Juodoji magija  (Skaityti 22457 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


agotha  Balandžio 10, 2013, 15:24:44

Magija nėr gerai, ir čia faktas. Belekiek žmonių po to pas egzorcistus kreipiasi. Jei ne tiek kurie buria, tai tie kuriems būrė. Nori pažaboti žmogus jėgą, kuri išvis nėra išmatuojama, nėra pastovi ir prognozuojama (kiek būna ūminių išprotėjimų dėl tokių atvėju, pasidomėkit)  Niekad negali žinoti, kokiu būdu ir kada atsisuks prieš tave. Yra kitokių būdu kaip žmonėms padėti, netrukdant mirusiems, nes dažniausiai visa jėga yra būtent iš tenais, mirusiųjų arba demonų. Man pačiai teko kalbėti su kunigu apie savo praktikavimus magija, kad ir "gerąja", niekam nekenkenčia. Vistik egzorcistas geriau žino, jo visa darbo sritis susieta su tokiais dalykais su tokiais "prisižaidusiais", jo visi baigti mokslai siejosi su tuo, išsilavinimas aukšto lygio. Man, paprastam žmogui, sunku suprasti tiek, kiek jis, todėl pasitikiu jo žiniomis labiau, nei savo, nors pati domėjausi nemažai visu tuo. O tos raganos, kurios žoleles renka ir ale verda viralus, tai papraščiausiai arbatėles verda, kurios tikiu, gali pagelbėti tam tikrais atvejais, ir ne dėl magijos, o dėl tų žolelių savybių.

Prisijungęs


Mantas  Balandžio 10, 2013, 17:14:24

Jau ko ko, bet tik ne kunigo apie magija klausinet, jie ten is vis kosmose skraido su savo sventom marijom ir jiems idomu tiek kiek testamente parasyta, kuris jei dar nezinai yra melas :] Egzorcistas..na nezinau ka jie ten galvoja isvarantys, bet cia jau "dievulis" tikrai jiems nepadeda :)

Prisijungęs


Šešėlis  Balandžio 10, 2013, 17:19:27

Kas tau tokį faktą pateikė, kad magija nėra gerai. 
Aš galiu sakyti. Peiliai yra blogai ir tai faktas. Kiek žmonių persipjauna pirštus, o būna ir ligoninėse atsiduria. Nelaimės nutinka dėl blogo naudojimosi gautais įrankiais.
Magija nėra gerai, magija nėra blogai. Magija tiesiog yra. O jau kaip kas interpretuoja tai čia jau nuo žmogaus priklauso. Jei nemoki naudotis tai ir nelįsk. Tuo labiau, kad magija išvis nelenda prie mirusiųjų. Nebent galvoje turėtum nekromantiją, na ten yra darbas su mirusiais ir tikriausiai ją vieną būtų galima vadinti juodąją, bet ir tai ne dėl to kad ji bloga.
O su kokiu kokiu kunigu-egzorcistu šnekėjai? Nes Lietuvoje tik gal du kokie egzorcistai yra. AIšku kaimo klebonas ir gali pasakyti kokia magija yra bloga. O vyresnių žmonių pasaulėžiūros išvis pakeist beveik neįmanoma.

Prisijungęs


agotha  Balandžio 10, 2013, 17:42:42

daugiau yra egzorcistu. O siaip, jau matau kiek stipriai poziuriai skiriasi, todėl tingiu diskutuoti, net jei dabar šaipysitės, jog neturiu daugiau ko pasakyt :D aj... galim apsisvaidyti faktais ir teorija, kurią galima paneiginėt..vistiek labiau pasitikiu praktika ir tuo, jog nuo to nudegiau pati. tad vieniems su kitais ginčytis gausis kaip plikiems pešiotis. :) juolab jei esat nusistatę prieš kunigus. vien čia mūsų požiūris stipriai skiriasi ir neverta toliau diskutuot. ne mano reikalas galų gale. tikit magija, sėkmės gyvenime :) tiek.

Prisijungęs


Mantas  Balandžio 10, 2013, 18:56:10

Tai tam forumas ir skirtas, kad pasigincyt ;D Zinai, jau geriau tiket magija, nei religija, nes apie antra varianta tik gincai ir abejones, melai ir apgavystes..

Prisijungęs


Šešėlis  Balandžio 10, 2013, 23:08:33

Na nesšalink iš diskusijos :) Tik diskusijose gimsta tiesa. Na tu praktiškai nepateikei jokių faktų tik pasakei, kad kunigas tau sakė. O asmeninė patirtis yra pats blogiausias matas. Neini gi per forumus ir nepasakoji kokie peiliai blogi, jei įsipjauni pirštą.

Prisijungęs


adepte  Spalio 29, 2013, 11:11:09

Lietuvoj yra tik 1 kunigas egzorcistas, bet kad atliktu egzorcizmo seansa, turi gaut Vatikano leidima pateikes svarius irodymus.

Prisijungęs


Kunardu  Lapkričio 07, 2013, 09:53:19

Citata
Raagana - vien sis zodis jau reeiskia blogaja magija. jai uzsiemi geraja galima save vadinti burtininke, samane. o ragana gali buti tik bloga :)

Klaidinga nuostata. Ragana iki krikščionybės įsigalėjimo buvo tiesiog žolininkė.Neretai tokios moterėlės gyvendavo kokioj miško glūdumoj,nes tokiu būdu būdavo arčiau gamtos ir visų jos gerybių. Taip,raganos žolelėmis gydydavo žmones,o tai krikščioniškajai liaudžiai matomai rodėsi kaip nepagarba Dievui ar dar bala žino kam . Tuomet buvo nutarta ,kad ragan yra visiška blogietė,erezininkė ir ją reik degint ant laužo,nes tik ugnis išvalo sielą.Na žodžiu,tik noriu pasakyti,kad krikščionybė daugybę teisingų ir gerų pagonybę siekiančių reiškinių pavertė į blogių blogius.

Prisijungęs


Šešėlis  Lapkričio 07, 2013, 13:44:03

Ir patį Veliną, pavertė blogu velniu :D

Prisijungęs


Kunardu  Lapkričio 07, 2013, 19:44:27

Ir patį Veliną, pavertė blogu velniu :D

O taip,pagoniai tikėjo tokiu Vėlinu,kuris nebuvo nei geras ,nei blogas,tiesiog jis buvo atsakingas už mirusių žmonių dūšeles-vėles.Vėliau krikščioniai Vėliną pervadino Velniu ir suteikė jam blogiečio statusą.

Prisijungęs


Vanesa  Lapkričio 07, 2013, 21:59:28

Tema apie magiją, o ne apie pagonių ir krikščionių aktualijas.. Komentarai neatitikę temos - trinami! :)

Prisijungęs


adepte  Lapkričio 16, 2013, 10:18:16

j.magija bloga,pavojinga,ir t.t. "pateiksiu pavyzdy.pries 2m kaune buvo nuzudytas jaunuolis,(kaunieciai tikriausiai pamena,incidentas 25mecio raj) .subadytas peiliais i nugara,be galimybes apsigint.tevai palaidojo 22m sunu,lauke zudiku teismo.teismas nuteise tik viena is zudiku,2 vaiksto laisveje,ir sypsosi.sutike mirusio jaunuolio tevus,juokiasi i veida! Taigi,ar tokie padarai verti megautis gyvenimu?ne. Usakyt kilery? Nehumaniska.va dabar j.magija jau pasidaro gera,.atitaisyt skriaudai.zinau kad daugelis pasakytu,dievas jiems atlygins.bet..tie kurie kada nors mate paluzusius tevus,kuriu vaikai nuzudyti,isprievartauti, ..jiems net mintis tokia negims,laukt kol dievas GAL atlygins.kazkas sioj temoj teige kad ,naudojantiems j.magija viskas sugrysta.Ne.nesugrysta.sioje istorijoje,net apsaugos nereikejo.o siaip j.magai be apsaugos nedirba.taigi,bumerango nebus.sugrysta tik tiems,kas turi mazai praktikos ir privelia klaidu.

~~~

taigi pamirsau morala.o moralas tame,kad joks magas nenaudos mirties prakeikimu tam,kad pvz susipyko su kazkuo,ar ji kas izeide.tam yra kitu budu.prakeikimai naudojami tada,kai padaryta neatitaisoma zala,o padaras taip padares,ne tik nenubaustas,bet net ir nesigaili,toliau egzistuoja ir jiesko nauju auku.

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 06, 2014, 00:17:55

taigi pamirsau morala.o moralas tame,kad joks magas nenaudos mirties prakeikimu tam,kad pvz susipyko su kazkuo,ar ji kas izeide.tam yra kitu budu.prakeikimai naudojami tada,kai padaryta neatitaisoma zala,o padaras taip padares,ne tik nenubaustas,bet net ir nesigaili,toliau egzistuoja ir jiesko nauju auku.

Va čia tai teisybė :) Bet visada būna išimčių, nes pasitaiko nekompetetingų žmogelių.

Prisijungęs


mina  Kovo 26, 2016, 19:43:39

Susidūriau su įdomia situacija. Gal tai sutapimai, o gal ne, bet mintimis pakenkiau keliems asmenims. Aš to nenorėjau. Tik mintyse sau kartojau "Karma yra objektyvi, sulauksi savo laiko".
Buvo vyras, kuris prie manęs seksualiai priekabiavo. Niekam nedrįsau pasakoti. Sakiau jam, kad atstotų nuo manęs, nes gali baigtis blogai. Tuo metu jis buvo vienišas. Keliai išsiskyrė. Praėjo nedaug laiko ir jis susižadėjo. Prieš pat vestuves jis atsidūrė komoje. Po kelių mėnesių (ar pusmečio) atsigavo.
Dar buvo pora panašių atvejų, bet jie ne tokie siaubingi. Gal žinote, kaip sustabdyti tokius dalykus? Pradeda sąžinė graužti. Čia, manau, tam tikra magijos išraiška, bet ji kenkia (tik kitiems (kol kas)).Nuo pat paauglystės juodoji magija man buvo tabu.

Prisijungęs


Fasiras  Kovo 28, 2016, 23:22:34

Manau, čia minčių materializacija veikiau, transerfingas. Tiek kuo sutelki mintis, tas ir įvyksta.

Prisijungęs