Ar dvasių pasaulis vis dar egzistuoja?  (Skaityti 15086 kartai) Spausdinti

1 2 3 B


inkognito  Kovo 24, 2014, 11:59:54

Vytautai neužpyk bet tu kažkodėl užsiciklinęs tais savo 2012 metais,kelintą kartą aiškini jog tada kažkas įvyko o iš tikro neįvyko absoliučiai nioeko,tik tokie niektauziai kaIp tamsta  forume dar aiškina ,kad  kažkas įvyko. Nei materialiame nei dvasinimae pasaulyje nei nežemiečių egzistavime nieko neįvyko,ar tik nenori sukurti kažkokį naują tikėjimą ar sekta savo teiginių pagrindu? Juk jau ne kartą buvo tau įrodyta forume, kad tu neteisus su savo tom švytuoklėms neatspėjai  fotelios
 spalvos atsimenu Anomalijoje kai tave sukirto Roxio ,paskui kažkokius tai niekus nupaistei apie mano amžių,kol aš tau įrodžiau kad klysti ir t.t. Gal liaukis viena kartą pūtęs arabus žmonėms į galvas? Tiki ir tikėk bet nesistenk įtikinti kitus tuom kas neegzistuoja,o ir kai giriesi, kad su kūrėju pasišnekučiuoji tai irgi atrodo labai vaikiškai...
 Jau minėjau kad švytuoklės būrimas,tai yra savo pasamonės prievartavimas,o prievartaujamas nemėgst būti niekas. Tuo Įsitikino naciai kai  vieną karta pavyko švytuoklės pagalba surasti amerikos povandeninius laivus ir tuo pagrindu įkurė net Pendel institute įstaiga kuri kad ir kaip stengėsi nieko gero daugiau 3 reichui nenuveikė,todėl paties Hitlerio įsakymų buvo išvaikyta. Tai kam iš naujo kelti senus bajerius ir tai rodyti kaip kažką tai išskirtinio ir egzotiško?

Prisijungęs


Vytautas  Kovo 24, 2014, 12:34:06

Aš tik pateikiu informaciją ką patyriau. Švytuoklė pakankami antraeilis dalykas. Pagrindas kasdienio gyvenimo stebėjimas kas vyksta aplinkui. Tiksliau kas vyko nurodytu laikotarpiu, nes dabar nieko nevyksta. Maža to keisti dalykai vyko ne tik su manimi. Su kitais žmonėmis kitaip ir žymiai ilgiau, bet tai telpa į mano supratimą. Neturiu jokių priemonių tau "perpilti" savo patirtis ir supratimą. Be to to visiškai nereikia. Nei man, nei kažkam anapus visiškai neįdomu kas kuo tiki. Ir jokio noro kažką įtikinti. Viskuo žmonės turi įsitikinti patys. Pasakyt kad visi tikėjimai ir ezoterika bei ateiviai neturi jokios prasmės galima. Bet jei žmonėms ne gaila savo brangaus laiko tegul gilinasi. Nuo to niekas nesikeičia. Savo laiku aš pat "blūdijau" tais klausimas. Ir nieko čia blogo. Kas liečia tos sofkutės spalvą tai to tiesiog negalima daryti. Tokia žaidimų informacija neteikiama. Esu aprašęs kaip puikia nustatomi gedimai. Viskam reikalinga patirtis ir žinojimas kas galima kas ne. Ne mes valdom aną pasaulį. Dėl "senų bajerių kėlimo" tai tik pateikiu būdą įgalinantį pasitikrinti kad egzistuoja keistas ryšys su kažkuo. Perspėju kad ne visiem tai suveiks ir paaiškinu kodėl. Praktiškai tuo visas įdomumas ir pasibaigia, nes žmonės domina ateities sužinojimas. Tokios galimybės tiesiog nėra jokiais būdais. Visas įdomumas čia ir baigiasi. Bendrai pabandžiusių naudotis švytuokle taip kaip nurodžiau man žinomų yra kažkur apie 10 žmonių. Bet ir tai pabandė tuo viskas ir pasibaigė. Praeitis niekam neįdomi. Taip kad nieko nei organizuoju, nei suorganizuoti neįmanoma ir nėra reikalo.  :) Kas liečia Hitlerio blogą patirtį ezoterikos srityje tai matyt rusai buvo kietesni šioje srityje. Geriau prisijaukino tarpinį pasaulį  :) Savo laiku neišžudė raganų kaip vakarai ir neprarado patirties.

Prisijungęs


Vanesa  Kovo 24, 2014, 16:53:25

Inkognito, dažnai matau jūsų nepasitenkinimą Vytauto išsakytai nuomone. Nesupykite, bet galbūt jums vertėtų vieną kartą atidžiai ir ramiai perskaityti, ką Vytautas nori pasakyti savo komentaruose, tada "kelti vėjus", ko vis dėlto irgi nepatarčiau daryti, nes yra forumo taisyklės, kurių reikia laikytis; būti supratingesniems, išmokti priimti bei gerbti kiekvieno asmeninę nuomonę.
O tikėti kitų patirtimis niekas jūsų neverčia, kitų - tuo labiau, tad kelti tuščius ginčus ir piktintis nereikėtų, tuo čia nieko nepasieksite tik iššvaistysite savo bei kitų laiką, jėgas. :)

Nenukrypkit nuo temos, nes komentarai bus šalinami! :)

Prisijungęs


sunrise2000  Kovo 29, 2014, 22:43:36

Aišku, kad egzistuoja. Pats bendrauju su 5 dvasinėm būtybėm. Gaunu telepatines žinutes, vaizdinius, info per sapnus, matau orbus, šešėlius, blyksnius..... ir su Vytautu nesutinku, kad šio pasaulio nebeliko. Matuoju viską EMF matuokliais, skaičiai įspūdingi...

Prisijungęs


cdrw  Kovo 29, 2014, 23:21:45

Papasakok plačiau apie skaičius. Kas tie EMF?

Prisijungęs


sunrise2000  Kovo 29, 2014, 23:35:40

Papasakok plačiau apie skaičius. Kas tie EMF?

Tai elektromagnetinių laukų matuokliai. Jais matuojamas paranormalus aktyvumas. Šie laukai padidėja ypač po bendravimo seanso. Matavimo vienetai:

Milligauss [mG] ir Microtesla [µT]

prietaisus perku iš čia: http://www.ghoststop.com/EMF-Meters-Ghost-Hunting-s/4.htm


mielas Vytautai, kas čia tavo manymu? Tą užfiksavau pro savo namo langą po seanso...nekviestas svečias... Pajaučiau tada labai blogą energetiką. Manau čia PSI vampyras. Ačiū Dievui jo atsikračiau..

  Ši manifestacija (virš liepsnos) po bendravimo (meditacijos) seanso... tai drakonas, kurį globoju savo namuose...

Taip, kad su dvasiniu pasauliu viskas teliko kaip ir buvę anksčiau.

Prisijungęs


Šešėlis  Kovo 30, 2014, 16:12:29

Vau elektromagnetinio lauko matuokliai. Galima sakyt kad kažkoks paranormalus aktyvumas matuojamas, bet realiai tai tik tas pats EML :) Kol neparodysi skaičių skirtumų prieš ir po, tol nepatikėsiu :)

Ko antra nuotrauka, tokia sublurinta? virš liepsnos labiau panašu į daikto(ų) atspindį kur aplink žvakę padėta :)

Prisijungęs


sunrise2000  Kovo 30, 2014, 16:31:25

Bluras dėl to, nes kaip pats matai fotkinta tamsoje be blico, su trumpu išlaikymu. Tingiu ir neturiu nei laiko, nei prasmės tau kažką įrodinėti  :) kai užsiimsi pats tuo, iš karto suprasi bei įsitikinsi. Tik norėjau parodyti, kad dvasinis pasaulis nepakito po 2012 m. kaip teigia Vytautas.

p.s. jei išmanai fiziką, tai, jei ir būtų atspindys daikto, jis turėjo būti visai kitu kampu atsispindėjęs, o ne lygiai ties liepsna.

Prisijungęs


Šešėlis  Kovo 30, 2014, 18:38:25

Paskolink aparatūrą išbandysiu :D

Matau kaip lygiai :D Tai nebūtinai atspindys, dar bent kelis variantus galiu sugalvoti kas ten gali būti :D Plius nepaneigsi kad identiškas atvaizdas, atsispindinčių daiktų :)


Prisijungęs


Vytautas  Kovo 31, 2014, 08:34:40

Pirmiausiai ne materialiam pasauliui įrodyti netinka jokie materialūs prietaisai  :) . Jei taip būtų įmanoma tai būtų galybė mokslinių straipsnių apie anapusinį pasaulį. Tai visiškai kitokio lygio dalykai. Pačiam teko tame gyventi. Buvo visai nelinksma. Bet ir nebuvo Poterio nuotykių. Viskas subtilu ir paprasta. Bent man dabar jau geri 1,5m nieko nevyksta. Normalus anapusinis pasaulis niekaip neįtakoja šio. Tiesiog viskas savo vietose. Blogos kokybės fotografijos ir yra blogos kokybės fotografijomis. O toliau vaizduotės padariniai. Taip kad jei nori įsitikinti kad kažkas egzistuoja pasinaudoji švytuokle kaip aprašiau arba pasigroži saulės simboliais. Suprantama jei veiks. Daugiau nėra jokių būdų apčiuopti anapusinį pasaulį. Atsakant į temos klausimą visiškai atsakingai sakau kad tokio tarpinio dvasių arba egregorų pasaulio koks egzistavo iki 2012m rugsėjo mėnesio dabar tikrai nėra. Manęs ir pažįstamų jis neveikia. O turėtų būti labai piktas kad aš jį neigiu. Buvo piktas net nieko nedarant jo atžvilgiu ir atitinkamai mane įtakojo. Jokios prasmės gaišti laiką su tuo ko nėra. Bet aišku žmonių asmeninis reikalas kaip elgtis. :)

Prisijungęs


sunrise2000  Kovo 31, 2014, 09:32:55

dar ir kaip tinka prietaisai... ne vienas aš jais naudojuosi... visos dvasinės būtybės išskiria kažkokią energiją būdamos šalia, o šie prietaisai tik išmatuoja tai.  Aš apie agregorus ir nekalbu... bet ir su tuo nesutinku, nes jei agregorai būtų praradę kontrolę, žlugusios būtų jau visos religijos pvz., nes patys didžausi agregorai būtent religijose tupi... taip kad.... metas atskirti visuomenes valdančius astralinius purvinus darinius (parazitus), nuo dvasinio pasaulio šviesių būtybių,  tai skiriasi....
Kalbama buvo apie dvasines šviesias būtybes, o ne pasikartosiu dar kartą, apie agregorus. Vytautai, kaip tada paaiškinsi mano gaunamas vizijas, matomus orbus bei šešėlius, telepatines žinutes, jutimą, kad kažkas tave palietė..... taip kad... jei pats nebendrauji intensyviai su dvasinėm būtybėm, negalima "skiepyti" ir kitiems, kad jų nėra...

Prisijungęs


Vytautas  Kovo 31, 2014, 10:23:48

Jei tau atrodo kad yra tai bendrauk  :). Kaip minėjau kiek vieno laisvas pasirinkimas. Manęs tie dalykai tikrai neliečia. Kas liečia religijas tai jos juda iš inercijos. Ir dar nežinia kiek egzistuos, nes žmonės jose sakomų tiesų niekada realiai negalėjo patikrinti. Galingiausias egregoras buvo ne religijų o pinigų. Kur kas labiau viską apimantis. Bent aš susidūriau su pinigų ir krikščionybės egregorais. Dėl prietaisų tai neįsivaizduoju kaip jie gali matuoti nesuvokiamas energijas. Jos tiesiog kitokios iš esmės. O prietaisai remiasi fizikos dėsniais, o tų kitokių energijų fizikos žiniose nėra. Reiškia ir tokio prietaiso negalima pagaminti. Tavo prietaisai tiesiog matuoja paprastus elektromagnetinius laukus. Įvairiose vietose jie įvairūs tai ir gauni svyravimus. Be to net paprasčiausios virgulės bent man neveikia, nors seniau veikė be problemų.
Ir dar savo prietaisų tikslumą gali patikrinti pvz įjungdamas ir išjungdamas kokį belaidį roiteriuką. Turėtų būti pokytis. Bet aišku čia priklauso nuo prietaiso suderinimo.

Prisijungęs


sunrise2000  Kovo 31, 2014, 23:58:59

matau Jums visiems reikia dar daugiau įrodymų iš savo kasdienės patirties dirbant su dvasiniu pasauliu..
Keletas video:

  (aiškiausiai viskas matosi)


(angl. haunted dolls)


Išvadas darykite patys....

Prisijungęs


Vytautas  Balandžio 01, 2014, 08:34:57

Paprasčiausios dulkės netoli objektyvo  :). Prižiūriu stebėjimo kamerų sistemą tai tokių šviesulių skraido masė. Bet tai tik dulkės ir nieko daugiau. Net matosi kaip oro srautai jas nešioja. Su anapusiniais dalykais esu susidūręs. Suprantu kaip jie veikė. Ir tik per jų veikimą galima suprast kad kažkas egzistuoja. Fiziškai jų niekaip neaptiksi. Neverta net stengtis. Kaip minėjau jei kažką nori išbandyti dabar likę tik švytuoklė arba saulės simboliai. Bet ir tai ne visiems tai suveiks. Taip kad nusiramink ir eik pasivaikščioti po gamtą. Bus kur kas naudingiau.  :)

Prisijungęs


sunrise2000  Balandžio 01, 2014, 09:41:15

Paprasčiausios dulkės netoli objektyvo  :). Prižiūriu stebėjimo kamerų sistemą tai tokių šviesulių skraido masė. Bet tai tik dulkės ir nieko daugiau. Net matosi kaip oro srautai jas nešioja. Su anapusiniais dalykais esu susidūręs. Suprantu kaip jie veikė. Ir tik per jų veikimą galima suprast kad kažkas egzistuoja. Fiziškai jų niekaip neaptiksi. Neverta net stengtis. Kaip minėjau jei kažką nori išbandyti dabar likę tik švytuoklė arba saulės simboliai. Bet ir tai ne visiems tai suveiks. Taip kad nusiramink ir eik pasivaikščioti po gamtą. Bus kur kas naudingiau.  :)

mėlynos dulkės... tai bent dulkelės pas mane :)) su švytuoklėm nedirbu, nes tai yra tik savo pasąmonės prievartavimas kaip Inkognito išsireiškė....

mielas Vytautai, jei su tavim nekontaktuoja dvasinis pasaulis, prašau kategoriškai neteigti, kad jo nebėra ir niekas negali jo jausti, matyti bei apčiuopti.. ačiū už dėmesį.

Prisijungęs