Trūkumo jausmas būnant su tam tikru asmeniu. Padėkit.  (Skaityti 1461 kartai) Spausdinti

1 B


SuinteresuotasAsmuo  Lapkričio 21, 2016, 23:59:32

Sveiki, taigi eisiu iškarto prie reikalo, nes racionalių paaiškinimų rasti nepavyko.
Taigi situacija paprasta, bet neįprasta. Keistas fenomenas, bet jau ketvirti metai patiriu labai keistą jausmą- lyg kažko trūktu ant mano pečiu/nugaros, tą jausmą patirių tik tada kai su tam tikru žmogumi. Viskas būna taip, susitinkam, tarkim einam į tašką "A", pradžioj pradeda atrodyti, kad kažko trūksta ant nugaros, po kiek laiko trūkumo jausmas pereina į jausmą lyg kažką pamiršai užsidėti ant nugaros. Kadangi kuprinių nenešioju jau daug metų tai variantas, kad tai įprotis atkrenta. Noriu pabrėžti, kad tai nutinka tik su vienu žmogumi. Įvertinkite tai, kad tikrai nesikreipčiau pagalbos jeigu tas jausmas/jausmai būtų malonūs, tas trūkumo jausmas jau 4 metus ir jis tikrai darosi vis nemalonesnis. Žinoma iškarto čia nerašiau, bandžiau ieškoti informacijos internete įvairiomis kalbomis, tačiau nieko panašaus rasti dėja nepavyko. Taigi gal Jūs, mieli forumiečiai turėsite tam tikrų hipotezių, kad bent turėčiau už ko užsikabinti aiškinantis šį mano fenomeną. Ačiu už dėmesį.

Prisijungęs


Šešėlis  Lapkričio 22, 2016, 02:38:22

Tai gal koks vampyras ir nusiurbineja energija nuo jusu.

Prisijungęs


Fasiras  Lapkričio 22, 2016, 23:13:38

Su kokiu žmogum būnant tu jauti tą trūkumą? Ar po to labai išsekęs jauties? Ir ar visąlaik tas jausmas kamuoja esant toj pačioj vietoj, aplinkoj?

Prisijungęs


SuinteresuotasAsmuo  Lapkričio 22, 2016, 23:31:57

Su kokiu žmogum būnant tu jauti tą trūkumą? Ar po to labai išsekęs jauties? Ir ar visąlaik tas jausmas kamuoja esant toj pačioj vietoj, aplinkoj?
Aplinka 9 iš 10 atvejų būna ta pati ir tas jausmas būna visada. Į klausimą su kokiu žmogum atsakyti nėra lengva, tiesiog kažkada tarp mūsų buvo kiek šiltesni santykiai, o šiuo metu esame tik kolegos. Kažkokių jausmų šiuo metu nepuoselėju, bet dėl darbo pobūdžio vistiek tenka praleisti laiko kartu. Bet aš abėjoju, kad tai kaip nors susija su praeitimi, kažkas yra su manimi arba su tuo asmeniu, tikrai nesu artimas su visais energetiniais vampyrais, bet gal tame kiek tiesos ir būtų. Gal dabar situacija Jums bus aiškesnė. Žinoma ačiū už atsakyma.

Prisijungęs


Fasiras  Sausio 09, 2017, 14:20:06

Aš galiu vieną teoriją pateikt, bet bijau, kad ji per kvaila :D
Mąsčiau paprastai. Kas būna ant nugaros? Kuprinės, nešuliai, sparnai, daugiau nelabai kas. Kadangi kuprinės atkrenta, nešuliai gali būti - ir sparnai lieka. kas neša ryšulius? Tėvai, vergai - labiau senovės žmonės, darbininkai. Kas turi sparnus? Paukščiai, angelai, šikšnosparniai.
Jeigu jauti tą trūkumą tik su kažkokiu žmogum, tas gali būt susiję su labai tolima praeitim, galbūt praeitim prieš tavo gimimą. Sakei, kad su tuo žmogum anksčiau tave siejo šiltesni jausmai, ar ne? Gal tais laikais, kurių tu nebeprisimeni, būdamas su šiuo žmogum buvai sparnuotas :)

Prisijungęs


inkognito  Sausio 18, 2017, 19:56:43

realiai ant nugaros sparnų būti negali. Kad galėtumei skristi svorio centras turi būti ne daugiau pirmame trečdalyje sparno pločio. Žmogaus svorio centras yra ant klubų ištiesus kojas atgal. Paukščiai ant nugaros turi sparnus todėl kad jų kūnas hipertrofuotas pagrindinis raumuo yra ant krutinkaulio,o kojos yra palyginti lengvos ir įmontuotos kitaip nei žmogaus. Jeigu pabandytų vaizduojami angelai pakilti su savo mistiniais sparnais jie kaip mat nukristų dėl galinės sparno centruotės. Todėl baikite kliedesius apie sparnų trūkumą ant nugaros,Realiai jie turėtų būti išaugę iš klubų ir būti ne mažiau kaip po 4 metrus ilgio,o raumenys kurie judintų juos turėtų būti 300 kart stipresni nei mūsų rankos. Tai tiek pamastymų šia tema. Angelai mielos būtybės bet skraidyti jos negali dėl šių paprastų žemiškų priežasčių,na nebent jiems negaliotų fizikos dėsniai.

Prisijungęs