Vietos, kuriose tikrai vaidenasi  (Skaityti 3066 kartai) Spausdinti

1 B


Šešėlis  Vasario 15, 2015, 23:14:51

Kadangi visos temos senai numirę, tai kuriu naują. Jau esu kalbėjęs su keliais nariais seniau, o dabar jei viskas vyks pagal planą, būtų įdomu rimčiau užsiimti. Tai yra apsilankyti vietose, kuriose tikrai vaidenasi, kas nors, ką nors matė ar bent kiek rimtesnę istoriją girdėjo. Aišku galima pablūdint ir po senus griuvėsius smagumo dėlei. Koks lankymosi tikslas? Smalsumas, adrenalinas ir galbūt įrodymų ieškojimas.

O šitos temos tikslas, surinkti kuo daugiau informacijos apie vietas, kuriose vaidenasi, "prabrauzinus" google kažkaip nieko gero neradau, o dalis temų niekur neveda :)

Tad visi kas žinot, kokios informacijos, apie vietas kuriose (tariamai) vaidenasi, rašykit čia arba AŽ arba email : druwis@mail-me.com
Geriausia kad būtų kažkur netoli Kauno, bet tinka ir kitur.

Prisijungęs


Vid3L  Vasario 18, 2015, 22:53:13

Tai manau viską rašom čia.Bet visgi nemanau ar dabar gali būti vietų kuriose vaidenasi (na bent jau ten kur galima sniukstinėt) visgi laikas einas ir kur kažkada kažkas vaidenosi tai nereikštų , kad ir dabar. Na, bet jeigu tokių yra butu idomu apsilankyti.

Prisijungęs


Biciulis  Gegužės 13, 2015, 23:26:36

Esu girdejes legenda ar seip vaiku zaidimuose... Sakoma, jog netoli Klaipedos (apie 20km i pietus) yra apleistas namas kuriame vaidenasi, neina nuotrauku padaryti, vietiniai zmones stengiasi kuo greiciau praeiti pro ta nama ir salia neuzsibuti.. Sia istorija buvau isgirdes pries pora metu ir tik dabar ja susidomejau. Buvo kazkoks straipsnis berods, kad kazkokia moteris ten susigunde nuvaziuot, bet nuvaziavusi - niekada atgal ten nebegrizti. Ar ka nors girdejot apie tai?

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 14, 2015, 11:48:14

Žinau tą namą yra video youtube apie jį, jeigu tikrai tas ir straipsnį skaičiau. Jei nenugriaus ir niekas neapsigyvens tai būtų įdomu nuvaryti ten, tik kad tolokai, bent jau man pačiam :)

PrisijungęsŠešėlis  Birželio 07, 2015, 21:10:44

Nei šokiruoja tos nuotraukos nei ką, žmonės patys save prisigąsdino daugiau ir po šaltą rūsį vidurnaktį vaikščiojo :D O šiaip įdomi ligoninė, gal ir nieko pavaikščiot, kad pačiam save pasigąsdint ir adrenalino gaut :D

Prisijungęs


ADEPTE6  Sausio 31, 2016, 08:40:57

apsilankyk 4 forte,netoli roku.fortas didelis, bet tik viena vieta kelia siurpa,koridorius prie tos susaudytos sienos, kairys.po saules laidos,ne tik as maciau "juos" , bet ir paprasti zmones einantys gatve nakty,

Prisijungęs