Viskas apie švytuokles  (Skaityti 62944 kartai) Spausdinti

1 2 3 ... 7 B


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:26:30

Stai radau siokios tokios informacijos. Kadangi pats tuo pradejau dometis paskelbsiu ja cia.

Kaip pasigaminti ar kur nusipirkti švytuoklę.

Kaip švytuoklę galima naudoti bet kokį daiktą, pakabintą ant plonos virvelės, siūlo, stygos ar grandinėlės. Švytuoklių galima įsigyti specialiose parduotuvėse ( kur prekiaujama karoliukais, Naujo amžiaus atributika ar net žvejybos reikmenimis) , nesudėtinga pasigaminti ją namuose. Jų būna labai įvairių - skiriasi medžiagos, iš kurių jos pagamintos, jų svoriai, dydžiai, ilgiai kokybė ir kaina. Yra labai dekoratyvių švytuoklių, jos taip pat gali būti paprastos ir praktiškos; pasitaiko bjaurių ar visiškai kvailai atrodančių - tačiau savo paskirtį visiškai neblogai atlieka net ir pastarosios. Šis mediumų ar aiškiaregių instrumentas gaminamas iš natūralių ar dirbtinių medžiagų; plastmasės, metalo, krištolo, medžio, akmens. Švytuoklės formos ir medžiagos ypatumai kartais daro įtaką jos tikslumui, veikimui, bet taip būna ne visada. Kūrybingas žmogus gamindamas švytuoklę gali duoti visišką laisve savo vaizduotei ir užgaidoms.

Visų pirma pažvelkime į pačias paprasčiausias švytuokles - tokias labai greit galima pasidaryti tada, kai nelauktai prireikia patarimo iš aukščiau. Kai kurias iš jų turbūt panaudosite vos vieną kartą, nes ilgesniam darbui jos ir nėra skirtos. Švytuoklė iš esmės - tai svarelis, kuris laivai siūbuoja ant trumpos virvelės ar grandinėlės galo. Virvelės ilgis priklausomai nuo jūsų pasirinkimo gali įvairuoti nuo keturių colių iki pėdos. (Colis lygus 24.5 mm, pėda - 30.48 cm) Kai žmonės klausia manęs, kaip pasigaminti švytuoklę, kokių medžiagų reikia, aš atsakau: 'Tiks viskas - kad ir saga ant siūlo." Taigi paimkite nedidelę sagą ir adatą perverkite siūlą per abi jos skylutes. Siūlą palikite dvigubą maždaug aštuonių colių ilgio, išverkite adatą ir užriškite viršuje mazgą. Pradžiai tokia švytuoklė bus visai neblogai. Jeigu jau numanot, kaip ja naudotis, galite tai padaryti tiesiog dabar.

Tokią paprastą švytuoklę pasidaryti galima iš įvairiausių daikčiukų - svarbu, kad jie svyruotų. Vartoju žodį "paprastas", nes pradėję naudotis šiuo instrumentu galbūt užsinorėsite sudėtingesnio modelio, pagaminto iš medžiagų kurios energija perduoda daug geriau nei plastmasė ar siūlas. Be to, pravartu turėti tokią, kuri kelis kartus panaudota nesuyra. Vis dėlto kol kas siūlyčiau išbandyti kelis visai paprastus variantus. Vėl paimkite siūlą ir adatą ir gana giliai įsmeikite ją į vyno butelio kamščio vidurį. Užriškite dvigubo siūlo gale mazgą - turite dar vieną savo gamybos švytuoklę. Palyginkite ją su švytuokle kuri pagaminta iš sagos ir siūlo - ji greičiausiai bus sunkesnė už pastarąją. Kuria naudotis jums patogiau? Kuri jums atrodo patikimesnė, kurios judesys lengviau "skaitomas"? Paeksperimentuokite su įvairių ilgių siūlais ir raskite patogiausią variantą.

Siūlau išbandyti dar vieną savo gamybos švytuoklę - pakabinkite ant siūlo didelę sąvaržėlę. Palyginkite jos judesį su pirmiau bandytų švytuoklių judesiais. Kuri patogesnė? Perverkite siūlu ar virvele per pakabinimo ąselę nedidelį kalėdinį žaisliuką ar puošmeną, stebėkite, kuo tokia švytuoklė skirsis nuo anų. Patikrinkite, kaip svyruoja arbatos maišelis, laikomas už siūlo galo, ant kurio priklijuota etiketė; galite paeksperimentuoti tiek su sausu arbatos maišeliu, tiek su drėgnu, nustatykite, kuris jums labiau tinka. Palyginkite tarpusavyje visas šias vienkartines švytuokles. Įsidėmėkite, kurios jums patinka, o kurios ne. Kurias patogiau laikyti? Kodėl? Jeigu jau turite darbo su švytuoklėmis patirties, bandykite jų klausinėti - tai yra su jomis dirbti. Ar jaučiate skirtumą tarp jų?

Turbūt pastebėsite, kad švytuoklė su sunkesniu svareliu yra patogesnė už tą, kurios svarelis lengvesnis. Toliau bandydami nusistatysite tinkamiausią sau siūlo ilgį, suprasite, kad tam tikra siūlo ar virvelės rūšis jums parankesnė už kitas. Kaip jums labiau patinka - kai svarelis yra netoli jūsų pirštų ar kai jis gali plačiau siūbuoti ant ilgesnio siūlo? Stebėkite, kurios savos gamybos švytuoklės teikia tikslesnę informaciją. Kai kurios medžiagos gali pasirodyti gana nepaslankios - iš jų pagaminta švytuoklė visai neduoda atsakymo, o štai kitos judės labai energingai, tarsi būtų beveik gyvos.

Švytuoklės paskirtį gali atlikti dauguma daiktų, kuriuos jūs paprastai nešiojatės su savimi. Išbandykite, kaip siūbuoja žiedelis nuo raktų ar visas raktų ryšulys. Jeigu turite žiedelį, ant kurio užvertas vienintelis raktas, patikrinkite ir jį. Jei raktai svyruoja - švytuoklė galės perduoti atsakymus. Galite numauti nuo žiedelio raktą ir perveri per jį kelių colių ilgio siūlą ar užkabinti jį ant grandinėlės, kurią segite ant kaklo. Peiliui laikydami rankoje minėtas švytuokles užduokite klausimas, į kuriuos būtų galima atsakyti "taip" arba "ne", stebėkite jų judesius, o paskui nuspręskite, kurios jums tinka, kurios - ne.

Taip pat galite užsukti į kokią techninės įrangos parduotuvę, ar panaršyti po įrankių dėžę. Raskite metalinę veržlę, perkiškite per ją siūlą ir sudvigubinkite jį - išeis švytuoklė. Išbandykite ją. Nuo siūlo galo iki svarelio turėtų būti keturi ar penki coliai. Eskperimentuokite su įvariais siūlo ilgiais, kol rasite parankiausią sau variantą. Pasigaminkite švytuoklę iš žvilgančios nerūdijamojo plieno veržlės, tada - žalvarinės, pilkšvos nikeliuotos, varinės ir plastmasinės. Paskui pabandykite kokią švininę detalę... Paieškokite įrankių dėžėje kitų objektų, per kurios galima būtų praverti siūlą ar virvelę, taip pat juos išmėginkite. Pavyzdžiui, galite tikrinti, kaip veikia švytuoklės, pagamintos iš skirtingo dydžio, svorio ar medžiagos poveržlių.

Išėję iš technikos prekių skyriaus, pasižvalgykite po žūklės reikmenis - kokių svarelių galima rasti ten. Ieškokite reikia turinčių skylutę ar kilpelę viršuje - už jos svarelis rišamas prie valo. Jie būna įvairių dydžių, gaminami iš skirtingų medžiagų. Išbandykite kelis. Jeigu viršuje yra įtaisyta kilpelė, pritvirtinkite kokį daikčiuką prie siūlo kaip ir pirmiau aptartais atvejais. Perkiškite per kilpelę siūlą, suriškite abu jo galus viršuje ir tikrinkite, kaip svyruoja.

Labai gražia švytuoklę galima pasigaminti iš žvilgančio žalvarinio svarelio. Ne taip patraukliai atrodys pilki meškeriotojų švineliai, iš jų, tiesą sakant, paprastai sunku padaryti gerą mediumo įrankį, nes švinas blogai persiunčia energiją. Būdami techninės įrangos parduotuvėje, pasidairykite po santechnikos skyrių. Ten jūs galite aptikti vandentiekininko svambalą - palyginti nemažą metalinį ar medinį smailėjantį cilindrą, kurio viršuje įtaisytas žiedelis, arba kilpelė. Šie svambalai būna iki devynių colių ilgio. Jie kartais naudojami ieškant požeminio vandens ar mineralų - taigi tai ankstyviausia švytuoklės rūšis. Išbandykite ją. Šiuo atveju jums reikės ilgesnės ir sunkesnės virvelės ar vidutinio storio grandinės, kuri būtų tvirta ir nenutrūktų.
Galbūt ant kaklo segite smulkią grandinėlę su papuošalu - jeigu taip, nusisekite ją ir panaudokite pakabuką kaip švytuoklės svarelį. Patikrinkite šį įrankį - pateikite kelis klausimus, į kuriuos atsakymai turėtų būti "taip" arba "ne".

Jeigu jums nusišypsojo laimė ir turite akmenuką su skylute, pasidarykite švytuoklę iš jo. Tokių akmenukų galima rasti pajūryje. Dažniausiai jų skersmuo būna apie du coliai, o natūralios skylutės skersmuo - keli milimetrai. Legenda pasakoja, kad pažvelgę pro tą skylutę galima išvysti fėjas ir gamtos dvasias. Kita legenda kalba, kad žmogus, žiūrintis į pasaulį per tokią skylutė, mato vien tik tiesą. Taigi pasigaminkite iš vieno tokio akmenuko švytuoklę ir patikrinkit, kaip ji veikia. Siūbuojantis akmenėlis perteiks atsakymus į jūsų klausimus. Galbūt pasirodys, kad taip tik tokios švytuoklės jums ir reikia.

Dabar jūs jau pasirengę pasigaminti švytuoklę, kuri tarnautų jums ilgą laiką - jau žinote, koks jos tipas jums patinka ir yra patogiausiai naudojamas, kuri švytuoklės rūšis jautriausia jums atsako. Taip pat išsiaiškinote tinkamiausią siūlo ar grandinėlės ilgį, labiausiai švytuoklei derančias medžiagas. Kaip pavyzdį paminėsiu kelis dalykus, kuriems teikiu pirmenybę aš, nors jūsų nuomonė, žinoma,gali visiškai skirtis nuo manosios. Taigi man patinka svareliai iš krištolo, smailėjančių į apačia brangakmenių, kitokių papuošalų, mėgstu ir sunkesnius, masyvius smailėjančius žalvarinius svarmenis. Visi jie yra maždaug colio ilgio, jų skersmuo ne didesnis nei pusė colio. Žalvariniams svareliams kartais suteikiamos įmantrios ir gražios formos. Pakabuką siūbuoti, mano nuomone, tinka ant vidutinio storumo grandinėlės (paprastai sidabrinės); ją aš renkuosi trumpesnę, nei yra įprasta - trijų ar keturių colių. Švytuoklę patogiau rankoje laikyti tada, kai jos viršuje įvertas karoliukas.

Svarbu ir estetinis švytuoklės vaizdas. Labai patraukliai atrodo švytuoklė su žalvariniu ar krištoliniu svareliu. Pirmojo paviršius gali būti sidabruotas arba auksuotas - svarelis tada atrodys sidabrinis ar auksinis. Krištolinis ir pagamintas iš brangakmenio pakabukas paprastai būna aptaisytas sidabru ar kitu sidabro spalvos metalu, todėl derinu grandinėlę prie jo. Dažniausiai grandinėlės viršaus karolį darau iš tokios pat rūšies akmens, koks yra pakabuke (jei jis iš brangakmenio ar Krištolo). Kabantys papuošalai su krištolu ir brangakmeniu turi vieną trūkuma - jie trapūs. Švytuokle naudojuosi nuolat, todėl jai kartais pasitaiko nukristi ant žemės. Krištoliniai papuošalai tokiu atveju sudūžta, tad švytuokles reikia keisti pernelyg dažnai. O vien iš metalo pagaminti papuošalai nedūžta, tačiau parduotuvėje aptikti tokių yra kur kas sunkiau.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:28:25

Dabar, kai jau žinote, kokios norite švytuoklės, jums reikia ją susirasti ar pasidaryti. Švytuoklę galima nusipirkti, galima toliau tęsti seniau aprašytus eksperimentus, tačiau išmokė kelias paprastas juvelyro atliekamas operacijas, galėsite labai lengvai pasigaminti instrumentą patys. Beje, dauguma žmonių, kurie dažnai kreipiasi patarimo į švytuokle, turi jų daugiau nei vieną. Jei norite, kad švytuoklė būtų tiksli, ją privalu laikyti energetiškai švarioje vietoje, jas po apvalymo naudoti tik kelias valandas. Kadangi man reikia gana daug švytuoklių, darausi jas pati. Jei visas turėčiau pirkti, tai man kainuotų tikrai nemažai. Už tą sumą, kurie išleistumėte vienai švytuoklei parduotuvėje ar užsisakę iš katalogo, namuose greičiausiai pasigamintumėte tuziną.

Tarkime, nusprendėte gamintis švytuokles patys. Bet pakabukų grandinėlių ar karolių, jums dar prireiks kai kurių juvelyro įrankių, ir smulkių tvirtinimo detalių (užspaudžiamų žiedelių, smeigtukų su galvutėmis ir panašiai.) Įrankiai yra nebrangūs, jų galima nusipirkti papuošalų parduotuvėlėse ar užsisakyti iš juvelyrinių prekių katalogų. Pirkti instrumentus ir kitas smulkmenas iš katalogų yra daug pigiau nei parduotuvėse, be to, kataloguose reklamuojamų prekių kokybė yra labai gera. Pakabukų ir jau pagamintų švytuoklių taip pat būna Naujojo amžiaus parduotuvėse.

Taigi jums reikės dviejų instrumentų: formavimo įrankio, kuriuo gaminami vėriniai, ir replių grandinėlėms gaminti. Jomis sulenksite vielą į kilpą, lankstysite metalą, užspausite žiedelius, atliksite įvarius kitus darbelius.
Taip pat jums prireiks užspaudžiamųjų žiedelių. Jie yra nedideli (jums patarčiau įsigyti apie 5 mm skersmens), atviri, pagaminti iš plono metalo; juos, gamindami švytuoklę, užspausite. Nepirkite jau užlituotų žiedelių. Pasidabruotų ar paauksuotų užspaudžiamųjų žiedelių pakelis (jame būna šimtas vienetų) kainuoja mažiau nei tris dolerius. Jeigu norėsite žiedelių iš gryno aukso ar sidabro, jums reikės sumokėti daugiau, nors šiaip didesnės išlaidos nėra būtinos. Žiedeliu jūs sujungsite švytuoklės grandinėlę su kilpute, esančia svarelio viršuje. Šiai operacijai atlikti naudosite reples.

Kita smulkmena, kurios jums prireiks, yra smeigtukas su galvute. Jums puikiausiai tiks dengti sidabru ar auksu. Jie gaminami iš gana minkšto metalo, nes turi lengvai lankstytis - iš jų formuojama kilputė. Smeigtukai su galvutėmis būna įvairių ilgių, jums turbūt labiausiai tiks pusantro colio ilgo. Jų storis būna dvejopas: 0.021 ir 0.028 colio. Pirmasis tipas pagamintas iš plonesnio metalo, jie pravartūs, kai naudojami mažesni karoliai su siauromis skylutėmis. Lankstyti ir formuoti juos taip pat lengviau, tačiau dėl savo plonumo jie greičiau susidėvi ir lūžta. Antrojo tipo smeigtukai yra tvirtesni, tačiau nepralenda pro daugumos karoliukų skylutes. Kadangi abiejų tipų smeigtukų šimto vienetų pakelis kainuoja apie tris dolerius, galite įsigyti abiejų. Smeigtukai su akutėmis yra panašūs į smeigtukus su galvutėmis, skiriasi tik tuo, kad vietoj mažutės apskritos galvutės turi mažą kilpelę.

Naudodami smeigtuką su galvute, karoliuko gale jūs suformuosite kilputę, kurią galėsite tiesiogiai tvirtinti prie švytuoklės grandinėlės arba sujungti juos užspaudžiamuoju žiedeliu. Smeigtuko su galvute jums prireiks ir tvirtinti švytuoklės svarelį, jei jis yra be kilpelės ir turi išilgai pragręžtą skylutę.
Švytuoklę pasigaminsite per kelias minutes. Procedūra labai paprasta. Netgi, sakyčiau, ją aprašyti užima daugiau laiko, nei kad ji iš tikrųjų trunka. Visos švytuoklei pagaminti reikalingos smulkmenos kainuos jums kelis dolerius - nebent pirktumėte labai brangius svarelius. taip pat neužmirškite, kad galite paimti pačia paprasčiausią metalinę veržlę ar proveržlę ir pririšti prie jos tokį pat paprastą siūlą.

Noriu pasakyti, kad yra daugybė medžiagų, iš kurių galima pasigaminti dailiai atrodančią ir puikiai savo paskirtį atliekančią švytuoklę. Rinkdamiesi žiūrėkite ne tik estetikos - svarbu, kad konkreti medžiaga gebėtų perduoti psichinę energiją. Dauguma švytuoklininkų labiau vertina natūralias medžiagas - akmenį, medį ar metalą. Priminsiu, kad plastmasė ir sintetiniai dariniai energiją persiunčia prastai, o švinas jos neperduoda visiškai.
Svarbu yra ir tai, kokią pasirinksite grandinėlę, - netgi svarbiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Siūlyčiau jums pirkti padarytą iš kiek galima geresnės kokybės metalo; beje, viską, ko jums reikia, veikiausiai rasite papuošalų dėžutėje (ten turbūt guli ir nemažai pakabukų). Nebaigtą grandinėlę iš juvelyrinių prekių katalogo galite įsigyti pigiau, nei ji kainuotų visiškai baigt. Jūs, šiaip ar taip, sukarpysite ją, kad gautumėte norimo ilgio atkarpą švytuoklei. Turėkite galvoje, kad sidabras ir auksas perduoda energiją kur kas geriau nei pigūs metalo lydiniai. Rinkdamiesi švytuoklei grandinėlę pastebėsite, kad pačios pigiausios sumenkina jūsų švytuoklės vertę, nes paprasčiausiai neperduoda energijos. Prieš pirkdami grandinėlę, išbandykite ją tiesiog parduotuvėje: prikabinkite prie galo raktus ar dar ką nors, kas pasitaikys po ranka, ir pažiūrėkite, kaip ji atlieka švytuoklės funkcijas.

Grandinėlė neprilygs švytuoklei su svareliu, tačiau išbandę kelias jų rūšis aiškiai pastebėsite ypatumus ir suprasite, kurią jums dera pirkti. Jeigu ruošiatės patys gaminti švytuoklę, jums reikia grandinėlės sunertos iš grandžių. "Gyvatės" tipo grandinėlės neišeis karpyti, prie jos nepritvirtinsite užspaudžiamojo žiedelio ar kilputės iš smeigtuko. Nepatartina šiam tikslui pirkti ir pačių ploniausių grandinėlių, nes jos greitai susinarplioja. Rinktis geriausia vidutinio svorio.

Galite naudoti ir ant rankos segamą grandinėlę - jums tereikės prie skirtingų jos galų pritvirtinti karoliuką ir svarelį. Tokios grandinėlės ilgis turėtų būti iškart tinkamas, tad karpyti jos nereikės. Apyrankė paprastai būna septynių colių ilgio, grandinėlė, segama ant blauzdos ties kulkšnimi - šiek tiek ilgesnė. Abi jas galima perdirbti į švytuokles.

Mielai atrodanti švytuoklė išeina iš viela apvynioto brangakmenio ar krištolo, tačiau ji, žinoma bus labai duži. Mano pačios susidomėjimas švytuoklėmis peraugo į vėrinių iš brangakmenių, apyrankių, grandinėlių apie kulkšnis, auskarų ir kitų panašių dalykų gamybą. Deivė Bredė ( Plačiau apie deives vėliau ) mėgsta karoliukais puošti kuprines, jai patinka papuošalai, siuviniai ir žvangučiai. Taigi švytuoklių konstravimas gali paskatinti susidomėti ir kitais panašiais amatais.

Atskirai noriu paminėti Mermeto švytuoklę. Ji taip pavadinta ją sukūrusio prancūzų mineralų ieškotojo garbei. Žmonėms, beje, ši švytuoklė pažįstama geriau nei jos autorius. Jos svarelis daromas iš paprasčiausio žalvario ar kito metalo, kartais iš medžio. Šio svarelio viršus atsisuka, o viduje yra nedidelė cilindro formos ertmė. Dar tokios švytuoklės vadinamos liudytojomis. Jas naudoja ir tebenaudoja požeminių žemės turtų ar kitų paslėptų objektų ieškotojai. Į ertme jie įdeda truputį tos medžiagos, kurios tuo metu ieško. Jeigu, pavyzdžiui, ieškotoją domina vanduo, į svarelo ertmę, ji įlašina kelis jo lašus. Jeigu ieško dingusio žmogau, įdeda ten ieškomojo plaukų sruogą. Tuo būtų švytuoklė suderinama su paieškos objektu. O įbertos į svarelį kelios kruopelės druskos ar šalavijo žolė palaiko energinę švytuoklės švarą - tai valomosios medžiagas, jas keisti reikia gana dažnai. Į vidų įdėję mažutį krištolo akmenėlį ar brangakmenį, padidinsite švytuoklės svorį ir jautrumą. Mano pastebėjimui, sunkesnės (bet ne per daug didelės ar sunkios) švytuoklės yra veiksmingesnės už lengvesnes. Ertmė švytuoklės viduje maža, tad į ją telpa tik atitinkamo dydžio daiktai.

Jeigu galite gauti vandens iš Anglijoje esančio Glastonberio taurės šulinio ( Chalice Well of Glastonbury ), į Mermeto švytuoklės ertmę įlašinkite kelis jo lašus. Šis gyvybės ir šviesos vanduo yra persmelktas deivės energijos, jis padės švytuoklei geriau atlikti mediumo paskirtį. Galite tą vandenį ir geri - tai bus puiku. Taurės šulinio vanduo gydo visas ligas, suteikia aiškiaregiškų galių, sujungia su deivės energija. Vandens jėga dar sustiprėja, jei padedate jo indą ant altorėlio tuo metu, kai aukojate švytuokles Šviesai ar aukojatės jai patys ( Smulkiau apie tai vėliau).

Jeigu nešiojatės švytuokles su savimi, pravartu turėti jos atskirtą apsauginį krepšelį. Jį galite pasidaryti patys arba nusipirkti; jie, tiesą sakant, kainuoja taip pigiai, kad kažin ar verta gaišti laiką ir juos siūtis. Švytuoklė ilgesnį laiką liks švari ir geriau atliks savo paskirtį, jei nesivolios piniginėje ar rankinuke, negulės kur be jokios apsaugos, be to, jos taip lengvai nepamesite. Ypač gerai tinka šilkiniai krepšeliai, nes šilkas izoliuoja energiškai. Krepšelio ilgis turėtų būti du ar trys coliai. Man asmeniškai nelabai patinka virvele užveržiami krepšeliai, tad pirmenybę teikiu krepšeliams su spaustukais ar užtrauktukais. Taip patogiau, nes švytuokles trauktu iš krepšelio ir vėl dėti atgal į jį man tenka tūkstantį kartų per dieną.

Kaip krepšelį švytuoklėms galima naudoti manikiūro reikmenų dėžute. Jei taip, tai vietoj veidrodėlio vidinėje dangtelio pusėje aš paprastai priklijuoju kortelę su adresu: kartais švytuoklė ima ir pasimeta, taip padarius yra tikimybė, kad ji grįš. Tokių mažų dėželių galima įsigyti daugelyje parduotuvių, kainuoja jos tik porą dolerių.
Švytuokles laikyti galima ir nedidelėse piniginėse; modžo maišelis (Angl. mojo bog - magiškas amuletas; dažniausiai raudonos spalvos virvele užtraukiamas maišelis, į kurį dedamos botaninės, zoologinės kilmės medžiagos, mineralai, popierėliai su maldomis ar panašūs atributai), kurį nešiojate ant kaklo, taip pat gali tikti šiam tikslui. Į jį, kaip ir bet kokį kitą krepšelį, galima įdėti švytuokle, įvyniotą į šilko skiautę. Patartina į krepšelį įverti žiupsnelį druskos ar šalavijo, tai padės kiek galima ilgiau išsaugoti švytuoklę energetiškai švarią. Jeigu švytuoklės su savimi nepasiėmėte, ją palikti reikia ant altoriaus, druskoje arba po piramide - tai apvalys ją.
Jei vis dėlto švytuoklės gamintis nenorite, rasite jų jau padarytų. Geriausia ieškoti Naujojo amžiaus (New age) parduotuvėse ar jų kataloguose. Amerikoje švytuoklėmis dar prekiauja ir moterų knygynai ir juvelyrinių dirbinių krautuvės. Jei pirksite, mokėsite už ją daug daugiau, nei kainuotų pasigaminti patiems - daili sidabrinė švytuoklė kainuos trisdešimt ar trisdešimt penkis dolerius.

Pirkdami švytuoklę, atkreipkite dėmesį į keletą dalykų. Čia jums pravers patirtis, kurią sukaupėte eksperimentuodami su įvairiausiais švytuoklių tipais ir jų medžiagomis. Beje, pasakysiu štai ką: rinkdamiesi švytuoklę parduotuvėje, jūs tarsi patys ją kuriate. Tik šiuo atveju rasite savo idėjas jau įgyvendintas. Galbūt nusipirkę švytuoklę norėsite kai ką truputį pakeisti, pavyzdžiui, sutrumpinti grandinėle. Dažniausiai pirktinių švytuoklių grandinėlės būna pėdos ilgio - tokią švytuoklę daugumai naudoti nėra patogu, taip pat nepatogu ją nešiotis.

Kartą viena draugė pagamino man kelias švytuokles. Abu jos galus atstojo viela aptaisyti krištolo gabalėliai dydžio su lyg golfo kamuoliukais, juos jungė stora pėdos ilgumo sidabrinė grandinė. Svareliai, tiksliau, svarmenys, ne smailėjo, o buvo beveik rutuliški. Ir viršutinis, ir apatinis švytuoklių galai nesiskyrė vienas nuo kito, jie buvo gerokai per dideli, netinkamos formos, tad "švytuoklės" buvo labai sunkios, nepaslankios ir neestetiškos. Dėl didžiulio svorio jos vargiai teperdavė atsakymus, taigi naudoti netiko. Svarmenys savo funkcijos neatliko. Dauguma parduotuvėse išstatytų švytuoklių turi panašių trūkumų: jos per didelės, per sunkios, per ilgos, jų forma netinkama.

Jeigu nuspręsite švytuoklės ieškoti parduotuvėje, visų pirma atkreipkite dėmesį į jos išvaizdą. Ar ji traukia jus? Niekada nepirkite švytuoklės tik todėl, kad jums jos reikia, o parduotuvėje tėra viena rūšis. Jūs kuo puikiausiai išsiversite su siūlu ir sąvaržėle jo gale, kol rasite tikrai gerą instrumentą. Jei švytuoklės galuose įtaisyti brangakmeniai, tikrinkite, ar jų energijos papildo viena kitą, ar konfliktuoja. Tai įvertinti galite visai racionaliai - jei jų spalvos nesiderina, taip pat bus ir su energijoms. Švytuoklės svarelis iš melsvos spalvos lazurito nederės prie viršuje esančio karoliuko iš žalios su raudonom dėmelėm heliotropo, jų energijos netekės išvien. Aš vengčiau ir švytuoklės, kurios karoliukai yra plastmasiniai, nors kartais pati tokius gaminu ir dovanoju vaikams.

Patyrinėkite švytuoklės tvirtinimo detales, metalą. Ar grandinėlė kokybiška? Ne bėda, jei ji per ilga - galėsite sutrumpinti. Neretai pardavinėjamų švytuoklių grandinėlė trūksta vos ją stipriau timptelėjus. Jei pirksite panašią švytuoklę, jos grandinėlę veikiausiai reikės greitai keisti. Ar gerai padaryti svarelis, viršutinis karolis ir aptaisai? Jeigu tarp švytuoklės detalių yra brangakmenių, ar jų kokybė atitinka kainą? Ar grandinėlės viršuje įtaisytas karolis, ar tėra plika grandinėlė? Ar tai svarbu jums?

Paimkite kritusią į akis švytuoklę ir išbandykite ją. Kad švytuoklė apskritai veiktų, jums visų pirma reikės ją apvalyti ir ją paaukoti deivei. Jeigu turite kitą švytuoklę, jau patikrintą, galite užklausi jos, ar jums dera pirkti tą, kurią dabar nusižiūrėjote parduotuvėje. Jeigu senoji švytuoklė atsako "ne" - palikite naująją ramybėje.
Nesvarbu, ar pasigaminote švytuoklę, ar ją nusipirkote - dabar jums reikės tinkamai paruošti savo įrankį. Kituose dvejuose skyriuose kalbėsime apie švytuoklės apvalymą ir jos paskyrimą, arba paaukojimą. šie parengiamieji etapai yra nepaprastai svarbūs ir veri laiko bei pastangų.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:29:20

Apvalymas

Štai klausimas: kas paverčia švytuoklę - paprastą svarmenį, kabantį ant siūlo - mediumo įrankiu? Kas padaro kasdienius dalykus aukštesniosios informacijos šaltiniais, prie kurių kitokiais būdais sąmoningai prisiliesti negalime? Kokiu būdu švytuoklės geba perduoti deivių, angelų, arkangelų, Karmos Viešpačių ar kitų Šviesos būtybių žinią? Jei norime, kad toks informacijos perdavimas taptų įmanomas, privalome išpildyti dvi svarbias sąlygas: pirmoji jų - apvalymas, antroji aukojimas. Šiame skyriuje nagrinėsime pirmąją, o kitame aptarsime antrąją.

Psichinės energijos perdavimas vyksta tik tada, kai medžiagos, iš kurių padarytas ją priimantis instrumentas bus švarios, todėl jas dera laikyti energetiškai tyroje vietoje. Švytuoklė turi sukurti skaidrų ar aiškų ryšį, priimti neiškraipytą informaciją. apvalymas, ar nuskaidrinimas, pašalina neigiamas energijas, kurios paprastai iškraipo informaciją, netgi neleidžia Šviesos būtybei perduoti savo atsakymo. Be to, kadangi jūs valdote švytuoklę ir esate informacijos gavėjai, turite patys būti atsidavę Šviesai ir apsivalę. Tai yra būtina, nes jūsų klausimus deivė ar kita Šviesos būtybė, judinanti švytuoklę, turi gauti aiškius ir neiškraipytus - tik tada ji galės tiksliai jums atsakyti.

Klausimus Šviesos būtybei siunčiame mintimis, o atsakymus gauname per švytuoklę - ją vienaip ar kitaip siūbuoti verčia atsakymo energija. Visos aiškiaregiškos galios, visas kūrybiškumas prasideda mintyse, o vėliau įgauna regimąją išraišką. Mintis yra pirminė energija. visa kas yra kilę iš jos. Iš minčių medžiagos Šviesa, deivės, Šaltinis kuria visą gyvybę ir visus pasaulius. Mintis yra pati Kūrinija. Visos dvasinio bendravimo rūšys kyla iš gebėjimo perduoti mintį.

Minties energija yra galinga, ir trapi netgi gležna. Ji gali nutekėti kita linkme, kitu adresu, susilpnėti - esama įvairiausių priežasčių, galinčių sutrukdyti jai pasiekti gavėją ir perteikti šiam informaciją. Jeigu kada nors bandėte medituoti, vizualizuoti ar energiškai gydyti, tai, be abejo, žinote, kaip nelengva sutelkti ir valdyti mintis. Švytuoklė yra instrumentas, priimantis minties energiją, todėl jis turi būti laikomas švariai - tai neleis energijai paklysti ar nusilpti, padės jai pasiekti gavėją. Galima sakyt, kad visos paranormalios bei kitos psichinės galios yra neatsiejamos nuo gebėjimo sutelkti ar nukreipti mintį.

Darbas su švytuokle reikalauja mediumo gebėjimų. Paėmę į ranką šį instrumentą, jūs prašote Šviesos būtybės perduoti jums atsakymą. Šviesos būtybės mintis veikia jūsų pasąmonę, ir tai sukelia nervų bei raumenų sistemų pokyčius, kurie verčia švytuoklę judėti. Deivės ar kitos būtybės mintys daro įtaką jūsų mintims ir tokiu būdu sužadina nesąmoningus rankų bei pirštų judesius - švytuoklė tada savo siūbavimu jums atsako "taip" arba "ne". Informaciją jums teikianti Šviesos būtybė pati gauna ją iš visuotinės kolektyvinės sąmonės. Visi protai išties yra vienas protas, visos mintys - viena mintis, todėl visa visatos informacija yra prieinama kiekvienam. Dėl šios priežasties Šviesos būtybės gali pasirodyti visažinės - juk jos prieina prie kolektyvinės sąmonės, o mes gyvendami kūnuose, tokios galimybės neturime. Taigi švytuoklė yra informacijos gavimo iš kolektyvinės sąmonės priemonė. Tai vyksta tarpininkaujant Šviesos būtybei, kuri randa jus dominantį atsakymą ir tada persiunčia jį jums tokiu būdu, kad jūs jį kuo tiksliau suprastumėte. Visa tai įvyksta bemaž akimirksniu. Kad minties energija būtų tiksliai perduota ir priimta kad jums suprantama žinia, visi proceso etapai turi vykti be trukdžių. Jūsų mintys turi būti aiškios, o švytuoklė - švari.

Kalbėjome, kad kai kurios medžiagos perduoda energiją geriau nei kitos, esama ir tokių, kurios neperduoda energijos apskritai. Todėl tinkamos medžiagos radimas yra svarbi darbo su švytuokle dalis. Jau pagaminta švytuoklė turi būti valoma - tik taip jūsų gaunama informacija bus tiksli ir naudinga.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:30:21

Apvalymas visai nereiškia, kad jūs ar jūsų švytuoklė yra nešvari fiziškai. Kalbu apie ką kita. Ar jums kada teko patirti elektros iškrovą, kai ėjote vilnoniu kilimu? Atrodo, kojoms priešinasi kažkokia nematoma ir kibi jėga, ji netgi nukrečia jus ir svaido kibirkštis. Panašiai yra ir su švytuokle, todėl ją reikia valyti energiškai. Ja tekanti energija tampa statiška ir kibi. Dėl šios priežasties trapi minties tėkmė yra pažeidžiama ar visai liaujasi, švytuoklė ima judėti netvarkingai, chaotiškai, atsakymai jau nėra tikslūs, kadangi informacija, kurią jums perduoda Šviesos būtybė, pakeičia tėkmės kryptį.

Kitas pavyzdys yra radijo bangos. Kartais joms sklisti trukdo perkūnija arba vadinamosios Saulės dėmės - tada net nesuprantate, kas yra transliuojama. Būna dvi stotys iš dalies netgi perdengia viena kitą, jų signalai persipina. Šiuo atveju radijo bangų siųstuvo energijos tėkmę trikdo elektromagnetiniai reiškiniai. Tuo pačiu būdų panašios jėgos neleidžia švytuoklei tiksliai perduoti informacijos.

Lengva suprasti, kad jūsų švytuoklė turi būti valoma. Paprasčiausias to požymis - švytuoklė visiškai nesisuka arba sukasi netvarkingai, neįprastu būdu, o gal gaunami atsakymai yra akivaizdžiai neteisingi. Pavyzdžiui, jūsų švytuoklė tik sukasi ratu ar visai nejuda, užuot tiksliai atsakius į jūsų klausimą "taip" arba "ne". Tarkime, galite paklausti "Ar mano vardas Džeinė", nors tai nėra jūsų vardas. Jei švytuoklė tvirtina, kad jūsų vardas Džeinė, tai reiškia, kad jos informacija yra netiksli, klaidinga. Be visa ko kita, švytuoklę gali būti užvaldžiusi ne Šviesos būtybė, todėl turi būt atlikta apvalymo procedūra.

Švytuoklei reikalingas valymas ir tada, kai ji sukasi ne tvirtai ir aiškiai, o lėtai ir netvarkingai, chaotiškai. Jos judesiai vangūs, neakcentuoti, tad jūs negalite nustatyti, koks yra atsakymas - "taip" ar "ne". Kartais atrodo kad atsakymas ateina per lėtai, jūs tada tiesiog jaučiate, kad jai "kažko trūksta". Tokią švytuokle visada reikia valyti. Aš, kai paimu švytuoklę, beveik visada galiu pasakyti, ar ji švari. Laikui bėgant, tokį gebėjimą išsiugdysite ir jūs.

Nešvari švytuoklė perduoda netikslią informaciją. Jūs negalite pasitikėti gaunamais atsakymais, kadangi kai kurie jų yra teisingi, o kai kurie - ne, ir neįmanoma pasakyti, kurie yra kurie. Tokia švytuoklė nenaudotina ir nepatikima. Be to, nešvari švytuoklė gali išslysti jums iš rankos ir nukristi ant žemės, o kartais - net ir sudužti. Beveik visada tokiais atvejais atrodo, kad ji nuo jūsų buvo atplėšta. Tokia reakcija įvyksta tada, kai švytuoklei labai reikia valymo, o jūs ir toliau ją naudojate. Tada ją valdanti deivė ar Šviesos būtybė privalo nedelsdama atkreipti jūsų dėmesį. Kartais švytuoklę apvalo kritimo smūgis.

Švytuokles su kvarco kristalais valyti reikia daug dažniau nei medines ar metalines. Kuo metalas geresnės kokybės, tuo rečiau reikalinga valymo procedūra. Plastikines švytuokles valyti reikia itin dažnai, visiškai išvalyti jas sunku. Jos negali būti naudojamos ilgą laiką. Rečiau valomos švytuoklės iš hematito. dažniau - iš spalvotų brangakmenių. Jei gaminate sau švytuoklę iš hematito, įsitikinkite kad jis yra natūralus, o ne jo imitacija.
Švytuoklę apvalyti turite ją nusipirkę ir parsinešę namo. Taip yra todėl, kad joje susikaupusios švarių žmonių energijos - visų, kurie ją buvo lietę. Net nesvarbu, ar tie žmonės blogi, ar geri - energijų maišatis neleis švytuoklei veikti tiksliai.

Pirmasis valymas užtrunka ilgiausiai, ir kartais jums norisi jo atsisakyti, nes taip maga pažaisti su nauju savo pirkiniu! Tačiau nepatingėkite - truputis kantrybės duos puikių vaisių. Beje, valyti reikia ir namie pasigamintas švytuokles.

Naujos švytuoklės, taip pat ir kiti aiškiaregio įrankiai, turi "priprasti" prie jūsų energijos. Tai užima laiko. Pastebėjau, kad senas ir ilgai naudotas švytuokles valyti tampa vis sunkiau, pagaliau net neįmanoma, tad po kurio laiko jas reikia pakeisti kitomis. Švytuoklės tinkamumo terminas priklauso nuo to, kaip dažnai jūs ją naudojate, kaip dažnai bei kruopščiai valote.

Norėdami sužinoti, ar jūsų švytuoklę reikia valyti, paklauskite to ją valdančios Šviesos būtybės ar deivės. Aš pati šį klausimą patiekiu dažnai, ir kai tik man praneša, kad instrumentą reikia valyti, iš karto imu kitą. Jei darbas su švytuoklę jums svarbus, jis privalo būti atliktas gerai ir visiškai tiksliai, o tai priklauso nuo to, ar ji visada yra energiškai švari.

Retkarčiais švytuoklę užvaldo kitos būtybės - ne Šviesos. Tai gali būti nereinkarnavusios dvasios, neigiamos gamtos jėgos, prielipos bei daugybė kitų bjaurybių. Jūs turite mokėti jas atpažinti ir su jomis tvarkytis. Jų suteršta švytuoklė greitai ir nervingai suksis trumpa trajektorija. Kartais visi jos atsakymai bus "ne", nesvarbu, ko jūs klausite, o retkarčiais - "taip". Jums net gali pasirodyti, kad iš jūsų kažkas tyčiojasi - tai, beje, greičiausiai yra tiesa. Taip pat kartais jums gali pasirodyti žmogiškos ar nežmogiškos formos būtybė.

Šiuo atveju jūs turėtumėte paklausti švytuoklės, ar ją tebevaldo Šviesa. Jei ne, pakitę būna ne tik švytuoklės judesiai - jūs dar galite pajusti nemalonų kvapą. Tada mintimis griežtai įsakykite : "Išeik dabar ir niekada nebegrįžk." Paprašykite pagalbos arkangelo Mykolo ar kokio kito Šviesos globėjo, paskui žiūrėkite, kad blogoji esybė visiems laikams paliktų jūsų namus. Nebijokite paprašyti, kad ją sunaikintų. Įdėkite švytuoklę į indą su sausa druska mažiausiai savaitei, jokiais būdais nelaikykite jos su kitomis švytuoklėmis ar ant savo altoriaus. Pamikite kitą, švarią švytuoklę ir paklauskite, ar nepageidaujama būtybė dingo ir ar ana švytuoklę saugu naudoti. Jei sulauksite atsakymo "ne", išmeskite tokį instrumentą, nepalikite jo savo namuose. Aišku sunku tai padaryti, jei tokia švytuoklė buvo jūsų mėgstamiausia,tačiau šis žingsnis būtinas jūsų pačių ir švytuoklę valdančios deivės ar Šviesos būtybės labui. Nesidairykite atgal, reaguokite greitai, elkitės ryžtingai.

Kartais panašiose situacijose neigiama būtybė dingsta, švytuoklė yra išvaloma, tačiau ji vis vien neveikia. Jūs ją valote ir valote, bet ji nebebūna tinkama. Po kurio laiko pasidaro akivaizdu, kad situacija nepasikeis, ir jūs ją išmetate. Kas gi nutiko? Švytuoklės gaminamos iš brangakmenių ir metalų, kiekvienas šis elementas turi gyvenimo energijos, kibirkšties ir Šviesos, kuri jiems įkvepia gyvybę. Metalai turi savyje dalį gamtos stichijos, o kristalai - gamtos dvasių (devų) jėgos. Tai yra pirminių elementų ir kristalų kolektyvinės sąmonės kibirkštys, ir nors tos medžiagos nėra gyvos taip, kaip mes suprantame gyvybę, gyvybės vis dėlto jose esama. Kadangi jos gali gyventi, vadinasi, taip pat gali ir mirti - tai šiuo atveju reiškia, kad jų gyvenimo kibirkštis grįžta į kolektyvinę sąmonę. Jei jau ši gyvenimo kibirkštis paliko jūsų švytuoklę, jūs nebegalėsite praktiškai ja naudotis, kadangi ji yra nebegyva. Jums nieko blogo negresia, tačiau jūs negalite nieko pakeisti. Išmeskite tokią negyvą švytuoklę ir pasigaminkite ar įsigykite naują.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:31:48

Yra daugybė būtų, kaip valyti ir prižiūrėti švytuokles. Bene veiksmingiausias iš valymo metodų – įdėti švytuoklę į indą (vienu metu jūs galite taip daryti su keliomis), užberti su sausa jūros druska ir palikti ją bent jau nakčiai. Pirmą kartą valydami naują švytuoklę laikykite ją druskoje nuo trijų iki septinių dienų. Indas gali būti stiklinis ar keraminis., tiks netgi maža juvelyrinė dėžutė ar pintas krepšelis. Jis neturėtų būti pagamintas iš plastmasės ar kokio metalo, nebent tai būtų nerūdijimasis plienas. Po kiekvieno panaudojimo druską išmeskite; kad užbertumėte švytuoklę, jums jos reikės tik kelių valgomųjų šaukštų.

Jūros druska tam tikslui tinkamesnė nei valgomoji, tačiau galite naudoti ir pastarąją, jei neturite kitokios. Jūros druskos dideliais kiekiais galite įsigyti sveiko maisto parduotuvėse, jos svaras kainuoja apie 50 centų. Jei pirksite supakuotą, ji bus brangesnė – maždaug 3 doleriai už svarą sveriančią dėžutę; bet kadangi jūs ją naudosite labai mažais kiekiais, jos užteks daugeliui mėnesių.

Jei vienu metu valote daugiau švytuoklių, vietoj sausos druskos galite naudoti sūrų vandenį. Aš beriu maždaug ketvirtį puodelio jūros druskos į puslitrį vandens. Toks druskos tirpalas labai koncentruotas, jis išvalo švytuoklę dažniausiai per valandą. (Paklauskite kitos švytuoklės ar valymas yra atliktas ir ar galite išimti daiktus iš tirpalo.) Kai baigiate, išpilkite vandenį – niekada dar kartą nenaudokite to paties vandens ar druskos. Druska galite valyti ne tik švytuokles, bet ir kitus daiktus, pavyzdžiui, brangakmenius ar kristalus (išskyrus tokius akmenis kaip hanksitas ar halitas, nes jie vandenyje ištirps), juvelyrinius dirbinius su brangakmeniais, ritualinius objektus ar medžiagas.

Jei jums pasisekė ir jūs gyvenate pajūryje, turite daugybę kitų būdų valyti savo švytuoklę su druska. Pasiimkite daiktus, kurie turi būti išvalyti, bet kibirą ar kokį kitą indą, į kurį galėsite prisipilti vandens, ir eikite į paplūdimį. Pasisemkite vandens tiesiog iš jūros (indas gali būti plastikinis, nes jūros vandenyje yra mažiau druskos nei pirmesniu būdų paruoštame tirpale) , įdėkite daiktus į jį, o tada sėskitės ir grožėkitės gamtovaizdžiu. Saulės ir jūros vandens derinys padės jūsų švytuoklėms, brangakmeniams ir juvelyriniams dirbiniams „atsigauti“. Jūs užtruksite maždaug valandą. Jei norite apvalyti savo akmenis ir švytuokles tiesiog jūroje, įdėkite juos į maišelį, kad jų nenuneštų bangos.

Kai jūsų švytuoklė praneš, kad visi daiktai inde yra apvalyti, išdėliokite juos ant rankšluosčio ir leiskite jiems nudžiūti bei pasisemti saulės šviesos. Jei į jūsų švytuoklių ir juvelyrinių dirbinių sudėtį įeina tokie akmenys kaip rožinis kvarcas, ametistas, kunzitas, murganitas, flouritas ar panašūs, nepalikite jų saulėje, nes jie išbluks.
Nors valymas druska ir yra geriausias būdas, jis turi keletą trūkumų. Jei švytuoklė ar kiti daiktai, kuriuos valote su druska, yra sidabriniai, jie pajuoduos. Juos įmanoma nušveisti, tam prireiks skysčio sidabrui valyti ir vilnonio skudurėlio. Jei valote vėrinius, druska sugadins virvelę, gal ne iš karto, bet labai greitai. Šiuo atveju, kai išimsite vėrinį iš druskos tirpalo, būtinai panardinkite jį į šaltą vandenį. Sausa druska mažiau kenkia vėriniui, tik po valymo nupūskite užsilikusias druskos kruopeles. Sūrus vanduo taip pat gali pažeisti ir klijuotus juvelyrinius dirbinius.

Švytuoklę ar kitus daiktus galite apvalyti ir kitaip – įdėkite juos į piramidę. Pati piramidės forma turi valomųjų savybių. Apie piramidžių paslaptis parašyta daug knygų. Kodėl piramidė taip veikia – beveik nežinoma, bet jei jos proporcijos yra taisyklingos, poveikis bus puikus. Piramidė gali būti pagaminta iš bet ko, net iš kartono, ji gali būti bet kokio dydžio – nuo kelių colių iki kelių metrų, gali net užpildyti visą kambario erdvę. Piramidės būna atviros (pagamintos iš varinių, plastmasinių ar stiklinių juostelių, tik apibrėžiančių kontūrus) ir uždaros – jos turi ir sieneles. Nukreipkite vieną jos pusę į šiaurę, kad ji veiktų.

Piramidėmis paprastai prekiauja Naujojo amžiaus parduotuvėse, dar jų pasitaiko prekybos centrų dovanų ar suvenyrų skyriuose, planetariumuose. Jei pirksite planetariume, priedo gausite dar ir bukletėlį su smulkiu pirkinio aprašu. Už mažą piramidę sumokėsite maždaug dešimt dolerių. Jei įmanom, susiraskite didesnę – ideali būtų tokia, kurios pagrindo kraštinės ilgis apie pėda. Tokioje galėsite valyti ne tik švytuokles, bet ir daug kitų daiktų. Aš pati turiu dvi didesnes piramides, ir jos visada prikrautos daiktų.

Piramidės valo brangakmenius ir švytuokles daug lėčiau nei druska ar druskos tirpalas – apie tris dienas. Kai švytuoklė yra užteršta neigiamos energijos arba joje apsistojusi tamsi būtybė, aš linkusi geriau naudoti stiprų druskos tirpalą. Taip pat elgiuosi su naujai pirktomis švytuoklėmis. Jei švytuokles valysite piramidėje, švytuoklių jums reikės bent kelių – kol viena valysis, su kitomis dirbsite. Apskritai piramidė yra puiki energijos perdavimo priemonė, gali būti, kad jums ji patiks, ir kitokių neieškosite.

Yra daugiau valymo bei gryninimo metodų. Pavyzdžiui, švytuoklę galima palikti saulės šviesoje paplūdimyje ar kur nors kitur gamtoje – ji irgi apsivalys. Nepamirškite, kad kai kurių brangakmenių spalvos saulės šviesoje blunka. Mėnulio šviesa taip pat valo švytuokles, nors ir ne taip greit kaip saulės. Padėkite švytuoklę, nakčiai lauke tada, kai šviečia pilnatis ar jaunas mėnulis. Jei jūsų kieme auga medžių, pakabinkite švytuoklę ant žemiausios šakos ir palikite keletui valandų. Kartais ją gali nukniaukti koks paukštelis, pavyzdžiui juodasis strazdas ar varna, ar smalsuolė voverė. Taip pat patartina išnešti švytuoklę į lauką per audrą, ypač jei žaibuoja ir griaudžia. Tik žiūrėkite, kad jos nenuneštų lietaus vanduo.

Tiek viduje, tiek ir lauke tekantis vanduo yra dar viena švytuoklės valymo priemonė. Pridusiu, kad natūralus vanduo yra daug gyvesnis ir veiksmingesnis nei iš čiaupo, tačiau reikalui esant tiks ir toks. Geriausiai tinka vandenyno ar jūros vanduo, paskui – tekantis gėlas vanduo. Jei galite palaikykite savo švytuoklę krioklyje ar fontane, jos puikiai išsivalys, jums patiks, kaip jos atrodys. Vėlgi žiūrėkite, kad jų nenuneštų srovė. Beje, vanduo visų pirma turi būti švarus. Jei švytuokles valote namie, laikykite jas po tekančiu vandeniu iš čiaupo. Visada naudokite šaltą vandenį, kadangi karštas vanduo gali pakenkti kai kuriems brangakmeniams. Laikykite švytuoklę vandenyje tol, kol nuojauta ar kita švytuoklė jums pasakys, kad ji išvalyta. Šį būdą naudokite tada, kai neįmanomas joks kitas stipresnis valymas. Jei su švytuokle dirbate nuolat, tekantis vanduo jos visiškai neišvalys.

Valyti švytuoklę galima ir su žolėmis ar kitais augalais. Iš augančių Amerikoje tinka šalavijas ir kedras. Įdėkite savo švytuoklę į dubenį, užberkite ją sauja sausų šalavijų. Tinka ir rožių žiedlapiai, tačiau tik tada, kai su švytuokle dirbate nedaug. Yra ir kitų žolių. Jų teirautis galite specializuotose vaistažolių, sveiko maisto ar Naujojo amžiaus parduotuvėse.

Valymas džiovintomis žolelėmis gali užtrukti net keletą dienų, bet jei tas žoleles jūs smilkysite, o švytuokles laikysite virš dūmų, ji apsivalys gana greitai. Žolelės gali būti padėtos ant rusenančios medžio anglies arba jų galite įsigyti parduotuvėse smilkalų pavidalu. Šalavijas ir kedras parduodami surištomis lazdelėmis, o kai kurie kiti augalai – miltelių pavidalu.

Paprasta naudoti smilkalus, jų galite įsigyti daugelyje parduotuvių, be to, jie nėra brangūs. Pirkite natūralius smilkalus, o ne sintentinius kvapus, tad nepatarčiau jų ieškoti prekybos centruose. Geriau užsukite į Naujojo amžiaus parduotuvę. Mano mėgstami smilkalai yra Nag Champa ir Morning Star. Smilkalai apvalo ne tik švytuoklę, bet ir kambarius – juos smilkyti patarčiau bent kartą per mėnesį.

Jei švytuokles valote dūmais, degtuku uždekite smilkalo galą, padeginkite truputį ir užpuskite liepsną. Įbeskite smilkstančią lazdelę į specialiai tam skirtą mažą indelį su ryžiais ar smėliu, galite laikyti ją ir rankoje. Tada paimkite švytuoklę, pakelkite ją virš smilkalo lazdelės ir paprašykite deivės ar kitos valdančios švytuoklę Šviesos būtybės pranešti, kada valymas baigtas. Kol švytuoklė neišvalyta, matysite ją sakant „ne“ , o kai ji išsivalys – jos judesiai pasikeis į „taip“ .

Švytuokles valo tam tikrų gėlių žiedlapių esencijos. Prieš kelerius metus Naujojo amžiaus parduotuvėje radau nuostabų kristalų valymo mišinį. Įpylus keletą jo lašų į purškiamajį buteliuką su vandeniu gavau purkštuvą, kuris valė viską: švytuokles, kristalus, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, žodžiu, tikrai viską, ką laikiau ant savo altoriaus, bei patį altorių. Vienos uncijos (28,35 gramo) buteliuko pakako ilgiems metams. Deje, vėliau tokio mišinio jau niekur neradau. Patys išbandykite įvairių augalų esencijas, klauskite švytuoklės, kuri jų tinkama jūsų tikslams.

Kiekvieną kartą, kai paimu švytuoklę iš valomosios jūros druskos, piramidės ar krepšelio, visada paklausiu Šviesos būtybės, ar tas įrankis iš tikrųjų yra visiškai energiškai išvalytas. Jei ne, padedu jį atgal – kol apsivalo. Visada pradedu dirbti tik su ta švytuokle, kuri yra eneriškai švari. Nors švytuoklių valymas ir jų energinės švaros palaikymas reikalauja pastangų, tai daryti būtina ir tikrai verta. Viena iš daugelio priežasčių, kodėl švytuoklės gali būti nepatikimos ir netikslios, yra jų užterštumas. Ta priežastis, beje, pagrindinė. Daugelis žmonių mano, kad švytuoklės teikiama informacija yra ribota ir nekokybiška, jie tvirtina, esą šie instrumentai netgi meluoja arba praneša dalykus, kuriuos švytuoklininkai yra nusiteikę išgirsti. Jie yra teisūs tik tuo atveju, kai švytuoklės naudojamos netinkamai: nepaaukotos ir nešvarios. Šios knygos tikslas – išmokyti jus dirbti su švytuoklėmis ir gauti tikslius atsakymus, tikslesnius, nei kada galėjote įsivaizduoti. Valymas yra būtinas dalykas. Tai sėkmės raktas, padėsiantis jums sėkmingai naudotis šiuo nepaprastu instrumentu.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:32:38

Auka Šviesai

Ankstesniame skyriuje kalbėjome apie švytuoklių valymą ir gryninimą. Tos procedūros turi būti atliktos pirmiau, nei švytuoklė bus paaukota Šviesai. Šis žingsnis yra būtinas, nes šviesa negali veikti per nepaaukotą daiktą ar žmogų. Tik paaukota, arba paskirta, švytuoklė taps stipriu gydomuoju aiškiaregio įrankiu. Kai atliekate aukojimo aktą, jūs pranešate, kad laukiate tik Šviesos, kviečiate ją veikti per save, atsiribojate nuo visko, kas bloga ir netinkama, tai yra nuo visko, kas nėra Šviesa. Tai šventas veiksmas, jį galite atlikti tik gerai supratę, ko siekiate. Kaip jau kalbėjome, turite aukoti ir švytuoklę, ir pasiaukoti pats- atsiduoti Šviesai.

 Jūsų veiksmai ir mintys sukelia atitinkamas pasekmes. Mintis - pirminis kūrybinis postūmis, svarbiausia visa ko priežastis. Tai žinoti labai svarbu. Ypač gerai visa tai supranta moterys - naujos gyvybės dovanotojos. Dievas ankstyviausias civilizacijos metais buvo moteriškos lyties. Tačiau pamažu viršų paėmė vyrai, įsigalėjo patriarchatas, pasikeitė vertybių sistema, ėmė rastis daug neigiamybių, prasidėjo moterų engimas. Jos buvo pažemintos iki tarnaičių lygio, susilpnėjo jų savimonė, jos, galima sakyti, netgi prarado savo laisvę.

Vyrai taip pat vienu civilizacijos istorijos metu buvo pažeminti, pavergti ir apgauti, vis dėlto jie laikui bėgant pakilo į viršūnes. Tačiau pakilę, deje, pamiršo pirminę savo paskirtį, Kūrėjo sumanymu, jie turėjo tarnauti Šviesos Deivei, garbinti moteris, būti jų partneriai ir gynėjai, o tapo tironais. Jie nebeįsisąmonina kokiais pasekmes sukelia jų veiksmai. Puikus pavyzdys - negailestingas mūsų planetos niokojimas, jį vykdo vyrai. Engdami moteris, vyrai pamiršta, kad jie engia savo motinas ir kartu - save. Vyrams dar reikia išmokti suprasti, kad jų veiksmų pasekmės yra pražūtingos.

Amerikos indėnai sako, kad, norėdami žengti naują žingsnį, turime numatyti, kokias jo pasekmes jaus net septintos kartos mūsų proanūkiai. Nuo čia reikia ir pradėti. Tai labai svarbu, jei norime kad Žemė, mūsų planeta, išliktų ir galų gale suklestėtų. Būtina numatyti ne tik didelių, bet ir labai mažų veiksmų rezultatus. Moterys turi suprasti, kad jos gali pakeisti pasaulį. Vyrai turi suprasti, kad savo veiksmais pasaulį jie jau pakeitė ir tebekeičia. Labai gaila, kad toli gražu ne visi pokyčiai teigiami.

Jei domitės iš kur mes esame kilę, kokia mūsų priešistorė, perskaitykite jau čia minėtas mano knygas Esminiai energinio balansavimo principai II, ir Esminiai energinio balansavimo principai III. Žmonės buvo sukurti kaip šviesuliai, todėl mūsų evoliucinė paskirtis - grįžti į šį būvį. Supraskime, kad esame kūrėjai, o kurti mums padeda Šviesa. Šis supratimas - būtiniausias pirmasis žingsnis. Nesvarbu, kad galbūt kuriame labai mažus dalykus. Visos mūsų mintys, veiksmai, kūriniai ir pats gyvenimas palieka pasekmes, jos bus teigiamos, jei skirsime savo veiklą tik Šviesai.

Kodėl taip noriu pabrėžti? Argi neužtenka daryti tai, ką manome esant teisinga ir ką mokame geriausiai? Į šį klausimą galima atsakyti dvejopai: ir taip, ir ne. Suprantama, svarbu elgtis ir gyventi padoriai. Tačiau to neužtenka, nes pasaulyje, be visa ko, esama ir blogio - tą liudija kasdieninės naujienos. Kiekvienas mūsų vienokia ar kitokia forma tai yra patyręs asmeniškai. Blogis neapeina nė vieno žmogaus gyvenimo. Kas dieną tik mums patiems, tie ir kitiems nutinka nesuskaičiuojama daugybė negerų dalykų. Galime tai suprasti. Dažnai sakome: "Aš nieko negaliu padaryti, taip jau nutinka. Kas aš toks, kad pakeisčiau pasaulį?" Tačiau tiesa tokia, kad pasaulį pakeisti galite tik jūs..

Pokyčiai prasideda nuo mūsų. Kiekvienas individualus veiksmas ar mintis, tarnauja Šviesai, taip pat tarnauja jums bei jus keičia. Mes artėjame prie tam tikros kritinės masės taško. Tai yra situacija, kai apčiuopiamas skaičius žmonių tikisi teigiamų pokyčių. Šis lūkestis tampa kolektyvinės sąmonės dalimi. Ir pasakysiu, kad šiam reikalui gana bus daug mažiau žmonių, negu kartais mums atrodo.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:33:24

Nuo ko reikia pradėti? Visų pirma pasiaukokime Šviesai. Kaip tai padaryti, aprašyta toliau. Šis žingsnis turi būti labai gerai apmąstytas. Jis pakeis visą jūsų gyvenimą. Žengę jį patvirtinsite, kad esate pasirengę būti sprendimų, o ne gyvenimiškų problemų dalimi. Tokia auka yra didžiosios vidinės permainos pradžia. Kai atsiranda Šviesa, visa kita dingsta. Greitai viskas ims keistis: pradėsite dirbti naują darbą, susirasite naują gyvenamąją vietą, pasirinksite naujus bendravimo santykius ar gyvenimo būdą, persimainys net jūsų galvosena. Viskas, kas jūsų gyvenime nėra prasminga, liausis, išnyks, ar tai būtų netikusi santuoka, ar blogi įpročiai.

Geras tokių permainų pavyzdys yra mano reiki studentai, kurie pasiaukojo Šviesai. Po mokymų prabėgo vos metai, o aš savo mokinių nebeatpažįstu. Jie labai smarkiai pasikeitė ir pasakoja man, kad tie metai buvę kupini įtemptos veiklos, netgi nelengvi, tačiau nė vienas jų nesigaili. Jie tvirtina, kad dabar yra laimingi. Štai kas nutinka, kai atsiduodate Šviesai.

Pasiaukojimas Šviesai yra dvasinis, o ne religinis veiksmas, tačiau jis dera su visomis religijomis bei jų dogmomis. Daugelis iš mūsų tai gali padaryti. Jei jaučiate, kad jums reikėtų auką atlikti bažnyčioje ar kitoje sakralioje erdvėje, nebijokite. Galite žengti šį begalo svarbų žingsnį gamtoje ar netgi namie. Kad ir kaip būtų, turite suprasti, kad tai yra šventas veiksmas, taigi, jis turi būti atliktas pagarbiai. Nebandykite jo atlikti, tarkime, gatvės spūstyje, pasirinkite ramią vietą, kad galėtumėte apmąstyti, kodėl tai darote. Būkite ramūs analizuokite savo įspūdžius. Kiekvienas įspūdis bus tam tikros dvasinės informacijos ženklas. Kaip tai atliekama, perskaitysime toliau.

Štai šis yra paprasčiausias pasiaukojimo bei atsidavimo Šviesai būdas. Pirmučiausiai pasirinkite ramią vietą, kur jūsų niekas netrukdys. Keletą minučių sėdėkite ramiai. Uždekite žvakę, Šviesos simbolį pakvieskite ateiti angelus ir Šviesos būtybes. Žvakė padeda Šviesai pastebėti, kad jūs atliekate dvasinį darbą. Galite pasmilkyti, kaip tai darėte valydami švytuoklę. Tada tarkite: "Aukojuosi pats (pati) ir aukoju savo gyvenimą, esamą ir buvusį, Šviesai." Dar kelis kartus tai pakartokite. Tada ramiai sėdėkite ir laukite, kas nutiks. Jei jūs pasirinkote konkrečia Šviesos būtybę, konkrečią deivę, Dievą, angelą, šventajį ar Karmos Viešpatį, kuriam norite atsiduoti, tiesiog pasakykite tos esybės vardą ir pridurkite, jog jai atsiduodate.

Jei jau turite altorių, atlikite auką prie jo, jei ne, galite jį sau pasidaryti. Altorius žymi keturis elementus - žemę, orą, ugnį ir vandenį , tai pat ir penktąjį, - dvasios ar eterio, elementą. Atstovaukite jiems, skirkite žemei kristalą, orui - smilkalus, ugniai - žvake, vandeniui jūros kriauklę ar dubenį sūraus vandens. Sudėkite visa tai ratu ant skaros ar gražios medžiagos atraižos. Uždekite smilkalus ir žvakę. Dvasiai padėkite kokį nors daiktą į vidurį. Tai gali būti deivės, angelo ar kokio protėvio paveikslėlis, šventas simbolis, - žodžiu, kas nors, kas parodo, kad gyvenimas yra svarbiau už mirtį ir visas tragedijas. Auka Šviesai yra šventė. Šviesos būtybės, mus ginančios ir prižiūrinčios, bus laukusios šios akimirkos ilgą laiką. Atlikite visa tai džiaugsmingai. Jei savo auką norėsite atlikti kaip įprastą deivės ar vikanų ritualą, taip ir padarykite. Smilkykite apvalomuosius smilkalus, iškvieskite savo dvasinius vedlius. Kai būsite pasiruošę, tarkite: "Aukojuosi ir aukoju savo gyvenimą Šviesai." Jei turite numatę konkrečia deivę, galite priduri: "Aukojuosi Bredei (Isei, Frėjai ar bet kokiai kitai deivei)."

Sėdėkite ramiai rate, kad pajustumėte plūstančius įspūdžius. Tada užpūskite žvake ir smilkalus.
Kai jau būsite pasiaukoję Šviesai, Šviesos būtybės galės veikti per jus. Jūsų auka leis joms jaustis saugioms. Blogis Šviesos pažeisti negali. Šviesos būtybėms, kaip ir jums reikia apsaugos. Auka nustumia visa, kas nėra Šviesa, kas nelaukiama, kas bus sunaikinta, kas stengsis jums trukdyti. Auka taip pat suteikia Šviesos saugotojams leidimą ginti jus nuo visko, kas nėra Šviesa. Ir dar: Jūsų auka yra tarsi pagalbos šauksmas. Taip pasielgę, gaunate galingą apsaugą, už kurią vėliau dėkosite daugybę kartų.

Dabar, kai jau Šviesa gali veikti per jus, ji laukia galimybės pradėti savo veiklą. Ims tobulėti jūsų aiškiaregystės gebėjimai, pajusite dvasinio vedlio įtaką, galų gale jums bus suteiktos priemonės, padėsiančios pasiekti Šviesą. Kai Šviesos būtybėms bus saugu pradėti veiklą, jos ims reikštis per jūsų švytuoklę, tiksliau - per pasąmonę (ir sąmonę), nervų bei raumenų sistemą. Jos bendraus su jumis ir teiks jums informaciją, vadovaus bei veis. O vėliau, kai išsiugdysite aiškiagirdystės gebėjimą, Šviesos būtybes girdėsite be tarpininko, tai yra be švytuoklės. Taip pat galėsite ugdytis aiškiaregystę bei žadinti savo gydomąsias galias.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 15, 2012, 20:35:06

Kai pasiaukosite, arba atsiduosite, Šviesai ir apvalysite švytuokles, jas taip pat reikia paaukoti ir paprašyti Šviesos būtybės veikti per jas. Turite tvirtai tarti, kad laukiate tik Aukščiausios Šviesos būtybės. Kai nusipirksite ar pasigaminsite naują švytuoklę, turėsite šį prašymą pakartoti bei atlikti aukos aktą. Atsisėskite priešais savo altorių ar kokioje nors ramioje vietoje, išdėliokite švytuokles ant altoriaus arba laikykite jas rankoje. Tarkite "Aukoju šia švytuoklę (ar švytuokles) Šviesai ir tik Šviesai ir prašau, kad Aukščiausios Šviesos būtybės visada veiktų per jas." Taip pat galite pridurti: "Aukoju šias švytuokles tiesai ir prašau, kad jos visada būti tikslios ir neklystų."

Paaukoti reikia ne tik švytuokles, bet ir visus kitus dvasinės paskirties daiktus, instrumentus. Aukos akte naudojami sakraliniai reikmenys bei altorius taip pat turi būti paaukoti. Būdama rašytoja, aš skyriau Šviesai savo kompiuterį ir visą juo vykdomą veiklą. Taip pat paaukojau savo namus ir sodą, naminius gyvūnėlius, automobilį, visus brangakmenius bei kristalus. Kai tariu aukojimo žodžius, derinu juos su reiki technika. Švytuokles ar mažus daiktus galite laikyti rankoje, o jeigu aukojami dideli daiktai, ore viršum jų apibrėžiamas reiki simbolis. Tą simbolį galite apsibrėžti ir aukodamiesi patys.

Pirmą kartą pasiaukojau Šviesai ir savo deivei Bredei 1978 metų vasario 2 dieną - per Graudulines. Kiekvienais metais šį ritualą pakartoju. Jūs taip pat galite atnaujinti savo aukos aktą. Kai parsinešu namo daiktus, reikalingus švytuoklėms gaminti, nedelsdama juos išvalau., o padariusi švytuoklę iš karto ją paaukoju, paskui kelioms dienoms įdedu į piramidę. Kartais švytuoklę prieš naudodama dar kartą paaukoju. Taip darau su kiekviena nupirkta švytuokle, dažnai aukoju ją net parduotuvėje, prieš išbandydama. Jeigu nusprendžiau jos nepirkti, aukoju ją Šviesai, o ne kokiai konkrečiai Šviesos būtybei, kurios gali nemėgti naujos pirkėjos.
Kai jūsų švytuoklė jau paaukota, galėsite susisiekti su ją valdančia Šviesos būtybe. Iš pradžių bus tik viena būtybė, bet laikui bėgant jų gali atsirasti keletas, jos valdys jūsų švytuokles. Turėkite galvoje, kad vieną švytuoklę tam tikru metu valdo tik viena Šviesos būtybė. Būtybės nėra prisirišusios prie konkrečios švytuoklės, todėl privalote visas sav švytuokles paaukoti Šviesai ir laikyti jas energiškai švarias. Ramiai sėdėdami pakelkite švytuokle už karoliuko, esančio viršuje, ir leiskite jai laisvai suktis. Paklauskite, ar Aukščiausios Šviesos būtybės nori valdyti jūsų švytuoklę, o ji judesiu atsakys "taip".

Paklauskite Šviesos būtybės, ar ji dabar valdo jūsų švytuoklę. Vėl gausite atsakymą "taip". Paklauskite, ar ta būtybė jūsų pažįstama, ar esate dirbę kartu pirmiau. Atsakymas greičiausiai ir vėl bus "taip". Ar koks vardas šauna į galvą? Paklauskite, ar juo vadinama Šviesos būtybė, valdanti jūsų švytuoklę. Ir vėl greičiausiai atsakymas bus "taip". Jei atsakymas yra "ne", pamąstykite apie kitus galimus vardus ir tarkite juos mintimis vieną po kito. Kartais vardas kurį laiką bus nežinomas, tačiau galiausiai jūs jį sužinosite. Kai bendraujate su Šviesos būtybe, valdančia jūsų švytuokle, pasitikėkite ja net tada, kai nežinote jos vardo. Jei jūsų švytuoklė yra švari, o klausimai - aiškus, dažniausiai švytuoklės teikiama informacija galite pasikliauti. Kiekvieną kartą, kai tik paimsite švytuoklę, paklauskite, ar ją valdo Šviesos būtybė. Jei žinote būtybės vardą, tarkite jį.
Gerbkite Šviesos būtybės. Sakykite joms "prašau" ir "ačiū", dėkokite už bendradarbiavimą. Taip darykite kiekvieną kartą, kai ko nors prašysite. Niekada nekalbėkite su Šviesos būtybėmis nepagarbiai, nešaukite ir nereikalaukite atlikti neįmanomų užduočių. Jei jos negali atsakyti ar neatsako į jūsų klausimą, vadinasi, tam yra priežastis. Šviesa, nesvarbu, ar tai deivė, Dievas, angelas, arkangelas, ar Karmos Viešpats, reikalauja pagarbos, bet ne garbinimo. Šviesos būtybės neleis savęs garbinti, tačiau jos tikrai tikisi iš jūsų bendradarbiavimo, kūrybiškumo ir mandagumo. Be to, jos prašo, netgi reikalauja, kad jūsų ketinimai būtų šviesūs, tyri. Priešingu atveju jos jums nepadės ir su jumis nebendraus.

Ką tai reiškia? Suprantama, Šviesos būtybės neleis jums žalotis patiems ir kenkti kitiems žmonėms. Jos taip pat neleis jums painiotis į kitų reikalus, neleis prašyti informacijos draugų ar pažįstamų vardu, jei neturėsite šių sutikimo. Negalima brautis į kito žmogaus asmeninį pasaulį. Į tokius klausimus paprasčiausiai jums nebus atsakyta. Taip pat neleistina žeisti kitų žmonių karmos, nesvarbu, gerais, ar blogais tikslais. Vis dėlto jei gausite kitus žmones liečiančios informacijos, privalote taktiškai pranešti jiems, ką sužinojote. Jei jums nepatogu apie tai kalbėti, vadinasi, tai yra ženklas, kad tokių klausimų neturėtume duoti. Gydūnai taip pat turi paisyti šių principų ir savo aiškiaregiškas galias naudoti labai atsakingai - ypač tada, kai gydo. Jų padaryti pažeidimai labai neigiamai veikia karmą. Taigi iš esmės jūsų klausimai švytuoklei turėtų būti susiję tik su jumis.

Ypač svarbu įsidėmėti, kad Šviesos būtybės nepadės jums žaisti azartinių žaidimų. Pvz: Jums nebus nurodyta, kokius numerius pasirinkti loterijoje ar žirgų lenktynių lažybose. Savo akimis esu regėjusi žmonių, kurie norėjo laimėti milijonus. Jie studijuodavo skaičių knygas, sapnininkus, kitokią panašią literatūra ir apie nieką daugiau nekalbėdavo, kaip tik apie tai, kad kokius skaičius pasirinkti, kas neseniai laimėjo ar pralaimėjo. Taip elgėsi kelios mano pažįstamos padavėjos. Sunkiai uždirbtus pinigus jos išleisdavo įvairioms loterijoms, galima sakyti, atiduodavo valstybei, - tai valstybei, kuri nesugebėjo garantuoti joms normalaus gyvenimo.
Pati loterijos bilietų neperku. Nesitikėkite, kad švytuoklė ar ją valdanti Šviesos būtybė padės jums pasirinkti laimingus skaičius loterijoje ar laimėti lažybas. Matyt, Šviesa parenka laimėtojus neatsižvelgdama į mūsų norus ir troškimus.

Parengta pagal Diane Stein "švytuoklės ir Šviesa"

Prisijungęs


Ramunele  Liepos 16, 2012, 17:19:49

Reikės pabandyti, aš pati kartais naudoju sidabrinį žiedą pervertą per grandinėlę sidabrinę.

Prisijungęs


Maiklas  Spalio 07, 2012, 13:47:15

gan nemazai informacijos reikes isbandyti

Prisijungęs


vitake  Spalio 07, 2012, 15:35:14

Turiu  tokį dalyką http://www.google.lt/imgres?um=1&hl=lt&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:lt:official&biw=1920&bih=934&tbm=isch&tbnid=pfKjIwON4NbkiM:&imgrefurl=http://www.namuknygos.lt/Burtai_ir_zaidimai-127-Burimai_svytuokle&docid=XKqNt5t1wGuLAM&imgurl=http://www.sodospalvos.lt/Files/Leidiniai/Knygos/dideles/burimai_svytuokle.jpg&w=262&h=257&ei=MnZxUOW4E4bLswaxxoHYBQ&zoom=1&iact=rc&dur=259&sig=102904325038914202915&page=1&tbnh=131&tbnw=134&start=0&ndsp=50&ved=1t:429,r:10,s:0,i:99&tx=99&ty=51  Čia yra švytuoklė su knygute ir lentute.  Kai jos neturėjau naudodavausi raktu ir pakabuku, nes juos visada nešiodavausi ir sakydavo tik tiesą, įsigijus šią švytuoklę ji sakydavo tiesą, bet aš ja tiek nepasitikėdavau kiek savo rakteliu, prireikė nemažai laiko kol naujoji švytuoklė prie manęs prisipratino ir aš prie jos.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 09, 2012, 19:02:19

Švytuoklės veikimas susijęs su mūsų smegenimis ir pasąmone kuri žino daugiau, tada eina nerviniai impulsai kurie verčia judėti švytuoklę

~~~

Gal kas apšvies, kai švytuoklė maskatuoja, į kur ir kaip ženklus pačiam reikia sugalvot?

Prisijungęs


cdrw  Spalio 20, 2012, 19:43:36

Gal kas apšvies, kai švytuoklė maskatuoja, į kur ir kaip ženklus pačiam reikia sugalvot?

Tai čia pats turi išsiaiškinti kokie tavo švytuoklės ženklai ką reiškia. Nes kiekvienam gali būti kitaip. Užduok klausimą į kurį žinai atsakymą ir žiūrėk kaip švytuoja. Tada užduok priešingą. Ir žiūrėk ar švytuoklė juda priešinga kryptimi.

Mano švytuoklės TAIP reikšmė - horizontalus švytavimas. NE - vertikalus. Reikia daugiau informacijos - sukimasis pagal laikrodžio rodyklę.

Prisijungęs


vitake  Spalio 21, 2012, 11:19:27

Turi švytuoklės tiesiog paklausti: " Kaip rodysi TAIP?" , " Kaip rodysi NE?"  ir tada ji pradeda judėti ir tau rodyti. O sukimasis dažniausiai reiškia GAL.

Mano švytuoklės TAIP reikšmė - horizontalus švytavimas. NE - vertikalus. Reikia daugiau informacijos - sukimasis pagal laikrodžio rodyklę.

Mano švytuoklė rodo atvirkščiai :D

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 21, 2012, 11:57:46

Taigi, pasidariau švytuoklę, kadangi dariau iš neaiškios medžiagos išvaliau energija. Išsiaiškinau, kad taip yra vertikaliai, o ne horizontaliai. Pirmus du kartus švytuoklė neklykdo bandyme, du kartus klydo, penkta kartą išvis nieko nenorėjo daryt kol suklydo vėl. Reikės dar kartą išvalyt energija ir savo duot.

Prisijungęs