Inkognito pagrobimo istorija [Diskusijos]  (Skaityti 53410 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 ... 7 B


Gintaras  Liepos 18, 2013, 12:58:54

Pateik kur aš tave pabvadinau kiaule o gal tu susitapatini su Anomalijos forumu?

Tai aš tavo logika vadovaujuosiu.

Inkognito jeigu nenori atsakinėti į nepatogius tau klausimus tai nors į asmeniškumus nesileisk.

Prisijungęs


inkognito  Liepos 18, 2013, 13:02:50

Sekanti žinutė bus po to kai gausiu atsakymą į skundą nuo administratoriaus,manau, kad čia ne Anomalijos forumas, kuriame žaidžiama tik į vienus vartus.

Prisijungęs


Vanesa  Liepos 18, 2013, 13:05:30

Sveiki, matau esate suaugę žmonės, tai ir aiškinkitės santykius kaip suaugę privačiomis žinutėmis, čia neteršdami temos:) Visus pykčius ir įžeidinėjimus pasilikt sau, nes jie nieko nepakeis, kad ir kaip jūs to norėtumėte! LAIKAS PERSKAITYTI FORUMO TAISYKLES! :) Įžeidimai ir kiti nukrypimai nuo temos bus trinami! Nedarykit sau gėdos ir nejuokinkit kitų forumo narių savo nebrandžiomis diskusijomis! Jei jau negerbiate savęs, tai bent kitus gerbkite! Ačiū už supratingumą! :)

Prisijungęs


inkognito  Liepos 19, 2013, 05:18:56

Dėl to motociklo... Tai kas jį ten nuardė taip ir nesuprantu. Jei jūs tuo metu buvote išvykęs su ateiviais, tai karla laukė jūsų toje pačioje vietoje. Tai jis jus ir apšvarino?

Dėl tų implantų. Ar manote, kad jų dėka jie gali jus sekti? Tas sekimas ar tik nustatymas jūsų esamos vietos, ar ir girdėjimas jūsų ausimis, matymas jūsų akimis? Jei jūsų žmona irgi pamiršo iš ryto, kad jūs nebuvote visą naktį, tai ar jei tos nakties atsiminimai irgi jau yra sugrįžę?

 Na dėl to motociklo tai ir po šiai dienai man viskas visiškai neaišku,kodėl jis tai padarė kai aš išskridau su tais ateiviais,tačiau grąžinant mane atgal, aš dar iš erdvėlaivio mačiau kažkokią žmogystą stovint aikštelės pakraštyje ir tarsi laukiant manęs sugrįžtant. Kai nusileidus įvykdžiau erdvėlaivio piloto instrukciją,kad  per aikštelę pereiti greitu žingsniu bet nebėgti,pajutau kaip jis kažką ten  padarė ir mane visą nutvilkė kažkokio siaubingo karščio banga,o erdvėlaivis pradėjo staigiai kilti aukštyn,kol pasiekiau aikštelės pakraštį,jis jau buvo taip aukštaui kad atrodė žvaigždelė danguje, kur manęs jau  laukė Karla. Aš jau jam norėjau trenkti į nosį,kai staiga man dingo visa atmintis ir aš kurį laiką nesuvokiau nei kur esu nei kas man atsitiko. Pradėjau klausinėti jo kura aš ir kas su manimi vyksta. Va taip jau žymiai geriau,atsakė tada jis ir nuvedė mane prie motociklo. Bet ta atmintis trumpam sugrįždavo ir vėl dingdavo. Atsimenu kai jis junginėjo laidus motocikle, kad jis galėtų važiuoti ir atsimenu kai važiuojant motociklu jau link namų, man staiga toptelėjo mintis,o jeigu nežemiečiai mane išleido ne ten kur reikia? Visai ne žemės planetoje ir aš sunerimęs sustojau pakelėje, pamatęs  moteriškę melžiančią anksti ryte karvę ,sustojau prie jos ir paklausiau,- ar tikrai čia žemės planeta? Ji atsakė , kad reikėtų man mažiau gerti, o ne važinėti prisigėrus sudaužytu motociklu,to man pakako, kad įsitikinčiau, jog  grąžino mane tikrai  būtent ten kur reikia.
 Taip,- motociklo atstatymo nuostoliai viršijo 150 rublių, o tai tuo laiku buvo dideli pinigai mūsu su žmona biudžetui,miliciija taip ir nerado to kas tai padarė,o aš pats tada buvau visiškai  praradęs atmintį pagrobimo tema.
 Dabar galvoju, kad jeigu būtų manęs nežemiečiai negražinę atgal,gal toks nuniokotas mano motociklas nusikaltimo tyrėjams gal būtų davęs minti, kad čia įvyko kažkoks apiplėšimas ar dar kas,ir pačiam man ši vieta ir tas jo padarytas veiksmas iki šiol dar nėra aiškūs.
 Kas liečia inplantus tai vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad jie per juos mato ir girdi viską ką matau ,girdžiu ir jaučiu aš pats. Kam jiems to reikia? Greičiausiai tam kad pažintų  viską objektyviai geriau, kokia iš tikro yra mūsų visuomenė ir kaip joje jaučiasi eilinis jos narys neturintis jokių privilegijų. Tik toks tyrimas gali būti visiškai objektyvus ir pateiktas galaktikų tarybos sprendimams priimti,nustatyti visuomenės sugedimo laipsnį,nes visais kitais būdais tyrimai nesigautų pakankamai objektyvūs, Jeigu tarkime tokie inplantai būtų įdiegti kokiam nors žymiam politikui,ar visuomenės veikėjui,nors galimai ir jų kai kurie tokius dalykus savyje turi. Visuomenė tada turėtų erdvę gudrauti ir stengtis neparodyti tikrojo savo veido,kas nebūtų paranku tiems kas gal būt ateityje ketina užmegzti realius ir dalykinius kontaktus,jis nori žinoti visas to objekto puses,tiek eigiamas tiek juodasias.
 Nemanau, kad esu vienintelis turintis tokius dalykus savyje,nes jų tyrimai apima visus kontinentus ir kiekviename iš jų yra tokie "neetatiniai inspektoriai" kaip kad aš. Pagal savo gyvenimo patyrima galiu pasakyti, kad yra siaubas jeigu jie visa tai matė,girdėjo ir jautė,mano tautiečių reitingas  leistų jiems juos sunaikinti be jokio pasigailėjimo. Gal būt siekiam ir tokių tikslų,nes turintys pretenzijų nežemiečiai į žemės planetą negali to daryti kada tai įsigeidę,jie tikriausiai turi gauti tam tikrus leidimus iš Galaktikų tarybos. Sunaikinti mūsų gynybą jiems ebūtų poros  valandų užsiėmimas,o na o nugalėti milijardo narių galaktikos tarybos organizaciją jėgų tikrai neužtektų... na čia tai tik mano loginiai samprotavimai  realiai apžvelgus visą įvykių grandinę kas nutiko su manimi. Kiek žinau mūsų žemėje  yra apie 10 000 asmenų kuriais naudojamasi tokiai žvalgybai.Tikiuosi kad kitų pateikti duomenys bus kur kas geresni nei maniškiai.

Prisijungęs


bugis  Liepos 27, 2013, 21:13:44

jei galima paklaust, kaip suprast termobranduolinis ginklas

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 05, 2013, 18:49:44

jei galima paklaust, kaip suprast termobranduolinis ginklas
Visi galingesni nei 100 kilotonų atominiai ginklai yra termobranduoliniai,tai yra termobranduolinės  bombos su vandenilio užpildais kurie šimtus kartų padidina sprogimo jėgą. Virš Horošimos ir Nagasakio buvo numestos paprastos atominės urano bombos kurių galingumas neviršijo 10 kilotonų trotilo ekvivalento,o šiuolaikinės vandenilinės termobranduoluinės bombos pasiekia net iki 50 megatonų ekvivalentą.
Atominės bombos konstrukcija labai paprasta tai 930 gramų kritinės masės prisodrinto urano arba plutonio rutuliukas pepjautas į 4 skliteles nelyginant apelsinas ir visos jo pusės izoliuotos viena nuo kitos grafito plokštelėmis,kurias išstumia pirminis mažos galios sprogimas o antrinis sprogimas suplaka skilteles į vieną gabala ir tada prasideda grandininė urano arba plutonio  reakcija kuri pavirsta milžiniškos galios sprogimu.
 Atominės elektrinės iš paprastų urano plytų gamina plutonį kurispatalpintas reaktoriuje ir  dirbant reaktoriui ilgainiui tinka plutoniu tinkamu atominio ginklo gamybai.

Prisijungęs


bugis  Rugpjūčio 08, 2013, 08:30:00

aciu uz paaiskinima inkognito :)

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 09, 2013, 18:34:27

O Dieve... Susimildami :D Apiemistika.lt, negriaukite savo reputacijos ;D Vėl anomalijos inkognito kaip Feniksą iš pelenų norite prikelti? Jau seniai ten viską su juo išsiaiškino. Kas dar tiki šitais skiedalais gali užeiti į anomalija.lt forumą ir surasti temą "Kreipimasis į Inkognito!". Vienas žmogus (mano bendravardis) pasiūlė padėti tašką šitame romane, tai inkognito užsiprašė milijono ir net ne litais, tik tada sutiktu išsitirti ir parodyti savo implantus. Kadangi logiškai mąstant neatsiras niekas kas gali pasiūlyti tokią sumą, tai ir toliau varo savo pasakas atseit "aš nieko prieš, bet man reikia milijono ir specialistų"... Būtų tie implantai jau seniai inkognito pateiktu įrodymus... O čia apiemistika.lt nori anomalijos pavyzdžiu pasekti ir sensaciją sukurti... Apgailėtina...

Be to, įdomu bus stebėti kaip administracija reaguos į inkognito išpuolius ant kitų dalyvių kurie netiki jo istorija. Anomalijoje gavo baną, kažin, kaip bus čia? :D
Nediskutuoju forumuose, dažniausiai juos skaitau, bet kai pamačiau šitą visą istoriją kuria iškersai ir išilgai išnarstė anomalijoje, tai tiesiog gaila pasidarė inkognito, kad ten kur nebeliko tikinčių ir buvo užbanintas kaip koks nerandantys sau vietos žmogus pasaulyje persikelia į kitą vietą...

Sėkmes mulkinant liaudį, inkognito!

Editinu: štai net temą specialiai radau: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1904.0 - na žinoma inkognito pasakys, kad ten liaudis ne ta ir ten nera supratingų žmonių... Bet kai dar puse forumo juo tikėjo, kitaip ten kalbėjo :D Žodžiu... Ko nepadarysi dėl reitingų...


 Gintai ar gražu meluoti? Tai juk tu tas pats žmogus, kuris ir pradėjo Anomalijoje tą ferą dėl mano inplantų nuotraukų. Oi kaip negražu Mikė melagėlis,bet ant tiek žioplas, kad meluoji ir galų nepakavoji...O dar vienas iš Anomalijos forumo  adminų sugalvojęs užsidirbti nat mano kailio,juk tai tavo vardu gavau iš Anomalijos laišką į savo emailą.Prisijungęs


Gintaras  Rugpjūčio 11, 2013, 15:15:39

Vis mane pamiršti negali... Malonu :)

Kas liečia vardus tai galiu pasakyti, kad tiesiog nuostabi tavo logika. Tikriausiai ateiviai tokią nuostabią logiką tave apdovanojo? :) Ką čia galima ir bepridurti, jeigu tau nuo to lengviau bus tai galvok tu kaip tik sau nori ;)

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 15, 2013, 06:44:48

Ateivis
2013-08-14 22:22
Irasykite i google: anomalija.lt inkognito - suprasite kas tai per veikejas kuris mate NSO... Jis ne tik mate, bet teigia, kad ji ir pagrobe buvo ;D

  Gintai,gal sakysi kad irgi ne tavo darbas?

 Man tik labai įdomu kas tave skatina taip elgtis? Įgimtas niekšingumas? Netolerancija kitiems? ,Ar maniakinė šizofrenija?

Prisijungęs


Vanesa  Rugpjūčio 15, 2013, 12:58:28

Prašau nekonfliktuoti! Asmeniškumus aiškinkitės privačiomis žinutėmis, kitu atveju komentarai bus ištrinti! :)

Prisijungęs


salmakas  Gruodžio 08, 2013, 20:00:54

Inkognito, neverta cia pradeti kryziaus karu, nete tu niekad nelaimesi, tokie zmones yra, kad realiai susitike viusomet bus avineliai, o interneto paltybese kai taves niekas nemato tu gali but erelis ir skraidyti savo virtualiais sparnais ir vaidinti teisuji konkistadora :D, man asmeniskai patiko tavo pasakojimas ir nezinau kiek tiesos, kiek ne, nes man labiau patinka irodymai ir panasiai, bet tavo istorija veta demsio :) manau hipnozes budu butu galima isgauti tam tikras detales :), nes ko realiai negali atsimint, ta atsimeni per hipnozes seansa :), bet kaip ir minejau tavo istorija skaiciau su uzsidegimu ir dziugu, kad bent vienas zmogus papasakojo savo susitikima su ateiviais :) malonu buvo skaityti :) beje net ir mulkiui zinoma jeigu sis pradetu tikrai dometis, kad zmonija jau nuo senu senoves, akmens amziaus stebi ateiviai, gal net juos sukure :) sumeru raizyniuose, molio darbuose yra padarai, lektuvai, naskos linijos, religijos, viskas veda ir paaiskina apie vadinamus dievus, galingas butybes, kurios stebejo zmonija :) ir sie pedsakai aptinkami visame pasaulyje :) jeigu tai ne irodymas, kad ateiviai lankosi zemeje tai viena didele samokslo teorija, kuri trunka tukstancius metu :) mano asmeninis domejimasis ir mastymas pardo, kad tai yra realybe, dabartiniame pasaulyje, kada atisrado technologijos zmones pradejo sekt kad juos grobia isvalo atmintis, nso, ir tokiu zmoniu ne desimtys o milijonai, kurie buvo pagrobti :) tad reik but aklam ir netiketi zmogumi, kuris buvo pagrobtas ir teigia buves erdvelaivyje :) juolab manau kad inkognito panardine i hipnoze ispestume atsakymus :) plus dar kam bylinetis jeigu tai ne tikra tai butu tik savo asmeninio gyvenimo laiko svaistymas:D tai mano nuomone :) visur buvo kvailiu kurie smeizia ir trype, bet nepamirsk inkognito, kad yra ir tokiu, kurie skaito tavo istorija be isankstines nuomones ir nekritikuoja, o megsta padiksutuoti ir aptarti :) ;)

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 09, 2013, 17:50:59

Žinau,būtent todėl ir rašau forumuose... Protingi žmonės patys atsirenka kas ir kaip be kažkieno peršamų išankstinių nuostatų


 Filmukas gal ir fake,tačiau atkreipkite dėmesį i išįlaipinimo liftą ,jis būtent toks kokį aprašiau sao istorijoje prieš daugelį metų.

Prisijungęs


salmakas  Gruodžio 10, 2013, 14:27:43

Video tikrai neblogas atrodo, esu jau anksciau mates, cia su kompu padarytas yra :) tas pats video, bet tas ilipimas geras :) kazkoks atigravitacinis nusileidimo pakopa atrodo saunu, kad atsimeni tam tikras detales, nors as irgi atsiminciau toki patirima pats patyres :) super vaizdukas :)

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 11, 2013, 08:18:51

Aš atsimenu  tarsi didelio diametro  nikeliuotą vamzdį išlendantį iš erdvėlaivio dugno,erdvėlaivis pakibdavo ore tokiame aukštyje, kad  nuslinkus į šoną vamzdžio sienelei  susidarydavo nuo paviršiaus iki lifto dugno koks 50 cm aukštis,bet kai kuriais atvejais atsiverdavo ne vamzdžio šonas, o dingdavo  iš po kojų grindys ie tiesiog iškrisdavai ant paviršiaus, o vamzdis būdavo sparčiai įtraukiamas vidun. Už jo lygių ir slidžių  vidaus sienų neįmanoma buvo nei užsikabinti nei išsilaikyti viduje.

Prisijungęs