurie įsiveržė į NASA kompiuterius ir rado daug slaptų failų ir nuotraukų, liudijančių, kad ateiviai egzistuoja. Prieš labai daug metų Marse gyvavo gyvybė. Kodėl tada Marse negalėjo išsivystyti protaujančios būtybės, tokios, kaip mes ? Po kažkiek laiko, kai suiro Marso atmosfera, toje planetoje išnyko visa gyvybė, joje pasidarė neįmanoma gyventi, galbūt ateiviai buvo pakankamai išsivystę ir jie patraukė į kitas žvaigždžių sistemas, ieškoti sau naujų namų ?
Labai protingai pasakyta ;)
 Bet viskas gali būti išgalvota, galbūt tas įsiveržimas net nebuvo tikras ir pan, gal tai tik kažkokiam tikslui buvo visa tai paviešinta(bet tai nereiškia kad tai tikra :( ).

Prisijungęs


Žaltys  Birželio 17, 2013, 17:27:59

Nemanau, kad tai buvo melas, nes tas žmogus, kuris įsilaužė į NASA kompiuterius, sėdo į kalėjimą už paviešinimą.

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 18, 2013, 00:00:40

Pliusas visas tavo gyvenimas yra melas, pamąstyk.

Prisijungęs


iruk  Birželio 18, 2013, 14:06:27

iš esmės daug kam kelia juoką vien pavadinimas "ateivis" , todėl, kad mes įpratę matyti ateivius medijoje pavaizduotus juokingus, išsigimusius ir t.t. Kažkada skaičiau apie apklausą kuri buvo daryta, ir žmonių klausinėjo ar tikit ateiviais ~70 % sakė, kad ne.:D Paklausė, ar tikite, kad visatoje egzistuoja kita mąstanti gyvybės forma, tai bene daugiau nei pusė pasakė, kad tiki.
Žinoma yra, tik visiški ignorantai ir tinginiai, gali neigt tai, vien todėl, nes neprisiverčia pasidomėt. O pasakyt NE ir atsiribot nuo realybės yra daug paprasčiau.. :)

Prisijungęs


bugis  Birželio 28, 2013, 17:43:06

mano manymu ateiviai tikrai egzistuoja ;)

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 28, 2013, 22:22:33

Šiaip ateiviai buvo bet dabar jų nėra. Ateiviai buvo žmonių minčių materializacijos padarinys. Patys žmonės juos sukūrė, o jie galiausiai užvaldė žmones ir jais naudojosi. Šios visatos kūrėjai išsprendė tą problemą ateivius izoliuodami atskiroje uždaroje visatoje. Ten jie susinaikino. Tokia informacija per švytuoklę. Kitokio būdo tai patikrinti neturiu. Jokio asmeninio kontakto su ateiviais neturėjau. Ne bet viešoje erdvėje praktiškai visiškai dingusi informacija apie ateivių pasirodymus. Seniau jos buvo pilna.

Prisijungęs


jonas  Sausio 12, 2014, 20:56:18

 Vienas žodynas sako - kas atvykęs, atsikėlęs gyventi iš kitur (ppr. iš kito krašto)
 Kitas žodynas sako - Tas, kuris atvyko iš kitos planetos; tas, kai būna viskas, gerai, bet tada ateina JIS...Ateivis; žmogus iš kitos šalies, Lietuvos atžvilgiu -užsienietis.

Dabar pagalvokit mes žmonės buvom mėnulyje, nusiuntėm probus i marsą. Kas mes tokie? Mėnulyje esam ateiviai, nes gimėm ne mėnulyje. Marse mūsų t.y. ateivių įrenginiai, nors pastaruoju metu tikrinų daug informacijos kuri liūdija kad marsas buvo tokia kaip žemė, žalia ir mėlyna planeta, kurią išeikvojo gyventojai ir persikėlė i žemės planetą, to pasekoje būtume marse savi :D bet reikia tikrint informaciją.

Bet esmė tame kad ateiviai egzistuoja :)

Prisijungęs


inkognito  Sausio 13, 2014, 07:34:33

Ateiviai-tai tie kurie ateina pesčiomis. Senovėje tai buvo kryžiuočiai ,arba atėjūnai iš kitų kraštų,kurie puldavo mūsų Lietuvą kalaviju ir ugnimi. Nežemiečiai gi ne ateina o atskrenda,jie yra įvairių  žvaigždžių sistemų gyventojai,ir gali būti netgi ne mūsų galaktikos atsibastėliai. Niekas tikai nežino jų ketinimų ir siekių. Jie gali būti turistai,mokslininkai o gali būti ir plėšrūs žvėrys užkariautojai arba dar blogiau siekiantys sunaikinti viską kas pasipainioja jų kelyje. Intelektas čia ne prie ko,svarbu vystymosi pradas kokį jie gavo,auklėjimas,gyvenimo būdas ir tradicijos jų civilizacijos ar imperijos. Todėl juos visus geriausiai vadinti nežemiečių bendriniu vardu,pabrėžiant tai kad jie kile ne iš mūsų planetos -žemės. O tie su kuriais susidraugausime ir kursime savo bendrą ateitį galima bus vadinti tos civilizacijos bendriniu  pavadinimu.  Menulio gyventojai mus vadina  žmonėmis iš žemės ,o ne ateiviais.Dar yra mūsų bendrinis pavadinimas kitose civilizacijose Enhartai.

Prisijungęs


jonas  Sausio 13, 2014, 12:53:50

Aš norėjau paaiškint kuo paprasčiau, gal netgi primityviai. Kad suprastų panašūs žmonės kaip ir aš :)
Tavo paaiškinimas detalus, good.

Prisijungęs


Vanesa  Sausio 14, 2014, 00:59:39

Nenukrypkit nuo temos! Komentarai neatitikę temos bus trinami! :)

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 03, 2014, 20:59:49

Šią savaitę Niu Meksike buvo užpulta  šeimyna,- nežemeiečių atskridusių erdvėlaiviu. Vienas iš šeimos narių erdvėlaivį apšaudė iš AK-47 automato,nežemiečiai atsakė į ugnį stambaus kalibro kulkosvaidžiu. Buvo susigrumta vieno šeimos nario su esybe iš erdvėlaivio ir ji atrodo buvo sužalota ir vėliau pateko į policijos rankas. Šeima kreipėsi pagalbos į 911 tačiau atvykusi poalicija jau pamatė tik tolstančio erdvėlaivio ugnis. Smulkiau apie tai:

http://nlo-mir.ru/inoplanetznen/27587-strannyj-incident-v-njumeksiko-zahvatchiki-s-nlo-napali-na-semju-3-fotovideo.html

Prisijungęs


As Tomas  Gegužės 07, 2014, 22:37:03

Aš visiškai tikiu ateivių egzistavimu. Visatoj yra daug planetų nuo mažiausių iki didžiausių ir tikrai bent keliose iš jų egzistuoja gyvybė.

Prisijungęs


liveta abelkyte  Gegužės 03, 2015, 15:13:33

Aš tai netikiu kad ateiviai egzistuoja tie tiki kurie simpsonus ziurk

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 03, 2015, 22:51:06

Sunku pasakyt, ar jie yra :) Bet aš linkęs labiau netikėt, nes žmonės tik moka padirbėt su fotošopu ir video redagavimo programom - va tau ir ateiviai. Kol pats neišvysiu ateivių, tol netikėsiu :)

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 07, 2015, 04:17:28

Kaip kažkas yra sakęs, tai kad visatoje egzistuoja ateiviai yra mažiau bauginanti mintis, nei tai, kad mes visatoje vieni.

Prisijungęs