Apie demonus ir apie tai, kaip juos iškviesti..  (Skaityti 23186 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 5 B


Šešėlis  Spalio 29, 2013, 21:12:15

Jo google'inu :D Atrodo turiu čia sėdėti visą laiką forume :D Kaip sakiau nesu kvietęs nei Baalo nei Astarotė, todėl šiaip neprivalau žinoti ką kiekvienam naudoti ^^ Vaišių niekada nenaudoju, nebent po to paprašo ko nors. O žvakės juodos :)

Prisijungęs


adepte  Spalio 29, 2013, 21:22:16

Nu, jei man kas pasakytu, kad prikirps meluojant kazkokia tema, tai pasedeciau svetainej ir atsakyciau. :) Zvakes, kad juodos tai ir darzelinukas zino, klausiu is ko jas gamini? Ar perki?:) Vaisiu nenaudoji? Tai kaip tada isikvieti? Sakai po to papraso? Tai reiskia, kad nekontroliuotum padeties duodamas, ko praso, neklaidink jaunu zmoniu, nes mano 7m. dukra daugiau nusimano demonologijoj. :)

Prisijungęs


Kunardu  Spalio 29, 2013, 21:38:05

Matau ,įdomi diskusija užvirė :)
Šešėli,sakai,kad reikalinga juoda žvakė,bet tavo patarta naudojau melsvą - kuri spalva "teisinga'? Taip pat kvietimą šiek tiek komplikuoja tai,kad kviesti reikia savo paties susikurtais žodžiais,mat mažai žinių turiu apie kviečiamąjį(šiuo atveju Malphą) .

Prisijungęs


Šešėlis  Spalio 29, 2013, 21:39:50

Na matai, man visiškai vienodai, ką kiti gali pasakyti, nes aš žinau ką aš darau :)  Taip darželinukas tikrai žino :D Žvakes perku. Nes jau minėjau, man tie visi dalykai yra butaforika, kuri nėra reikalinga :) Bet kiekvienam pagal savas tradicijas ir tikėjimą :) Imi ir išsikvieti kaip sakiau, plius naudoju sigiles :)

Kunardu, kiekvienam demonui skirtingos žvakės ir skirtingi elementai :) Jau rašiau kažkur, svarbiausia ne tai kokius žodžius naudoji, o ką į juos įdedi :) Bet čia žinoma, tokie tradiciniai magai kaip adepte gali nesutikti :)

Ir nereiškia, kad kuris nors būdas yra blogesnis ar teisingesnis :) Kiekvienas atranda savo praktikas ir būdus, kurie jiems yra tinkamiausi.

Prisijungęs


adepte  Spalio 29, 2013, 21:49:00

Aisku, pirktos zvakes. :) Antspaudas irgi butaforika. P.S. Pirktinem zvakem ir su interneto turima info demono neissikviesi.

Prisijungęs


Šešėlis  Spalio 29, 2013, 21:53:45

Na remiantis tavo tradicija, tai žinoma ne :)

Prisijungęs


Vytautas  Spalio 29, 2013, 22:00:13

Na su anuo pasauliu mano patirtis išpasakota. Ji kitokia nei oficiali. Pasidarė įdomu pvz ar besinaudojantys demonų pagalba gali įtakoti mano švytuoklės veikimą. Bent daugiau kaip prieš metus įtaka buvo labai vaizdi. Svyruodavo ir virpėdavo aukštu dažniu, arba užstrigdavo ir virpėdavo aukštu dažniu, arba "skraidydavo" iki ištraukimo iš rankų. Įsivaizduoju kad pademonstruoti mano atžvilgiu neturėtų būti problemos. Ar čia man tik taip atrodo? Tiesiog noriu įsitikinti magija veikia ar ne. Nes mano patirtis rodo kad tai neveikia.  :) Tiesa apie demonus neturiu jokio supratimo.

Prisijungęs


Kunardu  Spalio 29, 2013, 22:05:29

Šešėli,na aišku:)

Prisijungęs


adepte  Spalio 30, 2013, 08:33:25

Demono Baalo iskvietimas. Pasiruosimas: zvakes reik pasidaryt paciam, istirpint vaska, ideti 3 š. kiaules tauku ir iberti pelenu, kad visa mase nusidazytu juodai, kai praves, formuoti zvakes, isdeliojus zvakes patalpos kairiame kampe brezti taisyklinga pentagrama, ji breziama vaskine cerkves zvake, negali buti kreiva ar nedapiesta, nes nesupancios padaro, aplink pentagrama brezti rata, is isores 4 pusese nupiest po kryziu. Demono vieta paruosta. Pasiimti visus irankius ir apsibrezti rata aplink save, neislipant is rato nubraizyti teisinga pentagrama, tarp rato ir pentagramos, ratu ispiesti demono anspauda. Ant kuno negali buti jokio metalo. Vienintelis metalas rate - jusu magiskas durklas, padetas prie koju. Uzdegus zvakes, smilkala, nusilenkti i keturias puses pries laikrodzio rodykle. Iskvietimas: Euphas Metahim, frugativi et apelavi. Padarykit pauze ir isiklausykit, taip pat stebekit zvakes. Gave zenkla, tesiam. Per pentakulum solomonis advocati, dent mihi respontasum verum baal, nomen acterni, tetragrammaton! Adonay! Melaxim! Dei Helioneren, et nostra nobis et sine omni ambiguitate!

~~~

Pamirsau del aukos, kadangi patys galvu nesukinesit, i demono rata itrenkit skerdienos kraujuotos, tai auka jam. Nieko jam duot negalima, kaip vienas melagis rase, kad duoda, ko praso! Magas valdo padara, ne padaras maga. Gave ko praso, jie dingsta nebaigus ritualo ir tada jau jus valdys, o ne jūs ji. Po ritualo nepamirskit jo paleist, nes pasekmes bus katastrofiskos.

~~~

Demona galima issikviest tik lotynu kalba.

Prisijungęs


Šešėlis  Spalio 30, 2013, 16:10:56

Įdomi ta tavo ceremonijinė magija. Tik ta visa butaforika... Na bet kaip sako, daryk tai kas tau suteikia pasitikėjimo savimi ir padeda sukurti atitinkamą būseną :) Kai tokios apeigos, tai neveltui sakai, kad kankinasi demonas ir nori suplėšyti patį magą :) Kas nenorėtų, kai taip elgiamasi :D

Be to tikriausiai, nesuprantamai buvau parašęs. Ne duoti, ko prašo, kai ateina. O kai atlieka užduotį :) Ir ta auka skirtinga būna :)

Prisijungęs


adepte  Spalio 30, 2013, 16:19:05

As isdesciau kvietima is praktikos, kuris veikia net pradziamoksliam. Gal dabar jus, meistre, pasidalinsit savo ziniomis, isbandytomis praktikoje :) ?

Prisijungęs


Kunardu  Spalio 30, 2013, 17:44:53

Adepte,na,jei jau suteikiate garantą pradžiamoksliui,kad su jūsų siūlomu būdu išsikviesiu demoną-mėginsiu. Tik klausimas dėl tos vaškinės cerkvės žvakės...Kodėl būtinai cerkvės? Bažnytinė netinkama? Ir iš kur jos gauti?
Dar vienas klausimėlis dėl visų tų kvietimo žodžių-ar ten ,kur sudėti šauktukai būtinai reikia pakelti balsą?

Prisijungęs


adepte  Spalio 30, 2013, 17:51:26

Adepte,na,jei jau suteikiate garantą pradžiamoksliui,kad su jūsų siūlomu būdu išsikviesiu demoną-mėginsiu. Tik klausimas dėl tos vaškinės cerkvės žvakės...Kodėl būtinai cerkvės? Bažnytinė netinkama? Ir iš kur jos gauti?
Dar vienas klausimėlis dėl visų tų kvietimo žodžių-ar ten ,kur sudėti šauktukai būtinai reikia pakelti balsą?
P.s. Mano parašas man puikiai tinka,bet dėkui už rūpestį ;)
Nemaciau baznycioj tikro vasko zvakiu, jas galima nusipirkti cerkvej uz pora lt. Kur sudeti sauktukai nereik rekt, kad rajonas skambetu, siek tiek pakelt balsa, turi skambet isakmiai.

Prisijungęs


Kunardu  Spalio 30, 2013, 17:56:14

Supratau,dėkui už atsakymus;)

Prisijungęs


Žaltys  Spalio 30, 2013, 21:10:32

Kunardu, tikrai bandysi ? :)

Prisijungęs