Prakeikimai ir kiti "geri" dalykai  (Skaityti 5488 kartai) Spausdinti

1 B


adepte  Spalio 30, 2013, 18:45:35

Pamaniau, gal kam pravers. Siais laikais del nesekmiu, daugelis kaltina magija, tai juos prakeike, tai nuziurejo, tai suskalde apsauga. Tikriausiai daugelis zino si metoda, kaip paciam pasitikrint ar yra koks negatyvas, nebegant pas burejas ir pataupyt pinigus. 1.Budas: reikes stiklines su tyru vandeniu ir naminio kiausinio, kiausini palaikius rankose, kol susils nuo ranku, imusti i vandeni. Lukstas dauziamas peiliu, kuriuo duona pjaustot, nepazeidziant trynio. Ileidus kiausini atsargiai nejudinant vandens, stikline palaikom priglaude prie kaktos ir padedam po lova, ties galva. Ryte atsargiai istraukiam nemakaluodami ir ziurim ar yra pasikeitimu, jei kiausinis guli kaip imustas, vanduo skaidrus, negatyvo nera, jei is baltymo kyla stulpai ar trynio krastai kaip apkepti, negatyvas yra. Pagal formas galima issiaiskint koks butent.

Prisijungęs


Žaltys  Spalio 30, 2013, 21:21:42

O jeigu po lova nėra galimybės padėti stiklinės ? Ta prasme, jei lova yra tokia : http://rejigdesign.com/wp-content/uploads/2013/05/Simple-Bed-Designs-47.jpg Čia tik pavyzdys. :)

Prisijungęs


adepte  Spalio 30, 2013, 21:32:42

Nu nezinau, gal bandyk gult atbulai:)

~~~

Kai žmogaus aura pramušama prakeikiant ar dedant kitokį negatyvą, organizmas duoda ženklą, bet ne visada atkreipiamas dėmesys, taigi požymiai, jei prieš žmogų panaudota magija:
  • jei sveikas žmogus miegodamas pradeda griežti dantimis;
  • jei skiriasi akių lėliukių dydis (kalbu ne apie tuos, kurie jau tokie gimė), dažnai varto akis prieš laikrodžio rodyklę, kai nieko neveikia.
Pigmentinės dėmes atsiradusios per 1 dieną, dažnai kliūna lygioj vietoj, menstruacijų pasikeitimas, baimė uždaroms patalpoms (kai anksčiau to nebuvo), panika, kur daug žmonių, visko praradimas per trumpą laiką (pinigai, draugai, sveikata, antra pusė), silpnumas bažnyčioj, negalėjimas veidrodyje žiūrėti sau į akis ilgiau kaip minutę, rausvas atspindys akies vyzdyje, žiūrint į kryžių ar šv. atvaizdus viduj kyla noras keiktis, bloga, svaigsta galva nuo bažnytinių smilkalų (ten smilkoma mira), be priežasties dingsta jėgos, noras judėti, dirbti, gyventi. Nei iš šio staigiai atsiranda daug pelių, tarakonų, skruzdėlių.

Prisijungęs


julija  Vasario 24, 2014, 19:27:16

sveiki,gal kas zinote kerus kaApiemistika.ltip susigrazinti labai mylima zmogu

Prisijungęs


adepte  Kovo 14, 2014, 08:51:00

Arba tingi rasyt,arba nezino.:-Ddauk budu yra.priklauso nuo situacijos,.

Prisijungęs


vytas2  Birželio 11, 2014, 10:01:10

Gal kas žinot ka gali reiksti? Zodziu namie radau lemputes dezuteje servetele (balta), joje buvo suvinotas maisukas (juodas), kuris buvo apviniotas su zole. Viduje buvo daugau zoliu.

Prisijungęs


adepte  Birželio 23, 2014, 10:45:10

Panasu i sekmes amuleta,butu aiskiau jai parasytum butent kokios zoles.
Gal kas žinot ka gali reiksti? Zodziu namie radau lemputes dezuteje servetele (balta), joje buvo suvinotas maisukas (juodas), kuris buvo apviniotas su zole. Viduje buvo daugau zoliu.

Prisijungęs


vytas2  Birželio 25, 2014, 16:25:04

Kokios ten zoles nepasakysiu, ta pacia diena kai radau sudeginau  :)

Prisijungęs