Pentagrama  (Skaityti 7434 kartai) Spausdinti

1 B


lukas11xxf  Birželio 25, 2013, 14:24:48

Tai diskutojam apie pentagramą  ;D Gal esat nors kartą nupešia pentagramą? Esat kašką su ją dariat ? Jeigu taip,tai ką?

Prisijungęs


iruk  Birželio 25, 2013, 21:57:28

Turiu amuletą su pentagrama, kadangi mėgstu žaisti su anapus, kartais sunku išvengt pasėkmių, ir tiesiog naiviai tikiu, kad šita mano pentagrama kurią perpaveldėjau ir proproproX apsaugo mane nuo piktybių.. :D

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 25, 2013, 22:22:58

O jeigu pavizui iškvieiau demoną (šaip klausių ,aš neketiniu daryt nes nesiryštų) tai pavizui aplink jį nupeščiau arba užsidejės pentragramą ,ar mane apsaugotų

Prisijungęs


iruk  Birželio 25, 2013, 22:42:00

Aš manau, kad būtent tokia ir yra jos paskirtis. Saugoti nuo dvasių, demonų ir aplamai užkeikimų. Bet su demonais žaisti nevalia :/ Mano manymu betkoks piešinukas neapsaugotų nuo jų, tiesiog kartą teko matyti baisias pasėkmes žmogaus bandančio bendraut su demonu, tai net klausimo nesu kėlus tokio:D

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 26, 2013, 00:02:27

Bet kokioms kviečiamoms būtybėms, nepatinka, jei jas iššaukia ir suvaržo kuo nors, tai tas demonas būtų dar piktesnis ir tau prastai baigtųsi :D Jei tik užsidėjęs būtai tokį daiktą, kažin ar jis tave apsaugotų, beto pirktiniai daiktai praktiškai beverčiai, turėtum apvalyt ir įkraut jį. Bet realiai yra ritualų grimuarėse, kur parašyta kas kaip.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 27, 2013, 23:31:51

O ka dar gali padaryt (pateikit pavyzdzius)  :)

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 28, 2013, 10:58:54

Jokie demonų ar kitokių būtybių dabar tiesiog nėra. Jokie pavojai negresia.  :) Anapusinis pasaulis esmingai pakeistas. Remiuosi informacija gauta per švytuoklę ir savo praktine patirtimi. Prieš metus turėjau problemų su agregorais, dabar jų nėra.

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 28, 2013, 11:07:07

Kai įrodysi, kad tavo švytuoklė veikia tada patikėsiu, bent vienu tavo žodžiu, pakolkas tavo žodžiuose neįžvelgiu tiesos ;)

Prisijungęs


iruk  Birželio 28, 2013, 14:52:11

Jokie demonų ar kitokių būtybių dabar tiesiog nėra. Jokie pavojai negresia.  :)
Nepyk, visiška nesąmonė. Iš kur šita informacija? Sugalvojai pats? Iškeliavo turbūt paiškylaut ant vasaros, šašhlyku. :D
Praktinė patirtis, galima plačiau? Nes kolkas mano praktika prieštarauja tavo spėju išgalvotiems teiginiams.

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 28, 2013, 15:38:47

Toks techninis klausimas ar kas nors turi pasigavę ar prisijaukinęs kokią anapusinę būtybę. Jei turit tai mielai atvažiuosiu pasižiūrėt kad ir į Lietuvos kraštą nes prasidėjo atostogos. Bet realiai viskas tik žodžiai ir jokių praktinių veiksmų. Didžioji dauguma net su švytuokle nedryksta perženkit ribos ir paklausti "Ar aš bendrauju su savo siela" o žaidžia beprasmį žaidimą patys su savimi. Ką jau kalbėt apie kažkokių demonų kvietimą. Iš tikro nieko prisikviesti jau ir nepavyks. Ta problemą šios visatos kūrėjai išsprendė dar pernai. Tame procese dalyvavau labai tiesiogiai. Tiesiog perpratau šio pasaulio sandaros esmę. Iš niekur per švytuoklę sužinojau apie saulės simbolius. Vadovaudamasis saulės simbolių seka įvykdžiau tam tikrų veiksmų seką. Savotiška supermagija. Tai buvo tarsi raktas, prašymas dievams tėvams pertvarkyti pasaulėdarą. Buvo panaikintas visas tarpinis agregorų, astralinių liekanų sluoksnis. Agregorai mane veikė fiziškai tiesiogai. Poveikis dingo. Kitos  civilizacijos iš šios ir kitų visatų perkeltos į izoliuotą visatą. To praktiškai niekaip negaliu patvirtinti nes jokių kontaktų su jokiais ateiviais neturėjau. Tik internete ženkliai sumažėjo informacijos apie ateivių pasirodymus. Žodžiu remiuosi savo asmenine praktika ir visos žinios iš jos. Viskas gan fantastiška. Iki tam gyvenau absoliučiai su tais dalykais nesusijusį gyvenimą. Šitiems veiksmams keletą metų buvau ruošiamas dvasiškai ir fiziškai. Atsisakiau bet kokio tikėjimo. Visumoje esu gyvenęs tik vandeniu apie 50 dienų. Nevalgiau mėsos. Dabar vėl ramus gyvenimo periodas. Jokių keistenybių. Visumoje, žiūrint iš dabartinės ramios pozicijos, buvo žaidimas su mirtimi. Tuo metu teko pabūti ir komos būklėje.
Tiesa dar reiktų pridurti kad ir visa magija neveikia. Išjungta. Kad taip yra turiu patirties iš mėgėjiškai užsiimančių tuo dalyku žmonių. Pradžioj jie nesuprato kas atsitiko. Bet kai išsiaiškino viskas tapo aišku. Man kaip patvirtinimas, jiems kodėl tai neveikia.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 28, 2013, 15:45:16

Jokie demonų ar kitokių būtybių dabar tiesiog nėra. Jokie pavojai negresia.  :) Anapusinis pasaulis esmingai pakeistas. Remiuosi informacija gauta per švytuoklę ir savo praktine patirtimi. Prieš metus turėjau problemų su agregorais, dabar jų nėra.

Ne taip supratai , aš turėjau omeni kokia naudą jinai turi ,ir tas "jini" kalbų apie pentagramą (tūrbut pamiršiau pasakyk kad pentagramą)

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 28, 2013, 15:53:28

Pentagrama neturi jokios reikšmės ir prasmės nes nėra nuo ko saugotis.  :) Tiesiog kaip ženklas ji neveikia. Kodėl paaiškinau anksčiau. Bendrai čia aptarinėjami dalykai beprasmiai. Jų galiojimas baigėsi. Realia likusi vienintelė galimybė ramiai pabendrauti su savo siela. Ir tai tik 0.5 milijardui iš 7. Čia kas nori šio to keistesnio.

Prisijungęs


Vanesa  Birželio 28, 2013, 18:07:41

Nenukrypkit nuo temos! :) Apie švytuokles diskutuokit temoje "Viskas apie švytuokles" :)

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 06, 2014, 00:30:28

Lukai, jeigu pasidomėtai, tai pamatytai, kad daug kur pentagrama naudojama. Kažkas tau net pasakytų, kad krikščionys ją naudojo. O atsakant į pagrindinį klausimą, tai esu ne vieną nupiešęs ir įvairiais tikslais :) Bet galiausiai tai yra tiesiog simbolis, kokią jam prasmę suteiksi tokią ir turės. Bent jau tau.

Prisijungęs