Inkognito pagrobimo istorija [Diskusijos]  (Skaityti 53422 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 5 ... 7 B


salmakas  Gruodžio 11, 2013, 09:09:45

Oh na jo issigelbeti butu be sansu :) nuo tokio isejimo i atvira erdve:), bet ten buvo satliukai tokie, na ta prasme stebejimui skirti, nes pagrindinis tarpkosminis laivas turetu but didesnis ir kitoks:) o kokios formos apvalus, ovalus, ar suplotas ovalas?

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 11, 2013, 12:49:28

Taip iš jo formos matosi jog čia yra tik tarpinio transportavimo erdvėlaivis skirtas planetai turinčiai atmosferą, kuri sudaro ženklų aerodinaminį pasipriešinimą. Dar yra tarpžvaigždiniai laineriai,jie paprastai yra nuo 20 kilometrų iki keleių šimtų kilometrų ilgio ir būna cilindro formos. Mūsų sistemoje jie paprastai turi sustojimą  netoli Jupiterio kur dreifuoja keletą valandų  kol iškraunamos prekės mūsų saulės  sistemai čia esančių nežemiečių reikmėms, paimami nauji keleiviai ir išlaipinami čia atvykę.Jie kursuoja maždaug 15 kartų per mūsų metus.Galaktiką be sustojimo sakė kad gali įveikti per 2 savaites  bet tokių sustojimų yra daug,todėl net ir nežinau tikslaus laiko kiek jie skrenda nuo vieno iki kito krašto galaktikoje. Mūsų planetų sistema periferinė,ir čia menkai išvystytas prekių ir keleivių srautų judėjimas.

Prisijungęs


Žaltys  Gruodžio 11, 2013, 22:14:51

Tikrai įdomu skaityti buvo. Inkognito, gal būtų galima paklausti ko būtent tave mokino tose mokyklose ?

Radau čia, cituoju :

2005-10-22 2:45 pm

Praėjus kiek laiko buvo paskelbtas pasiruošimo X-erdvei signalas; man tai dabar primena, kai traukinys neria į tunelį, tik ten viskas vyksta žymiai blogiau, pajunti tokį jausmą, tarsi staiga kažkas tave būtų išskaidęs į atomus, atrodo kad visą kiaurai koštų kažkokie kosminiai vėjai, viskas išsklinda į nerišlią miglą, o kaulus gelia kaip po gero išgėrimo ar gripo, – ir tai atrodo nesibaigs visą amžinybę. Gal jie tai jaučia kitaip, tačiau man atrodė, jog, dar truputis, ir numirsiu. Bet visa tai baigėsi taip staiga, kaip ir prasidėjo, tik kurį laiką dar sunkiai kvėpavau.

Tarsi niekur nieko erdvėlaivyje vėl prasidėjo normalus gyvenimas, man liepė pasiruošti, padėjo užsidėti skafandrą ir nuvedė į švartavimosi aikštelę, kur mano akyse nusileido rutulio formos mažasis erdvėlaivis – jis buvo erdvesnis nei mėnuliečių – ir netrukus mes jau leidomės gana vaizdingoje vietovėje.

Čia man teko praleisti ilgą laiko tarpą, gyvenant gana izoliuotą gyvenimą, nors gyvenimo sąlygos buvo geros, – galėjau naudotis kai kuriomis informavimo priemonėmis, pastebėjau, jog gaunu stipriai cenzūruotą ir išfiltruotą informaciją, reguliariai turėjau lankytis virusologijos centre, kur man buvo atliekami kažkokie tyrimai, o šiaip nieko esminio daryti nereikėjo. Turėjau galimybę mokytis, studijuoti kai kuriuos humanitarinio pobūdžio mokslus, – ir nors centre buvo daugiau kaip pusantro šimto tiriamųjų, mes nesusitikdavome ir mums nebuvo leista bendrauti vienam su kitu. Space

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 12, 2013, 07:29:48

Tikrai įdomu skaityti buvo. Inkognito, gal būtų galima paklausti ko būtent tave mokino tose mokyklose ?

Na nepasakyčiau kad tai buvo kažkokia specializuota mokykla,tai greičiau buvo panašu į dabartinį nuotolinį mokymasį, Kaip nekeistas kompu išmokau naudotis būtent pas juos ir juo mokėjau naudotis jau tuomet kai dar niekas iš jūsų nežinojo jog tokie dalykai egzistuoja. Man jie kažkur gavo greičiausiai muziejuje senovišką kompą,kažkur panašų į mūsų pirmuosius pentiumus ir netgi su lotyniška mūsų abėcėle,tik ant klavišų buvo tos raidės priklijuotos atrodo. Ilgai vargau kol išmokau sudėti ekstą po vieną raidelę,o paskui jau pradėjo eiti viskas gerai. Šiuolaikiniai jų kompai aplamai neturi tokių priedų kaip klaviatūra,viskas vyksta minčių pagalba,netgi vaizdiniai perduodami tiesiai į smegenų neuronus. Tačiau ir to įrenginio pagalba galima buvo jau studijuoti. Progama pagal kurią aš pasiruošiau vadinosi " Torno Imperijos Žemesniūjų civilizacijų ugdymo universitetas." Išlaikius egzaminus gaunamas aukštasis universitetinis išsilavinimas bet skirtingai nei pas mus neišduodami jokie diplomai apie baigimą bet atsiunčiamas į implantus galvoje paliudijimas ,kurį gali nuskaityti visos civilzacijos turinčios Torcioninio lauko imtuvus ir siūstuvus.Tai labai patogu,galų gale niekuomet to nepamesi kol gyvas būsi. O kam reikia tavo išsilavinimo jų sferoje ,tas tai ir žinos,čia nieko nepadirbsi ir nenusipirksi diplomo kur nors Maskvos Metro perėjoje. Tik kompetencija yra to rodiklis.

Prisijungęs


salmakas  Gruodžio 13, 2013, 21:54:10

Na toks pazymejimas ir butu geriausia, zmones pagal savo specelibe galetu dirbt, o nepirkt diplomukus:), gana idomus budas gauti dipolma:)

Prisijungęs


Jezus  Gruodžio 15, 2013, 23:42:37

Vis skaičiau ir skaičiau šias istorijas...
Ir man visgi kilo toks popsinis klausimas..
O nedarė visokių tyrimų su analine ir urologine sistemomis, kaip teigia 99% pagrobtų Amerikiečių?

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 16, 2013, 07:42:45

Vis skaičiau ir skaičiau šias istorijas...
Ir man visgi kilo toks popsinis klausimas..
O nedarė visokių tyrimų su analine ir urologine sistemomis, kaip teigia 99% pagrobtų Amerikiečių?
Nedarė...

Prisijungęs


Ronin  Gruodžio 17, 2013, 19:07:51

Sveiki
As turiu informacijos patvirtinancios kad spectarnybos stebi ir analizuoja forumus kuriuose daug diskutuojama NSO temomis, stebi ir kontaktuoja su aktyviai siose temose besireiskinciais nariais-liudininkais. Mano turimi duomenys gali patvirtinti kad Inkognito buvo ir yra stebimas keliu anomalijos forumo nariu, kur vieno is ju rysius su karinemis spectarnybomis atsitiktinumo deka pavyko atskleisti. As ilgai negalejau apsispresti kuriame forume pasidalinti sia informacija ir mano pasirinkimas krito ant apiemistika.lt , as neatskleisiu detaliu kurios galetu pakenkti man paciam. Pasakysiu atvirai todel kad nesu garantuotas del savo saugumo jei neapgalvotai praleisiu ka , pagal ka paskui mane gales surasti.

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 17, 2013, 19:31:18

Ačių už info,tačiau visa tai puikiai žinau ir aš pats,žinau ir kas dirba tais agentais ir žinau kodėl gesinami visi forumai į kuriuos vos tikateinu. Jie arba paprasčiausiai nuperkami arba priverčiami užsidaryti. Tačiau patys tie saugumiečiai net neįtaria kad jie yra tris kart labiau stebimi nei aš pats jų. Jeigu jie žinotų, kad man bandžiusių pakenkti nemažai lavonų jau skraido visatoje,tokie drąsūs nebūtų.
   Šitos žemiškos valdžios dienos jau suskaičiuotos ir aš esu įgaliotas tai jums pranešti.Pasaulio laukia nauji stulbinantys įvykiai kurie daugumai iš jūsų atvers netikėtas ir neribotas galimybes,bet daugeliui iš dabar gerai įsitaisusių veikėjų atims aruodą,vietoje jo jiems bus pasiūlyta racionali veikla galinti suteikti pragyvenimą.Kai kurie iš jų bandys pakelti ginklą bet žus patys. Tačiau kada bus ta diena x tiksliai nežinau ir aš,o jie apie tai man nesiteikia pranešti.

Prisijungęs


Ronin  Gruodžio 17, 2013, 20:54:52

Labas
Aciu uz atsakyma inkognito, bet sitie rimtesni daug rimtesni nei saugumas, nezinau ar jie tokie patys pavojingi ir kokie tikri ju tikslai.
Agentai apie kuriuos kalbejau susije su
Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos
Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba

Agentas kurio beveik simtaprocentini patvirtinima gavau is vieno saltinio , stazavosi
Elmendorf Air Force Base Alaska
CFB Moose Jaw Saskatchewan Canada

cia simtuprocentu patvirtinta okur jis stazavosi kas nezinoma, oho baisu net pagalvot. Ir ka tokie zmones veikia nekaltame forume va kur pats idomiausias klausimas. Mano minimas agentas aceit isejo is tarnybos del konflikto su vyresnybe pries tris metus bet Kanadoje sia vasara lankesi ir prabuvo apie puse metu. Darykit isvadas patys.


Prisijungęs


salmakas  Gruodžio 17, 2013, 22:32:30

Na siaip, ne vien forumai internete yra stebimi, bet ir visu pasaulio gyventoju mobilieji telefonai:) gi buvo neperseniausiai pavviesinta medziaga, kad viena kompanija zmoniu, saugojo duomenis visu mobiliaku turinciu zmoniu duomenis ir net galejo susekti vietas, visame pasaulyje :) kai sie nekalbedavo telefonu:) tiesiog pagal rysi, kai ijungtas telefonas:), na dar negana to ne vien forumai yra stebimi:) stebimi visi interneto srautai:), tad saugumo tik paciam rik imtis, kad nesusektu ar ka padarytu:), o del zondavimu tai manau viska tiria ateiviai:) is eiles:)

Prisijungęs


anonymusas  Gruodžio 18, 2013, 18:41:09

Ronin uzteks tempti guma, pradek atskleidinet  :)

Prisijungęs


Ronin  Gruodžio 18, 2013, 21:30:37

Sveiki
Pries atskleidziant man reikia viska gerai apgalvoti , priezastis sakiau vakar . Viskas bus atskleista keliu dienu laikotarpe.

Prisijungęs


Mulderis  Gruodžio 18, 2013, 21:51:13

Ir kas pagal tave Ronin www.anomalija.lt forume yra iš saugumo? T.y jie užsiregistravę ar tiesiog yra stebėtojai/lankytojai? Kodėl apie tai rašai ir įspėji čia, o ne tame forume? Ar galvoji, kad jie ant tiek buki, kad stebi tik Anomaliją? Be to, jeigu sakai, kad jie stebi, tai be Anomalijos administracijos žinios negalėtų gauti papildomos informacijos, tai nori pasakyti, kad pati administracija suteikia jiems duomenų?

Paranojiškai skamba.

Prisijungęs


anonymusas  Gruodžio 18, 2013, 22:05:15

Mulderi skaityt gal nemoki, viska parase
Citata
Inkognito buvo ir yra stebimas keliu anomalijos forumo nariu, kur vieno is ju rysius su karinemis spectarnybomis
Citata
Agentai apie kuriuos kalbejau susije su
Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos
Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba
Agentas kurio beveik simtaprocentini patvirtinima gavau is vieno saltinio , stazavosi
Elmendorf Air Force Base Alaska
CFB Moose Jaw Saskatchewan Canada
Speju karine zvalgyba arba koks nors su zvalgyba susijas padalinys ne saugumas.

Prisijungęs