Inkognito pagrobimo istorija [Diskusijos]  (Skaityti 53626 kartai) Spausdinti

1 2 3 ... 7 B


cdrw  Liepos 17, 2013, 10:47:11

2005 metais viename paranormalių reiškinių forume lietuvis slapyvardžiu Inkognito ėmė pasakoti savo pagrobimo istoriją. Ją galite surasti šiuo adresu: http://apiemistika.lt/ateiviai/inkognito-pagrobimo-istorija/ Kadangi Inkognito šiuo metu lankosi mūsų forume, kviečiame diskusijoms su juo.


Inkognito, jūs minėjote apie ateivių bazes statomas visame pasaulyje, kurios taip pat yra ir Lietuvoje. Kaip jos yra pastatomos? Juk reikalingos medžiagos, darbo jėga, net gi žemės lopinėlis. Suprantu, kad kokioje JAV jie gali būti sudarę sutartį su vyriausybėmis, bet kaip su Lietuva ar kitomis šalimis? Kaip ateiviai pastato bazes be Lietuvos vyriausybės žinios ir kas tuos darbus atlieka?

Esate vedęs ir turintis vaikų. Ką jūsų šeima mano apie šią neįprastą istoriją kuri nutiko jums? Ar jie žiūri į tai skeptiškai? Galbūt nė nesistengiate dažnai diskutuoti ir kalbėtis apie tai su jūsų šeimos nariais?

Prisijungęs


inkognito  Liepos 17, 2013, 12:49:09

Kaip statomos ateivių bazės,nežinau,tačiau žinau tik kad jos yra. Jos yra ne ant žemės paviršiaus bet maždaug kilometro gylyje po didžiaisiais miestais,po kalnais,jūros dugnu pelkėtose ir nepraeinamose vietovėse.
 Deja tur būt  atmintis buvo užblokuota ne tik man bet ir mano žmonai,nes ryte po to įvykio nei ji, nei aš neatsiminėme kas buvo įvykę,kai pas mus atėjęs tėvas pasakė, kad mano motociklo nuardytos dalys,aš net nuvažiavau į miliciją parašyti pareiškimą dėl draudimo gavimo. O dabar aiškiai atsimenu kai aš pats su tokiu motociklu parvažiavau iš miško,dar pats Karla sujungė laidelius kad užsivestų motoras nes buvo dingusi beveik visa fara su prietaisais,kuriuos vėliau tuirėjau įsigyti naujai.
 Mane tik nustebino tai, kad kai netyčia tą rytmetį  sutikau tarpduryje darbovietės Karlą jis man pasakė, kad mes kurį laiką negalime daugiau matytis,tuo metu mane tai labai nustebino,o po to jis visai pradingo iš tos darbovietės.Dabar tai aiškiai atsimenu kad ryte kai grįžau iš tos kelionės  žmona manęs gan piktai paklausė kur buvau visą naktį,o kai pabudome 8 val ryto ji jau absoliučiai apie tai nieko nežinojo kaip kad ir aš pats. Vadinasi arba manyje esantys inplantai ją veikė arba jie panaudojo man dar nežinomas priemones.Tačiau tą patį rytmetį  mano tėvas ir sesuo stebėjosi, kaip aš galiu neatsiminti kur buvau visą naktį,ir dar sakė kad turiu labai gerą žmoną, kad ji man kaulų neaplamdo už tokius išsidirbinėjimus.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 18, 2013, 10:29:51

Dėl to motociklo... Tai kas jį ten nuardė taip ir nesuprantu. Jei jūs tuo metu buvote išvykęs su ateiviais, tai karla laukė jūsų toje pačioje vietoje. Tai jis jus ir apšvarino?

Dėl tų implantų. Ar manote, kad jų dėka jie gali jus sekti? Tas sekimas ar tik nustatymas jūsų esamos vietos, ar ir girdėjimas jūsų ausimis, matymas jūsų akimis? Jei jūsų žmona irgi pamiršo iš ryto, kad jūs nebuvote visą naktį, tai ar jei tos nakties atsiminimai irgi jau yra sugrįžę?

Prisijungęs


Gintaras  Liepos 18, 2013, 10:45:53

O Dieve... Susimildami :D Apiemistika.lt, negriaukite savo reputacijos ;D Vėl anomalijos inkognito kaip Feniksą iš pelenų norite prikelti? Jau seniai ten viską su juo išsiaiškino. Kas dar tiki šitais skiedalais gali užeiti į anomalija.lt forumą ir surasti temą "Kreipimasis į Inkognito!". Vienas žmogus (mano bendravardis) pasiūlė padėti tašką šitame romane, tai inkognito užsiprašė milijono ir net ne litais, tik tada sutiktu išsitirti ir parodyti savo implantus. Kadangi logiškai mąstant neatsiras niekas kas gali pasiūlyti tokią sumą, tai ir toliau varo savo pasakas atseit "aš nieko prieš, bet man reikia milijono ir specialistų"... Būtų tie implantai jau seniai inkognito pateiktu įrodymus... O čia apiemistika.lt nori anomalijos pavyzdžiu pasekti ir sensaciją sukurti... Apgailėtina...

Be to, įdomu bus stebėti kaip administracija reaguos į inkognito išpuolius ant kitų dalyvių kurie netiki jo istorija. Anomalijoje gavo baną, kažin, kaip bus čia? :D

Nediskutuoju forumuose, dažniausiai juos skaitau, bet kai pamačiau šitą visą istoriją kuria iškersai ir išilgai išnarstė anomalijoje, tai tiesiog gaila pasidarė inkognito, kad ten kur nebeliko tikinčių ir buvo užbanintas kaip koks nerandantys sau vietos žmogus pasaulyje persikelia į kitą vietą...

Sėkmes mulkinant liaudį, inkognito!

Editinu: štai net temą specialiai radau: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1904.0 - na žinoma inkognito pasakys, kad ten liaudis ne ta ir ten nera supratingų žmonių... Bet kai dar puse forumo juo tikėjo, kitaip ten kalbėjo :D Žodžiu... Ko nepadarysi dėl reitingų...

Pagarbiai,
Gintaras

Prisijungęs


cdrw  Liepos 18, 2013, 10:59:23

Gintarai, mes nesiruošiame sekti anomalijos pėdomis kaip sakote ir ta istorija jau yra seniai pasiekusi savo viršūnę, tad jokios šlovės niekas ir nesitiki :) Tiesiog jei žmogus nori apie tai pasakoti, tai prašau. Kodėl gi ne. Juk taisyklės visiems vienodos. Taip pat ir priešišku atžvilgiu į kitus bus baudžiami visi be išimčių.

Apibendrinant, mūsų puslapio lankomumas yra ne iš forumo, o straipsnių, tad kažkokių reitingų čia nepasieksi (žinant anomalijos istoriją), tiesiog su inkognito vyko trumpas dialogas pm žinutėmis mūsų forume ir turėjau jam šiokių tokių klausimų ko pasekoje jis pasiūlė sukurti temą kur galima bus paklausti. Tai tiek. :)

Prisijungęs


Gintaras  Liepos 18, 2013, 11:01:53

Čia reitingus aš tik tarp kitko minėjau, ne pagrindinė mintis tie reitingai. Labiausiai akcentavau tai, jog visa istorija yra ne kas kita, kaip tiesiog įdomus fantastikos apsakymas, o inkognito ją pateikia kaip faktą... Tas labiau apgailėtina.

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 18, 2013, 11:36:52

Esu abiejų forumų dalyvis ir tuo pačiu vardu. Kartais parašau kažką netradicinio iš savo patirties anomalijoje. Visuomet esu 100% tikras kad būsiu suvalgytas.  Šiame forume laisvė ir tolerancija. Galiu sau leist ir paeksperimentuot praktiškai kaip įvyko su inkognito. Po eksperimento pamąstyti ir rezultatais pasidalinti su kitais. Visos mintys kokios jos bebūtų turi teisę egzistuoti. Lankytojai patys ir savais metodais atsirinks. Iš administratoriaus ir moderatorių pusės tik paskatinimas tai daryti. Ačiū jiems.
Inkognito pažįstu asmeniškai kaip žmogų. Bet privatumas aukščiau visko. Jo mintys taip pat turi teisę egzistuoti. Kokios jos čia jau kiekvieno tylus sprendimas. Galima pasidomėti kažkokiomis detalėmis, išreikšti kažkokias abejones. Bet tik tiek. Vertinimą pasilikim sau. Labai gražiai to ką tik pamokė mane gyvenimas arba tiksliau siela suorganizavo įdomią įvykių seką kad pagaučiau kampą.

Prisijungęs


Gintaras  Liepos 18, 2013, 12:07:06

Vytautai, su visa pagarba apiemistika.lt administracijai, anomalijos forumą ir šį forumą negalima lyginti jokiomis prasmemis. Nei dalyvių gausa, nei dalyvių intelektu. Palygink kokio lygio diskusijos vyksta anomalijoje ir pvz. čia: http://apiemistika.lt/diskusijos/dvasios/piku-dama/ - klausimų kaip ir nekyla. apiemistika.lt turi įdomesnius straipsnius, tačiau forume sedi vaikai ir tiek. Todėl ir atkirčio tau jokio nebus. Neįsižeisk.

Tiesiog tu išsakei savo nuomonę, o aš savo.

Atsakymas į 12:27:01 žinutę: Jeigu Off-topą lygini su viso forumo diskusijomis Vytautai, tai čia tavo problemos. O savo patirti su visažine švytuokle patarčiau irgi nesuabsoliutinti, nes šnipštas gausis ;)

Sekmės.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 18, 2013, 12:24:20

Gana off topico. Tolimesnes diskusijas galite perkelti į atskirą temą kur galėsite aptarinėti savo pozicijas.

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 18, 2013, 12:27:01

Vytautai, su visa pagarba apiemistika.lt administracijai, anomalijos forumą ir šį forumą negalima lyginti jokiomis prasmemis. Nei dalyvių gausa, nei dalyvių intelektu. Palygink kokio lygio diskusijos vyksta anomalijoje ir pvz. čia: http://apiemistika.lt/diskusijos/dvasios/piku-dama/ - klausimų kaip ir nekyla. apiemistika.lt turi įdomesnius straipsnius, tačiau forume sedi vaikai ir tiek. Todėl ir atkirčio tau jokio nebus. Neįsižeisk.

Tiesiog tu išsakei savo nuomonę, o aš savo.
Diskutuoti apie išgertą alų ir paleistus vidurius tikrai aukštas lygis  :) . Esmė ne dalyvių skaičius ar diskusijų lygis kuris yra labai subjektyvus dalykas o pati forumo dvasia. Diktatūra ir laisvė. Bet kokios diskusijos rezultate susiveda kad krikščionybė kiečiausia, geriausia ir tik taip reikia gyventi. Tarpiniai spragsėjimai nieko nereiškia. Čia taip pat mano pašalietiška nuomonė. Nesu narys fanatikas. Reali gyvenimo patirtis man kur kas svarbiau nei tuščios diskusijos be jokio praktinio patvirtinimo. Tiesiog beprasmis laiko gaišimas.

Prisijungęs


inkognito  Liepos 18, 2013, 12:42:14

Ar jums netampa įdomu tai kad kai kuriems žmonėms mano istorija sukelia pagiežą ir pyktį? Kodėl esate tokie netolerantiški Gintarai,o gal kas nors jums užmoka už tai? Nes daugiau tai nematau prasmės visam tam tamstos daromam ažiotažui? Atleiskite už oftopiką bet tokie asmenys kaip šis provokuoja tai daryti. O Anomalijoje man banas panaikintas nors aš to ir neprašiau,taip kad neskleiskite šmeižto paragrafinio. Bet nesiruošiu joje daugiau rašyti nei vienos žinutėstame forume,aš irgi turiu savigarbą ir kiaulėms perlų nesiruošiu barstyti. O gal Anomalija pabūgo konkurencijos ,nes bent jau 50 procentų jos dalyvių nekenčia paragrafo diktatūros ir gali persikraustyti čia?Taip parodė paskutinė apklausa.Na o mano istirijos papasakojimas Anomalijos forumui atnešė ne tik reitingą bet ir nemažą ekonominę naudą nes ji buvo peržiūrėta rekordinį skaičių 659 Atsakymai
24407 Peržiūrėjimai  ,nelabai kokia tema ir begalėtų pasigirti tokiu reitingu ponas Gintarai,o administracijos elgesys su manimi buvo daugiau nei kiauliškas.

~~~

O Dieve... Susimildami :D Apiemistika.lt, negriaukite savo reputacijos ;D Vėl anomalijos inkognito kaip Feniksą iš pelenų norite prikelti? Jau seniai ten viską su juo išsiaiškino. Kas dar tiki šitais skiedalais gali užeiti į anomalija.lt forumą ir surasti temą "Kreipimasis į Inkognito!". Vienas žmogus (mano bendravardis) pasiūlė padėti tašką šitame romane, tai inkognito užsiprašė milijono ir net ne litais, tik tada sutiktu išsitirti ir parodyti savo implantus. Kadangi logiškai mąstant neatsiras niekas kas gali pasiūlyti tokią sumą, tai ir toliau varo savo pasakas atseit "aš nieko prieš, bet man reikia milijono ir specialistų"... Būtų tie implantai jau seniai inkognito pateiktu įrodymus... O čia apiemistika.lt nori anomalijos pavyzdžiu pasekti ir sensaciją sukurti... Apgailėtina...

Be to, įdomu bus stebėti kaip administracija reaguos į inkognito išpuolius ant kitų dalyvių kurie netiki jo istorija. Anomalijoje gavo baną, kažin, kaip bus čia? :D

Nediskutuoju forumuose, dažniausiai juos skaitau, bet kai pamačiau šitą visą istoriją kuria iškersai ir išilgai išnarstė anomalijoje, tai tiesiog gaila pasidarė inkognito, kad ten kur nebeliko tikinčių ir buvo užbanintas kaip koks nerandantys sau vietos žmogus pasaulyje persikelia į kitą vietą...

Sėkmes mulkinant liaudį, inkognito!

Editinu: štai net temą specialiai radau: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1904.0 - na žinoma inkognito pasakys, kad ten liaudis ne ta ir ten nera supratingų žmonių... Bet kai dar puse forumo juo tikėjo, kitaip ten kalbėjo :D Žodžiu... Ko nepadarysi dėl reitingų...

Pagarbiai,
Gintaras

 Gerbiamas Administartoriau Gintaras mane viešai įžeidė vadindamas mulkintoju,prašau nubausti jį už nepagarbų elgesį forume,bei kitų diskusijos dalyvių žeminimą.

Prisijungęs


Gintaras  Liepos 18, 2013, 12:50:13

Na štai, prasidėda eiliniai asmeniškumai :) Geriau jūs pakomentuotumete kodėl milijono užsiprašete, kad atsirastų galimybė jūsų istoriją patikrinti, o ne nuoskaudas dėl anomalijos lietumėt čia :)

Kas dėl kiaulių ir perlų, tai mano nuomonė priešinga jūsiškiai, ir kas dabar atsakys kuris iš mūsų teisus? M?

EDIT: na matot, aš jau ižeidžiau inkognito, nes nepatikėjau jo istorija :D Ok, laukiu bano.

Gerbiamas Administartoriau Gintaras mane viešai įžeidė vadindamas mulkintoju

Kur aš Tave mulkintoju pavadinau. Nurodyk konkrečią vietą, būčiau dėkingas.

Beje, Gerbiamas  Administratoriau, inkognito mane pavadino kiaule, tai ji irgi prašau nubausti už nepagarbų elgesį forume, bei kitų diskusijos dalyvių žeminimą ;)

Prisijungęs


inkognito  Liepos 18, 2013, 12:52:19

Na štai, prasidėda eiliniai asmeniškumai :) Geriau jūs pakomentuotumete kodėl milijono užsiprašete, kad atsirastų galimybė jūsų istoriją patikrinti, o ne nuoskaudas dėl anomalijos lietumėt čia :)

Kas dėl kiaulių ir perlų, tai mano nuomonė priešinga jūsiškiai, ir kas dabar atsakys kuris iš mūsų teisus? M?

EDIT: na matot, aš jau ižeidžiau inkognito, nes nepatikėjau jo istorija :D Ok, laukiu bano.
Reikalauju viešai atsiprašyti manęs už įžeidinėjimus ir žeminimus kitaiap aš atsisakau diskutuoti su tokiai kaip tamsta asmenimis.

~~~

Sėkmes mulkinant liaudį, inkognito!

 Ir dar drįsti neigti tai ką parašei pats ką tiktai?

Prisijungęs


Gintaras  Liepos 18, 2013, 12:55:23

Reikalauju viešai atsiprašyti manęs už įžeidinėjimus ir žeminimus kitaiap aš atsisakau diskutuoti su tokiai kaip tamsta asmenimis.

Taip pat laukiu to iš Jūsų: atsiprašykite manęs už suteikta  kiaulės vardą.

Sėkmes mulkinant liaudį, inkognito!

 Ir dar drįsti neigti tai ką parašei pats ką tiktai?

Tai veiksmas "mulkinti", o ne kreipimasis į Tave ;)

Prisijungęs


inkognito  Liepos 18, 2013, 12:58:14

 Pateik kur aš tave pabvadinau kiaule o gal tu susitapatini su Anomalijos forumu?

Prisijungęs