Viskas apie švytuokles  (Skaityti 62596 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 5 ... 7 B


Vytautas  Balandžio 25, 2013, 14:46:43

Vytautai, o kiek laiko tu pats naudojiesi švytuoklėmis? Ar rezultatai būna teisingi? Tiesa, nesuprantu vieno pasakymo. Reiki, kad bendrautum su savimi, tai kas tuos atsakymus pateikia? Pats tu? Tai jie gali būti tokie kurių tu ir nori, ar giliai tikiesi. Papasakok plačiau apie savo patirtį su švytuoklėmis.
Švytuokle naudoju apie 2m. Sekančiam komentare aš truputi paaiškinau savo pasaulio suvokimą. Pradžiai reik nusistatyt ar anapusiniame pasaulyje turi savo partnerį kuris gali prisijungti prie informacinių laukų ir pateikti informaciją. Jungtis anksčiau buvo galima ir per agregorus. Dabar likusi tik pačio siela. Ji atskira būtybė anapusiniame pasaulyje. Žmoguje yra tarsi dvi sielos. Vieną aš vadinu "aš" o kitą tiesiog siela. 2012m pokytis yra įvykęs tik niekas jo nepastebėjo. Be to jis įvyko ne taip kaip buvo planuota iš agregorų ir ateivių pusės. Iš esmės šios visatos kūrėjai pakeitė nematomąją visatos pusę. Dabar man švytuoklė veikia visuomet sklandžiai be jokių trigdžių. Ko nepasakyčiau apie praeitį. Buvo laikas negalėdavau užeiti į bažnyčią. Beprotiškai imdavo skaudėti širdį. Išėjus akimirksniu liaudavosi. Vien tėvus parvežus iš bažnyčios švytuoklė parai laiko nustojo veikti. Žodžiu iš įvairių agregorių patyriau tikrą fizinį smurtą įvairiomis prasmėmis.

~~~

Dėl tikslumo. Kai buvo trigdžiai kai susiprotėjau ėmiau naudoti kiekvienam klausimui apsauginį klausimą "ar atsakymui padarytas pašalinis poveikis". Viskas žymiai tapo tiksliau. Kitas momentas. Atsikasiau sau iš niekur nežinomą ir praktiškai įgyvendinamą dalyką tik per švytuoklę. Tai saulės simboliai. Atmerktomis akimis trumpai pažiūri į saulę. Užsimerki, arba mirkčioji nusisuki nuo saulės matai taškus, linijas, smailikus ir t.t. Vadovaudamasis tik saulės simboliais esu atlikęs savo susijungimą su sielą. Net dabar sunku suvokt kaip tai padariau.

~~~

Dėl agregoro. Kiek sprendžiu iš savo praktinės patirties tai kažkoks protingas minčių energetinis laukas kuris anksčiau galėjo formuoti valdyti viską kas vyksta čia. Labai praktiškas konkrečiai pinigų agregoro veikimo pvz mano atžvilgiu. Važiuoju 30km atstumą 60km greičiu (suveikė siela) ir 4 avarinės situacijos. Tarsi savaime autostradoje kitas automobilis norėjo atsitrenkt į šoną, miške netikėtai iššoko žvėris, už miško dviratininkai tarsi sąmoningai norėjo gultis po ratais, gyvenvietėje šuo laukė iki paskutinės minutės pereit kelią. O priežastis be aukojimosi pinigų agregorui bandymas surasti kaimynų pavogtus gyvulius. Visumoje tai super galinga protu nesuvokiama jėga. Gerai tai, kad tų dalykų dabar nėra. Jūsų aprašytas švytuoklės metodas yra informacijos gavimas per agregorus. O kadangi agregorų tarpusavio santykiai nekokie tai ir visokie švytuoklių neveikimai iš to. Suprantama ta informacija atitinka agregoro interesus. Matyt kaip jūs jam aukojat ir aukojatės taip ir gaunat atsakymus ir ne tik. Įsivaizduoju sėkmingi magai susitaria su agregorais. Ir tai gana elementaru.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 28, 2013, 09:28:26

Radau kad švytuoklė nevientik turi vieną paskirtį:

Švytuoklės pagalba galima:
- Ieškoti vandens, naudingųjų iškasenų;
- Nustatyti energetiškai palankias ir nepalankias žmogui vietas;
- Tirti savo sveikatą;
- Patikrinti maisto, vaistų ar vitaminų poveikį savo sveikatai;
- Įvertinti romantinį suderinamumą su kitu žmogumi;
- Nustatyti negimusio vaikelio lytį;
- Išsiaiškinti savo baimių ar blogos savijautospriežastis;
- Mėginti nustatyti sėkmingus loterijos bilietus;
- Ieškoti problemų sprendimų ar atsakymų į daugelį klausimų.

Aš kietinsų irgi darytis švytuoklė kurį bus londono big beno raktų pakabukas kuri tevas iš anglijos parvežė  ;D ,beją turi klausimą ,ar galima su švytuoklė surastį žmogų naudojant jo nuotrauką ir po švytuoklės pasidėt pasaulio/miesto žemelapį ir supod aplink ,kol sustos ar nukrįs ant to vietios kur yra tas žmogus  :D (čia biiškį prisigalvojau iš tokio serialą San frasisco raganas kur ten naudają tą švytuoklė  :D

Beja čia daugiau galite rasti informacijos apie švytuoklė: http://linksmas.net/svytuokle-t44696.html

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 28, 2013, 10:06:24

Labai nesureikšminčiau švytuoklės. Tuo labiau kai ne visi žmonės gali ją naudotis. O realiai žemėje tokių dauguma. Paprasčiausi bendrauja patys su savimi. Esminis momentas "Ar aš bendrauju su savo siela" jei ne jokios prasmės tai daryti. Būtina prisijungti prie ano pasaulio kanalo, kitaip švytuoklės svyravimus valdai pats. Esu smulkiai aprašęs kaip naudotis. Jokios specialios švytuoklės nereikia. Ant veido ilgio siūlo kabini bet ką ir veikia.
Dar momentas per švytuoklę gaunamų žinių gylis priklauso nuo įsikūnijimų skaičiaus. Jei tai pirmas kartas nėra ko tikėtis. Aišku per savo sielą gali klausti maniškės - seniausios šiame pasaulyje. Tiesiogiai prisijungti prie kito sielos ar šiaip kažko neįmanoma.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 29, 2013, 22:05:37

Va kas man su vytuokl4 atsitiko ,Aš ja pasidariau,ir ant kaklo užsidėjau (kolkas man į atsakymus neaiškai pasako ,tai apsimovau kad man energija įsiurbtū) ir pasakau draugui kad aš turiu švytuoklė ir jis papraše pažiūreti ,tai parodžiau ,ir pasemės į rankas ir atsimėnau iš šios temos kad buvo parašyta ,kad kas paklečia tam ir įiurbą energija ,tai jeigu yra ,tada kaip pašalint tą žmoguas energija kad atsakynėtų i mano klausimas ir visą kitą ką galėtų daryt ?

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 29, 2013, 22:21:27

Švytuoklė grynai asmeninio naudojimo priemonė. Niekam jos rodyti nereikia. Ir nesinaudoti draugijoje. Paprasčiausiai pasidarai naują ramumo dėlei. Paimi siūlo galą veido ilgio ir pririši bet ką sunkesnio. Turi naują švytuoklę. Viso naudojimo esmė nepamiršti paklausti "ar aš bendrauju su savo siela". Jei gauni neigiamą atsakymą tiesiog švytuokle negali naudotis kaip ir didžioji šios žemės gyventojų dalis. Paprasčiausiai kalbėsis pats su savimi. Kiekvieno seanso metu reikia paklausti "Ar aš bendrauju su savo siela". Tokiu būdu prisijungi prie ryšio kanalo su anuo pasauliu. Seansas skaitosi kol nepaleidi siūlo galo. Seanso metu niekaip neįmanoma pakeisti švytuoklės svyravimų jei bendrauji su anuo pasauliu. Jei bendrauji pats su savimi su švytuokle gali kad ir aštuoniukes raižyti.

Prisijungęs


Šešėlis  Birželio 29, 2013, 22:25:27

Na aš kiek esu domėjęsis negalima betko kabinti ant to siūlo, aišku pradžiai gali daugumą daiktų kabinti, bet jei nori normaliai dirbti tai turi būti smailėjantis daiktas, kad energija galėtų vaikščioti.

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 29, 2013, 22:35:00

Man puikiai veikia siūlu aprištas akmenukas. Veikimo "ryškumas" priklauso nuo kažkokių kitokių dalykų. Savotiškai nuo abiejų pusių būsenos. Prieš metus turėdavo įtakos švytuoklės nešiojimasis su savimi. Dabar man ir taip veikia puikiai. Silpniau kai būnu pavargęs. Prieš metus laiko kai trukdė agregorai papildomai tekdavo naudoti apsauginį klausimą "Ar atsakymui padarytas šalutinis poveikis". Dabar to nereikia. Bendrai senoji švytuoklės naudojimo metodika dabar neturi prasmės. Nes tiesiog nėra tų būtybių prie ko buvo jungiamasi. Ten galiojo savos taisyklės. Pvz pirkta švytuoklė pavaldi pinigų agregorui, o per ją bandoma jungtis prie krikščionybės agregoro. Galiausiai ji nustoja veikti nes draskoma visiškai priešingų jėgų.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 29, 2013, 22:46:59

Bet kaškur čia škaičiau ,kad ją reikia į vandenį pamerkti (o gal pasiveideno,ar klystų) ,tai gal yra kitoks būdas pašalint kito energija ,negu  kitą darytis  ;) ?

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 29, 2013, 22:53:05

Dėja nėra kitos išeities kaip darytis naują  :( . Ir naudotis ją labai privačiai.

Prisijungęs


lukas11xxf  Birželio 30, 2013, 00:12:59

tai atiduosiu draugui preita  ;D (nors ir taip turbut palikiau (as ji, nes  nerandu) ;D

Prisijungęs


Vytautas  Birželio 30, 2013, 21:07:19

tai atiduosiu draugui preita  ;D (nors ir taip turbut palikiau (as ji, nes  nerandu) ;D
Jam iš jos taip pat jokios naudos. Šiaip pabandžiau su švytuokle visiems naudingą informaciją apie maistą. Švytuoklės nereikia neštis į prekybos centrą ir ten bandyti kiekvieną produktą. Tai jau būtų neteisingas švytuoklės naudojimas visiems matant. Bet namuose galima pagalvoti apie norimą pirkti maisto produktą ir paklausti ar jis tinkamas naudojimui. Gaunasi gana įdomiai. Pvz vieno pavadinimo ir gamintojo duona netinkama naudojimui kito tinkama. Kažkaip tuo anksčiau nesinaudojau. Bet gan įdomu. Aišku taip renkantis maistą perspektyvoje galima pasekti savo sveikatos būklę. Turėtų atsirasti teigiamų pokyčių.
Truputi susikaupė papildomos praktinės informacijos apie švytuoklę. Prieš pora dienų tikrinausi sveikatą IMAGO-AURUM testo pagalba. Prieš tikrindamasis pasidomėjau per švytuoklę ar turiu kažkokių rimtų sveikatos problemų. Gavau atsakymą ne. Tai patvirtino ir tas testas. To testo metu rekomenduojama ir mityba. Ji taip pat sutapo su švytuoklės "pasiūlymais". Švytuoklės rekomendacijos gal kiek griežtesnės ir individualesnės. Žodžiu savotiškai patikrinau švytuoklės patikimumą. Rezultatais esu labai patenkintas. Iškilo dar keletas švytuoklės naudojimo niuansų. Naudojantis švytuokle negalima sukryžiuoti kojų. Ir jei silpnai veikia pasinešioti su savimi.

Prisijungęs


cdrw  Liepos 17, 2013, 13:34:07

Vytautai, o tu gyvenime viską tikrini švytuoklės pagalba? Tarkim jei nežinai ką daryti, kokį variantą pasirinkti tai visada jos klausi ir klausai?

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 17, 2013, 14:00:05

Kad tos tikrinimo galimybės ne tokios jau didelės kaip galima tikėtis. Negalima gauti jokios ateities informacijos. Apie kitą žmogų taip pat negalima nieko sužinoti. Nebent patikrinti jo viešai pateiktą informaciją. Galima domėtis praeitimi. Patarimus galima gauti tik savos sveikatos atžvilgiu. Kaip ir viskas. Šiaip priimamiems sprendimas kažkaip numatyti neįmanoma pasinaudoti. Pvz neprognozuojamai įsivėliau į tiesų įrodinėjimus su inkognito. Švytuoklė šiuo klausimu nieko negali pasakyti išskyrus kad pateikta info ne tiesa. Iš kitos pusės ir pats noriu įsitikinti pačios švytuoklės pateiktos informacijos tikslumu. Gali tekti pakeliauti.  :) Tiesiog esu linkęs viską tikrinti praktiškai.   
Na va keliauti neteko tiesiog pasirodė inkognito  senas pažįstamas su kuriuo nebendravom daugiau kaip 20m. Dėl amžiaus jis sakė tiesą. O švytuoklės informacija apie jo pasakojimą tiesiog negali būti naudojama viešai. Viešai paskelbtą informaciją galima tikrintis tik savo reikmėms. Jokio viešumo.  Sau aš žinau jis sako tiesą ar ne bet to negaliu skelbti viešai. Tokios taisyklės pasirodo. Naudojimasis švytuokle  ne tai kad privatu bet super privatu. Tiesiog patekau į situaciją kada apie žmogų žinau informacijos daugiau nei bet kuris forumo dalyvis, bet jos skelbti viešai neturiu nei mažiausio noro. Privati informacija yra privati. Pats sau iš to suprantama turiu galimybę pasitikrinti švytuoklės tikslumą. Nors neišvengiamai išlieka pasitikėjimo ana puse klausimas nes visko žinoti neįmanoma. Tokie nutikimai kaip įvyko dabar žinoma įneša daugiau konkretumo pasitikėjimo klausimu.
Šis mano nutikimas gerai atsako į cdrw klausimą dėl naudojimosi švytuokle realiam gyvenime. Kaip matosi naudojimosi  naudos jokios. Nieko man patarti negalėjo. Pasimečiau   tarp dviejų inkognito įvaizdžių ir žemiškomis priemonėmis turėjau tai pasitikrinti. Jei švytuoklė galėtų ką patarti nebūtų tekę atsiprašinėti, nebūčiau susikūręs problemos lygioje vietoje. O viso šio reikalo gyvenimiškas moralas  "nevertink ir nebūsi vertinamas". Žinai ar žmogus sako tiesą ir žinok pats sau. Kitų asmeninis reikalas  turėti atitinkamą vertinimą. Kokiomis priemonėmis pasiekiamas žinojimas taip pat asmeninis reikalas.
Dar kilo pamąstymas dėl tokio griežto vertinimo.  Man atrodo kad tai susiję su galimai didesniu įvairių minčių egzistavimu. Visoms joms turi būti vieta po saule visiškai nesvarbu kokiu būdu gautos, geros ar blogos, teisingos ar neteisingos. Tiesiog žmonės turės didesnį pasirinkimą, o įsivertins tai jiems tinka ar ne individualiai. Normaliai šis puslapis ir gyvena tokiomis nuotaikomis.   :)   

Prisijungęs


Sinestro  Liepos 19, 2013, 14:57:46

O kaip švytuoklę pasigaminti vienkartiniui darbui? nes nenoriu leist daug laiko ją gaminant..

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 19, 2013, 15:02:06

O kaip švytuoklę pasigaminti vienkartiniui darbui? nes nenoriu leist daug laiko ją gaminant..
Paimi siūlo galą veido ilgio ir pakabini bet ką kad ir kokią sagą ar kokį varžtuką nuo kompo. Viskas. Jei silpnai veikia su savimi pasinešioti.

Prisijungęs