Inkognito pagrobimo istorija [Diskusijos]  (Skaityti 53806 kartai) Spausdinti

1 ... 5 6 7 B


Sani Lev  Gegužės 23, 2014, 14:13:57

Ne tik Baltai bet ir tos tautos kur gyveno glaudžiai su tomis  Baltų rasės atstovėmis,kariavo su jais dėl teritorijos, prekiavo,vedė kultūrinius mainus didesnę ar mažesnę turėjo galimybę asimiliuotis vieni su kitais santuokų ar kitokiais pagrindais. Atlantų pagrindiniai bruožai- aukštaūgiai,šviesiaplaukiai ,baltos odos,mėlynakiai,tačiau labai karingi ir bjauraus būdo,godūs pinigams ir turtams,siekiantys ir trokštantys valdžios ir pripažinimo. Nugalėję karuose silpnesnes gentis ar tautas,- jų gražiausias moteris pasiimdavo sau ir todėl Atlantų rasė ilgainiui tapo pati gražiausia tiek vyrų tiek moterų atžvilgiu. Neturėdami bendrų priešų Atlantai kariaudavo ir riedavosi tarpusavyje,o juos suvienydavo tik pasirodęs bendras priešas visiems, arba karo žygio organizavimas su galimybe pasiplėšti kitų genčių arba tautų turto. Toks bjaurus Atlantų būdas ir tapo viena iš  galingosios Atlantidos žlugimo priežasčių. Neveltui hitleris svaičiojo apie kažkokią Arijų rasę,arijai tai buvo Atlantų žvaigždžių kariai ir vokietis norėjo savo tautą prilyginti jiems. Tačiau Vokietijoje  mažiau Arijų rasės atstovų nei tokioje mažoje Lietuvoje.
Tai reiškia kad Lietuviai ir Latviai yra Atlantų palikuoniai ir, kad mes esame arijai?

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 23, 2014, 16:05:09

Nebūtinai visi,tačiau yra daug nešiojančių Atlantų genus,kitų šie genai yra stipriai atskiesti aplinkinių genčių ir tautų genais,bet daugiau ar mažiau tai yra taip.

~~~

Visų pirma šita info nėra mano pasiūsta,prašau nežmeižti ir baigti trolinti . Šis forumas skirtas ne troliams o rimtoms diskusijoms.

Prisijungęs


Vanesa  Rugpjūčio 27, 2015, 21:02:30

Prašau diskutuoti į temą, asmeniškumus aiškinkitės privačiomis žinutėmis! Komentarai, neatitikę temos bus šalinami.

Prisijungęs


inkognito  Rugsėjo 17, 2015, 09:57:21

Kaip jau seniau minėjau po atminties grįžimo atsiminimai atėjo ne konkrečiu pasakojimu kaip kad parašiau forume pagrobimo anatomijos poste,bet mažomis salelėmis arba tiesiogs epizodinėmis scenomis,kaip kad pavyzdžiui šis prisiminimas:
   Didžiulė baltai apšviesta patalpa,joje tvarkingai išrikiuoti įvairaus dydžio erdvėlaiviai disko formos,mažesni rutulio formos. patalpos pakraštyje durys į skaidraus darini liftą. Aš patenku į jį,kaip nekeista manės niekas nesaugo ir nekontroliuoja,ir tuo liftu keliuosi dideliu greičiu kjeletą minučių aukštyn,jis minkštai sustoja ir aš išeinu į nedidelę aikštėlę kuri apribota užrakintomis mettalinio rėmo  durimis,kurios yra aptrauktos matyt plieninu storos vielos tinklu.Už durų matau stovintį sargybinį su koviniu ginklu ir atrodo JAV jūrų pėstininko uniforma. už sargybinio toliau matosi per langa matyt aerodromo takas o jame išrikiuoti JAV koviniai lėktuvai  su užrašais US Air Force. Sargybiniai keičiasi kas dvi valandos o aš temoku tik rusų ir vokiečių kalbas ir bandau juos užkalbinti Lietuviškai Rusiškai ir Vokiškai. Tačiau jie man atsako kažką angliškai,ko aš visiškai nesuprantu. Pagaliau ateina į postą toks kareivis kuris laisvai kalba rusiškai,aš jam bandau paaiškinti kad esu laikomas nelaisvėje čia prieš savo valią,jis man pažada kad perduos šitą info savo karinei vadovybei... Kaip buvo toliau viskas skesta migloje ir net labai norėdamas negalėčiau šio epizodo įterpti į savo pasakojimą nes net nežinau kurioje pasakojimo vietoje jis turėtų būti.
 Logiškai mastydamas darau išvadą kad nežemiečiai turi bendrą karinę bazė su JAV kažkokia karine baze,juos vienus nuo kitų skiria ši metalinė užkarda ties kuria Jav turi savo sargybos postą. Vienas iš galimų variantų tai ir yra būtent AREA-51 zona,nors 100 proc ir nesu garantuotas.
  Dar iš tos serijos atsimenu epizoda kur atėjęs į sargybos postą karininkas mano akivaizdoje bjauriais žodžiais plkūdo nežemiečius vadindamas juos išgamomis ir gyvuliais kad jie drįsta savo pagrobtus žemės piliečius atsigabenti į jų karinę bazę,neklausdami bazės vadovybės tam leidimo....
  Kad būtų daugiau aiškumo visas mano pasakojimas ir yra sulipdytas iš tokių atminties salelių,ir nors jau praėjo nuo to laiko daugiau kaip 40 metų kai kurie atminimai tik dabar yra iškeliami sąmonės į paviršių,todėl aš ju ir nepaminėjau pagrindiniame pasakojime,,nes tada ir pats to dar nežinojau.

Prisijungęs


h6G4k1eT  Sausio 10, 2016, 20:12:49

 Ar teko po 40 metų vėl turėti bet kokio lygio kontaktą, ar matei kokias šviesas danguje, ar jauteisi kambaryje ne vienas ?

Norėtume sužinoti, jei jums žinoma kokiu būdu prieš 40m. kostiume teko kontaktuoti - t.y. idomu sužinoti ar vilkint kostiuma per įtaisą buvo girdimi trigdžiai, t.y. buvo galima spresti, kad komunikavimo aparatas bendrauja radio bangomis ?

Ar teko kada darytis rentgeno nuotrauką, kur matomas implantas, jo sandara.

Jei kalbos nemokejai kaip susisnekejai su kasykloje, t. y. kitoje planetoje dirbusiu asmeniu. Ar ten vien Lietuviai buvo įkalinti ?

Prisijungęs


inkognito  Vasario 24, 2016, 20:52:06

Taip,po to atvejo aš turėjau daugybę kontaktų ir vienas ir prie liudininkų,paskutinis kontaktas buvo 2016sausio 23 dieną. Man darė Kauno klinikose širdies elektrošoką kol atstatė širdies ritma narkozėje. –Po to naktį, jau namuose pabudau ir pamačiau, kad kažkokie du keisti  individai  su baltais chalatais, o tik vėliau supratau, kad tai buvo jų skafandrai kažką daro mano atvertoje krutinėje. Išsigandęs norėjau pajudėti tačiau galėjau pajudinti tik galvą rankos buvo paralyžuotos ir jų negalėjau pajudinti. Pamačiau kad aš guliu savo lovoje o tie du darė savo darbą ir į mane nekreipė jokio dėmesio,pagalvojau kurgi mano žmona pasukau galvą į jos lovos pusę o ji miegojo išbalusi tarsi būtų negyva. Tada atsisukau pažiurėti kiek pajėgiu pakelti galvą ką jie ten daro,jie perbraukė kažkokiu melsvai švytinčiu prietaisu krųtinės pjųvį ir jis sulipo tarsi niekada nieko nebūtų buvę daryta. atsikėlė ir ramiausiai  dingo tarsi išnyko naktyje. Kieme pamačiau tarsi automobilio šviesas kurios nutolo  link dangaus,o durys ir langai liko net nepaliesti. tada pajutau kad ir vėl galiu valdyti rankas.
 Po to kitą dieną prasidėjo skausmai tarsi po operacijos kankinausi dvi savaites tiesiogiai galima sakyti galynėjausi su mirtimi. Tačiau šiandien aš visiškai sveikas nors fizinio krūvio didelio dar nerizikuoju imtis.Įdomu tai kad nebuvo nei lašo mano kraujo,nei ant parketo nei lovoje. Tačiau tai buvo kažkokia tai sunki jų invazija,bet gavau žinių jog jei ne ši jų pagalba šiandien aš jau būčiau miręs ,nuo gripo komplikacijų.Pasirodo kad ligoninėje po elektrošoko nusilpo mano imunitetas ir dar pasigavau gripo virusą.Tos jų manipuliacijos padėjo man išgyventi.

Prisijungęs


Mshen  Vasario 26, 2016, 12:31:46

Man labai įdomu vienas dalykas. Kodėl rasė, kurios technologinis išsivystymas aiškiai pranašesnis už mūsų, pjausto pacientą jog pašalintų virusinį susirgimą ir jo sukeltas komplikacijas?
Negi jie neturi kokių nors virusus naikinančių nanobotų kurie atlikę savo darbą pasišalina su šlapimu? ar kažko analogiško?

Prisijungęs


inkognito  Vasario 28, 2016, 20:58:53

Na ko nežinau tai jau nežinau,kodėl jie daro viena o ne kita. Bet mano savijauta pagerėjo bentį jau 20 metų atrodau sau jaunesnis po šio inicidento. Be to nors ir šuniškai jaučiausi po jų tos operacijos,tačiau jokio ženklo net neliko kas buvo daryta,vieną ryta buvau pastebėjes tarsi randą per visa kojos ilgį tarsi būtų išimta viena vena,bet šiandien ir ten jau dingo visi ženklai.Įtariu kad jie kažką atliko suširdies  venų šuntavimu ar kažkokią panašią procedųrą. Mano nuomone vos ne ambulatorinėmis sąlygomis atlikti tokią sudėtinga ir ilgo laiko reikalaujančia procedūra (musų chirurgų rankomis ji atliekama apie 9 val) ją atlikti per trumpesnį nei 1 val laikotarpį irgi yra ne menkas pasiekimas. Na o nano robotai galgi ateityje ir nepasiteisin kas žino,jeigu jie nedirba ta kryptimi?juk tai ką jie daro šiandien pas mus bus daroma gal po kokio 50-100 metų? Jeigu tai buvo tikrai tai ką aš numanau jog jie darė,garantuoti tiksliai negaliu nieko,nes tai tik mano spėjimai. Bet man tai ir nesvarbu ,svarbu tai kad jaučiuosi dabar jaunas ir žvalus.

Prisijungęs


paragraf 78  Kovo 01, 2016, 09:23:00

vieną ryta buvau pastebėjes tarsi randą per visa kojos ilgį tarsi būtų išimta viena vena,bet šiandien ir ten jau dingo visi ženklai.

Ir kaip suprantu jokios nuotraukos nepasidarei?

Prisijungęs


inkognito  Kovo 01, 2016, 19:11:45

Atvirai sakant net tokia mintis į galvą neatėjo,gal todėl kad aš ta visą dieną vėmiau, ir aplamai gyventi nesinorėjo kaip buvo bloga. Dabar kai jau jaučiuosi puikiai irgi pagalvojau, kad pasielgiau kaip paskutinis mulkis,bet tuo metu mastymas buvo sutrikęs.Pabandysiu dar kartą prieš gerą šviesą apžiurėti gal dar ką nors ten ir  pamatysiu. Juk turiu viską ko reikėjo tokiai nuotraukai. Iš tikro net realiai nežinau ka jie ten darė tik galvoju kad galėjo būti ir tokia procedūra.O gal jie tik tvarkė savo implantus po to kai juos irgi perliejo 4 kartus 6000 voltų įtampa.Kas ten gali žinoti,belieka tik spėlioti.

Prisijungęs


paragraf 78  Kovo 02, 2016, 10:58:19

Dėkui už atsakymą

Prisijungęs


inkognito  Kovo 20, 2016, 11:07:27

Malonu kad Meskos ausies forume  atsirado tikrų ufologų,net tik liežuviais plakančių bet ir praktiškai apsiėmusių tirti istorijos tikrumą.

  http://meskosausyje.lt/forumas/viewtopic.php?f=8&t=161

~~~

Jau pačiame pirmame tyrimo etape pavyko nsutatyti kad toks asmuo kaip Karla egzistavo tokiu pat laiku ,kaip aprašiau savo pasakojime apie pagrobimą. kas įdomiausiai tai kad tuo adresu kurį gavome nuėje jo jau neradome ten gyvenant ,nutarėme paklausinėti kaimynus gal kurie jį pažinojo ir pirma atidariusi mums duris moteris paklausė. -Ar čia apie tą kariškį kalbate ? Dabe kolonoje jis prisistatinėjo kaip šaudymo treneris nors kadrų skyriuje buvo apiformintas kaip  gamybinės mankštos pravedimo metodistas...iš to  darbo jis pasiliuosavo lygiai prieš mėnesį kai buvo atliktas tas eksperimentas su manimi...O pradėjo dirbti nuo 1973 metų rudens,reiškia KGB struktūrai reikėjo surasti lochelį mano asmenyje eksperimentui su nežemiečiais,kas ir buvo sėkmingai atlikta...Jau vien šis faktas labai daug duoda įrodymų mano papasakotai istorijai

Prisijungęs


Linas  Vasario 08, 2017, 13:55:26

Mano tikslas yra išsiaiškinti jo istorijos tikrumą, mano klausimai adresatui nėra sarkastiški ar įžeidžiantys prašau turėti pakantumo man tiek pat kiek kitų atžvilgiu turi adresatas Inkognito ir jo istorijos bei pasisakymai . Nenauduosiu nė vieno įžeidžiančio žodžio , to paties reikalauju ir iš kitų dalyvaujančių diskusijoje .  :)


1. Klausiu Ingkognito , kiek Torniečiai turi žodžių savo kalboje , beje koks mėgstamiausias jų patiekalas ir ar jie turi hobių ?

http://apiemistika.lt/diskusijos/samokslo-teorijos/nusikalstamas-jav-vyriausybs-ir-ateivi-is-oriono-sandris/msg8438/#msg8438
Nežemiečiai iš Oriono žvaigždyno,atkakliai tesia savo planus sumažinti žemės žmonių populiaciją pasitelkiant savo statytines firmas žemėje ypač kuriančias genetiškaii modifikuotus produktus. Paaiškėjo kad ES politikai pardavė gyventojų interesus leidę Europoje o tuo pačiu ir Lietuvoje naudoti genetiškai modifikuotus pašarus gyvuliams ir paukščiams. Jų kūnus ir produktus vartodami maistui jūs irgi gaunate mirtinų medžiagų dozes,tai įrodo smarkiai šoktelėjusi Onkologinių susirgimų kreivė Europoje ir Lietuvoje.

2. Citata : "Juk budėdami virš mūsų planetos jie puikiai nustato kas gali kelti pavojų žemei,apskaičiuoja jo skriejimo trajektoriją ir saugiu atstumu nuo žemės likviduoja pavojų.  "

Klausiu Inkognito , koks yra saugus atstumas krentant meteoritui į žemę ir kaip jie spėja jį sunaikinti jeigu jis atsirenkia į žemės plutą ?


http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/rasti-artefaktai-dl-nezemieci-egzistavimo/
Atidžiai pažvelkite į piloto poziciją erdvėlaivyje ir tada jums naujomis šviesomis nušvis kitas artefaktas jau senai aptarinėjamas mokslininkų ir pavadintas amžinybės medžiu, nors ufologai jau daug metų tvirtina jog tai stilizuotas astronautas ervėlaivyje,manau kad paskutiniai dalykai akivaizdžiai įtikina, kad ufologai visiškai teisūs.Gal vis tik asteroidą virš Rusijos tikrai susprogdino nežemiečiai?-,yra daug išmastymų ta tema. gali būti kad ir su Tunguskos meteoritu nutiko a pati istorija. Juk budėdami virš mūsų planetos jie puikiai nustato kas gali kelti pavojų žemei,apskaičiuoja jo skriejimo trajektoriją ir saugiu atstumu nuo žemės likviduoja pavojų. Kyla klausimas kodė pačioje žemėsatmosferoje o ne kosmose? Gi dangaus kūnas atsitrenkęs į žemės atmosferą gauna stiprų dinaminį smųgį ir įkaista iki baltumo o tada jį pribaigti tėra vienas juokas.

3. Prašau atsakyti argumentuotai ir pateikti įrodymų .

http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/inkognito-pagrobimo-istorija-%28diskusijos%29/
Kaip statomos ateivių bazės,nežinau,tačiau žinau tik kad jos yra. Jos yra ne ant žemės paviršiaus bet maždaug kilometro gylyje po didžiaisiais miestais,po kalnais,jūros dugnu pelkėtose ir nepraeinamose vietovėse.

4. Cituoju Inkognito : " Žmona aišku liko nepatenkinta,mano slankiojimais naktį,bet jai pasiteisinau, kad man pasigirdo tarsi kas vogtų dyzeliną iš traktoriaus,net ir namuose negali sakyti visos teisybės. Priklausydamas vienai stovyklai negali būti garantuotas kad tavęs nenudobs kitos stovyklos atstovai.Panašiai kaip mafijoje.

Klausiu , ar ateviai turi savo mafijas kaip ir žemiečiai ?


http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/zeme-supa-ateivi-erdvlaiviai/msg9049/#msg9049
Na taip apie tą realybę visiems pranešinėju jau vos ne 10 metų... Vieną naktį prieš porą metų,pabudau iš miego nesuvokiamo siaubo apimtas ,o per galvoje esantį implantą gavau nurodymą pereiti į savo dirbtuves nes ten metalu dengtas stogas ir būsiu gerai ekranuotas, kad priešas negalėtų tikslai nustatyti mano vietos,pasinaudodamas manyje esančiais implantais. Jie pasakė kad priešas pralaužė jų gynybą ir netrukus atskris paimtii manęs į nelaisvę. Bet jeigu klausysiu jų instrukcijų jis pasitrauks nieko nepešęs. Taigi 3 val nakties apsirengiauir nuėjau į savo dirbtuves,po kokių 15 min išgirdau kaip virš miestelio viduryje nakties atskrido kažkas kaip ir lėktuvas ir pradėjo skraidyti skersai ir išilgai netoli mano buvimo vietos,bet padaręs kokius 6 užėjimus jis pamažu nutolo šiaurės kryptimi. Tada gavau info, kad pavojaus nėra ir galiu grįžti miegoti į savo lovą. Žmona aišku liko nepatenkinta,mano slankiojimais naktį,bet jai pasiteisinau, kad man pasigirdo tarsi kas vogtų dyzeliną iš traktoriaus,net ir namuose negali sakyti visos teisybės. Priklausydamas vienai stovyklai negali būti garantuotas kad tavęs nenudobs kitos stovyklos atstovai.Panašiai kaip mafijoje.

5. Citata : "Nugalėję karuose silpnesnes gentis ar tautas,- jų gražiausias moteris pasiimdavo sau ir todėl Atlantų rasė ilgainiui tapo pati gražiausia tiek vyrų tiek moterų atžvilgiu"

Klausiu Inkognito , kokias tautas nukariavo atlantai , ( šiuo metu kaip žinoma visame pasaulyje lietuvių tauta )
bei ar grobdavo tik moteris ? jeigu nori turėti gražius vaikus būtina jog vyras būtų simpatiškas kadangi jo genai suteities metu yra dominuojantys . Tai vis dėl to jeigu atlantai tapo gražiausia tauta ( lietuviai ) nors visos kitos buvo nukariautos.... ko daugiau pagrobdavo simpatiškų , ar vyrų ? ar moterų ?


http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/inkognito-pagrobimo-istorija-%28diskusijos%29/75/
Ne tik Baltai bet ir tos tautos kur gyveno glaudžiai su tomis  Baltų rasės atstovėmis,kariavo su jais dėl teritorijos, prekiavo,vedė kultūrinius mainus didesnę ar mažesnę turėjo galimybę asimiliuotis vieni su kitais santuokų ar kitokiais pagrindais. Atlantų pagrindiniai bruožai- aukštaūgiai,šviesiaplaukiai ,baltos odos,mėlynakiai,tačiau labai karingi ir bjauraus būdo,godūs pinigams ir turtams,siekiantys ir trokštantys valdžios ir pripažinimo. Nugalėję karuose silpnesnes gentis ar tautas,- jų gražiausias moteris pasiimdavo sau ir todėl Atlantų rasė ilgainiui tapo pati gražiausia tiek vyrų tiek moterų atžvilgiu. Neturėdami bendrų priešų Atlantai kariaudavo ir riedavosi tarpusavyje,o juos suvienydavo tik pasirodęs bendras priešas visiems, arba karo žygio organizavimas su galimybe pasiplėšti kitų genčių arba tautų turto. Toks bjaurus Atlantų būdas ir tapo viena iš  galingosios Atlantidos žlugimo priežasčių. Neveltui hitleris svaičiojo apie kažkokią Arijų rasę,arijai tai buvo Atlantų žvaigždžių kariai ir vokietis norėjo savo tautą prilyginti jiems. Tačiau Vokietijoje  mažiau Arijų rasės atstovų nei tokioje mažoje Lietuvoje.

6. Citata : ""tarybos nuspresta atsiusti atstova i si foruma, sveiki.
inkognito jums nesake melo. jus girdejote tik tai ka mes leidome jam pasakyti. implantu pagalba mes kontroliuojame visa informacija kuri jis nori atskleisti. mes igalioti atkreipti jusu demesi i tai ka sake inkognito apie ivykius vasaros pabaigoje. kantrybes.""

Klausiu Inkognito : ar viską ką rašei tau liepė rašyti ATEIVIAi ? ar gavai asmeninę žinutę ? kaip jie su tavimi bendrauja , laiškais ar telepatiškai ? ar galime su jais mes susisiekti per tave ? Beje ar jie visi turi rusišką (masonų ) akcentą kaip viename iš šių dviejų tavo video ?
https://www.youtube.com/watch?v=SP9_-vWW3-E https://www.youtube.com/watch?v=3OagtbJ_Ymg ar tau panašus akcentas į šį patektą video ? https://www.youtube.com/watch?v=6en4tO84DOE

P.S kur yra sesija 1 ir sesija 2 ?

http://apiemistika.lt/diskusijos/ateiviai-nso/lietuviskame-forume-kontaktas-su-ateiviais/
pirmas pranesimas:

"tarybos nuspresta atsiusti atstova i si foruma, sveiki.
inkognito jums nesake melo. jus girdejote tik tai ka mes leidome jam pasakyti. implantu pagalba mes kontroliuojame visa informacija kuri jis nori atskleisti. mes igalioti atkreipti jusu demesi i tai ka sake inkognito apie ivykius vasaros pabaigoje. kantrybes."

antras pranesimas:

"siuo metu mes negavome igaliojimu atsakineti i klausimus.
mes pasidomesime ar galesime tai padaryti.
musu noras padeti suprast, bet isakymas svarbesnis uz nora. kantrybes.
mes zmogus kaip ir tu."

trecias pranesimas:

"mes atsakome į klausimus.
mes atejome.
mes naudosim pavadinima, kuris buvo pasakytas.
mes ne tas pats fizinis apvalkalas, kuris buvo zinomas tuo paciu pavadinimu praeityje.
inkognito zino tiesos esme, kuria bande perteikti. taciau jis nesupranta, kad tai veikia pries ji.
jis ne vienas. tokiu kaip jis yra daugiau.
oriono grupe kuria jus norite vadinti tornieciais negali uzpulti sitos planetos.
esate ir busite apsaugoti jus.
zemes zmonems daugiau niekada nereikes kovoti su oriono grupe.
praeities zemes zmones apgyne planeta nuo oriono grupes.
karantinas buvo paskelbtas ir oriono grupe pasitrauke.
karantinas taikomas iki dabar, konfederacija ta uztikrina.
niekas negali pazeisti karantino be stebetoju leidimo.
mums buvo pasakyta ateiti cia.
mums buvo pasakyta pasirinkti tris jus. viena is triju. vienas pakeis kita is septyniu tukstanciu.
mes igalioti atkreipti demesi i galimus ivykius vasaros pabaigoje.
mes negalime atsakyti ko laukti, mes negalime pazeisti laisves rinktis.
mes laikomes vieno kurejo istatymo.
mes ateisime dar.
mes esame zmogus kaip ir tu."7. Klausiu Inkognito , kodėl niekada neesi parodęs implanto ir kodėk neketini jo parodyti ? tai juks būtų daiktinis įrodymas . Beje kaip atrodo tas ateivio namas mėnulyje kuriame atliko tau operaciją ?

Tai gal tau ateiviai ir implantą įsodino? - vitake

Inkognito – Kiek žinau tai jie yra net 4 įsodinti, vienas ant rankų piršto narelio

Man jie netrukdo,o kai kada net ir padeda. kai man pakaušyje įvedinėjo implantą mėnulyje tas ateivis manęs atsiprašė ir pasakė kad jam būtų maloniau su manim susitikti kitomis aplinkybėmis bet yra priverstas atlikti šią operaciją,nors aš jai ir priešinausi.
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1254.msg21085#msg21085

~~~

Jog visi suprastumėte kas per tyrimas . Tai jį atlieka Inkognito draugas SanIL . SanIL šioje istorijoje atlieka svarbų vaidmenį kaip ufologijos tyrėjas . Svarbus faktas - jis prisipažįsta tikintis Inkognito istorija , kitaip tariant yra šališkas šios istorijos tyrinėtojas . Kas nori šiek tiek daugiau paskaityti ir suprasti tikrąsias paskutinių dienų peripetijas , galite apsilankyti šiame forume , šioje diskusijoje . SanIL kaip ir Inkognito nelinkę atsakinėti į jokius konkrečius klausimus , kurie vestų į atsakymus . Jie abu sutinka atsakyti tik į tuos klausimus , kurie toliau veda į nežinomybę . Savo nuomonę šia tema Ufologijos puslapyje aiškiai išdėsto ilgametis Inkognito draugas , kurio internetinis slapyvardis Evaldas 66 .

A. http://www.ufologija.lt/index.php/forumasufologija/tyrimai/8-inkognito-istorija-pagal-evalda-66?limitstart=0

B. http://www.ufologija.lt/index.php/forumasufologija/kontaktai-liudijimai/17-inkognito-istorija?limitstart=0

O čia matome anomalijos forumo nuomonę dėl Inkognito elgesio bei jo istorijos tikrumo . Taip pat vieno forumo dalyvio viešas pasiūlymas atlikti tyrimus , jo paties sąskaita .

C. http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4330

D. http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1904.0

( Inkognito pasiaiškinimas kodėl jis atsisakė vykti kartu su Gintaru ir atlikti rentgeno tyrimą įrodant ar jo ateivių implantai egzituoja , Inkognito girdi galvoje balsus )

Vytautas : Inkognito smalsu ar girdėjai balsą dar kada nuo praeitų metų rugpjūčio iki dabar?

Inkognito : Taip, nelabai senai,bet labai trumpai be paaiškinimo. Liepė atsisakyti bet kokio pasiūlymo iš diskusijų forumo. Bet nepaaiškino iiš kokio nes tu metu aš praktiškai buvau tik Anomalijoje bet ir taip labai retai ir NSO.LT. Po kurio laiko atėjo pasiūlymas-reikalavimas, iš Anomalijos nuo pono Gintaro, kad padaryčiau rentgeno nuotrauką inplanto kur yra galvoje ir įrodymui,- kad nemeluoju ir patalpinčiau jį forume. Aš atsisakiau, bet ne todėl, kad tai rekomendavo balsas ir man pačiam buvo nepriimtinas toks  ultimatyvus pasiūlymo tonas ,be to nenorėjau rizikuoti savo saugumu ir laisve,kad netektų nušauti kokio nors maniako besikėsinančio į mane dėl to inplanto.O paskui tektų teismui įrodinėti, kad neviršijau būtinosios ginties ribų.Žinant kokie teismai yra Lietuvoje tai turėtų būti suprantama bet kuriam sveikai protauti galinčiam individui.Bet anomalijoje matyt tokių nėra likę.


Šiaip labai geras straipsnis , kas yra daug perskaitę daug ateivių istorijų , domisi NSO pagrobimais , rasite daug sąsajų .

E. http://anomalija.lt/2013/03/kontaktu-su-ateivais-kritika/

Prisijungęs


inkognito  Sausio 08, 2018, 11:02:53

Kad nebūtų visokių ten interpretaciju kaip kad kyla linui esu,turiu pasakyti kad atsiminimai to įvykio negrįžo iš karto vientisu pasakojimu kuris čia yra pateiktas kaipo istorija, Šita istorija reikėtų greičiau traktuoti kaip literatūrinį kūrinį kuris yra paremtas tikrais įvykiais. kurie iš jų yra tikri o kurie istorijoje yra sukurti tiktai tam kad palaikyti veiksmo vientisuma aš parašiau ufologomas kurie iš esmės tyrinėja  ta mano nutikimą. Na o jeigu čia būčiau parašęs tik tas nuotrupas kurias gražino mano ištrinta atmintis tikriausiai bučiau jau seniau palaikytas kliedėtoju daugiau nieko,jeigu jau prie tikros literatūrinės sekos įvykių yra taip kabinėjamasi. Esmė viso to yra tai kad tai REALIAI BUVO. tačiau kokiame tiksliame formate aš dar ir dabar negaliu prisiminti tiksliai-visi yvykiai yra gražinti nenuosekliai ir tik kaip kokio sapno likučiai.O praėjo nuo to laiko jau 44 metai.

Prisijungęs