Keisti įvykiai bute  (Skaityti 1555 kartai) Spausdinti

1 B


Mystery  Gegužės 07, 2015, 22:09:21

Šiek tiek daugiau nei prieš metus persikraučiau į kitą butą. Ir tada prasidėjo keisti dalykai: savaime įsijungdavo šviesa, atsidarydavo durys mano akyse, bet kažkaip į tai nekreipiau dėmesio. Ir jie praėjo savaime, vėliau kartais dar įsijungdavo šviesa kambaryje, mygtukas nusispausdavo girdėdavau kaip nuspaudžiamas mygtukas. Bet kažkaip nelabai kreipiau dėmesį galvodavau, kad koks mygtuko elementas nevisai gerai veikia.
Tačiau kai parsinešiau mažą šuniuką tą pačią dieną susapnavau košmarą ir išdirdau sakant "Ar aš tau leidau" atsimerkęs pamačiau juodą siluetą stovintį prie lovos ir labai išsigandau, kai sumirksėjau jis dingo. Tada staiga pašokęs iš lovos įsijungiau šviesą. Šuniukas pas mane buvo tik mėnesį bet jis nelodavo, kai jis gyveno su manimi daugiau jokio tamsaus silueto nemačiau ir daugiau nemačiau. Po to įvykio
 jaučiu kad mane kažkas stebi, jaučiu kartais šaltį. Naktį girdžiu keistus garsus, jaučiuosi lyg bučiau ne vienas.
Kai po to buvo mergina atsivedusį savo šunį ir mes jos šunį palikdavom vieną dienos metu kol aš grįždavau iš darbo. Kaimynai sakė, kad kai mes išeinam šuo pradėdavo loti beveik visą laiką kol mes grįždavom namo iš pat pradžių manėm, kad ji šiaip loja. Be to kai būdavom bute kai pasigirsdavo keistas garsas ji pradėdavo loti pasidarydavo agresyvi.
Bute kuriame nuomojuosi yra vienas užrakintas kambarys ir ten kabo mirusio žmogaus nuotrauka buvusios buto šeimininkės man atrodo, esu buvęs tame kambaryje su buto šeimininkais. Kai buvau tame kambaryje jaučiau šaltį ir šiaip apimdavo labai nemalonus jausmas. Dabar kai einu pro tą kambarį jaučiu lyg ten kažkas būtų.   
Paskutinis keistas dalykas, kuris įvyko kai pakeičiau perdegusią el. lemputę. Radau naują lemputę iš cokolio šiek tiek išsuktą, kai bandžiau įjungti šviesa nedegė galvojau, kad ir vėl perdegė, bet kai palipau radau, kad lemputė išsukta ir nėra kontakto, prisukai lemputę ir šviesa pradėjo degti. Praeitą naktį palikau telefoną įrašinėti garsą ir išėjau iš buto nakvoti kitur. Per pietus grįžau patikrinti ką įrašė telefonas iš viso buvo įrašinėjama 9 valandas. Perklausęs įrašą išgirdau keistus bildesius ir kažkokį neaiškų garsą.
Reikia jūsų patarimo ką daryti. Ar padėtų česnakas laikinai apsiginti? Ar koks mineralas kaip amestitas?
Dabar stengiuosi bute praleisti kuo mažiau laiko.

Prisijungęs


Gabijux  Rugpjūčio 27, 2016, 21:39:24

Siulau pakviest kuniga

Prisijungęs


Reli  Lapkričio 19, 2016, 18:37:52

Gal žinote kiek laiko mirusi šeimininkė? Iš pradžių pasikvieskit kunigą, pašventinkit ir užpirkit mišias už mirusią šeimininkę. Vakarais galit pats sukalbėt maldą, apšlakstyti buto kampus su švęstu vandeniu. Jeigu dvasia žmogaus ji turėtų išeiti ir daugiau nesivaidenti, jei tai nepadės reiškiasi tai nėra geras dalykas ir reikalingas egzortų kalbėjimas namie. Tokiu atveju susiraskite savo parapijos vyskupo paskirtą kunigą egzorcistą.

Dar vienas patarimas JOKIU būdu nebėkite iš namų, nes visuose atvejuose Jūs turite būti nugalėtojas prieš tokius dalykus ir nieko nėra stipresnio už gyvo, tikinčio žmogaus sielą.

Prisijungęs