Padėkit!  (Skaityti 1314 kartai) Spausdinti

1 B


VivianDarkB  Balandžio 10, 2016, 20:46:32

 Na, nusprendžiau apsireikšti ir pasidalinti mane kamuojančiom problemom. Pirma: kai aš esu išsigandusi ar šiaip įsibaiminusi, man visada atrodo, kad man kažkasuž nugaros yra. Man tas jausmas labai nepatinka, nes atrodo,kad kažkas, nė pats nežinai kas, bet kažkas blogas už tavęs yra ir tau jis kažką gali padaryti.
 Antra: retkarčiais man būna, kad nei iš šio, nei iš to atrodo, kad tu esi neviena kambaryje. Pavyzdžiui: skaitai knyga ir atsiranda kažkoks jausmas, kad tavo kambaryje yra dar kažkas. Tada tas jausmas, kurį laiką pabūna ir išnyksta.
 Trečia: aš labai dažnai nujaučiu, kas nutiks. Būna, tiesiog su visiškai nepažįstamu asmeniu šnekuosi ir taip ateina mintis, kad jis pasakys arba padarys tą ar aną. Ir tada jis tą padaro arba pasako.
 Ketvirta: Man retkarčiais būna, kad sapnuoju pranašiškus sapnus. Tiesiog kažką susapnuoju, o kai atsibundu po kažkiek laiko taip ir nutinka.
 Penkta: kai būna pilnatis aš visas tas naktis per pilnatį iš niekur nieko vidury nakties atsibundu. Nežinau ar tai susije su kažkuom mistišku, bet man tai nepatinka, ne spaskui būnu neišsimiegojusi ir piktą nors, pavyzdžiui: tą dieną miegot buvau nuėjus kokią 20h.
 Šešta: aš labai dažnai jaučiu tą Dejavu jausmą. Būna, kad sapnuoju ir galvoju, kad aš jau tai sapnavau. Arba, kartą buvau parke, neatsimenu koks jo pavadinimas, bet neesmė, ir jaučiaus jog aš jau ten esu buvus ir viską ten žinojau, nors tada buvau pirmą kartą ten ir net nežinojau, kad toks parkas yra.
 Taigi, tiesiog norėjau paklausti ką visa tai reiškia ir ar įmanoma tai kaip nors paaiškinti, nes retkarčiais šitie dalykai mane vargina. Dėkui tiems kas turėjo kantrybės visą tai perskaityti ir man atsakyti :)

Prisijungęs


Fasiras  Balandžio 10, 2016, 23:03:27

Nu gali būt tau aiškiaregystė... pabandyk tobulint nuojautą, dažniau paspėliot, kas kaip kada įvyks, nuspėt kuo daugiau smulkmenų.
Ar esi religingas žmogus? Ar darai okultines praktikas, ar labiau religines, ar išvis jokiu misticizmu neužsiimi? Ar tai, kas tau už nugaros, kelia blogas, ar geras emocijas? Ar neturėjai psichologinių smūgių ir kiek tau metų? :)
Jeigu atsakysi į mano klausimų tiradą, bus trigubas ačiū už kantrybę :) Ir manau, kad daugiau faktų paaiškės.

Prisijungęs


VivianDarkB  Balandžio 11, 2016, 17:47:07

Na, nesu religinga. Neužsiimu jokiu misticizmu. Nors..., esu bandžius išsikviesti Pikų Damą, bet nieko neįvyko išskyrus tai, kad išgąsdinau draugę ir įgyjau raganos pravardę. Dar esu dalyvavus bandyme kviesti Čarlį, nes tiesiog neturėjau kito pasirinkimo. Šiaip kalbant apie tokius dalykus man mama yra pasakojus, kad kai manęs laukėsi ją lyg ir kažkas aplankė. Girgždėjo grindys, atsidarinėjo durys ir panašiai, nors visi miegojo, o kai aš gimiau vėl viskas tas pats, tik kad aš būdama maža rodžiau į tuščią erdvę ir sakiau "lialia"
Kai jaučiu, kad man kažkas už nugaros aš visada jaučiu baimę. O kai nei iš šio, nei iš to atrodo, kad esu kambaryje ne viena jaučiu įvairias emocijas, nepriklausomai kaip pati jaučiuosi.
Lyg ir nesu turėjus arba tiesiog nežinau ar tai galimą pavadinti "psichologiniais smūgiais". Bet šie dalykai galėtų būti pavadinti "psichologiniais smūgiais": iš manęs anksčiau tyčiojosi, mačiau daug giminaičių mirčių, mano šuo buvo miręs, mano tėvai labai labai labai dažnai pykdavosi anksčiau.
Irrrrrr paskutinis atsakymas į klausimą: man dabar 13, spalį bus 14. Taip, aš esu nepilnametė, kuriai viskas įdomu.

Prisijungęs


Fasiras  Balandžio 11, 2016, 22:58:52

Jeigu tai, kas tau už nugaros, tave baugina, nesvarbu, ar ten kažkas yra, ar tai tik vaizduotės kūrinys, rekomenduočiau su savim turėt kažkokį daiktą nesatanistinį turėt, kas atmušinėtų tas nenorimas egzistencijos formas, optimalu būtų kryžius, tuo pačiu ir peržegnot savo kambario kampus (nzn, girdėjau, kad padeda, bet realiai padeda tiek, kiek tu įsitikinusi, jog padės). Paauglystė nieko nėr blogai, jeigu čia iškart mane užgini nuo blogos mano nuomonės apie tave, bet su iškvietinėjimais prisidirbt nereik ;) :D
Svarbiausia, jeigu nori to jausmo, kad kažkas už tavęs yra, turėt kažką, kuo tiki, kad  tave apsaugos ar išvaikys nerimą, su savim.

Prisijungęs