NSO Lietuvoje  (Skaityti 12092 kartai) Spausdinti

1 2 B


Vytautas  Balandžio 04, 2014, 15:02:58

Radau neblogą rusišką tinklalapį apie nso ir ne tik. Daug foto. http://nlo-mir.ru/

Prisijungęs


inkognito  Balandžio 16, 2014, 07:13:16

Vakar apturėjau netikėtą kontaktą. Dar dienos metu su reikalais buvau Kaune ir kažkas man pasakė mintyse kad grįždamas namo išvysiu ir vėl NSO erdvėlaivį. Grįžau namo autostrada,- vengdamas važiuoti trumpesniu,tačiau tuo požiūriu pavojingesniu nuošaliu keliu palei Nevėžį ir tikrai nieko nepamačiau. Pavalgiau vakarienę ir nutariau uždaryti miegamojo langą ir tada danguje pamačiau šviesų kaip žvaigždė didžiulį ir  iš visų pusių skaisčiomis šviesomisi mirgantį objektą ,kuris lėtai ir neskubėdamas yrėsi dangaus skliautu iš vakarų į rytus kryptimi. Ta kryptimi dažnai paskrenda ir Tarptautinė kosminė stotis, tačiau ji tą patį atstumą įveikia kokius keturis kartus greičiau,buvo jau geroka prietema apie 21 val. vakaro,dar išėjau į lauką uždaryti įvažiavimą į kiema vartus  ir dar  ilgokai jį stebėjau kol dingo rytuose jo ryškios šviesos.Tai negalėjo būti lėktuvas, nes skrido visiškai  be garso,o be to lėktuvo šviesos matosi tik tada kai jis skrenda link tavęs,o jam skrendant nuo tavęs , tik blykčiojanti ugnelė,o čia jokios ugnelės aplamai nebuvo, Nuskrido ramiai sau neskubėdamas tarsi skraidytų sau po savo gimtają planetą,o Lietuvoje nebūtų jokių NATO naikintuvų...Taip tarsi parodydamas, kad deda skersą ant visos mūsų ginybinės sistemos ir skrenda ten kur nori jis pats... Biški tai mane sunervino... Nei fotografuoti nei filmuoti net nebandžiau, nes vis tiek nei fotiku nei telefonu padarytuose kadruose nieko nesimato...Jis skrido pakankamai aukštai.

Prisijungęs


Mshen  Balandžio 17, 2014, 18:06:03

@Inkognito: na ko noret, turi jie ten zaislu kurie musu technika paverstu neveiksniu metalo lauzu. tai ir skraido drasiai. o siaip is tavo rasytu straipsniu susidariau nuomone jog visi nezemieciai suinteresuoti musu planeta tik ir laukia kol mes kaip nors issiskersim, nesvarbu kokiom priemonem, ar su branduoliniu holokaustu ar kokiam kare su jais. juk pats rasei jog kai kurie nezemieciai tik ir laukia kol mes neva ateisim i prota ir pradesim puolima. cia gudrus ale kaip zydo planas. visitek tie nezemieciai mus isrukytu nelyg tarakonus is grycios ir prasau! planeta ju. pagal kai kuriuos labai kvestionuojamus(oho koks protingas zodis!) saltinius, musu planetoje yra vario rudos nors vezimais vezk, ir kaip teigia tie saltiniai, varis ir jo lydiniai labai reikalingi ju zaisliukams gaminti.


Visai nesenai maciau kazka keisto, cia praejus tam menulio uztemimui. naktis buvo salyginai giedra, pilnatis graziai nusviete zeme.
kadangi mano uosvis galutinai susipyko su protu(visas reikalas ziauriai komplikuotas, nesileisiu i detales, bet itariam jog jis paveiktas kokiu nors zemiskos kilmes psichotropiniu medziagu) ir turim suni kuri reikia serti, nes sitas skystakiausis ji badu marina, taigi, kadangi siek tiek uzsivelinom, buvom ten pries gera vidurnakti. siek tiek uzmeciau akis i dangu, nes naktis buvo grazi, ir buvo i ka pasiziureti.
I aki krito dvi svieseles kurios judejo nelyg musiskiai lektuvai kuomet vyksta vadinamasis "dogfighting'as". isvydau keleta neryskiu zybsniu, ir po mazdaug dvieju minuciu tu svieseliu "sokio" viena lyg ir sprogo. nezinau kaip apibudinti net. po to dingo ir ta viena sviesele.
nezinau ar cia koks nors atmosferos fenomenas, ar tikrai zali zmogeliukai savo skardinese sprogdinosi del kokios nors tai itakos del musu planetos.

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 08, 2014, 11:07:44

2014 metu kovo mėn 14 diena,NSO atakuoja Afganistane Talibano stovyklą:

http://nlo-mir.ru/video/27663-neopoznannyj-obekt-atakoval-lager-taliban-v-afganistane-1-foto-video.html

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 08, 2014, 15:19:01

Aišku kokybė kaip senuose rusiškuose ar prancūzų filmuose :D Kai visada ateivių laivas per miglą. Gal taip ir realybėje būtų nežinau. Bet panašiau, kad kareivis filmavo kažkokius sprogdinimus ir pasidalino video, o kažkas pasidarbavo ir priklijavo ateivių laivą :)

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 08, 2014, 18:55:56

Nesiginčiju,nes savo akimis nemačiau to įvykio,ir be to kokia prasmė ateiviams pulti Talibaną? Tačiau šis įvykis man asocijuojasi su kitu, kuriame rašoma būk tai įvyko  Nju Meksike,kada Nso užpuolė gyvenvietę,ir jos gyventojams  teko atsišaudyti iš automatinių ginklų, kurie buvo to kaimelio gyventojų asmeniniai. Būtų gerai, kad specialistai pažiūrėtų ar šiame videop NSo nepadirbtas fotošopu,nes interneto galimybės didžiulės,tik keista, kad taip galima kvailai klastoti. Aš pats asmeniškai mačiau ir net laikiau rankose jų kažkokius šaunamuosius ginklus, kurie panašūs į žemiškuosius,todėl tokia versija man yra pilnai įtikinama, kad jie gali naudotis analogiškais ginklais. Aišku, yra civilizacijų, kurios tokių primityvių ginklų nenaudoja bet visatoje jų irgi yra begalybė tų civilizacijų ir čia gali būti atsibastę kokie nors atskalūnai ieškantys vietos kur įsikurti.

  http://nlo-mir.ru/inoplanetznen/27587-strannyj-incident-v-njumeksiko-zahvatchiki-s-nlo-napali-na-semju-3-fotovideo.html

Prisijungęs


Mshen  Gegužės 11, 2014, 00:28:46

Tas "NSO" yra jankiu bepilotis zaisliukas. tik sitie zydu valdomi isgamos puldineja ciurbanus. Nes nafta ir opijatai yra raktas i pasaulio valdyma.

Prisijungęs