Apiemistika.lt

Diskusijos => Ateiviai, NSO => Temą sukūrė: advena on Gegužės 25, 2012, 14:28:36

Antraštė: Ateiviai
Parašė: advena on Gegužės 25, 2012, 14:28:36
Pati aš tikiu ateiviais, o jūs ar tikite?
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: vitake on Gegužės 31, 2012, 18:14:53
Pilnai tikiu jų egzistavimu.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: star on Birželio 14, 2012, 14:06:09
as tai tikiu kad ateiviai yra. kitaip ir buti negali.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: cdrw on Birželio 19, 2012, 12:21:47
ateiviai garantuotai yra. kokia tikimybe gali buti, jog teik yra planetu visatoje ir tik pas mus atsirado givybe? Mokslininkai apskaiciavo, jog tai neimanoma, jog tik zemeje givybe egzistuoja. Tik jie neteigia, kad ateiviai lankosi zemeje, taciau, kad jie yra, tai pripazino mokslas.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: aldas on Birželio 28, 2012, 17:04:56
100 procentu kad ateiviai egzistuoja. kitaip ir buti negali.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Pupa on Rugsėjo 03, 2012, 18:47:39
As tikiu, kad egzistuoja.. Nezinau ar tai tikrai bus biologines kilmes gumanoidai, taciau, kad yra mastancios butybes tikiu 100%
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: aldas on Spalio 02, 2012, 00:43:00
neseniai skaiciau, kad marse seniai jau yra aptikta mikrobu kurie ten gyvena uolienose, tai jie irgi yra gyvybes forma kuria galetumem vadinti ateiviais.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Mr.L!nuX on Spalio 03, 2012, 15:02:27
Nereikia net tikėti jie egzistuoja, negali būti, kad per visą plačiausia visata nėra nei vieno planetos kur būtų gyvybė.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Aalyah on Spalio 04, 2012, 23:20:48
Neįmanoma tokioje visatoje būti vieniems
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Maiklas on Spalio 05, 2012, 23:33:07
1. Visata yra begalybe juk dabar mokslininkai vis atranda nauju planetu panasiu i zeme kuriose galejo irgi atsirast givybe
2. Kiek yra ivariu pranesimu apie juos nemanau kad zmones taip bereikalo viska isigalvotu
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: vitake on Spalio 08, 2012, 18:35:24
Kad ir kokia maža ar didžiulė gyvybė ji visgi gyvybė. Ir ji gali būti bet kurioje planetoje.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Maiklas on Spalio 09, 2012, 00:23:14
Kad ir kokia maža ar didžiulė gyvybė ji visgi gyvybė. Ir ji gali būti bet kurioje planetoje.
bet nevisur yra salygu vystitis kaip pas mus
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Aalyah on Spalio 09, 2012, 00:54:39
Už tai ką tu žinai, gal jie gyvena labai aukštoj temperatūroj, arba labai žemoj.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Maiklas on Spalio 09, 2012, 01:13:55
bet jaigu jie tiesiog mikrobai buna kad saligos neleidzia daugiau vystitis
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Aalyah on Spalio 09, 2012, 10:01:42
Ką tu žinai, kaip dauginas kitos gyvybės formos? Ir šiaip šnekam apie ateivius, o kiek žinau mikrobai mūsų iš kitų planetų nelanko
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Maiklas on Spalio 09, 2012, 13:00:01
tas  savaime aisq bet is lasteliu vystosi
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: eugenijus39 on Spalio 10, 2012, 21:32:39
Nelabai tikiu, nes nėra nieko kas įrodytų jų egzistavimą.
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Maiklas on Spalio 10, 2012, 21:35:30
Nelabai tikiu, nes nėra nieko kas įrodytų jų egzistavimą.
nera irodymu? kiek yra video kurie teigia apie ju egzistavima tik zmones nenori to pripazinti net jai pats pamatytum ir nufillmuotum tavimi niekas netiketu taip pat kaip ir tu
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: eugenijus39 on Spalio 10, 2012, 22:24:37
Lengva padaryt ta video  ;)
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Maiklas on Spalio 11, 2012, 00:07:10
nu bet ne tiek kad  ju butu simtai
Antraštė: Re: ateiviai
Parašė: Legatas on Spalio 23, 2012, 18:12:17
Straipsniukas is 15min.lt

" Kai spaudoje pasirodė straipsnių apie padažnėjusius NSO vizitus Žemėje, daugeliui kilo klausimas, kodėl ir koks užsienio vyriausybių tikslas paviešinti ilgai slėptus faktus. Ar esame pratinami prie minties, kad ateiviai išties egzistuoja? Koks jų viešnagių tikslas?

 Anot mokslininko, bioenergetiko Jono Algimanto Dainausko, į žmonių rasę panašių humanoidų egzistavimas – realybė. Ir aukšto lygio civilizacijos turi susisiekimo objektus, kuriuos mes vadiname neatpažintais skraidančiaisiais objektais (NSO). Juk mes taip pat skraidome į kitas planetas, siunčiame techniką jiems tyrinėti. Taigi nieko nuostabaus.

 „Jau seniai NSO reiškinį rimtai tiria FTB, NATO ir kitos karinės institucijos. Užsienio karo akademijų lakūnų nuostatuose yra instrukcijos, kaip elgtis susitikus su NSO. Pastaruoju metu vyksta pasaulinio lygio vyriausybiniai, taip pat NATO štabų, mokslininkų pasitarimai, susiję su NSO vizitais Žemėje, – atvirauja  mokslininkas. – JAV priėmus įstatymą apie informacijos laisvę, jau nuo 1979 metų duomenys apie NSO tapo prieinami visuomenei. Klausimas, kam visa tai reikėjo slėpti, kas neva nebuvo slapta. Kam buvo naudinga paruošti visuomenę, kad ji netikėtų NSO? Gal baimintasi visuomenės reakcijos?

 Jau praėjusiame šimtmetyje pasaulio žiniasklaidoje pasirodydavo straipsnių apie kontaktus su ateiviais, paslaptingus žmonių dingimus, per naktį atsiradusius piešinius javų laukuose ir t. t. Dabar NSO vizitų dar pagausėjo. Ir apie tai kalbama jau ne hipotezių lygmeniu, o kaip apie faktą. Akivaizdu, kad pastaruoju metu mėginama visuomenę pratinti prie šios minties, stebima, kokią ji sukels žmonių reakciją, nes ateivių vizitų neišvengiamai daugėja ir daugės. Kaip ir mačiusiųjų ar užfiksavusiųjų NSO. Oficialiai šis reiškinys iki šiol nepripažintas. Kas turėtų viešai patvirtinti, kad egzistuoja nežemiškos civilizacijos: mūsų, JAV ar kitų šalių vyriausybės, mokslų akademijos?.. Klausimas, kodėl delsiama, nenorima atskleisti visos informacijos ir kam tai naudinga ar nenaudinga. Yra mokslininkų, kurie laikosi pasenusių konservatyvių pažiūrų. Neigia tai, kas neišvengiama, nes pripažinus daugelį faktų, susijusių su kitomis nežemiškomis civilizacijomis, tektų perrašyti žmonijos istoriją.“

Ateiviai iš Nibiru planetos

 „Įrodymų apie NSO apsilankymą Žemėje užfiksuota jau senovės šumerų civilizacijos laikais. Išlikę ne tik piešinių, bet ir rašytinių šaltinių, – sako J. A. Dainauskas. –  Manau, kad šios anksčiau įslaptintos informacijos viešinimas susijęs su Žemės link artėjančia Nibiru planeta. Ji prisiartina maždaug kas 3600 metų, o apie 2012-uosius turėtų priartėti labiausiai?..

 Mūsų planetą ateiviai aplanko atskirais laivais, tiksliau, ištisomis gyvenamosiomis kosminėmis stotimis, kurių gabaritai gali siekti 10 kilometrų ir daugiau. Tai – gyvenamosios kosminės stotys, panašias, beje, esame sukūrę ir mes, žmonės. Tai – jokia mistika. Vieni  ateiviai – kitų nežemiškų civilizacijų atstovai, kiti – jų pasiųsti biorobotai.

 Prieš keletą metų buvo paskelbta dar viena pasaulį sukrėtusi sensacinga žinia, kad Fobas – Marso palydovas – dirbtinis kūnas. Paskaičiuota, kad jo skriejimo greitis ir sukimosi ašis pernelyg dideli įprastiems natūraliems planetų palydovams. Mokslininkų manymu, Fobas galėjo būti arba yra kosminė kitų nežemiškų civilizacijų stotis.

 Pagal šumerus, ateiviai iš Nibiru planetos Žemėje apsilankydavo reguliariai. Anot jų rašytinių šaltinių, dabartiniai žmonės yra sukurti šios nežemiškos civilizacijos atstovų. Kad esame kilę iš beždžionių – jau pasenęs mitas, neteisinga informacija. Žmonės išsivystė iš skirtingos atšakos. O skirtingas rases lėmė kraujomaiša su skirtingų nežemiškų civilizacijų atstovais.“

 Visai tikėtina, kad įvykus kraujomaišai tarp Žemės ir ateivių galėjo atsirasti nauja žmonių rasė. Apskritai mintis, kad esame kilę ne iš primityvių gyvūnų, skamba daug patraukliau.

Iki mūsų klestėjo išsivysčiusios civilizacijos

 Neatmetama hipotezė, kad būtent ateiviai sukūrė aukšto lygio šumerų civilizaciją, suteikė jiems mokslo, naujų technologijų žinių. Šumerų mituose pasakojama, kaip iš dangaus nusileido dievai ir išmokė juos daugybės dalykų. Šumerų astrologai molio lentelėse aprašė Nibiru planetą, iš kurios atskrido dievai. (Netgi Biblijoje minimas ne Dievas, o terminas „dievai“.) Beje, Žemės link artėjanti Nibiru JAV mokslininkų buvo aptikta ir įvardyta kaip „planeta X“ dar XX a. pabaigoje.

 Mokslininko, bioenergetiko J. A. Dainausko teigimu, daugelį atradimų, išradimų žmonija padarė ateivių dėka, nes iš jų nuolat gauna naudingos informacijos. „Tranzistoriai, įvairios mikroschemos ir kitos technologijos perimtos iš ateivių. Beje, Hitlerio valdymo laikotarpiu buvo sukurtas ir išbandytas atominis ginklas, taip pat pirmosios skaidančiosios lėkštės, analogiškos NSO. Kaip manote, iš kur mokslininkai gavo informacijos?! Jau tada vyriausybių lygmeniu buvo bendradarbiaujama su kitų civilizacijų atstovais.

 Taigi visai tikėtina, kad nuskendusios Atlantidos gyventojams nežemiškų civilizacijų būtybės padėjo išrasti elektrą, kondicionierius, orlaivius, tramvajų ir t. t. Archeologai, tyrinėdami nuskendusias, kaip spėjama, Atlantidos miestų liekanas, rado išlikusių žemės drebėjimams atsparių megalitinių statinių. Yra hipotezių, jog Atlantidoje gyveno milžinai atlantai, kurie galėjo būti ateivių ir Žemės žmonių palikuonys.

 „Mūsų planetoje yra tokių senų statinių, kurie, manoma, atsirado anksčiau nei žmonija. Klausimas, kas juos pastatė, –  svarsto  J. A. Dainauskas. – Štai Kinijoje XX a. viduryje atrastas piramidžių, kurios, manoma, daug senesnės ir didesnės už Egipto piramides, kompleksas. Dabar čia įkurta karinė bazė. Po keliasdešimt tonų sveriančios moajų statulos Velykų saloje, Naskos linijos (milžiniškos gyvūnų figūros, matomos tik iš paukščio skrydžio) Peru Anduose, nežemiškos kilmės piešiniai javų laukuose, piramidės Japonijos jūros ir kitų žemynų vandenynų gelmėse bei kiti fenomenalūs statiniai, ištisi povandeniniai miestai nelabai galėjo būti sukurti vien žmogaus pastangomis.“

Yra įvairių rūšių ateivių

 XX a. pirmą kartą apie NSO reiškinys paminėtas 1942 metais, kai JAV prezidentas F. D. Rooseveltas įsakė apšaudyti šalia Los Andželo pasirodžiusį NSO. Oficialiuose dokumentuose nurodyta, kad buvo paleista 1430 sviedinių, bet jie nesunaikino nė vieno disko pavidalo skraidančiojo objekto. Pasak knygos apie NSO autoriaus Miltono Williamo Cooperio, nuo 1947 iki 1952 m. JAV teritorijoje rasta trylika nežemiškos kilmės sudužusių skraidančiųjų objektų.

 „Pirmąsyk JAV nukritusi skraidančioji lėkštė (NSO) buvo aptikta 1947 m. Naujojoje Meksikoje, 1953 m. Arizonos valstijoje rasti sudužę NSO su ateivių kūnais. Ypač daug sudužusių ateivių laivų aptikta Rusijoje. Ši informacija pradėta skleisti generolų, mokslininkų lygiu. Ufologai iš dešimties ateivių rūšių išskiria du pagrindinius, dažniausiai aptinkamus tipus. Vieni yra aukšto ūgio (siekia beveik 2 m), labai panašūs į baltosios rasės žmones. Kiti yra pilkos spalvos, ovaliomis galvomis bei didelėmis akimis (knygose pateikiamos autentiškos jų nuotraukos). Šiandien kalbama, kad pilkieji jau seniai bendradarbiauja su atskiromis vyriausybėmis ir slaptosiomis karinėmis tarnybomis, vyksta plačiajai pasaulio visuomenei nežinomi susitarimai. Kalbama, kad pilkieji ateiviai jau seniai ragina sunaikinti branduolinį ginklą, nenaudoti technologijos išradimų karo tikslams. Taip pat pataria nekontaktuoti su kitų civilizacijų atstovais, nes tarp jų yra ir agresyviai nusiteikusių prieš Žemės gyventojus. Kai kurie šaltiniai netgi teigia, kad pilkieji yra pasiūlę savo pagalbą iškilus grėsmei“, – pasakoja mokslininkas, bioenergetikas J. A. Dainauskas.

 Jo nuomone, reikia kuo anksčiau parengti visuomenę tokiai informacijai, kuri daugeliui gali sukelti psichologinį šoką. Mokslo lygmeniu jau nieko nestebina mintis, kad mūsų planeta gali būti uostas kitokioms gyvybės formoms, tik laiko klausimas, kada ir kas tai oficialiai pripažins..."
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: angel on Birželio 16, 2013, 21:07:08
jau kuo, tai tuo, bet ateiviais netikiu  :D ;D
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: Šešėlis on Birželio 16, 2013, 21:08:10
Tai manai, kad mes visoje visatoje vieni? :D
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: angel on Birželio 16, 2013, 21:12:01
 O tu manai kad ne vieni, vadinasi tu vienas iš tų tikinčių ateiviais  ;D
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: Šešėlis on Birželio 16, 2013, 21:13:57
Tai žinoma manau, kad ne vieni ;) Čia tik retas individas gali manyti, kad mes pasaulio bamba ;)
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: angel on Birželio 16, 2013, 21:22:58
o kodėl mes negalėtumėme būti pasaulio bamba  :D ;) žinau daugybę žmonių ateiviais  netikinčiais , ir tai tikrai ne retas netiki  :P
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: Šešėlis on Birželio 16, 2013, 21:30:39
kiek tas daugybė? 10?20? pasaulyje yra 7mlrd žmonių, net jei visa Lietuva netikėtų tai būtų retas kuris.
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: pliusas on Birželio 17, 2013, 10:15:09
O man atrodo kad retas individas tiki kad yra ateivių  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: MISTIKA on Birželio 17, 2013, 11:01:38
nėra įrodymų kad yra ateivių   :)
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: Žaltys on Birželio 17, 2013, 11:25:30
Yra daugybė įrodymų. Yra žmonių kurie įsiveržė į NASA kompiuterius ir rado daug slaptų failų ir nuotraukų, liudijančių, kad ateiviai egzistuoja. Prieš labai daug metų Marse gyvavo gyvybė. Kodėl tada Marse negalėjo išsivystyti protaujančios būtybės, tokios, kaip mes ? Po kažkiek laiko, kai suiro Marso atmosfera, toje planetoje išnyko visa gyvybė, joje pasidarė neįmanoma gyventi, galbūt ateiviai buvo pakankamai išsivystę ir jie patraukė į kitas žvaigždžių sistemas, ieškoti sau naujų namų ?
Antraštė: Ar tikite ateivių egzistavimu?
Parašė: pliusas on Birželio 17, 2013, 13:17:30
Yra daugybė įrodymų. Yra žmonių kurie įsiveržė į NASA kompiuterius ir rado daug slaptų failų ir nuotraukų, liudijančių, kad ateiviai egzistuoja. Prieš labai daug metų Marse gyvavo gyvybė. Kodėl tada Marse negalėjo išsivystyti protaujančios būtybės, tokios, kaip mes ? Po kažkiek laiko, kai suiro Marso atmosfera, toje planetoje išnyko visa gyvybė, joje pasidarė neįmanoma gyventi, galbūt ateiviai buvo pakankamai išsivystę ir jie patraukė į kitas žvaigždžių sistemas, ieškoti sau naujų namų ?
Labai protingai pasakyta ;)
 Bet viskas gali būti išgalvota, galbūt tas įsiveržimas net nebuvo tikras ir pan, gal tai tik kažkokiam tikslui buvo visa tai paviešinta(bet tai nereiškia kad tai tikra :( ).
Antraštė: ateiviai
Parašė: Žaltys on Birželio 17, 2013, 17:27:59
Nemanau, kad tai buvo melas, nes tas žmogus, kuris įsilaužė į NASA kompiuterius, sėdo į kalėjimą už paviešinimą.
Antraštė: ateiviai
Parašė: Šešėlis on Birželio 18, 2013, 00:00:40
Pliusas visas tavo gyvenimas yra melas, pamąstyk.
Antraštė: ateiviai
Parašė: iruk on Birželio 18, 2013, 14:06:27
iš esmės daug kam kelia juoką vien pavadinimas "ateivis" , todėl, kad mes įpratę matyti ateivius medijoje pavaizduotus juokingus, išsigimusius ir t.t. Kažkada skaičiau apie apklausą kuri buvo daryta, ir žmonių klausinėjo ar tikit ateiviais ~70 % sakė, kad ne.:D Paklausė, ar tikite, kad visatoje egzistuoja kita mąstanti gyvybės forma, tai bene daugiau nei pusė pasakė, kad tiki.
Žinoma yra, tik visiški ignorantai ir tinginiai, gali neigt tai, vien todėl, nes neprisiverčia pasidomėt. O pasakyt NE ir atsiribot nuo realybės yra daug paprasčiau.. :)
Antraštė: ateiviai
Parašė: bugis on Birželio 28, 2013, 17:43:06
mano manymu ateiviai tikrai egzistuoja ;)
Antraštė: ateiviai
Parašė: Vytautas on Birželio 28, 2013, 22:22:33
Šiaip ateiviai buvo bet dabar jų nėra. Ateiviai buvo žmonių minčių materializacijos padarinys. Patys žmonės juos sukūrė, o jie galiausiai užvaldė žmones ir jais naudojosi. Šios visatos kūrėjai išsprendė tą problemą ateivius izoliuodami atskiroje uždaroje visatoje. Ten jie susinaikino. Tokia informacija per švytuoklę. Kitokio būdo tai patikrinti neturiu. Jokio asmeninio kontakto su ateiviais neturėjau. Ne bet viešoje erdvėje praktiškai visiškai dingusi informacija apie ateivių pasirodymus. Seniau jos buvo pilna.
Antraštė: Ateiviai
Parašė: jonas on Sausio 12, 2014, 20:56:18
 Vienas žodynas sako - kas atvykęs, atsikėlęs gyventi iš kitur (ppr. iš kito krašto)
 Kitas žodynas sako - Tas, kuris atvyko iš kitos planetos; tas, kai būna viskas, gerai, bet tada ateina JIS...Ateivis; žmogus iš kitos šalies, Lietuvos atžvilgiu -užsienietis.

Dabar pagalvokit mes žmonės buvom mėnulyje, nusiuntėm probus i marsą. Kas mes tokie? Mėnulyje esam ateiviai, nes gimėm ne mėnulyje. Marse mūsų t.y. ateivių įrenginiai, nors pastaruoju metu tikrinų daug informacijos kuri liūdija kad marsas buvo tokia kaip žemė, žalia ir mėlyna planeta, kurią išeikvojo gyventojai ir persikėlė i žemės planetą, to pasekoje būtume marse savi :D bet reikia tikrint informaciją.

Bet esmė tame kad ateiviai egzistuoja :)
Antraštė: Ateiviai
Parašė: inkognito on Sausio 13, 2014, 07:34:33
Ateiviai-tai tie kurie ateina pesčiomis. Senovėje tai buvo kryžiuočiai ,arba atėjūnai iš kitų kraštų,kurie puldavo mūsų Lietuvą kalaviju ir ugnimi. Nežemiečiai gi ne ateina o atskrenda,jie yra įvairių  žvaigždžių sistemų gyventojai,ir gali būti netgi ne mūsų galaktikos atsibastėliai. Niekas tikai nežino jų ketinimų ir siekių. Jie gali būti turistai,mokslininkai o gali būti ir plėšrūs žvėrys užkariautojai arba dar blogiau siekiantys sunaikinti viską kas pasipainioja jų kelyje. Intelektas čia ne prie ko,svarbu vystymosi pradas kokį jie gavo,auklėjimas,gyvenimo būdas ir tradicijos jų civilizacijos ar imperijos. Todėl juos visus geriausiai vadinti nežemiečių bendriniu vardu,pabrėžiant tai kad jie kile ne iš mūsų planetos -žemės. O tie su kuriais susidraugausime ir kursime savo bendrą ateitį galima bus vadinti tos civilizacijos bendriniu  pavadinimu.  Menulio gyventojai mus vadina  žmonėmis iš žemės ,o ne ateiviais.Dar yra mūsų bendrinis pavadinimas kitose civilizacijose Enhartai.
Antraštė: Ateiviai
Parašė: jonas on Sausio 13, 2014, 12:53:50
Aš norėjau paaiškint kuo paprasčiau, gal netgi primityviai. Kad suprastų panašūs žmonės kaip ir aš :)
Tavo paaiškinimas detalus, good.
Antraštė: Ateiviai
Parašė: Vanesa on Sausio 14, 2014, 00:59:39
Nenukrypkit nuo temos! Komentarai neatitikę temos bus trinami! :)
Antraštė: Ateiviai
Parašė: inkognito on Gegužės 03, 2014, 20:59:49
Šią savaitę Niu Meksike buvo užpulta  šeimyna,- nežemeiečių atskridusių erdvėlaiviu. Vienas iš šeimos narių erdvėlaivį apšaudė iš AK-47 automato,nežemiečiai atsakė į ugnį stambaus kalibro kulkosvaidžiu. Buvo susigrumta vieno šeimos nario su esybe iš erdvėlaivio ir ji atrodo buvo sužalota ir vėliau pateko į policijos rankas. Šeima kreipėsi pagalbos į 911 tačiau atvykusi poalicija jau pamatė tik tolstančio erdvėlaivio ugnis. Smulkiau apie tai:

http://nlo-mir.ru/inoplanetznen/27587-strannyj-incident-v-njumeksiko-zahvatchiki-s-nlo-napali-na-semju-3-fotovideo.html
Antraštė: Ateiviai
Parašė: As Tomas on Gegužės 07, 2014, 22:37:03
Aš visiškai tikiu ateivių egzistavimu. Visatoj yra daug planetų nuo mažiausių iki didžiausių ir tikrai bent keliose iš jų egzistuoja gyvybė.
Antraštė: Ateiviai
Parašė: liveta abelkyte on Gegužės 03, 2015, 15:13:33
Aš tai netikiu kad ateiviai egzistuoja tie tiki kurie simpsonus ziurk
Antraštė: Ateiviai
Parašė: Fasiras on Gegužės 03, 2015, 22:51:06
Sunku pasakyt, ar jie yra :) Bet aš linkęs labiau netikėt, nes žmonės tik moka padirbėt su fotošopu ir video redagavimo programom - va tau ir ateiviai. Kol pats neišvysiu ateivių, tol netikėsiu :)
Antraštė: Ateiviai
Parašė: Šešėlis on Gegužės 07, 2015, 04:17:28
Kaip kažkas yra sakęs, tai kad visatoje egzistuoja ateiviai yra mažiau bauginanti mintis, nei tai, kad mes visatoje vieni.
Antraštė: Ateiviai
Parašė: Fasiras on Gegužės 08, 2015, 00:06:53
Teisybė, bet visgi dar pirmai reik žinot, kokie tų būtybių tikslai ir ketinimai, dar ir tas įtakos mūsų bendravimą, hjeigu toks bus.
Antraštė: Ateiviai
Parašė: Linas on Lapkričio 17, 2015, 13:10:30
jos aiškiau visi suprastų . NSO - neatpažintas skraidanti objektas . Pagal šią apklausą NSO yra matę 42 procentai ir tiki jog tai buvo NSO . Kitaip tariant aš ir pats esu matęs NSO ir tikiu jog tai buvo NSO . Labai įdomu būtų išgirsti tų 42 procentų NSO pasakojimus .

~~~

Ateiviai-tai tie kurie ateina pesčiomis. Senovėje tai buvo kryžiuočiai ,arba atėjūnai iš kitų kraštų,kurie puldavo mūsų Lietuvą kalaviju ir ugnimi. Nežemiečiai gi ne ateina o atskrenda,jie yra įvairių  žvaigždžių sistemų gyventojai,ir gali būti netgi ne mūsų galaktikos atsibastėliai. Niekas tikai nežino jų ketinimų ir siekių. Jie gali būti turistai,mokslininkai o gali būti ir plėšrūs žvėrys užkariautojai arba dar blogiau siekiantys sunaikinti viską kas pasipainioja jų kelyje. Intelektas čia ne prie ko,svarbu vystymosi pradas kokį jie gavo,auklėjimas,gyvenimo būdas ir tradicijos jų civilizacijos ar imperijos. Todėl juos visus geriausiai vadinti nežemiečių bendriniu vardu,pabrėžiant tai kad jie kile ne iš mūsų planetos -žemės. O tie su kuriais susidraugausime ir kursime savo bendrą ateitį galima bus vadinti tos civilizacijos bendriniu  pavadinimu.  Menulio gyventojai mus vadina  žmonėmis iš žemės ,o ne ateiviais.Dar yra mūsų bendrinis pavadinimas kitose civilizacijose Enhartai.

Enhartai ? kodėl ne atlantiečiai ?