Forumo Taisyklės  (Skaityti 8212 kartai) Spausdinti

1 B


cdrw  Spalio 01, 2012, 13:43:40

1. Bendravimas forume turėtų būti paremtas savitarpio pagarba ir supratimu: skirtingi žmonės gali turėti skirtingą asmeninę nuomonę ir skirtingus požiūrius į tam tikrus dalykus. Kiekvieno žmogaus asmeninė nuomonė turi būti gerbiama. Jokie tikslingi įžeidinėjimai, diskriminacijos bei provokacijos yra nepriimtini.

2. Diskusijose negalima aiškintis santykių (tam yra skirtos privačios žinutės - PM).
Jeigu pranešimas yra asmeninio turinio arba nėra surištas su tema, jis bus trinama.

3. Prašome nekurti tų pačių temų skirtinguose skyriuose, arba temų, kuriomis buvo ne kartą diskutuota, ar į kurias atsakymai jau yra svetainėje arba šiame forume. Pasikartojančios temos bus trinamos arba rakinamos/ sujungiamos administratoriaus/moderatoriaus nuožiūra. Prieš pradedant naują temą, prašome naudotis paieška.

4. DRAUDŽIAMA NAUDOTI VIEN DIDŽIĄSIAS RAIDES pavadinimuose ir žinutėse. Tokios žinutės bus trinamos be perspėjimo.

5. Citatos: jeigu cituojamas tekstas ilgas ir vos ne per visą puslapį, citatą privalu mažinti iki minimalaus lygio. Citatos citatose (viena kitoje) yra draudžiamos

6. Temų pavadinimuose arba varduose draudžiama naudoti nuorodas į kitas svetaines.

7.  Draudžiama rašyti pranešimų seriją toje pačioje temoje, kad diskusija neatrodytų kaip vieno dalyvio monologas. Atsiradus naujai minčiai, prašome pasinaudoti redagavimo (edit) funkcija ir pakoreguoti savo pranešimą, jei į jį dar nebuvo atsakyta. Pranešimų serijos bus trinamos arba redaguojamos.

8. Reklamos paskelbimas forume be išankstinio susitarimo su forumo admininstratoriumi yra draudžiamas.

9. Diskusijų dalyviai nesilaikantys bendrų forumo taisyklių bus perspėjami, o jų pranešimai/ temos bus pataisomi arba šalinami.

10. Už piktybišką tvarkos pažeidinėjimą, forumo dalyviui gali buti apribojama prieiga prie forumo; arba, administracijos nuožiūra, diskusijos dalyvis gali buti pašalintas iš vartotojų sąrašo, o jo IP adresas bus blokuojamas.

Prisijungęs