Ar visi turim sielas?  (Skaityti 17486 kartai) Spausdinti

1 2 B


Sinestro  Liepos 18, 2013, 22:08:40

Sveiki,
Ae yra žmonių be sielų? ty vos ne dirbtiniai žmonės, gal protingesnių civil. sukūrti ladarai.

Jei yra, įmanoma tai patikrinti?
*aš su siela manau ^^

Prisijungęs


Šešėlis  Liepos 18, 2013, 23:01:56

Pasak šiame forume esančio nario Vytauto, tik 0,5 milijono žmonių (visame pasaulyje?) jei neklystu dabar, turi sielas. O ar turi sielą gali pasitikrinti su švytuokle. Jos paklausti, ar aš bendrauju su savo siela, jei atsakys Taip, vadinasi turi ir gali jei nori toliau naudotis švytuokle, jei Ne, tai ne ir iš švytuoklės tau naudos nebus ;)

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 19, 2013, 08:56:35

Aišku stipriai keistas mano supratimas apie sielą, bet remiuosi visai realiais dalykais. Pirmiausiai tai klinikinės žmonių patirtys. Vieni kažkaip jų metu atsiduria už kūno kiti nieko neprisimena tik išnirimą iš tamsos. Nelaiminguose atsitikimuose vieni žūsta kiti nesuvokiamai laimingu būdu lieka gyvi. Mano tėvo pvz. Lentpjūvėje į jį ritosi apie 2m diametro medis, o jis būdamas 1.65m iš vietos iššoko apie vos ne dvigubą savo aukštį. Kaip tai įvyko nieko neprisimena. Mano pačio patirtis kad kritiškais atvejais kažkas perima kūno valdymą. Mano pačio komos būklė kurioje buvau keistai ne vienas pastoviai su kažkuo bendravau mintimis. Ir galiausiai kitoks naudojimasis švytuokle nei įprasta. Šešėlis esmę labai teisingai nusakė. Kad nereiktų ieškoti jei norėsi pasitikrinti pridedu aprašymą.
Pirmiausiai švytuoklė labai individualus "prietaisas" ir po suderinimo niekam negali rodyti bei naudotis matant. Sėdėjimas taip pat pasirodo svarbu. Negalima kryžiuoti kojų. Kažkaip savotiškai užsiciklina atsakymai. Ranka laikanti siūlo ar kažko galą priglausta prie galvos ir alkūnė atremta į stalą. Kita delnu į viršų padėta ant stalo. Čia kad išvengti visokių nereikalingų svyravimų. Toliau derini švytuoklę. Pagalvoji pvz kad švytuoklė svyruos statmenai delno ir tai reikš "taip". Ji tai ir turėtų atlikti, nes pats ją valdai. Taip ir su kitomis reikšmėmis. Kai suderini klausi esminio klausimo tai yra bandai prisijungti prie anapusinio ryšio kanalo "ar aš bendrauju su savo siela?". Jei "taip" sėkmingai klausi toliau ko nori ir esi tikras kad turi sielą. Jei "ne" švytuokle naudotis negali. Toliau kiekvieno seanso pradžioje prisijungi prie anapus paklausdamas tą standartinį klausimą "ar aš bendrauju su savo siela?". Seansas trunka kol nepaleidi siūlo galo. Paleidai vėl jungiesi iš naujo. Pradžiai reiktų paklausti ko gali klausti. Visi įsivaizduoja kad galima klausti visko. Taip nėra. Normaliai turėtų neleisti klausti apie ateitį. Aš dar naudodavau patikslinantį klausimą "ar klausimas korektiškas?". Paskutinė mano patirtis kad negalima naudoti švytuoklės vertinant viešą kito žmogaus informaciją. Tiksliau galima tik sau asmeniškai. Ir bendrai kitų žmonių privatumas aukščiau visko. Čia jau per švytuoklę gauta info apie žmonių su sielomis išsidėstymą pagal šalis. Lietuvoje daugiau nei 50% turi sielas. Rusijoje apie 80%. JAV apie 3%. Kinija apie 2%. Izraelis mažiau nei 1%. Savotiškas vaizdas. Suprantama besinaudojantys švytuokle tai gali pertikrinti. Kol kas niekas nebandė. Atrodo ekstrasensinius sugebėjimus turi tik žmonės su sielomis. Todėl Rusijoje jų keistai daug. Visumoje čia mano keistas supratimas. Jį gali priimti kaip nori  :)

Prisijungęs


Sinestro  Liepos 19, 2013, 10:52:34

Aišku, melsiuos, kad visi mirę ir esami giminaičiai turi sielas :) bet aš labiau norėjau pažiūrėti ar kiti jas turi, o tie kiti kokie idiotai, vos mąstantys. Juk Lietuvoje jų dabar abstu :)

Aš dar skaičiau ar mačiau, kad prieš mirtį išsiskyria hormonai, kurie sukelia tas haliucinacijas ir kitą brudą.. bet čia mokslininkų atkirtis tik.

Beje, kaip galvoji atrodys pomirtinis gyvenimas? :)

Ačiū abiems

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 19, 2013, 11:31:32

Jei turi gali pasiklausti savo sielos ar kiti pažįstami žmonės turi sielas bet tik dėl savęs. Negali apie tai jiems nieko sakyti. Turi patys pasitikrinti jei nori. Klausiant svarbu "adreasacija" t.y. būtina naudoti tiksliai  vardą ir pavardę. Šiaip mano abiejų senelių šeimos buvo mišrios. Dėdės ir tetos taip pat labai įvairiai, nes mišrioje šeimoje gali gimti žmonės tiek su sielomis tiek be sielų. Tik besielių žmonių šeimoje niekada neatsiras žmogus su siela. Tiesiog anam pasauliui jie nematomi. Neįmanoma įsikūnyti. Šioje situacijoje nieko nepakeisi. Taip yra nuo gimimo. Nuo jokio tikėjimo ar dievo tai nepriklauso. Malda čia nieko dėta. Kaip ir sielos niekaip neįmanoma prarasti. O koks gyvenimas anapus manau niekas niekada nežinos. Tiesiog taip turi būti. Viskam savas laikas.  :)

Prisijungęs


Vanesa  Liepos 19, 2013, 19:06:16

Žinutės neatitikusios šios temos buvo perkeltos į temą "Viskas apie švytuokles" skiltyje "Magija, Ezoterika, Burtai", ten apie jas ir diskutuokite! :)

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 03, 2013, 12:55:59

Labai papasta nustatyti ar turi sielą ar ne. Štai eini gatve vakare ir matai kaip du plėšia trečia žmogų,jeigu sau ramiai ir abiejaingai gali praeiti pro šį vaizdelį reiškia pas rave sielos nėra ir niekada nebuvo.
 Jeigu tu dėl savo gresnės  karjeros  gali apšmeižti vyresnybei tikrai gabesnį kolegą ir dar jo nuopelnus prisiimti sau,reiškia pas tave sielos irgi nėra. Ir t. t. Nereikia nei jokios švytuoklės.

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 03, 2013, 14:49:29

Apie ką kalbi neturi nieko bendro su sielos supratimu net klasikiniu. Jau yra kas patikrino visą mano keistą informaciją sielų klausimą tame skaičiuje. Abiejų informacija sutampa nors gauta gan keistu būdų. Anapusiniuose informaciniuose laukuose niekas negali laisvai kaitalioti informacijos kaip pas mus. Bet kuris žmogus su siela prisijungęs prie jų per savo sielą gali gauti vienareikšmišką informaciją. Prieš metus tokios galimybės nebuvo nes veikė tarpinis dirbtinis {ateivių sukurtas} pasaulis. Visą informaciją pateikdavo tik jis ir suprantama tik tokią kokią reikia.

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 03, 2013, 16:06:29

Vytautai ,tai ką tu teigi tėra tiktai tavo  asmeninė hipoteze,tiksliau gali ją bandyti mums įteigti kaip savo nuomonę ir nei kiek ne daugiau. Tai nėra mokslinis yrodytas faktas ,todėl mano nuomone neturėtum būti toks kategoriškas kaip ir dėl švytuoklės atsakymų. Mano išsakoma kontrahipotezė nėra nei kek prastesnė už tavają ,kol moksliniu būdu nebus įrodyta kieno tiesa iš tikro. Kai tavo hipotezę patvirtins autoretetingų ir nepriklausomų mokslininkų grupė tada galėsi  taip teigi ir nei kiek laiko ne anksčiau. Tai tėra tik mūsų skirtingos nuomonės ir ne kas kita,o kuri iš jų tiesa parodys tik laikas. Kol kas mokslo požiūriu švytuoklės,tiek virgulės,tiek spiritizmo seansai,- tėra paprastas šarlatanizmas. Dažniausiai gaunami atsakymai yra tokie kokių norėtumei kad jie būtų,bet ne tokie kokie yra realybėje,žmonija įsitikino tuo jau ne kartą. Aš esu keletą kartų gavęs atsakymus spiritizmo seanso metu,kurie vėliau keliolikos metų bėgyje pilnai pasitvirtino,tačiau ir dabar nesu įsitikinęs jog tai nebuvo atsitiktiniai sutapimai. Ir iš kur tu traukei tokią teoriją kad didžioji dalis žmonijos neturi sielos? Juk tai savos rūšies žmonių  diskriminacija,kurios  metu vieni gali pasijusti pranašesniais už kitus?

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 03, 2013, 16:36:47

Naivu būtų tikėtis kad mokslininkai imsis tokio tyrimo ir nėra jokio reikalo.  :) Visiškai sutinku kad tai yra tik nuomonės. Bet pateikiu būdą kaip tai pasitikrinti, nors jis moksliškai nelegalus, bet veikia ir ne man vienam. Kaip minėjau kai kam tai neveiks. Man jokių problemų sužinoti kam tai neveiks. Patikrinimui tinka arba slapyvardis, arba tikslus vardas ir pavardė. Adresacija labai svarbi. Bet tai privati informacija. Maža to dėl savęs šiuo būdu galima pasitikrinti ir žmogaus pateiktos informacijos tikrumą. Suprantama dėl savęs. Nieko neverčiu, nesiūlau tuo naudotis. Tiesiog jei nori kiekvienas gali pažaisti ir į tai žiūrėti kaip nori. Žemiškuoju požiūriu nėra jokios diskriminacijos. Visi mirsim kaip visuomet. O kaip ten toliau bus pamatysim.  :) Tiesa mane tikrinęs žmogus aptiko kad kai kurie žmonės gana griežtai sako "aš gyvenu tik vieną kartą" ir kaip taisyklė jie teisūs. Turiu tokį draugą būtent taip jis sako. Patikrinus taip ir yra.

Prisijungęs


Sinestro  Rugpjūčio 03, 2013, 16:57:46

Labai papasta nustatyti ar turi sielą ar ne. Štai eini gatve vakare ir matai kaip du plėšia trečia žmogų,jeigu sau ramiai ir abiejaingai gali praeiti pro šį vaizdelį reiškia pas rave sielos nėra ir niekada nebuvo.
 Jeigu tu dėl savo gresnės  karjeros  gali apšmeižti vyresnybei tikrai gabesnį kolegą ir dar jo nuopelnus prisiimti sau,reiškia pas tave sielos irgi nėra. Ir t. t. Nereikia nei jokios švytuoklės.

Deja, bet tokių žmonių žemėje yra pilna, vien kaip kiti kankina augintinius, jų vaikus skandina, kasa be jokio pasigailėjimo. Net neįsivaizduoju, kokiu pilku turi būti, kad praeitum pro mušamą žmogų ir nepadėtum ar tiesiog policijai nepaskambintum.

beje Vytautai, kai prisijungsi į skype, perskaityk mano paskutinę žinutę.

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 04, 2013, 09:58:05

Tiesa yra dar vienas vaizdus būdas pasitikrinti ar turi sielą. Tai saulės simboliai. Atmerktomis akimis pažiūri į saulę ir užsimerki, geriau visai nusisukti nuo saulės ir mirksėti. Matosi kitos spalvos taškelis. Kitą kartą tai padarius jau matysis kažkoks kitoks vaizdas. Tas taškas ir yra jūsų sielos fizinė išraiška. Ji jus pakalbins simbolių kalba kuriuos gan sunku suprasti. Bet naudojantis tokia simbolių seka teko atlikti visą eilę fizinių veiksmų. Kai reikia supranti.  :) Tai daryti geriau vakare kai saulė ne tokia šviesi. Bet nieko neatsitiks vieną kitą kartą ir bet kuriuo laiku. Piktnaudžiauti tuo gal ir nereikia.

Prisijungęs


Sinestro  Rugpjūčio 04, 2013, 16:16:39

Vakar išmėginau tą kelis kartu, visuose (3 kartuose) įžvelgiau vis kitokį apskritimą, kuris keičia spalvą tarp geltonos, mėlynos, žalios, raudonos. Tik dar neaišku ar ten apakimas nuo saulės šviesos. O kodėl tu ją matai prieš akis, ji tave seka ar panašiai?

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 05, 2013, 18:23:28

paziurai i saule ir spinduliai tave apakina, tai viskas. Vytautai nedurnink vaiku su savo budais

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 05, 2013, 18:57:32

Visi praktiškai turi tas sielas su labai retomis išimtimis,gal vienas kitas ir negauna jos jeigu ateina laikas gimti fiziniame pasaulyje o GATE nėra nei vienos sielos,arba nei viena iš jų nenori ir spiriasi kad negimti toje šeimoje. Jeigu praeitame gyvenime esi prisidirbęs tai tavo sielos gali ir niekas neklausti jos norų,gimsi tokiame kūne per prievartą ir tai bus tau pragaras toksai gyvenimas.

Prisijungęs