NSO Lietuvoje  (Skaityti 12210 kartai) Spausdinti

1 2 B


Legatas  Lapkričio 27, 2012, 19:30:02

Apie keletą įspūdingų NSO pasirodymų Lietuvoje sužinome iš Vakarų informacijos šaltinių, o jie tiksliau - iš užsienio šalių žvalgybos dokumentų archyvų.
 Vienas tokių atvėjų įvyko tikrai senokai, 1976 rugsėjo 10 dieną ir tai - Britų piloto raportas, skridusio reisu iš Londono į Maskvą ir kažkur virš Lietuvos teritorijos, vakare, maždaug tarp 18 – 19 val. jis išvydo akinančią, bet stabilią šviesą, sklidusią iš vieno pastovaus šaltinio, kiek žemiau ir šone nuo lėktuvo, tačiau tokią stiprią, kad visas apatinis debesų sluoksnis buvo nušviestas. Šviesa buvo per daug intensyvi, kad norts kiek ilgiau būtų įmanoma į ją žiūrėti tiesiogiai, nors visas stbėjimas truko netrumpai, apie 10-15 minučių. Šviesa neišnyko ikipat kol lėktuvas nutolo.
 Pilotas buvo pakankamai sunerimęs ir susisiekė su Sovietų aviadispečeriais, bet gavo jų  atsakymą, kad objektas neidentifikuotas ir kad geriau jis ir neklausinėtų.
 Originalus tekstas su visom detalėm ir išviešinto dokumento faksimilė:

 Domestic Collection Division 
 Foreign

 Intelligence Information Report
 COUNTRY
 URSS

 DOD REPORT NO.
 00-E-324/33601-76
 SUBJECT
 Aerial Observation
 of Intense
 Source of Light

 DATE DISTR.
 18 NOV 1976

 NO. PAGES
 1

 REFERENCES
 DOD CASE [BLACKED]
 DATE OF INFO September 1976
 THIS IS UNEVALUATED INFORMATION
 SOURCE [BLACKED OUT]
 </pre>

 1. An unusual incident was observed during a 10 September 1976 British European Airways (BEA) flight (number
 831) from Moscow to London. Between 18:00 and 19:00s, the aircraft was cruising at an altitude of
 approximately 33 thousand feet (9.900 meters), apparently inside the border of Lithuania, when a blinding,
 single source, constant intensity, and stationary light was observed off the starboard flight path of the aircraft.
 The light's distance was estimated to be approximately 10 to 15 miles (16 to 24 kilometers) off of the aircraft's
 path and approximately five to six thousand feet (1.500 to 1.800 meters) below the aircraft, somewhat above a
 lower cloud layer. The light, which resembled a sodium vapor lamp (yellowish in color), and which was too
 intense to view directly for any period of time, completely lit up the top of the lower cloud layer, giving it a
 glowing cast.
 2. The light was of such interest that the BEA pilot came onto the aircraft's intercom network, stated that he was
 somewhat concerned over its presence, and said he had asked the Soviet authorities for an identification of its
 source. The Soviet authorities came back with a negative identification response, suggesting that he should not
 ask questions. The light was observed for approximately 10 to 15 minutes, until the aircraft had flown past and
 left the source behind.
(Pats pranesimas yra cia:www.dykai.eu/fun/content/2010/09/11/nso-lietuvoje/burbulis.jpg)
 Kitas gan fantasmagoriškas, tačiau kruopščiai užfiksuotas incidentas įvyko 1996 metų birželio 26 d.
 Du policijos patruliai Jaunius Požera ir Laimis Kraujalis, budėję automobilyje, kelyje Vilnius – Medininkai, netoli Nemėžio gyvenvietės, apie dešimt kilometrų nuo sostinės, pusę pirmos nakties išvydo stulbinantį sferinės formos NSO, pakybusį vos 10-15 metrų virš žemės, - objektas pulsavo, kiek susitraukdavo ir vėl išsiplėsdavo.
 Tuo pat metu jei ėmė girdėti keistą garsą, primenantį elektroninius traškelsius. Viso labo policininkai stebėjo objektą apie pusę valandos. Pabandę prisiartinti arčiau, jie tarytum „išbaidė“ NSO, kuris pasitraukė, pakylo aukštyn ir drastiškai rovė Vilniaus pusėn. Patruliai buvo spėję raportuoti apie NSO pasirodymą ir ant kojų sukylo visas policijos departamentas, specializuotas „Aro“ būrys, - visa brigada atskubėjo į įvykio vietą ir, kaip teigia žvalgybos raportas, - buvo pilnu rimtumu tiriama aplinka, matuojama radiacija, ir kas įdomu – įrašinėjamas garsas, kuris vis dar buvo girdimas toje vietoje! Taip pat pastebėta, kad žolė, ten kur objektas buvo pakibęs, buvo prigludus prie žemės dešimties metrų skersmeniu. Įspūdinga ir tai, kad atsakingas policijos komisaras Valentinas Juchnevičius yra davęs interviu radijui, patvirtindamas, kad įvykio liūdytijai policijos pareigūnai yra profesionalūs, stabilios psichikos, sąmoningi darbuotojai. Išviešinto dokumento faksimilė:www.dykai.eu/fun/content/2010/09/11/nso-lietuvoje/lith-1976.jpg
 Na ir dar vienas reikšmingas, bent jau svariai užfiksuotas įvykis – tai didžiulis švytintis objektas, „plūduriuojantis“ virš Lietuvos Respublikos parlamento stogo, nufilmuotas dramatiškomis 1991 m. sausio įvykių dienomis, kaip teigiama, tuometinės Sovietų žvalgybos, naudojant naktinio matymo įrangą. Vaizdo medžiaga galiausiai pateko į Vakarus ir garsus satelitinės TV kanalas Discovery parodė ją 1999-ais dokumentiniame filme apie NSO. Taip pat buvo parodytas labai trumpas fragmentas: maždaug panašiu laiku tuometinės sovietinės milicijos nufilmuotas kitas NSO švystelėjęs netoli Vilniaus TV bokšto. Šį atvejį aprašė laikraštis „Lietuvos Rytas“ jau 2001-ais, kai Discovery kartojo dokumentinį filmą ir žurnalistas, pamatęs jį per televiziją manė, kad tai premjera.

Prisijungęs


cdrw  Sausio 25, 2013, 11:23:03

Štai video kuriame teigiama, jog yra užfiksuotas NSO objektas Vilniuje Virš parlamento rūmų. Ar esate ką nors girdėję apie šį NSO?


Prisijungęs


Singularity  Birželio 19, 2013, 10:50:32

Teko matyt sita video, bet kazkaip niekad neteko girdet, kad kas kalbetu apie si nutikima...

Prisijungęs


bugis  Birželio 28, 2013, 17:45:37

kazkur internete buvau rades ateiviu bazes zemei, kiek pamenu 5 lietuvoj yra!

Prisijungęs


Singularity  Liepos 05, 2013, 10:23:38

kazkur internete buvau rades ateiviu bazes zemei, kiek pamenu 5 lietuvoj yra!

O vat cia tai geras:))) tokio dalyko dar neteko isvis girdet:)

Prisijungęs


bugis  Liepos 27, 2013, 21:21:09

teisybe ar ne bet buvau rades ir isisaugojes kompe zemelapi su ateiviu bazem, bet kada tas buvo pries daug metu! spejau kompa pakeist, o db kiek ieskojau nerandu :-\

Prisijungęs


Pomcikas  Rugpjūčio 02, 2013, 19:18:09

Štai video kuriame teigiama, jog yra užfiksuotas NSO objektas Vilniuje Virš parlamento rūmų. Ar esate ką nors girdėję apie šį NSO?


Atnaujink link'a šis nebegalioja.

~~~

kazkur internete buvau rades ateiviu bazes zemei, kiek pamenu 5 lietuvoj yra!

By the way, kažkur skaičiau internete, kad ateivių bazes yra įsikūriusios po didžiaisiais miestais.

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 14, 2013, 08:00:25

Šianakt stebėjau NSO skrydį,netoli Vilniaus apie 4 val 30 minučių. Stebėjau apie 3 minutes vairuodamas automobilį kuriuo vežiau savo dukrą į Aerouostą. Kartu su manimi važiavo žmona ir anūkėlis Gustavas ,bet jis matyt buvo užmigęs. Iš pradžių galvojau, kad tai lėktuvas, nes jis buvo toli,tačiau mirksinčios šviesos buvo nebūdingos lėktuvui,apačioje švietė pastoviai raudona šviesa o virš jos tai užsidegdavo tai užgesdavo žalios spalvos. Jis pasirodo skrido tiesiai į mus ir netrukus pamačiau,kad viršuje užsidega ir užgesta žalios spalvos didžiulis  trikampis.Viskas įvyko prie netoliese Vilniaus  esančios pervažos į kairę puse,turėjau sulėtinti greitį,bet vis vien spėjau pamatyti jog stambus ne mažiau nei 10 m ilgio pailgas objektas pakibo kitoje kelio pusėje,kokių 40-50 m aukštyje. Mano bendrakeleiviai išreiškė pasipiktinimą, kad nesižvalgyčiau į šviesas danguje, o skubėčiau link aerouosto, kur netrukus turėjo išskristi reisinis lėktuvas,todėl su skaudama širdimi toliau tesiau kelionę, net nesustojęs pažiūrėti kas tai yra. Kai grįžau atgal po gero pusvalandžio toje vietoje jau nebuvo nieko. Tai buvo tikrai ne sraigtasparnis ,nes iš tokio atstumo puikiausiai būčiau pamatęs besisukančias mentes,be to nuo jo būtų sklidęs nemažas garsas,o dabar apart savo automobilio garso negirdėjau daugiau nieko.

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 14, 2013, 13:28:59

gan keista atrodo jei vienas zmogus per gyvenima susiduria du kartus su ateiveis

Prisijungęs


Sinestro  Rugpjūčio 14, 2013, 14:39:04

gan keista atrodo jei vienas zmogus per gyvenima susiduria du kartus su ateiveis
Aš irgi mačiau prieš savaitę-dvi , apskritas geltonas objektas greitai praskrido. Ir ne vienas mačiau lauke.

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 14, 2013, 16:15:33

nzn, bet man tai nera aktualu tai man dzin tegu pats popiedzius su nso skraido

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 14, 2013, 20:27:30

Na tokiam reginiui ir poros minučių sustojimo ne gaila. Sustoji nufotografuoji ir toliau važiuoji. Be to būtų dar kažkas matęs. Apie aerodromą judėjimas yra. Laukiančių taip pat yra. Yra panaši situacija buvusi bet pasirodė lėktuvas kažkaip netradiciškai apšviestas ir kurį laiką lyg be garso.. Ilgokai teko palaukt kol garsas atsirado. Matyt vėjas ne į tą pusę buvo.   :)

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 14, 2013, 20:37:12

Na taip, man ir valandos nebūtų gaila,bet tu paiaiškink moteriškėms kurioms  nusispjauti į NSO ir svarbu tik tai kad nepavėluoti į reisinį lėktuvą. O iki aerodromo buvo dar apie 37 kilometrai,sustoti nebuvo galima nes važiavau siauru pervažiavimu į kitą autostrados pusę,nors atsisukęs dar aiškiai spėjau pamatyti kaip tas tamsus siluetas be garso pakibo šalikelėje ,o prieš tai skrido labai greitai nes iš mažos mirksinčios žvaigždelės kaip mat pavirto masyviu objektu. Įdomi žalia ugnis jis buvo tarsi trikampis kelio ženklas kurio švietė tik įrėminti kraštai,periodiškai tai užgesdavo tai vėl įsižiebdavo,kai pakankamai priartėjo pamačiau, kad jo visos trys  kraštinės turi ne mažiau po 5 metrus. Raudona šviesa gi buvo po to objekto dugnu ir pašvietė visą jo tamsų pailgą silueta,kuris nei iš tolo nepriminė sraigtasparnio formos,tai buvo pailgas cilindro formos daiktas su užapvalintais galais,kažkuo šiek tiek primenantis dirižablį tik ne lašo formos.

 Savo stebėjimą pranešiau ir Delfiui.
http://pilietis.delfi.lt/naujienos/vairuotojas-tvirtina-paryciais-mates-nso.d?id=62077309

Prisijungęs


Mshen  Gruodžio 07, 2013, 16:10:58

Šiemet, Lapkričio 27 ir 28 dienomis(tiksliau naktimis) man teko stebėti du( o galbūt tą pątį) NSO. Dirbau naktinėje pamainoje. Tomis naktimis dangus buvo giedras. Objektas pasirodydavo apie pusė dviejų nakties. Virš gamyklos teritorijos (dirbu UAB " Rokų Keramika) sklandydavo apie 15 min. Objektas buvo lygiašonio trikampio formos. Na bent jau jo šviesų išdėstymas buvo kaip minėtoji figūra. Tai, rupūs miltai negalėjo būti nei lėktuvas, nei sraigtasparnis nei anei koks GPS "sputnikas". Objektas sklendė apie 200 metrų aukštyje ir neskleidė ne menkiausio garso. Objektas po kiek laiko pakeite trajektoriją ir nuskriejo Garliavos link.
Nevaidinsiu čia dydvyrio ir galiu pasakyti jog pamačius šį NSO mane ištiko siaubas, ir itin nejauku buvo išeiti į lauką ir žiūreti kad kuras pasiektų pečių. Be to kaip sakė mano žmona Rokuose ne kartą sakė jog matė kelis NSO.

Prisijungęs


soundofprotein  Sausio 26, 2014, 19:28:25

[youtube]vmmUZls-xl4[/youtube]

Prisijungęs