Fizinis, daiktinis įrodymas  (Skaityti 1479 kartai) Spausdinti

1 B


Linas  Vasario 08, 2017, 14:18:54

Ar kas nors turi informacijos , įrodymų apie kitų planetų būtybių apsilankymą žemėje ? nekalbu apie blogos kokybės video arba nuotraukas , kurių apstu internete . Liudijimai taip pat ne įrodymas . Ieškojau internete , nieko neradau . Implantai , lėkštės nuolaužos ar pan . Gal kam nors teko susidurti ir galėtu pasidalinti šia informacija , gal yra vis dėl to koks daiktas , kuris moksliškai nepaaiškinamas kaip atsidūrė mūsų planetoje ?

Prisijungęs


inkognito  Vasario 15, 2017, 10:03:40

Nuo Brazilijos pakrantės miesto Natal nutolusi už 360 o nuo Recife miesto už 540 km ramiajame vandenyne esanti nedidelė sala kuri vadinasi Fernando de Noronha teturinti 2200 pastovių gyventojų turi tarptautinį aerouosta,kuris kadiena iš salos 4000 kilometrų atstumu vykdo reisus Boing klasės lėktuvais gabendadamas keleivius . Iš ten jie kitais reisais pasklinda po visą pasaulį.
Visos pasaulio valstybės įsiskolinusios astronomines sumas kažkam anoniminiui kuris vos tik prireikuspinigų gali suteikti naujas ir naujas paskolas krizėms sureguliuoti. Kas tai yra?
O gal tie Boingų reisai gabena anoniminius kmeleivius?- kurie iš tikro yra ateiviai pristatomi į tokią nutolusią sala kad paskui galėtų būti išsiuntinėjami po visą pasaulį ir čia pamažu įtvirtinti šliaužiančia planetos kolonizaciją?
Atsižvelgiant į tai, kad nežemiečių technologijos lengvai sugeba sintetinti auksą ir kitus barngiuoius metalus bei brangakmenius,jie pilnai gali savo kolonistams aprūpinti lengvą ir be rūpesčių gyvenimą žemės planetoj? O juk auksas ir kiti brangieji metalai bei brangakmeniai yra visų pasaulio valiutų pagrindas.Pasinaudojant ateiviams mūsų pasaulio  ekonomika ir pinigų sistema likęs pasaulis dirba pusdykiaijiems aptarnaudamas čia infiltruotus atėjūnus visomis įmanomomis pasulio gėrybėmis ir prabangiu gyvenimu geriausiuose pasaulio viešbučiuose ir vis vien kasdieną jiems labiau ir labiau prasiskolina. Juk ne veltui 99 procentai pasaulio turtų sukoncentruoti tik 8 asmenų rankose?Kas tie asmenys?, kokie jų ryšiai su nežemiečiais? Kas tai ištirs gal mūsų  teisėsaugos korumpuoti pareigūnai? O gal aš klystu ir man tik paranoja? O gal jūs visi per buki kad pamatytumėte visiems akis badančius faktus?
Kai kas primityviai galvojate, kad jus ateiviai užpuls ir kolonizuos naudodami karą ir smurtą? Ne jie jau baigia jus užimti naudodami jūsų pačių pinigus.Juk ne veltui jų intelekto koficientas 1000 kartų viršija mūsiškį. O tam kad sumažinti žmonių kiekį ir patiems plėsti savo invaziją jie mus pačius kiršins karais vienus su kitais o į žuvusiūjų vietas gabens naujus kolonistus,kol mūsų teliks tik tiek kad galėtume ir toliau užtikrinti jų prabangų ir laisva gyvenimo rojų čia mūsų žemėje.

Prisijungęs


Fasiras  Vasario 17, 2017, 00:10:45

Dar viena sąmokslo teorija. Įtikinama, bet blyn kaip įrodyt, kad tai, ką pasakoja teorija, yra tikriau už realybę, prie kurios esam pratę?

Prisijungęs


inkognito  Vasario 17, 2017, 18:45:37

Na įrodymų,- tiesioginių niekas ant lėkštytės neatneš,tai galime išmastyti pasiremdami tik dedukciniu mąstymu ir tik tie kam dievas davė pakankamai smegenų. Visi kiti galime vadovautis tik emocijomie ir tvirtu argumentu,kad to negali būti,nes to negali būti. Ir viskas. Todėl ir kreipiuosi į ta diskusijų auditorijos dalį kuri gali pasigirti mastymu.
 Kad visa ši medžiaga mano pateikta yra realybė,pat sužinojau nesenai radęs Fleše įrašą apie tarptautinės architektų grupės pateiktą pasiulymą vienam Ispanijos milijardieriui-jis beje yra mano šeimai gana artimas žmogus.Viešėdamas pas mane šeimoje prieš porą metų tą fleša paliko mano anūkų kambaryje ir jį radau labai atsitiktinai. Kai pirma karta peržiurėjau man jo turinys sukėlė kažkokią tai mintį ir liko man čia kažkas tai nebe taip.Ir  tik po kurio laiko supratau kas ne taip,-ogi tarptautinio lygmens oro uostas saloje kuri teturi tik 2 200 gyventojų.Juk paprasčiausia logika sako, kad Babtų dydžio miestelyje niekas tokio aerodromo tikrai nestatytų,nes jo apyvarta būtų praktiškai nulinė,o čia priedo dar atvirame okeane nuo kranto nutolusiame keletą šimtų kilometrų atstume. iš kitur apyvartai keleivių tikrai nėra. Beje ši sala nerodoma paprastuose kelionių žinynuose ir apie ją žino tik labai mažas,- ypatingai turtingų žmonių  ratas. Jeigu ne asitiktinumas apie ją ir aš nieko niekuomet nebūčiau sužinojęs,o taip pat ir jūs visi.
  Visos tos prielaidos apie tokio tipo kolonizacijos galimybę -per finansinę mūsų planetos sistemą,yra grynai mano išmastymo rezultatas. Beje neatmetu galimybės kad jis gali būti ir klaidingas. Jo teisingumui prielaidos yra šios:
1 Kad yra ypatingai turtingų asmenų uždaras ratas į kurio sudėti pašaliečiams patekti praktiškai neįmanoma. Kas yra tie asmenys?Juk net senovės legendos byloja kad atediviai būdavo faraonais arba kitais valdovais-dangiškaisiais pasiuntiniais žemiečių valdymui.
2. Tai kad žemės finansinė sistema paremta valiutiniu ekvivalentu. Iš esmės Kiekvienas pasaulio popierinis pinigas tėra tik bilietas turintis konkretų aukso ar brangakmenių gabalėlį kažkurioje tai banko saugykloje. Ši sistema gali būti lengvai pažeidžiama nežemiečių technologinių galimybių žemesnės vertės metalus versti grynu auksu panaudojant jų technologijas.Juk net mūsų žemiškomis technologijomis gyvsidabris gali būti sintetinamas į auksą,tiesa jis gaunasi šimtus kart brangesnis už natūraliu būdu išgaunama auksą ir kas be ko šiek tiek radioaktyvus.Todėl kad tai daro mūsų žemiškomis technologijomis apsiginklavę asmenys bent jau šiuo laikotarpiu galkime atmesti.
3. Visos pasaulio valstybės  yra daugiau ar mažiau įsiskolinusios tarptautiniam valiutos fondui ar dar kažkam teikiančiam paskolas už palūkanas. Seniau maniau kad visos šalys yra skolingos JAV,tačiau pasirodo kad ir šios velka ant nugaros netgi didesnį skolų šleifą nei kitos valstybės. Tai kas gi  tas turtuolis, kuris bet kuriuo momentu gali subankrotinti bet kurią pasaulio valstybę? Ar tai mūsų žemės žmonės ar nežemiečiai?,-turintys tobulas tarpgalaktines susisiekimo priemones ir galintys pasinaudodami technologinėmis galimybėmis bei intelektu lengvai kolonizuoti bet kurios civilizuotos planetos pinigine sistema paremtas  valdymo bei įtakos galimybes,ir tuo pagrindu perkėlinėti patyliukais tūkstančius savo civilizacijos gyventojų norinčių išnaudoti šių planetų gyventojus?
4.Kad norint inkorporuoti į planetos sistemą nežemiečius jie negali būti viešai atskraidinami į didžiuosius pasaulio miestus erdvėlaiviais,tai sukeltų sprogusios bombos įspūdį. tačiau tai visiškai nesunkiai gali būti realizuojama tokios nuo kontinento atskirtos salos sistemoje,į kuria jau erdvėlaiviai aglėtų nutūpti,palikti jos turistinėje bazėje keleta tūkstančių keliautojų,ir juos palaipsniu išskraidinti Boingais po visą pasaulį,kaipo parastus jau žemės žmones aprūpintus legaliais pasais ir kitais dokumentais. jie galėtų pradžioje gyventi prabangiuose viešbučiuose ir palaipsniui savo rato žmonių infiltruojami į žemiškasias ekonomines struktūras. Visi tie projektai gali būti finansuojami iš palūkanų kurios yra gaunamos už valstybių mokamus procentus kasmet,o trūkstamos lėšos pristatomos tokiu pat būdu aukštos prabos aukso arba deimantų ekvivalentu.
 Yra ir daugiau pamastymų apie tokį metodą kaip vykdyti tokio tipo lėtai šlaiužiančia kolonizacija,nenaudojant nehumanikų masinio naikinimo ginklų,pavergiant vietinės čiabuvių,- mažo techninio išsivystymo ir neaukšto intelekkto bendruomenes.Juo labiau kad susikaldžiuos valstybėmis jos net neįtartų kad jomis naudojamasi tokiu metodu ir skirtų milijardines išlaidas grubaus fizinio kariavimo priemonėms bei konfrontacijoms vienai su kita. O šitie dalykai irgi super parankūs nežemiškoms grobikiškoms ir parazituojančioms civilizacijoms bei jų negražiems kėslams.

Prisijungęs


Linas  Vasario 22, 2017, 15:59:53

Ar kas nors turi informacijos , įrodymų apie kitų planetų būtybių apsilankymą žemėje ? nekalbu apie blogos kokybės video arba nuotraukas , kurių apstu internete . Liudijimai taip pat ne įrodymas . Ieškojau internete , nieko neradau . Implantai , lėkštės nuolaužos ar pan . Gal kam nors teko susidurti ir galėtu pasidalinti šia informacija , gal yra vis dėl to koks daiktas , kuris moksliškai nepaaiškinamas kaip atsidūrė mūsų planetoje ?

Prisijungęs


Saulys  Sausio 28, 2018, 16:42:58

Linai, yra puslapiu internete, kuriuose nagrinejami atrasti ateiviu kunai, atrastos kaukuoles pasakojamos liudininku istorijos. Nelaimei turetum mokytis kiek anglunkalba kad suformuluoti klausima ir perskaityti atsakyma. Puslapis - check the evidence - skiriasi nuo kitu propogandiniu ir apgavikisku tuo kad zmogus kuris ta puslapi ikure tikrino irodymus.

As suprantu kad noras pamatyti ta irodyma yra didelis, nes pati tema surenka 98 proc paiesku internete. Taciau as bijau kad kai kurie klausimai yra sukurti tam kad issiaiskinti ir paneigti atradimus. Vyksta karas.

Tuo paciu metu as pasakysiu yra dvi, ne, trys kryptys: 1. Yra daug netiesioginiu irodymu kad mes iki siolei vizituojami. 2. Zmogus -slaptai nuo bendrosios mases- yra sukures, remiantis savo ziniomis tikrai nepaprastu dalyku pralenkianciu musu fantazija. 3. Dalis Technologijos kuria mes naudojame yra ne zmogaus sukurta.

Taigi kainkurios jegos yra priestaravime.  Pridesiu kad mes kasdieniniai, kai priartejam prievtiesos - bunam nuzudyti. Visom jegom stengiantis islaikyti sias paslaptis tame lygyje kuriame jos yra.

Taigi kai klausi ar kas turit irodymu? Atsakymo nerasi.

Taciau as tau papasakosiu dalyka kuri stebejau studiju metais (sakykim senokai). As turejau savo rankose daikta kuris buvo man duotas vieno is (net neprisiminciau) bendrakursiu. Tai folija. Pasaka tokia - folija buvo pagaminta laboratorijoj kur tyre kaip silumos energija paversto mechanine. Savybes. Folija gali sulankstyti i gumuleli ir suglamzyti kaip nori - reikalas tame kad jos buco neimanoma suplesyti. Folija primine paprasta sidabrini sokolado apvyniojima tik kad ji nebluzgejo ir turejo pilksva atspalvi. Pagrindine savybe -pasildzius ziebtuveliu ji issitiesindavo taip kad nelikdavo nei raukslukes. Folija islikdavo salta. As ta folija turejau rankose ir buvau suglamzes.

Dabar gali klijuoti spejimus: niekada neskaitei ka Roswello liudininkai buvo parsinese namo? Siulau paieskoti.
Teorija- mokslinis darbas kaip silumine energija paversti mechanine? - paprasta- garo masina. Tais laikais universitetas klestejo. Kai kas pamena kad daugelis darbu buvo finansuojama karo ministerijos.

Toks mano patyrimas.


Prisijungęs