Jūsų istorijų rinkinys  (Skaityti 11919 kartai) Spausdinti

1 2 B


cdrw  Kovo 26, 2014, 12:06:58

Gana dažnai sulaukiame pasakojimų iš mūsų skaitytojų. Ne visi jei yra verti papulti į pagrindinio puslapio naujienas. Daugumą jų per trumpi, nerišlūs sakiniai, nesuprantama pati esmė, ar tiesiog nieko mistiško juose nėra. Nekursiu atskiros temos kiekvienam pasakojimui, o sudėsiu juos čia.

P.S. Pasakojimai netaisyti.

Atsiuntė Laura:
"Sveiki,rasysiu ne Lietuviskim raidem nes man nepatogiai yra rasyti :) Tai vat buvau namie viena mama su pateviu isejo kazkus i miesta su vaikais.Ir nuo to laiko viskas prasidejo: sedu taip normaliai prie kompiuteriu ir sedziu prie facebooko visur sviesos isjunktos tik pas mane kambary buvo ijunkta.

Lyg ir uzsinorejau pavalgyti nuejau i kolidoriu isijungiau virtuvei sviesa ir ilindau i saldytuva paziureti kas gero.Ir taip pasigirdo traskesys kaip kazkas esitu sulig manim as turiu suniuka ir galvojau kad ten jis bet jis gulejo pas mane lovoje pasiemiau valgyti viskas lyg ir normaliai atsisedu vel prie kompo ir valgau ir taip saltis perejo pro mano kuna atsisuku nieko nera visur durys langai uzdaryti vel nusisuku ir pradedo girgzdeti grindys pas mane kambaryja sakau sau ai nebekreipsiu demesio ir jas nes taigi man pasigirsta bet kai tik atsisukau pamaciau kazkoki juoda juoda silueta labai issigandau paskambinau mamai ir sakau kada grysit? jie atsako greitai .

Praejo 3valandos mamos ir patevio su vaikais vis nera o tie garsai kazkokie keisti paliko lyg jie kalbetusi su kazkuom net nezinau norite tikekit norite ne bet man taip buvo...."


Atsiuntė Žmogus:
"Daugelis žmoniu net nepagalvoja, kad aplink jį esantis pasaulis yra suklastotas, klasta kuriai musu protas pasipriešinti yra bejėgis. Daugelis iš musu yra valdomi svečiu ar priešu iš kitos planetos, jie sugeba musu protą įkalinti į tam tikrus rėmus iš kuriu išlipti yra beveik neįmanoma. Mes matome, gyvename, elgiamas taip kaip mums paliepia.Tik nedaugialapiam žmoniu kyla klausimas, kodėl?

I ji atsakyti galima labai dvejopai, mes esami eksperimentuojami, jie tiria musu evoliucija, mastymą, poelgi tam tikrose situacijose, o antra esame žaidimas jiems, jie mus valdo, kaip marionetes tampomos už virviniu.Taigi su kuo mums reiktu kovot? Patiems su savim ar su nematomom astraliniam būtybėms? Taigi kodėl mes jų nematome? Tokia galimybe yra keliama, bet kaip mes reaguotume sužynoje, kad visas musu pasaulis ir galimybes yra beribes? Ar mes neišprotėtume supratę, kad viskas ką žinojote yra melas… 2014 m."

Atsiuntė Anonimas:

Sveiki, norėčiau papasakoti, kad pas mane kartais namuose vyksta keisti dalykai. Tėvam niekada nesu pasakojusi ka girdžiu ir kas atsitinka, nes nepatogu kazkaip. Taigi netempiant gumos. 1 savaite kaip sapnuoju tapatį sapną. Stoviu kažkokioje pievoje dairausi ir pamatau moterį, su apsiaustu bet veido nematau ir ji nespalvota kaip is senų filmų. Ta moteris vis artėja ir artėja prie manęs ir staiga aš prabundu, būnų visa suprakaitavusi ir išsigandusi. Kiekvieną karta po to sapno atsikeliu 4:02 minutės, ryto.

Po to užmigti nebegaliu. Girdžiu kaip šnapžda kažkas už kambario durų ir kaip atsimerkiu lyg kaip koks šešėlis stovėtų ir iškarto dingstą. Tarkim kad ir dienos metu, būnų viena namie ir toks stiprus jausmas, kad kažkas stovi prie manęs. Ačiū už dėmesį, labai gerai kad išsipasakojau.

Atsiuntė Aironas:
Karta mokykloje mes su klasiokais berniuku rubineje sugalvojom iskviesti kruvinaja mere. Sis dalykas mane sukrete gal kokiems 2 metams, nes po to ka as pamaciau su klasiokais buvo ziauru. Mes uzdengeme svarkais veidrodi bet uzdareme duris kad nebutu sviesos ir 20 kartu sakem: kruvinoji mere ateik! tada atidengeme veidrodi o tarp veidrodzio buvo moteris kruvinu veidu ir melyna suknele visus krete siurpas bet jie apsimete kad nieko nemato po keliu sekundziu mane kazkas paliete ir trauke tolyn as trenkiau ir pajutau dideli skausma rankoje.

Kai isejom is rubines as pasizejau sau ant pecio o ten buvo rankos zime ir ant krumpliu buvo kraujo (bet mano klasiokas neivienas nebuvo suzalotas) tai as patariu niekad nekvieskite kruvinosios meres nes gali baigtis blogai!

 

Prisijungęs


Kunardu  Kovo 26, 2014, 19:14:49

Prajuokino :) Patarimas kuriantiems istorijas - skaitykite knygas,kad bent minimaliai pramoktumėte pasakų rašymo meno.

Prisijungęs


Mshen  Kovo 26, 2014, 20:02:39

arba tokias creepypasta kaip "Russian sleep experiment".

Prisijungęs


cdrw  Kovo 31, 2014, 11:22:01

Dar viena istorija:

"Sveiki! Norėčiau papasakot apie savo matytus paranormalius reiškinius.... Buvo vasara aš su draugais stovejom prie parko ir staiga kažkas baltas( net neaišku kas)išbėgo iš parko , net mano šunys pradejo loti ir bėgti iš paskos jo. Mes nežinojom kas ten toks bet kažkas mistiško...

Antra kart aš mačiau vaiduokli su drauge. Buvo žiema maždaud 18 valandą , mes su drauge ėjom namo ir ji pamatė kažka einanti pievą , ji paklausė manęs ar aš matau kažka ten einanti aš atsakiau taip. Mes išsigandom ir nubegom ko greičiau namo..... 3 kartą juokių vaiduoklių nemačiau , bet manau kad mano namuose vaidenasi!Nakti dedasi kažkokie dalykai. Pvz: girdisi visuoke bildesiai į sieną , atrodu jog kžkas vaikšto po kambaį aš galvodavau kad tai mano šunys bet ne jie stovėdavo žiurėdavo tiesei ir lodavo ir taip kiekvieną naktį.....Bet dabar jau pasidarė ramiau".

Atsiuntė Elijus:

Ankščiau man sapnuodavosi keisti sapnai. Gal juose ir nera mistikos bet vistiek norisi pasipasakoti ir galbūt atsiras tokių žmoniu kuriems irgi taip būna. Pirma karta sapnavau kad esu savo močiutes name ir ieinu i jos kambary. Pačiame vidury stovi mažas stalelis o ant jo televizorius. Aplink buvo tuščia ir tamsu. O už manes virtuvėje labai ryški šviesa. Ir tada per televizoriu prasideda Luko ir Virgilijaus Noreikos daina Laikas . Tai pirmą kartą susapnavau kai man buvo 4 metai bet man sapne buvo 10 metų.

Po to 10 metų budamas pradejau sapnuoti kad einu kažkokiu rastu ir nukrentu. Bet prieš paliesdamas vandeni atsibundu. Po to panašūs sapnai pasikartojo 10-30 kartų. 12 metų būdamas pradėjau sapnuoti kad atsibundu tamsiam rūsį karste ir aplink yra daug karstų.

Dabar papasakosiu biški ne apie sapnus o apie dvasias. Prieš 7 metus mano mama per miegus išgirdo kad ją vardu kažkas kviečia . Tačiau namie daugiau nieko nebuvo išskyrus mane ir mano mama. Beje praeitais metais per jonines kai buvau kaime pas močiute namie naktį aš su pusbroliu apie 01:00 val. išgirdau kažką vaikščiojant antrame aukšte. Paskui užlipome pažiūrėti kas ten bet ten nieko nebuvo . Beje savo bute , patėvio bute ir močiutės name anksčiau ant durų staktų rytais atsikėlus rasdavau lyg su aglim ar grafitu apipaisyta nors pries einant miegoti to nebūdavo . P.S. Jei kam įdomu tai man šiuo metu 15 metų.

Atsiuntė Keistuolė:

Taigi, esu normalus žmogus kaip ir visi. Viskas prasidėjo, kai mačiau savo dėdės mirtį. Mano dėdė gyveno visai netoli manęs. Turėjo žmoną ir dukrą. Pamenu kai jis važiavo į parduotuve ir pasiėmė ir mane. Kartu važiavo ir dukra,su kuria labai gerai sutarėme ir vis dar sutariam. Sėdėjau ant galinės sėdynės,o jo dukra priekyje. Važiuojant jis sustojo ir visas išbalo. Jis ištarė žodžius: - Išlipkit ir bėkit namo. Mes aišku nepaklausėm. Staiga jis mirė.

Daugiau nieko nepamenu, tik tai, kad mačiau policiją ir greitąją. Dabar žinau jo mirties priežastį. Sustojo širdis,ir visa tai įvyko prieš 5 metus vasarą. O dabar kitas dalykas po to įvykio, pradėjo dėtis keisti dalykai. Kartais girdžiu kaip mano mirusi babytė šaukia mane vardu, girdžiu alsavimą, matau keistus blankius šešėlius kurie išnyksta nespėjus susivokti ką mačiau. O svarbiausia, kai pajaučiu, kad kas yra šalia, man pradeda tokie lyg šiurpuliukai eiti kaire galvos puse už ausies. Suprantu, jei palaikysit mane palaikyti keista po tokio pasakojimo.

Prisijungęs


cdrw  Balandžio 15, 2014, 11:01:05

Atsiuntė: Ugnė

"Sveiki, norėčiau jums truputi papasakot apie save ir savo susidurimus su vaiduokliais: viskas prasidėjo prieš du metus. Pas mane nakvojo draugė. Aš atsikėliau, nes susapnavau košmarą (ankščiau nebuvau sapnavus jokio košmaro). Pakėliau galvą ir pamačiau prie lango einančia neryškią permatomą moterį.

Aš sustingau, o ji atsisuko į mane. Jos žvilgsnis mane sustingdė, per nugarą perbėgo šiurpuliukai. Ji nusisuko, o aš atsiguliau ir užmigau. Nuo to laiko visada prabundu naktimis. Mama mane net vedė pas daktarą. Praėjus metams nuo to įvykio su klasiokais nusprendėm išsikviesti dvasią. Viskas buvo gerai.

Pradėjom klausinėt apie dvasios išvaizdą. Keista buvo tai, kad dvasia save apibūdino kaip mano matytą moterį. Tą naktį vėl mačiau tą moterį. Kai atėjau į mokyklą klasiokai papasakojo tą patį. Tą dieną mūsų klasėje buvo labai šaltą, nors koridoriuose buvo šiltą.

Nuo vaikystės jaučiu, kad mane kažkas stebi (dabar irgi tai jaučiu), beje turiu katiną. Kartais pradedu užuosti keistus kvapus tuomet mano katinas pradeda žiūrėti į vieną tašką kuriame nieko nėra, bet jaučiu, kad iš tos vietos mane stebi.

Vieną kartą papasakojau apie tai savo dailės mokytojui. Jis pasakė, kad tai gali būti dėl to, kad mano plaukai šviesūs, o antakiai tamsūs. Tipo tokie žmonės gali bendrauti su anapusiniu pasauliu. Beje gimiau sekmadienį.

Prieš savaitę su drauge norėjom padaryti ką nors ekstremalaus. Ir nusprendėm dviese atsisėst ant vienos riedlentės ir važiuot nuo labai stataus kalno. Mes buvom jau beveik kalno apačioje, bet staiga iš gatvės važiavo mašina. Aš pradėjau labai spiegti, nes sėdėjau priekį.

Vieną sekunde man pasirodė,kad gatvė eina ta permatoma moteris. Mes atsirenkėm į tą mašiną mums beveik nieko nenutiko tik pasitempėm kojas.Bet trūko tik milimetro ir dabar būčiau be kojos. Nežinau kodėl, bet man atrodo,kad ta moteris mano angelas sargas."

Atsiuntė: Ieva

"Gal prieš 2 metus,naktį,mano mama grįžo išgėrusi iš savo drauges gimtadienio. Ta naktį aš miegojau su mama, man nepatiko matyti ja girta ir išėjau miegoti į kitą kambarį. Ten miegojo du mano broliai. Aš pasiklojau lova, ir jau beveik užmigau, po kelių minučių kolidorį pradėjo deginėtis balta šviesa,aš labai išsigandau,norėjau eiti pasižėti,kas ten yra,bet labai bijojau.

Girdėjosi kaip kažkas spaudinėja jungiklį. Aš bijojau pajudėti iš lovos, bet labai norėjau eiti pabudinti vyresnį brolį. Šviesa pradegė visą naktį. Ryte papasakojau mamai,mama nepatikėjo. Nuėjau į kolidorį lemputė nebeveikė. Tą dieną mano mama išėjo į darbą,ir sakė man sutvarkyti kambarius. Namie likau viena. Eidama į virtuvę,man kažkas ranka palietė pečius,aš labai išsigandau.

Nuėjau į mamos kambarį įsijungti televizoriaus,kad butu jaukiau, bet staiga dingo elektra,aš sedėjau ant lovos ir niekur nėjau. Girdėjau,kaip kitame kambaryje kažkas vaikšto. Iš kambario niekur nėjau kol negrįžo mama. Mamai vėl viską papasaojau,bet ji aišku netikėjo. Ir nuo to laiko aš pradėjau lanutikuoti. Parašykite į komentarus,kam panašiai yra taip būve.."

Atsiuntė: Otilmantas

"Viskas prasidėjo maždaug prieš metus. Viena nakti atsikelus pamačiau sėdinčią mergaitė ant lovos, bet tada pamaniau kad tai mano sesuo blūdyją pasižiūrių į jos lovą ir ji miegojo joj. Aišku išsigandau ir toliau ėjau miegot nekreipdama dėmesio. Iš pradžių tai nebesikartojo bet prieš mėnesi vėl atsikėliau nakti ir vėl sėdejo mergaitė ant lovos. Taip kartojos maždaug dar trys kartus, bet paskutini syki ji jau stovėjo prie lango ir žiūrėjo į durys taip ir nemačiau jos veido. Norėčiau sužinoti ar taip panašiai ir kitiems buvo, ar man jau pradėti vartoti vaistus..."

Atsiuntė: Lukas


"tai va as paskaites apie jusu pasakojimus apie dvasias ir nuspriandziau papasakoti ka buvau mates.Man tada buvo 7metai.Tai va pas mania namas 2 aukstu tai as biaveik visa laika budavau pirmam aukstia nes pas mania antram aukstia uzlipus laiptais yra du kambariai vienas kairiai pusiai kitas desiniai.

Siaip man vienam kazkaip budavo nedrasu lipti y antra auksta nes kai buvau mazas as dauk ko bijodavau.pas mania antram aukstia vienam is kambariu buvo palepe dar tai as viena karta budamas mazas su draugais zaidziau slepyniu ir as su draugu nuejom y ta antro auksto palepe ir ten pasislepem mes palikom palepes duris atviras nes palepei nebuvo sviesos.

tai va ten ir prasidejo piemas keistas nutikimas mes sedejom galia palepes ir dazkas uzdare duris palepes tai as iskart nuejau prie duru ir jas ketinau atidaryti bet man neisejo nes duris buvo lyg kazkuouzremtos.mes ten rekalojom kad mus isleistu nes mes manem kad ten tas draugas kur iesko musu uzdare mus ir kazkuo uzreme duris mes ten praleidom keleta valandu kol sese neuzlipo i palepe paimti uogienes stiklainio ji mus isleido ir tikino kad durys nebuvo niekuo uzremtos ir kad ji negirdejo kaip mes rekem.

2 ir manyciau pats baisiauses nutikimas buvo kai as megojau ir kaskaip netiketai atsikeliau 3 nakties tada as buvau nusisukias galva y siena tik atsisuku y kambar ir matau kazkas stovi kiek toliau man nuo lovos as tik pasikeliu injungiu staline lemta o ten stovi lyg kazkoks visas kruvinas zmogus be akiu as pradejau iskart rekt tai mama griaitai atbego ijunge lempa o ten nieko nebuvo.

Va tada as labai issigandau kadangi buvo vasara tai isvaziavau savaitei y kaima gryzias niekaip negalejau uzmikti nes man atrode kad kazkas atsitupes ant laiptu sedi ir y mane ziuri. bet laikui begant viskas praejo.Tai as nezinau kas ten per dalykas buvo bet manelabai isgasdino.Rasykit i komentarus jai kaskam ir tai teko patirti."

Prisijungęs


eve9lin  Balandžio 20, 2014, 20:12:08

Ta istorija nuo Elijaus , kazkokia labai paini pasirode. Nemanau jog tikra.

Prisijungęs


cdrw  Balandžio 28, 2014, 10:40:34

Atsiuntė: Andrius

"Sveiki šio puslapio lankytojai. Na nemanau ar jūs tikėsite tuo ar ne, bet pasakoju ką aš patyriau su draugais. Taigi, nepradėsiu čia rašyti litanijų, o einame prie reikalo. Tai vat, pas mumis šalia kiemo yra Apleistas Pastatas. Mes jį vadiname, kai einame ten pvz: Einam į PB [Pieno Barą].

Taip mes jį vadiname, nes ten buvo ~2005m. Nestabilios Psichikos Žmonių ligoninė. O paskiau buvo Pieno Baras [Kavinukė]. Bet ją uždarė dėl to, kad ten neateidavo niekas... [Bankrutavo]. O kalbant apie Psichinė Ligoninė tai ją uždarė, dėl to, kad ten masiškai mirdavo pacientai dėl nežinomos priežasties.

Viskas prasidėjo, kai draugas papasakojo apie kažkokį pastatą, jog ten ėjęs iš treniruočių matė neutralios spalvos žmonės. Mes žinoma netikėjome, nes pasaulyje mistikos labai maža. O čia mums nutikti tikrai negalėjo... Pastatas buvo gan gerokai apleistas, sugriuvęs. Norint patekti ten, reikėdavo perlipti per tvorą ant kurios yra parašyta "Eiti draudžiama, nesprogus mina" Mes netikėjome. Perlipę per tvorą pamatydavome keistų dalykų. Na pavyzdžiui neseniai ėjom [2014-04-23] buvo maždaug 20:30H. Tamsu. Ir aplinkui pastatą buvo pastatytos lempos [Nes šalia yra daugiabučiai].

Eidami kolidoriais, matydavom ant durų užrašus "Labaratorija" ; "Meistras" ; "Operacinė" ir t.t. Kadangi esam labai smalsūs ėjom iškarto link Operacinės. Ten buvo tikrai kraupu... Gulėjo kruvini skalpeliai, ant Operacinės Stalo buvo padėtas Radijas ir šone numesta lyg kaip Biblija... Mes labai buvom išsigandę, ir nepatikėsite, pasiklydome... Atrodo gal iš vienos pusės ir juokinga, bet mes neberadome kelio atgal... O dar girdėjome šūksmus keistus ir t.t. Bėgdami matydavom neaiškius šešėlius, bet visi galėtų paliudyti, kad ten buvo žmogaus siluetas... Vos ne vos ištrūkome ir nuo tos dienos, niekas nežada eiti ten. Papasakoję pažystamiems, jie mums pridūrė, jog ten buvo nusižudę 2 žmonės."

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 02, 2014, 14:52:18

Kas yra neutrali spalva? Jeigu bėgo ir buvo išsigandę, tai bet ko galima pamatyti, tuo labiau kai naktis it lauke žibintai šviečia.

Prisijungęs


cdrw  Gegužės 03, 2014, 07:33:32

Atsiuntė: Povilas

Sveiki, skaitytojai. Šiame rašinyje norėčiau pateikti mitų ir teorijų apie tai, kas iš tikrųjų žmogui nutinka po mirties.

Pirmiausia pradėkime nuo religijų. Visose religijose po mirties žmogus keliaują į dangų arba į pragarą. Vienose religijose yra minima, jog jei žmogus keliauja į pragarą, ten jis visą amžinybę degs nežmoniškoje temperatūroje už savo padarytas nuodėmes. Kitose - jį nuolat kankins mintys apie padarytas nuodėmes. Taip pat priklauso kokias nuodėmės žmogus yra padaręs. Jei kokias nors paprastas, jis eis į skaistyklą ir ten atgailaus už jas, o po to keliaus į rojų.

O jei žmogus išvis nėra nusidėjęs, tai iškart keliaus į rojų (bet tokių nebūna). Na, o dabar pažvelkime į porą teorijų.

Yra ganėtinai populiari teoriją, jog po mirties yra atgimstama (tai galioja absoliučiai visiems organizmams). Bet nebūtinai žmogus atgimęs būna žmogumi, jis gali būti bet kas, kad ir kirstukas, katė, pelė ar netgi koks nors ateivis. Tačiau atgimęs nepamena kas jis buvo savo praeitame gyvenime. O tikriausiai pati populiariausia teorija iš visų ir ta, jog po mirties yra tiesiog neegzistuojama, taip pat kaip ir 9-10 mėnesių prieš savo gimimą. Tačiau neegzistuoti po mirties yra žiauriau negu neegzistuoti prieš gimimą, nes po mirties jau niekada nebegyvensi.

Mano patarimas tiems, kurie tiki ta teorija: visiškai nereikia to bijoti. Pagalvokite, kiek iš viso kada nors gyvenusių organizmų numirė. Bilijonai! Ir jie visi dabar neegzistavimo būsenoje. Taigi, stenkimės niekada nenuobodžiauti, neleisti laiko veltui gyvenime! Stenkimės kiekvieną dieną gyvenime praleisti prasmingai, nuostabiai, šauniai, nes gyvenimas tik vienas visoje amžinybėje! Na, ir rašinio pabaigoje prisipažinsiu, jog netikiu pomirtiniu gyvenimu. Tikiu teorija, jog po mirties neegzistuojama.

Prisijungęs


adepte  Gegužės 03, 2014, 19:09:02

Atsiuntė: Andrius

"Sveiki šio puslapio lankytojai. Na nemanau ar jūs tikėsite tuo ar ne, bet pasakoju ką aš patyriau su draugais. Taigi, nepradėsiu čia rašyti litanijų, o einame prie reikalo. Tai vat, pas mumis šalia kiemo yra Apleistas Pastatas. Mes jį vadiname, kai einame ten pvz: Einam į PB [Pieno Barą].

Taip mes jį vadiname, nes ten buvo ~2005m. Nestabilios Psichikos Žmonių ligoninė. O paskiau buvo Pieno Baras [Kavinukė]. Bet ją uždarė dėl to, kad ten neateidavo niekas... [Bankrutavo]. O kalbant apie Psichinė Ligoninė tai ją uždarė, dėl to, kad ten masiškai mirdavo pacientai dėl nežinomos priežasties.

Viskas prasidėjo, kai draugas papasakojo apie kažkokį pastatą, jog ten ėjęs iš treniruočių matė neutralios spalvos žmonės. Mes žinoma netikėjome, nes pasaulyje mistikos labai maža. O čia mums nutikti tikrai negalėjo... Pastatas buvo gan gerokai apleistas, sugriuvęs. Norint patekti ten, reikėdavo perlipti per tvorą ant kurios yra parašyta "Eiti draudžiama, nesprogus mina" Mes netikėjome. Perlipę per tvorą pamatydavome keistų dalykų. Na pavyzdžiui neseniai ėjom [2014-04-23] buvo maždaug 20:30H. Tamsu. Ir aplinkui pastatą buvo pastatytos lempos [Nes šalia yra daugiabučiai].

Eidami kolidoriais, matydavom ant durų užrašus "Labaratorija" ; "Meistras" ; "Operacinė" ir t.t. Kadangi esam labai smalsūs ėjom iškarto link Operacinės. Ten buvo tikrai kraupu... Gulėjo kruvini skalpeliai, ant Operacinės Stalo buvo padėtas Radijas ir šone numesta lyg kaip Biblija... Mes labai buvom išsigandę, ir nepatikėsite, pasiklydome... Atrodo gal iš vienos pusės ir juokinga, bet mes neberadome kelio atgal... O dar girdėjome šūksmus keistus ir t.t. Bėgdami matydavom neaiškius šešėlius, bet visi galėtų paliudyti, kad ten buvo žmogaus siluetas... Vos ne vos ištrūkome ir nuo tos dienos, niekas nežada eiti ten. Papasakoję pažystamiems, jie mums pridūrė, jog ten buvo nusižudę 2 žmonės."
Vos ne vos istrukom:-D:-D:-D. Neseniai rode filma panasu i sia istorija:-D, visa laime, kad istrukot:-D Meluoji ir neraudonuoji.:-@

Prisijungęs


cdrw  Birželio 13, 2014, 09:44:53

Atsiuntė: Viktorija

"Sveiki noriu papasokoti keista istorija. Tai nutiko vasara buvo karsta diena atejo i pabaiga as atsigulau buvusam savo senialio kambari miegoti ir ramei gulejau negalejau uzmikti, as pasisukau ant šono ir pradejau girdeti kaip kaskeno kvepavima ir šnabdesi bet negalejau suprasti kieno. Man daresi vis kraupau ir as pabegau i kita kambari pas teta.

Pabudus ryte papasakojau viska tetai bet ji negalejo patiketi manimi ir sake as per daug skaitau mistikos ir ziuriu filmus apie tai. Teta liepie mazaji pusbroli pagulditi tam kambari kuram ta nakt turejau miegoti bet girdejau garsus. As taip ir padarau ispradziu pokol pusbrolis miegojo kai as buvau paglvojau na uzmigo eisiu i virtuve, tik uzdarius kambario duris pasigirdo mazylio verksmas ir negalejau jo nuraminti lakau ant ranku ji ir staiga pradejo skambeti telefonas jis buvo kitam kambari o mazylio nenorejau palikti vieno ten ir nuejau su mazyliu i kita kambari bet tik izengus i kambari vaikas nusiramino keista kaskodel ir jis ten uzmigo.

Diena pasibaige grizau miegoti i ta pati kambari, girdejau vel tuos garsus bet pagalvojau gal as ant rimto per daug prisigalvojus bet vistiek negalejau uzmikti man pasidare karsta pakilo temperatura visa buvau prakaite šlapia ir uzmerkus akys girdejau kvepavima ir šnabždejia varcausi ant vieno šono tai ant kito.

Prasimerkau ir iš tamsos ant mano koju sedejo jauna mergina permatoma bet ir riški ir su baisiu veidu aš pradejau rekti bet man nepaviko aš rekiu bet negliu lig kaškas man neduoda, mergina sedejo man ant koju apie 3-4 min o velau dingo ir mano balsas prasikirto ir as prarikau teta ibegus i kambari pamate kaip as nesveikai rekau ir nuraminus isvede mane iš kambario as jei viska papasakojau. Po kaskiek laiko isvazavau namo is kaimo ir niekam nesakau kas buvo nutike."

Atsiuntė: Monika

"Norėčiau papasakoti tokį dalyką, tik nesišaipykit. Man tėra 12 metų. Rytais aš keliuosi anksti, šeštą valandą, kad nepavėluočiau į mokyklą. Tikrai sakau, aš NEŽIŪRIU siaubo filmų, taip pat mano silpni nervai. Tada dar neskaitydavau Apiemistika.lt.

Atsikėliau, išėjau iš kambario. Pažvelgiau kairėn, kaip visada svečių kambario durys buvo atidarytos. Tame kambaryje stovi mano prosenelės tėvų senas bufetas. Jis matosi pro atidarytas duris. Tik staiga pamačiau iš to bufeto kampo lendančią žalią ranką. Visa nutirpau, bet savo nuostabai pasižiūrėjau giliau. Ranka pasitraukė. Truputį atsitraukiau - ranka vėl išlindo.

Pagalvojau, man bus šakės. Nėriau į vonios kambarį ir užsirakinau. Nusipraususi laukiau vonioje kokią valandą, kol mama pasibeldė į duris. Viską jai išpasakojau. Mes kartu nuėjome pasižiūrėti už bufeto, bet nieko ten nebuvo. Tą naktį negalėjau nė bluosto sudėti. Po mėnesio, eilinį rytą, vėl ėjau nusiprausti. Vakarais svečių kambario duris uždarydavau, nes pernelyg bijodavau, kad vėl kažką pamatysiu. Skubėjau praustis. Susišukavau plaukus, ir norėjau pasižiūrėti, ar pakaušyje nėra "gaidžių" (taip mergaitės vadina negražius plaukų iškilimus). Atsistojau prieš veidrodį. Pasiėmiau mažesnį veidrodėlį ir atkišau jį į savo pakaušį. Tikslas toks - kad veidrodėlis atspindėtų mano pakaušį ir tai matytųsi dideliame veidrodyje.

Mažame veidrodėlyje dar matėsi mano nugara ir pečiai. Tik staiga pamatau - žalia moteris man už nugaros ir pečių, jos veido nesimatė, tik apatinė plaukų dalis. Tą momentą trenkiau veidrodėlį į žemę jį sudaužydama. Atsisėdau ant tuoleto dangčio, išpūstomis akimis žiūrėjau į tą vietą, kur turėjo stovėti moteris. Po penkiolikos minučių nedrasiai išėjau. Daugiau man taip niekada neatsitiko..."

Atsiuntė: Baltas vaiduoklis

"Tai buvo senokai, man dar 14 metu buvo. tai viena nakti su savo drauge sugalvojome iseiti pasivaikscioti po gatves. Gyvenome tylame rajone (uzmiestije.) tai buvo salta ziema Norvegijoje. Vaiksiojome tik apsviestose gatvese, kur tamsu buvo ne zinksnio nezengem. tai vaikstinejome ir mano drauge norejo uzeiti i kalna pafotografuoti panoramos, nakties sviesu. tai buvo labai tamsu nieko nesimate. Isijungiau telefonini prozektoriu ir siek tiek apsisveciau kelia. ta drauge zenge drasei, lyk nieko nebijodama. Na o as bijodamas bandziau ja sustabdyti, bet vis tiek ejom pirmin zinksis po zinksnio. tada as sustojau ir nei is vietos nejudejau, supykino labai ir apsisukes pasileidau zemin begdamas.

Drauge susauke SUSTOK! tai as apsisukau ir tada tai pamaciau didelis, tvirtas, stiprus vyras jai uz peciu laikesi. As sustingau ir nei zodzio istart negalejau. Kita diena kai vel su ja mokykloje susitikau viska jai papasakojau ir ji pati jaute siluma lig butu apgaubusi ja. Veliau issiaiskinom kad tam kalne 1943 metais vokeciai bunkerius buvo isirenge nes ten du fjordai labai gerai matosi. Vis dar baisu pagalvoti apie ta nakti, siurpuliukai po visa kuna vaiksto, pikinti pradeda. Na cia jau jum spresti tiketi ar ne, bet tai tikrai buvo."

Prisijungęs


cdrw  Birželio 25, 2014, 10:57:10

Atsiuntė Arijus

viena nakti paskambino man nezinomas zmogus.Jis snabzdejo kazkokiomis kalbomis.as galvojau vaiku pokstai bet klydau tas zmogus ateina prie lovos ir sako kodel kodel? ir pradeda dauzytis durys, pradeda begti is ciaupo vanduo, atsidaro uzuolaidos ir pradeda tai junginetis tai issijungineti televizorius. as matau pirstus prie duru ir baisu veida.Nuo tada as prasydavau miegoti su mama kol priprasydavau ir miegodavau su ja,bet kai as nakty atsibusdavau ji ziuredavo i mane raudonomis akimis ir kabodavo ant spintos pakabos.

kai ryte mama atsibusdavo ir budavo kazkokia keista ji tapo labai gera bet raudonomis akimis,tetis sako kad jei reikia i ligonine del akiu tada inai sako to vyro balsu eik tu asile! o tada man sako kodel tu manes bijai as tik noriu tave nusivest i anapus ten tu busi nemirtingas,tada as begau i lauka pas savo drauga kylau liftu i 7 auksta ir uzstrigau 5 aukste issijunge sviesa ir pradejo sviesti veidrodis as rekiau ir klykiau bet manes nieks neisgirdo is veidrodzio islindo tas vaikinas ir sako tu jau mires!

bet as pasakiau kodel ka as padariau? ka tu padarei? tu mane nuzudei! tada as isbales sakiau kkaip ka as padariau tada jis mane taip suspaude kad as vos nepasprigau.Bet tada as ji pastumiau ir jo nebebuvo. as atvaziavau pas drauga ir papasakojau istorija jam. apie tai kas ivyko atejo naktis ir as miegojau pas ji galvojau bus geriau.

BETjis buvo apsestas tos dvasios ir tada as pradejau susikaupt ir juo netiket galvojau pades bet ne! jis mane pradejo smaugt tada as sakau koks tu vaiduoklis tu velnias! jis supyko ir jo nebeliko bet istorija vel pradejo kartotis girdziu snabzdesius duru trankyma as nebezinau ka daryti gal jus galite patarti ka daryti jeigu as tikejau vaiduokliais bet as tikejau kad jie nieko nepadaro zmonems bet ne! mane lyg kaskas prakeike gal jus turite minciu ka daryt?

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 25, 2014, 16:31:37

Parašyk kur gyveni, atvažiuosim, patikrinsim, pasakyčiau Arijui :D

Prisijungęs


adepte  Birželio 25, 2014, 21:56:52

Kad ir ka arijus vartoja,patarciau mest.
Atsiuntė Arijus

viena nakti paskambino man nezinomas zmogus.Jis snabzdejo kazkokiomis kalbomis.as galvojau vaiku pokstai bet klydau tas zmogus ateina prie lovos ir sako kodel kodel? ir pradeda dauzytis durys, pradeda begti is ciaupo vanduo, atsidaro uzuolaidos ir pradeda tai junginetis tai issijungineti televizorius. as matau pirstus prie duru ir baisu veida.Nuo tada as prasydavau miegoti su mama kol priprasydavau ir miegodavau su ja,bet kai as nakty atsibusdavau ji ziuredavo i mane raudonomis akimis ir kabodavo ant spintos pakabos.

kai ryte mama atsibusdavo ir budavo kazkokia keista ji tapo labai gera bet raudonomis akimis,tetis sako kad jei reikia i ligonine del akiu tada inai sako to vyro balsu eik tu asile! o tada man sako kodel tu manes bijai as tik noriu tave nusivest i anapus ten tu busi nemirtingas,tada as begau i lauka pas savo drauga kylau liftu i 7 auksta ir uzstrigau 5 aukste issijunge sviesa ir pradejo sviesti veidrodis as rekiau ir klykiau bet manes nieks neisgirdo is veidrodzio islindo tas vaikinas ir sako tu jau mires!

bet as pasakiau kodel ka as padariau? ka tu padarei? tu mane nuzudei! tada as isbales sakiau kkaip ka as padariau tada jis mane taip suspaude kad as vos nepasprigau.Bet tada as ji pastumiau ir jo nebebuvo. as atvaziavau pas drauga ir papasakojau istorija jam. apie tai kas ivyko atejo naktis ir as miegojau pas ji galvojau bus geriau.

BETjis buvo apsestas tos dvasios ir tada as pradejau susikaupt ir juo netiket galvojau pades bet ne! jis mane pradejo smaugt tada as sakau koks tu vaiduoklis tu velnias! jis supyko ir jo nebeliko bet istorija vel pradejo kartotis girdziu snabzdesius duru trankyma as nebezinau ka daryti gal jus galite patarti ka daryti jeigu as tikejau vaiduokliais bet as tikejau kad jie nieko nepadaro zmonems bet ne! mane lyg kaskas prakeike gal jus turite minciu ka daryt?

Prisijungęs


Mshen  Birželio 25, 2014, 23:49:41

Arijaus istorija toks neblogas trip'as. matyt uzvartojo grybuku ir kokio acid.

Prisijungęs