Rasti artefaktai dėl nežemiečių egzistavimo  (Skaityti 7851 kartai) Spausdinti

1 B


inkognito  Gruodžio 28, 2013, 09:24:57

Meksikos vyriausybė 80 metų slėpė artefaktus įrodančius nežemietiškų civilizacijų egzistavimą ir Majų kontaktus su jais. Nemokantys rusų kalbos gali pasinaudoti Google Translator vertimu;

     http://nlo-mir.ru/inoplanetznen/25642-postavlena-tochka-v-sporah-o-vnezemnyh-civilizacijah.html

Prisijungęs


Vytautas  Gruodžio 28, 2013, 10:48:50

2012m ant bangos tų artefaktų buvo pilnas internetas. Pagal tą straipsnį tie artefaktai gan jauni tik 1300m. Šiaip tokių ateivių pėdsakų tikrai pilna. Tik keistai oficialus mokslas juos ignoruoja. Bet oficialus mokslas daug ką ignoruoja.  :)

Prisijungęs


Šešėlis  Gruodžio 28, 2013, 10:51:17

Iš tikrųjų įdomu. ir tie visi drožiniai/piešiniai ar dar kaip juos pavadinti, jų pilna. Bet apie juos labai mažai girdėti.

Prisijungęs


Vanesa  Gruodžio 28, 2013, 13:28:37

Tiems, kas nemoka rusiškai, tai čia viskas anglų kalba paaiškinta apie tą rastą artefaktą (ir parodomi kiti atrasti artefaktai) :) :

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 28, 2013, 14:12:13

Atidžiai pažvelkite į piloto poziciją erdvėlaivyje ir tada jums naujomis šviesomis nušvis kitas artefaktas jau senai aptarinėjamas mokslininkų ir pavadintas amžinybės medžiu, nors ufologai jau daug metų tvirtina jog tai stilizuotas astronautas ervėlaivyje,manau kad paskutiniai dalykai akivaizdžiai įtikina, kad ufologai visiškai teisūs.Gal vis tik asteroidą virš Rusijos tikrai susprogdino nežemiečiai?-,yra daug išmastymų ta tema. gali būti kad ir su Tunguskos meteoritu nutiko a pati istorija. Juk budėdami virš mūsų planetos jie puikiai nustato kas gali kelti pavojų žemei,apskaičiuoja jo skriejimo trajektoriją ir saugiu atstumu nuo žemės likviduoja pavojų. Kyla klausimas kodė pačioje žemėsatmosferoje o ne kosmose? Gi dangaus kūnas atsitrenkęs į žemės atmosferą gauna stiprų dinaminį smųgį ir įkaista iki baltumo o tada jį pribaigti tėra vienas juokas

Prisijungęs


snofru  Gruodžio 29, 2013, 10:30:21

realiai jokios kiek išsamesnės infos apie šiuos neva majų artefaktus nėra. paskaičius Raul Julia-Levy interviu man ąsmeniškai susidarė įspudis, kad tai PR akcija su tikslu pritraukt į šalį papildomus srautus turistų. netgi rašoma, kad vienas iš tų valdininkų kurie įsimaišę į šią istoriją - Meksikos turizmo ministras. na ir po skambių sensacingų pažadų pristatyt visuomenei filmą kuris "nuraus stogą" gaunasi eilinis šnipštas, iš serijos norėjom kaip geriau bet gavosi kaip visada:
http://earth-chronicles.ru/news/2012-05-12-22545
http://www.disclose.tv/forum/revelations-of-the-mayans-2012-and-beyond-hdd-stolen-t71929.html
čia tai kas liečia filmą ir žmones kurie figuruoja šioje istorijoje.
artefaktų tikrumo klausimas visgi išlieka. aš ąsmeniškai tokiu atveju neskubu daryt vienareikšmiškų išvadų, kitaip sakant nei atmest nei priimt kaip nepaneigiamą faktą. juo labiau bet kokios interpretacijos kol nėra patvirtintas autentiškumas yra beprasmės ir nuveda klaidingu keliu. siūlau paskaityt ką apie tai mano profesionalai, taip sakant tie kurie temoje :) (rusų k.)
http://laiforum.ru/viewtopic.php?f=65&t=2395

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 29, 2013, 14:44:58

Man asmeniškai irgi nemaloniai nuteikia tas faktas, kad įsimaišęs turizmo ministras. Bet realiai jeigu mes Lietuvoje aptiktume tokių artefaktų  tai tikrai šaliai būtų naudinga tai irgi pareklamuoti per turizmo sektorių,juk tai šalies ekonomika,darbo vietos ir valiutinės įplaukos iš turizmo. Galimas dalykas kad sveikas lobizmas iš tokių ministerijų pusės ir įtikino Meksikos vyriausybę neslėpti ilgiau  tokių artefaktų ir atverti juos pasauliui,nes  galima nauda juos atvėrus ženkliai nusvertų  "naudą" juos ir toliau slepiant nuo visuomenės.Kiekviena Nacija stengiasi tokias žinias išlaikyti kuo ilgiau paslaptyje,kad tik jai vienai atsivertų neikainuojamos ateivių žinios ir technologijos. Tvirtai žinau, kad nežemiečiai nusistatę prioritetą atiduoti Kinijai,nes pagal jų supratimą planetai atsovauti pas juos gali tik gausiausia  tauta,o Kinai būtent tokia kol kas ir yra. Dar kažkokią teisę turėtų Lietuviai kaip Atlantų kalbos perėmėjai,tačiau priešiškų mums civilizacijų advokatų bandoma įrodyti , kad esame ne grynakraujai,degradavę ir linkę prisitaikyti prie stipresnių tautų. O tai visiškai priešingas įvaizdis Atlantų imperijai,todėl mus laiko tik apgailėtina replika buvusios didžios nacijos,kurią aplamai butų geriausiai sunaikinti išsklaidant ir asimiliuojant su kitomis Enhartų rasėmis,kas paskutinius 20 metų ir daroma politikoje ir ekonomikoje.
 Tarp kitko viešint Ispaniijoje ,kai kurie pašnekovai man bandė įteigti jog pasaulyje Ispanų tauta yra pati gausiausiai ir jų kalba labiausiai paplitusi,o Kinų kalba teužima antrą vietą po jų. Iki tol maniau kad Anglų kalba gausesnė nei Ispanų,kas ta tema labiau pasikaustęs galite pakomentuoti šį faktą.Bet vis tik greičiausiai. kad kinų kalba kalba  daugiausiai, Nors Ispanakalbių išplitimo arealas tikrai didenis nei Kiniečių. Beje dėl Lietuvių tautos irgi nepadėtas galutinai taškas,nors realiai ji dėl objektyvių sąlygų nėra tokia galinga, kaip šios šalys,tačiau jei bus pripažinta Atlantų dinastijos perėmėja jos laukia neįtikėtinos aukštumos nuo to laiko kai  nežemiečiai pagaliau ryšis atverti oficialius santykius su mūsų planetos vyriausybėmis;
 Na tėra tai  tik laiko klausimas kada viskas išlys į paviršių,nors man asmeniškai tau jau 40 metų kaip aišku.

Prisijungęs


snofru  Gruodžio 29, 2013, 18:15:41

Tarp kitko viešint Ispaniijoje ,kai kurie pašnekovai man bandė įteigti jog pasaulyje Ispanų tauta yra pati gausiausiai ir jų kalba labiausiai paplitusi,o Kinų kalba teužima antrą vietą po jų. Iki tol maniau kad Anglų kalba gausesnė nei Ispanų,kas ta tema labiau pasikaustęs galite pakomentuoti šį faktą.Bet vis tik greičiausiai. kad kinų kalba kalba  daugiausiai, Nors Ispanakalbių išplitimo arealas tikrai didenis nei Kiniečių.
nesu smarkiai pasikaustęs, bet kiek žinau su kinu kalba ten biški yra kitaip, ta prasme nėra kaip o vienos kinų kalbos, pas juos ten gausybė dialektų ir giminingų kalbelių. tarkim kinas iš pietinių provincijų visiškai nesupras ką kalba šiaurietis ir panašiai. labiausiai paplites dialektas yra mandarinų, bet ir tas turi galybę atsišakojimų. o štai kas juos visus vienija tai raštas, jeigu susikalbėjime yra problemų tai susirašyme jokių :) kaip žinia hieroglifai paremti ne fonetika bet simbolika ir kinai be didesnių problemų skaito net senovinius tekstus.
o dėl ispanakalbių visai gali būti. jeigu skaičiuot visas buvusias kolonijas tai skaičiai turėtų būt nemaži. nors pvz filipinuose kažkada irgi beveik visi kalbėjo ispaniškai, bet per kelias kartas, ispanų išstūmė anglų kalba.

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 29, 2013, 20:08:19

Tai kad ir Ispanijoje mokėdamas literatūrinę kalbą Kastijano nesusišnekėsi  Valensijoje kur kalbama Valensiano tarme,o Barselonoje, kuri tik už 300 kilometrų nuo Valensijos jau Katalonų kalba,ir nebandyk jam paaiškinti kad jis Ispanas,jis tau atrėž kad esu Katalonas,o kur dar Baskai ir kitos etninės grupės. Skiriasi net rašymas kas yra daug blogiau nei pas Kiniečius.Nekenčia anglų,kaip konkurentų ir net mokėdami nekalba šia kalba.Yra net anekdotas apie Ispaną, kuris pragyveno 30 metų Vokietijoje ir grįžo atgal į Ispaniją,vietiniai smalsiai paprašė kad ką nors pasakytų vokiškai, o jis atsakė kad nemoku. Aplinkinius išmokiau kalbėti Ispaniškai pasigyrė jis tai kam man mokytis svetimų kalbų? Toks yra jų mentalitetas tad ir su anglų kalba ES ne visur prasisuksi.

Prisijungęs


Vanesa  Gruodžio 29, 2013, 22:03:37

Nenukrypkite nuo temos! Komentarai neatitikę temos bus trinami!:)

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 30, 2013, 09:57:41

Na bet seniau rasti Actekų artefaktai tokie kaip "Gyvenimo medis"  gali būti traktuojami dabar ženkliai drąsiau ufologams palankia kryptimi. Atsimenu  dar sovietiniais laikais diskusiją per televiziją apie šio artefakto paskirtį,ufologai teigia kad tai actekas sėdintis erdvėlaivyje,o skeptikai teigia kad tai virš mirusio žmogaus augantis medis. Mano nuomone vis tik teisūs ufologai,ypač dabar kai pasirodė šie nauji ilgai slėpti artefaktai.

Prisijungęs


snofru  Gruodžio 30, 2013, 11:51:39

jei atvirai, tai mano suvokimui, visos informacijos kurią jau turiu sukaupęs, šitie majų artefaktai (jeigu pasitvirtins)  nieko ypatingai nekeičia, na nebent jie pridės svorio kažkuriai iš versijų.turiu galvoje- dvi populiarias hipotezes: paleokontakto ir žemiškos technologiškai išsivysčiusios civilizacijos egzistavimą kažkada praeityje. nors grynai teoriškai to galima būtu ir neišskirt i atskiras kategorijas, ta prasme ir viena ir kita galėjo būti vienu metu. bet čia jeigu tik daryt prielaidas, o jei apžvelgsim visus turimus faktus, bent jau kolkas, žemiškosios hi-tech civilizacijos egzistavimas tarkim 10 - 20 tūkst. metų  p.m.e. nepasitvirtina. iš visko sprendžiant- civilizacija arba kažkokia didesnė jos atstovų grupė buvo, bet ne vietinės kilmės.

edit: kažkodėl nemanau, kad šie artefaktai kažkaip kardinaliai pakeis dabar esančią situaciją. nebent surado kažkokius prietaisus, technologijų likučius, kažką žodžiu tokio kur jau nebeliks jokių abejonių ir laisvės fantazijoms, o ne kokias statulėles ar bareljefus. kurių ir taip jau yra pakankamai, bet nei į vieną klausimą jos atsakymo taip ir nedavė.

Prisijungęs


inkognito  Gruodžio 31, 2013, 08:40:47

Atrodo kažkur kažkada rašiau kaip prieš kelis šimtus tūkstančių metų vystėsi civilizacijos. Būtent Atlantųcivilizacija neatsirado tuščioje vietoje ji palaipsniui išsivystė būtent paleokontakto metu,- kai atskridę iš gęstančios žvaigždės sistemos nežemiečiai nori ne nori turėjo dalintis,- tada dar labai jauna ir pavojinga žemės planeta su čia gyvenančiais sutvėrimais. Homo sapiensai tada gyveno dalinai urvuose ,dalinai medžiuose persekiojami kardadančių tigrų ir leopardų,kuriems jie buvo pagrindinis maisto šaltinis. Būtent tik ta priežastis privertė akmens amžiaus žmones stverti į rankas akmenis ,lazdas ir gamintis primityvius kirvukus,kad galėtų apginti savo stovyklavietes nuo šių plėšrūnų, Tada ir atsirado mandagumas praleisti moteris į priekį, nes grįžę iš medžioklės  dažnai rasdavo oloje patogiai įsitaisusi kardadantį tigrą arba leopardą. Na vyrai dažniausiai pasprukdavo,- kol  įsibrovėlis dorodavo auką. Ir štai vieną šiltą naktį  pamatė kaip leidžiasi žvaiogždės  iš dangaus,jų buvo daugybė,o ryte pastebėjo kad aplinkinėse apylinkėse  slankioja kažkokie tai padarai,panašūs į juos.Ir šie net nesiruošė užleisti jų savavališkai užsiimtos teritorijos. Buvo ne vienas bandymas užpulti juos ir sunaikinti tačiau  vietiniai gaudavo vieną skaudų smūgį po kito,o aršesni atiduodavo netgi gyvybę stipriems įsibrovėliams ,kovodami už savo šventą teritoriją. Ilgainiui čiabuviai pastebėjo, kad jų aršūs  laukiniai priešai,jau yra  gerokai išnaikinti  atėjūnų ir tie tai daro labai lengvai,be jokios žutbūtinės kovos ir milžiniškų pastangų nudėdant laukines kates. Dar daugiau,- pastebėjo atėjūnus aptvertose teritorijose laikant gyvulius ir apdirant žemę, kuri duodavo garantuotą derlių,skirtingai nuo jų gyvenimo būdo nuolat gyvenant pusbadžiu,ypač nepasisekus medžioklei. Neiškentę dažnai eidavo vogti į jų puikiomis ir derlingomis kultūromis apsėtus žemės plotus,bandyavo nudėti vieną kitą galvija ar kitą naminį gyvūną.
 Taip po truputį per ilgą laiką ir virtinę nesusipratimų, užsimezgė kontaktai su kaimynais ir po keliolikos šimtmečių peraugo į bendradarbiavimą ir draugystę. To pasėkoje  vienos gentys nepalyginamai buvo aukščiau išsivystę  nei kitos  jos virto valstybėmis  užgrobdamos svetimas teritorijas ir paimdamos gyventojus vergais. Ir tik po ilgo ciklo išsivystė civilizacijos Mū civilizacija,paskui iškilo Lemūrija,o iš jos išsivystė Atlantai. Taip, kad teigti, jog Atlantida atsirado grynoje vietoje ir kad ji buvo sukurta grynai žemečių pastangomis būtų labai kategoriška ir naivu. Tai buvo ilgas procesas, kurio metu buvo pasinaudota nežemiečių patirtimi ir mokslu,ir tai buvo naudinga abiems pusėms.Nežemiečiai dėl savo patirties ir proto tapo tautų valdovais,o tautos gavo galimybę gyventi žmogaus vertą gyvenimą ir kurti ateitį kuri būtų naudinga abiems pusėms,tiek vietiniams tiek "dievams". Kol galų gale patys sukūrė kosminius laivus ir pradėjo pirmuosius žingsnius galaktikos gyvenime.Juk visata skirtingai kaip eigia moslininkai neatsirado iš kažkokio didžiojo  sprogimo  ji egzistuoja nuo neatmenamų laikų ir niekada neišnyks susitraukdama ir vėl į supertankios materijos rutulį.Malonu kad dallis mokslinikų jau pradeda suvokti tai.

~~~

Paskutinės 2013 metų naujienos,Marse rasti  humanoidų kūnų ir erdvėlaivio  liekanos po nežemiško erdvėlaivio katastrofos:


Prisijungęs