Ar visi turim sielas?  (Skaityti 17617 kartai) Spausdinti

1 2 B


Vytautas  Sausio 03, 2014, 08:44:45

o gal tie ateiviu klonai turi kitokio tipo sielas,gal jie kitaip bendrauja su anapusiniu pasauliu?nes kazkaip nesueina teorija biski..sunku isivaizduoti mastancia gyvybe be sielos.kitas klausimas butu toks, ar tie staigus pokyciai anapusiniame pasaulyje kaipnors susije su nauja Vandenio era?
Manau pokalbis apie sielas labiau tiks čia. Pirmiausiai tai ne ateivių klonai o mūsų žmonių tik ateivių atlikti. Iš tikro gyvybę kūne palaiko ne siela o "aš". Kaip jau ne kartą minėjau kūnas turi tarsi dvi sielas "aš" šiame pasaulyje ir sielą anapus. Pvz iš manęs paima vieną ląstelę kurioje yra "aš" kibirkštėlė, energija ar dar kažkas ir augina mano kopiją-kloną. Normaliai užauga kitas žmogus. Kartu užauga išsivysto ir "aš". Bet problema kad tas "aš" ir pats žmogus atsirado čia ne tokiu būdu kokiu priklauso. Neperėjo viso vystymosi ciklo. Jis neturi jokio ryšio su anapusiniu pasauliu nes jame tiesiog nebuvo. Ten jis savotiškai "neregistruotas" ir nematomas. Iš anos pusės žiūrint žmogaus tiesiog nėra. Suprantama todėl jis neturi ir sielos, nors šiame pasaulyje jis yra visiškai funkcionalus nes turi "aš" reikalingą gyvybei palaikyti. Kas bus su tokių dviejų žmonių palikuoniais, nors jie jau gims ir lyg normaliu būtu. Jie vistiek neturės ryšio su anapusiniu pasauliu. Taip pat neturės sielos nors žemiškai bus absoliučiai normalūs.
Kaip gimsta žmogus su siela? Apvaisinimo metu susilieja 3 "aš" abiejų tėvų ir iš anapus atėjęs. O iš anapus atėjęs "aš" turi neatsiejamą savo antrąją pusę sielą.
Kaip gimsta žmogus be sielos? Apvaisinimo metus susiliejus tik abiejų tėvų "aš". Jokios sielos nei vienas "aš" neturi.
Suprantama egzistuoja ir mišrūs atvejai. Ten būna visaip. Čia jau ateinantis "aš" su siela sprendžia įsikūnyti į tokią porą ar ne. Kiek įmanoma suprantamiau bandžiau paaiškinti detaliau kodėl ne visi žmonės turi sielas. Iš esmės labai paprasta ir logiška.
Kas liečia pokyčius anapusiniam pasaulyje tai neturi nieko bendro su Vandenio era. Tiesiog taip išėjo. Savotiškas atsitiktinumas.
Kuo rėmiausi prieidamas šitokių minčių. Pirmiausiai tai komos būklės patirtys. Antra keistai ne visiems žmonėms veikia švytuoklė vadinasi jie kažkuo skiriasi. Trečia pačios švytuoklės informacija.
Ir dar toks pastebėjimas. Panašu kad biblijiniai Adomas ir Jieva buvo pirmieji žmonės klonai išvaryti iš laboratorijos tipo rojaus. Nes ties 5 biblijos puslapiu žmonių civilizacija kaip ir išnyktų nebent klonai turėtų palikuonių su žmonėmis su sielomis.

Prisijungęs


kirvis  Sausio 03, 2014, 09:31:22

Kas liečia pokyčius anapusiniam pasaulyje tai neturi nieko bendro su Vandenio era. Tiesiog taip išėjo. Savotiškas atsitiktinumas.
Kuo rėmiausi prieidamas šitokių minčių. Pirmiausiai tai komos būklės patirtys. Antra keistai ne visiems žmonėms veikia švytuoklė vadinasi jie kažkuo skiriasi. Trečia pačios švytuoklės informacija.

as kazkaip abejoju kad tokie procesai gali buti atsitiktiniai..esu labiau linkes manyt kad mes pereiname i kokybiskai nauja era dvasingumo prasme. ir jei kaip jus sakete is tiesu nyksta agregoru poveikis zmonijai,ji pagaliau taps tikrai laisva.

Prisijungęs


Vytautas  Sausio 03, 2014, 09:49:50

Kadangi pats įsipainiojęs į tuos procesus tai žinau kad su vandenio era tai neturi nieko bendro. Ne be priežasties turiu ryšio kanalą su kūrėjais. Kažkokios naudos iš to neturiu, bet pats faktas yra malonus. Savotiškai didžiulis saugumo jausmas.
O žmonija jau laisva tik vis gyvena pagal seną iš inercijos. Tiksliau senieji keisti ryšiai tarp žmonių nepanaikinti nes neprognozuojamos pasekmės. O niekas neturi nukentėti. Nors kiek klausiu kūrėjų jie tai švelniai keičia. Perspektyvoje pokyčiai turėtų pasirodyti ir mūsų matomam pasaulyje. Kaip ir kas vyks neturiu nei menkiausio supratimo. Ir niekas jo neturi. Bet dvasingumas nelabai čia kuo dėtas. Visokie naujųjų tikėjimų meilės vibracijų kėlimai visiškai ne į temą. Esmė laisva valia ir priežastis -pasekmė. Nors jie dabar neveikia. Veikia kažkas kitas panašaus kas galioja visiems žmonėms.

Prisijungęs


inkognito  Sausio 03, 2014, 10:11:49

Na Vytautai nepyk bet tavo teorija labai jau neįtikinanti,ir be to diskriminacinė,nes pagal tave tu turi sielą o kiti jos neturi. Tad garbinkime Vytautą... Nemanau kad kūrėjas jau buvo toks kvailas kad kurtų protingą besielę mąstančia būtybę. gal ir yra viena kita per klaidą negavusi sielos ir apusi gyvenime Lekteriu ar kokiu kitu maniaku,nesiimu ginčyti to,bet, kad tai būtų masinis reiškinys didžiai abejoju

Prisijungęs


Vytautas  Sausio 03, 2014, 11:00:11

Ne kūrėjas bet Kūrėjai dvi esybės moteriška ir vyriškas. Viskas tuo paremta žemėje. Čia agregorų fantazijos apie mono kūrėją. Be to šiuo atveju kūrėjai niekuo dėti. Net žmonės moka pabūti psiaudo kūrėjais ir paklonuoti gyvūnus. Ką jau kalbėti apie kitų civilizacijų galimybes. Diskriminacijų šiame pasaulyje daugiau nei reikia. Šiuo atveju tiesiog taip yra ir tiek. Kaip minėjau žmonės dėl to nekalti kad tapo eksperimentiniais triušiais. O tas eksperimentas užmaskuotas neteisingu žmonių savęs suvokimu. Suformuoti atitinkami tikėjimai. Iš tikro viskas buvo labai supainiota. Mes buvom kaliniai ir iš to visos pasekmės.
Be to aš nesakau kas turi sielas. Kiekvienas pats save gali patikrinti. Ir man jokio skirtumo žmogus turi sielą ar ne. Svarbu jis yra normalus geras žmogus.

Prisijungęs


lukyteee  Vasario 04, 2014, 16:33:07

Na žmones turi siela o gyvunai neturi mano mama papasakojo kad gyvunai neturi sielos o visi žmones turi.

Prisijungęs


Kunardu  Balandžio 12, 2014, 00:03:20

Sielas turi arba visi gyvi sutvėrimai(įskaitant GYVŪNUS) arba jų niekas neturi. Mat spręsti apie sielos buvimą/nebuvimą pagal tai ar žmogus pvz praeina pro mušamą ar vaikus žudo(abortuoja) yra ,atleiskite,bet mažų mažiausiai kvaila.

Prisijungęs


inkognito  Balandžio 20, 2014, 07:07:17

Sielos nemirtingumą ir jos egzistavimą įrodo kvantinė mechanika. Žmogaus smegenys tai kvantinis kompiuteris,siela tai jame sutelkta informacija,kuri po kūno fizinės mirties susilieja su amžinu ir niekuomet neišnykstančiu visatos informaciniu lauku,- egzistuojančiu jau nuo visatos užgimimo akimirkos.
http://nlo-mir.ru/chelovek/27380-bessmertie-dushi-rodzhera-penrouza-2foto.html

~~~

3 metų berniukas papasakojo, kad praeitame gyvenime jis buvo nužudytas kirvio smūgiu į galvą,kai tik pradėjo kalbėti.Artimieji paprašė jo prisiminti kur tai įvyko,jis pasakė, kad gretimame kaime. Kai ten nuvyko kaimo vyresniųjų grupė berniukas atpažino žmogžudį ir jį įvardijo,- tačiau šis išsigynė . Tada jis pasakė kuriame name tai įvyko ir kur užkastas nužudytojo lavonas,o to kaimo gyventojai pripažino, kad prieš 4 metus tas žmogus dingo be žinios. Atkasus nurodytą vietą buvo rastas suiręs lavonas su kirvio smūgio žyme galvoje tada sukrėstas žudikas prisipažino, kad tai jo darbas...Manoma, kad tai labai rimtas įrodymas, kad reinkarnacija vis tik yra realus dalykas ir tai negali būti tik atsitiktinis sutapimas... Smulkiau apie Tai:
http://www.paranews.su/news/3_letnij_malchik_vspomnil_kak_ego_ubili_v_proshloj_zhizni/2014-05-20-1144

Prisijungęs