Keistenybė po ''Charlie Charlie Challange''  (Skaityti 1397 kartai) Spausdinti

1 B


Gabijameow  Gruodžio 29, 2015, 11:49:32

Sveiki. Čia rašau aš Gabija. Papasakosiu ką mano klasiokai išdarinėjo mokykloje.
Tai nutiko šį rudenį. Visi turbūt žinote ''Charlie Charlie Challange''. Vaikai pasiėmė lapą ant jo užrašė ''Yes'' ir ''No'' ir pieštukus. Jie šį dalyką darė kokias 3 dienas per pertraukas. Paskui turbūt nusibodo ir nustojo daryt. Vieną dieną ėjom su drauge į koridorių ir pamatėm, kad mergaitės sustojusios prie mergaičių WC. Nusprendėm ir mes pažiūrėt kas dedas. Kai kurios ėjo į WC ir iškart išbėgo klykdamos. Su drauge užėjom, susikabinom rankom. Bet tada draugė suklykė ir išbėgo, aš aišku kartu. Aš tai nieko baisaus nemačiau, bet draugė sakė, kad ten kažkas baisaus. Man ir liko klausimas: ar po ''Charlie Charlie Challange'' gali dėtis keisti dalykai?

Prisijungęs


Fasiras  Gruodžio 29, 2015, 23:33:15

Gali būt kažkas baisaus, bet faktas, kad Tave tiesiog išgąsdint mėgino :D

Prisijungęs


Saulys  Sausio 02, 2016, 15:42:33

NESAMONE :-) . Manau
Jokie Ciarliai. Jokia Challenge. Tai Yra zodziu zaismas.
Challenge -issukis pagal zodyna. ir kiek as zinau anglu kalba (anglu vidyurines lygio ribose), nieko stebuklingo nereiskia. Lygiai ta pati galetum saukti lietuviu kalba. Pvz.: "Petrai, Petrai - saukiu". Tik kad vardas Petras turi  stipru religini uznugari, todel pavyzdys netinkamas!... ir geriau jo nesaukti del priezasties neatsidurti prie jo (Petro). Taigi mazdaug suprantama.
Vienok sakydami bet koki varda ar sakini yra svarbu ne tai ka sakot bet tai ka tuo metu jauciat. Stai cia mes issokam i visai kita erdve. Didelis nezinomasis X yra tas kad budami "draugai", jus nezinot tikruju dvasiniu savo sugebejimu nekalbant apie savo "draugus". Taigi kazkuris "netycia" gali tureti stipresnius sugebejimus (net to nezinodamas) nei kiti! IR TAI gali zaisti lemiama vaidmeni. Tai gali buti isgirsta. Kaip taipasireiks - neaisku. Tikrai ne supelijusio vaiduoklio pavidalu. Vienok as dziaugciausi jei tuo ir pasibaigtu.
Pabaigai pasakysiu zymu posaki "BE CAREFULL WHAT YOU WISH FOR"!

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 23, 2016, 09:58:09

Negali. Nes "Charlie Charlie" iššūkis nieko verta taip vadinama "creepy pasta"

Prisijungęs