Balsavimas

Ar tikite ateivių egzistavimu?


Ne, jų nėra.
Taip, bet nesu jų matęs.
Tie, kas tiki jų buvimu - išprotėję.
Taip, esu matęs NSO.
Kita. (Parašyk)


Ateiviai  (Skaityti 18749 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Fasiras  Gegužės 08, 2015, 00:06:53

Teisybė, bet visgi dar pirmai reik žinot, kokie tų būtybių tikslai ir ketinimai, dar ir tas įtakos mūsų bendravimą, hjeigu toks bus.

Prisijungęs


Linas  Lapkričio 17, 2015, 13:10:30

jos aiškiau visi suprastų . NSO - neatpažintas skraidanti objektas . Pagal šią apklausą NSO yra matę 42 procentai ir tiki jog tai buvo NSO . Kitaip tariant aš ir pats esu matęs NSO ir tikiu jog tai buvo NSO . Labai įdomu būtų išgirsti tų 42 procentų NSO pasakojimus .

~~~

Ateiviai-tai tie kurie ateina pesčiomis. Senovėje tai buvo kryžiuočiai ,arba atėjūnai iš kitų kraštų,kurie puldavo mūsų Lietuvą kalaviju ir ugnimi. Nežemiečiai gi ne ateina o atskrenda,jie yra įvairių  žvaigždžių sistemų gyventojai,ir gali būti netgi ne mūsų galaktikos atsibastėliai. Niekas tikai nežino jų ketinimų ir siekių. Jie gali būti turistai,mokslininkai o gali būti ir plėšrūs žvėrys užkariautojai arba dar blogiau siekiantys sunaikinti viską kas pasipainioja jų kelyje. Intelektas čia ne prie ko,svarbu vystymosi pradas kokį jie gavo,auklėjimas,gyvenimo būdas ir tradicijos jų civilizacijos ar imperijos. Todėl juos visus geriausiai vadinti nežemiečių bendriniu vardu,pabrėžiant tai kad jie kile ne iš mūsų planetos -žemės. O tie su kuriais susidraugausime ir kursime savo bendrą ateitį galima bus vadinti tos civilizacijos bendriniu  pavadinimu.  Menulio gyventojai mus vadina  žmonėmis iš žemės ,o ne ateiviais.Dar yra mūsų bendrinis pavadinimas kitose civilizacijose Enhartai.

Enhartai ? kodėl ne atlantiečiai ?

Prisijungęs