Trejybės galia  (Skaityti 15941 kartai) Spausdinti

1 2 3 B


Aalyah  Spalio 10, 2012, 20:32:13

I dalis.
Taigi kažkada rašiau, kad papasakosiu tavo istorija, ir galų gale susiruošiau. Magija ir dvasiomis, ar bent mistiniais dalykais domėjaus jau seniai. Skaitydavau įvairias žmonių istorijas, straipsnius apie dvasias, mistinius dalykus. Diskutuodavau ir forumuose, ieškojau žmonių iš savo miesto kurie tokiais dalykais domisi rimtai, bet jų tikrai buvo mažuma, o ir jie tik skaitydavo apie ateivius ir panašiai, bet vieną dieną radau žmogų, su kuriuo užsimezgė pokalbis. Kalbėjomės ilgai apie tokius dalykus, kol galiu paaiškėjo, kad jos senelė, ar ten prosenelė, ar kiek ten tu pro, buvo ragana, užsiiminėjo dvasių šaukimais ir juodąją magija. Ir žinoma, kokia gi ragana be savo daigtu reikalingų raganavimui, taurės, durklai ir panaši dalykai. Bet, kokia ragana be savo, Šešėlių Knygos. Susitariau su ta mergina susitikt, prieš tai buvom kalbėję, kad ji atsineš tą knygą, nors teigė, kad ten nieko gero.

II dalis.
Taigi susitikom, nuėjom pas mane. Kad ir kaip bebūtų keista, ar nekeista, tos knygos nelabai ir supratau, joje buvo įvairiomis kalbomis įvairūs žodžiai, o pati knyga sena, dengta oda, o lapai pageltę, ir labai trapūs. Nieko nesuprasdami vistiek ja vartėm, po kiek tai laiko aptikom ir keletą užkeikimų lietuvių kalba. Knyga mane tikrai sudomino, bet kaip gi ja perskaityt? Taigi vėl į internetą, ir bibliotekas ieškoti kas ten per kalbos, tikėjausi rasti kokių senovinių, bet pastangos buvo per niek. Tačiau buvo įvykis, kad susipažinau su antra mergina, už mane vyresne. Po kurio laiko bendravimo pasakiau, kad turiu raganos šešėlių knygą, o ji užsinorėjo ja pamatyti. Taigi vėl susitikom, parodžiau jei tą knygą. Pavarčius ji teigė kad ji parašyta įvairiomis kalbomis, pagrinde lotynų ir jeigu neklystu hebrajų, ir kaip paaiškėjo toji mergina moka daug kalbų, o pati nėra lietuvė. Tada, pasikvietėm ir pirmąją merginą, vėl vartėm knygą, žiūrėjom, tik šįkarta su vertėja, taigi buvo daug įdomiau. Iš visko supratom, kad tai tikrai raganos šešėlių knygą, kurioje pilna juodosios magijos burtų. Bet tačiau ar visa tai tikra? Ir štai nutarėm pamėgint...

III dalis.
Mes radome knygoje ir būdą, kaip išsikviesti dvasių. Šiaip kvietimui kaip tik reikėjo ir trijų žmonių. Viskas buvo išdėstyta smulkiai, kas ir kaip, o įrankiai buvo šalia. Taigi po kelių dienų susiruošę pradėjome viską. Viską susidėliojome palėpėje, pasidarėm daug erdvės ir pradėjo ant žemės piešti pentagramą, kuri kaip buvo rašyta reikalinga apsaugai. Jos viduryje stalą, ant kurio padėjom popieriaus lapą su raidėmis ir skaičiais. Dar buvo trikampis, kurio viduryje buvo įdėtas stiklas. Ji padėję pačiame viduryje uždegėme tris žvakes ir susikibę už rankų praėjome kalbėti lotyniška tekstą. Nieko įpatinga neįvyko, kadangi viskas vyko labai kvailai, tai šiaip juokas užimdavo, kad darome nesąmones, tai lotyniškai pasakydavome nesąmones. Taip darėme keturis ar penkis kartus, kol galiausiai buvo rezultatų. Baigę kalbėti užkeikimą, reikia atsikabint ir dešinės rankos rodomajį pirštą dėti ant trikampio kampo, ir jeigu dvasia atėjo, jis pradeda slankioti. Skaitant viską išliko esminis klausimas, kodėl pavadinimas trejybės galia? Taigi kas dar nesuprato, taip vadinosi šis dvasių kvietimo būdas, kuris iš esmės pakeitė mano gyvenimą.

IV dalis.
Trijų žmonių, būtent reikia dėl to, kad galėtų cirkuliuoti energija, kuri susidaro kviečiant dvasias, o kadangi žmogus gali susikabinti su kitais dviem, trijų žmonių užtenka, kad visi būtų rusikabinę su esančiais rate. Taigi, pokalbiai su dvasiomis buvo įdomūs, jos kalbėdavo apie viską, ying ir yang, lygybę žemėje, gėrio ir blogio sąveiką, šviesos ir tamsos poveikį, kodel gėris šviesa o blogis tamsa ir kodel jie abu egzistuoja. Visų įdomiausias pokalbis, tas, kai dvasia kalbėjo apie garsus ir ūžesį žemėje, kad pragaras sukilo, ir vienintelė išeitis, gėriui pulti blogį. O įdomiausia tai, kad bus puolamas liuciferis ir kad bebūtų keista, dvasia nurodė 2012.12.21. Taigi, po šio pokalbio buvo dar vienas kvietimas dvasių. Šį kartą buvo esminė klaida, niekas nepastebėjo, kad ant žemės nebuvo mus saugančios pentagramos. Dvasia atėjo kaip ir visos kitos, tik buvo piktesnė, su ja pradėjom kažkaip konfliktuot, o galų gale norėdami ją išvaryt, ji visai įsiuto. Tada palėpėje ėmė drebėti mūsų stalas, o dvasia pradėjo šnekėti kažką nesurantamo, o daigtai kai kurie atrodė tarsi gyvi. Galų gale einant į pabaiga, supratome, kad dvasia sako maldą atbulai, tuo momentu pajutau galingą smūgį, kuris nusviedė mane per kambarį, atsikėlėm visi tik kitą rytą, o viskas aplinkui atrodė, kaip po karo.

V dalis.
Po šio įvykio dvasių nebeišėjo kviestis, nes pirmoji dalyvė, kaip paaiškėjo, su tėvais turėjo važiuoti į užsienį. Tačiau, man liko knygą, įrankiai ir vertėja. Taigi nutariau užsiimti kai kuo  kiečiau. Juodąją Magija. Įvairūs užkeikimai, užkalbėjimai, burtai prieš kitus žmonės ir panašiai. Magija užsiiminėju ligi šiol, nuo to taip pat viskas pasikeitė, galiu justi dvasias, aš jų net nebijau, mano namuose gyvena viena, kuri man padeda. Tik lieku nežinioje, kaip ateityje juodoji magija, ir užsiiminėjimas ja man pakenks. Čia ne klausimas ir neprašau jūsų diskutuoti, kas man gali nutikt, čia mano pasirinkimas ir mano kelias, nuo jo manęs neatitrauks niekas. Tam kartui tiek, atsiprašau, kad žinutes ne  vienoje vietoje, kadangi esu su telefonu ir į vieną man netilpo.

Prisijungęs


vitake  Spalio 10, 2012, 22:50:46

Kad ir kaip neįtikėtinai skamba, pabandysiu tai priimti kaip tikrą.
Nors labai daug sutapimų: mergina, knyga, vertėja ir t.t.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 10, 2012, 22:52:14

Jei nepastebėjai tuos žmonės susiradau, internete galima rasti visokių

Prisijungęs


vitake  Spalio 10, 2012, 22:53:55

Gal tai tavo pašaukimas.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 11, 2012, 09:10:57

Gali būti, nes juodoji magija man nekenkia, kai kad sako kiti

Prisijungęs


vitake  Spalio 11, 2012, 16:43:07

Išskyrus po nakties atsiradusias melynes ir žaizdeles ar ne? :D

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 14, 2012, 17:53:48

Juk negali būti tikras ar ten nuo magijos.

Prisijungęs


zmogus  Spalio 14, 2012, 18:37:42

O ta knyga vis dar turi? Gal galetum padaryt kokiu nuotrauku ir ikelti cia?:) butu idomu pamatyti ta raganu knyga:) kaip ji atrodo, kokie uzrasai, tekstai ir panasiai:)

Prisijungęs


vitake  Spalio 14, 2012, 19:48:52

Taip, būtų įdomu pamatyt, tada išeitu susidaryt bent šiokį tokį įspūdį.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 14, 2012, 20:50:54

Jeigu ir turėčiau tikrai nekelčiau :D

Prisijungęs


vitake  Spalio 14, 2012, 20:52:34

nebeturi?

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 14, 2012, 20:56:08

Galiu paprašyt kad atsiųstų, bet į internetą tikrai nekelčiau nuotraukų. Ypač juodosios magijos. Žodžiu čia kaip narkomanam nemokami narkotikai būtų

Prisijungęs


vitake  Spalio 14, 2012, 21:02:02

Tai nori, kad mes už tai mokėtumėm ? :DD

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 14, 2012, 21:13:53

Kur tai sakiau? Iš viso, pasakiau nekelsiu vadinas nekelsiu.

Prisijungęs


vitake  Spalio 15, 2012, 22:44:24

<...> Žodžiu čia kaip narkomanam nemokami narkotikai būtų
Iš šio sakinio taip supratau :D

Prisijungęs