"Inuaki. Reptilija manyje gyvena" analizė  (Skaityti 5341 kartai) Spausdinti

1 B


Vanesa  Rugpjūčio 28, 2013, 16:45:59

Sveiki, kadangi šis straipsnis http://apiemistika.lt/ateiviai/inuaki-reptilija-manyje-gyvena-i-dalis/ sudomino ne tik mane, bet ir kitus šio forumo narius, tai ši tema yra skirta jam aptarti. :) Išsakykit savo pastebėjimus :)

Prisijungęs


Vanesa  Rugpjūčio 28, 2013, 16:58:50

Nario Liutavaro komentaras: "Na taip, kaip suprantu berniukas prisimena savo praeitą gyvenimą po reinkarnacijos, tai tikrai labai įdomu, bet svarbiausia tai, kad jis būtent ir paminėjo 2012 metų perėjimą į 5 dimensiją, anksčiau galvojau, kad tai neįmanomą, bet jei jau mažas berniukas gali šnekėti apie tokius dalykus(kurių jis net nesugebėtų suprasti ir žinoti), tai jis tikrai nemeluoja ir sako tiesą... Tuo labiau, kad jis minėdamas sielos rutulį, manau jis turėjo galvoje Biolauką, kurį aš minėjau dvasios iškvietimo temoje. Taigi galima spręsti, kad ištikrųjų mums reikia išmokti gyventi su nauja dimensija... :)"

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 28, 2013, 17:54:46

Aš šį pasakojimą skaičiau kai pradėjau domėtis visais šitais keistais dalykais. Prisipažinsiu tuomet mane sukrėtė koks tobulas jų pasaulis. Pažvelgus į tai iš dabartinės žinių pozicijos mūsiškis pasaulis iki ateivių užvaldymo buvo kur kas tobulesnis. Vien pats faktas kad tiek žmonės tiek visi gyvūnai iki užvaldymo buvo gyvi vien dėl saulės energijos ir niekas nieko nenaudojo maistui jau sukuria mūsų pasaulio idealų vaizdą. Jau pradžioje sakoma esminė netiesa. Jokia reptilija ar šiaip bet koks ateivis negali įsikūnyti į žmogų. Šiuo atveju tai paprasčiausias chelingas. Aišku tai nesumenkina jų  planetos ir gyvenimo joje aprašymo tikslumo. Valdymas per matricą ir jos valdymas per dievą taip pat tikslūs. Bet šios visatos kūrėjai arba dievai tėvai čia ne prie ko. Jie už šios sistemos. Mes jai taip pat priklausėm, bet mūsų valdymas vyko per šios sistemos elementą tarpinį pasaulį. Jis mums darė didesnę įtaką nors buvom pajungti ir prie pagrindinės ateivių valdymo matricos. Kiek visokių nesąmonių ant vargšų žmonių galvų  :) . Bet mes išsikapstėm suprantama visiškai ne taip kaip teigia Deividas. Tos sistemos kaip ir ateivių nebėra. Esam laisvi. Tokie mano pradiniai vertinimai skaitant naujai. Paskaitęs toliau gal ką dar atrasiu.  :)

Prisijungęs


Liutavaras  Rugpjūčio 28, 2013, 20:07:34

Vytautai gerbiu tavo mintis, bet mąstau, kad kitų planetų gyventojai egzistavo ir egzistuos, taip pat kaip ir tarpinis pasaulis yra iki šiol, tik viskas pasikeitė ir tuo pats įsitikinau, nes jei tarpinio pasaulio nebūtų, tai dvasių taip pat neliktų, argi ne taip? Bet deja dvasios yra  ;)

Prisijungęs


Taujankas  Rugsėjo 25, 2013, 19:00:38

Viskas tėra tik fantazijos,be įrodymų .Panašių straipsnių pilnas internetas,ir kas iš  to,kaip buvo pragaras žemėje taip ir bus Dar daugybę metų.
Šiaip įdomu paskaityti ,bet naivu tuom tikėti

Prisijungęs


Šešėlis  Rugsėjo 25, 2013, 21:35:44

Prašau numesk nuorodas į panašius straipsnius, būtų įdomu paskaityti ;)

Prisijungęs


Vytautas  Rugsėjo 25, 2013, 22:27:36

Internete tikrai yra visko, bet kažko panašaus tikrai nepasitaikė. Tikrai būtų įdomi nuoroda  :)

Prisijungęs


Taujankas  Rugsėjo 26, 2013, 13:55:30

Kažkur tikrai esu skaites.neieškosiu nes nematau prasmės tai daryti.šiaip dialogas tikrai maloniai nuteikiantis.atrodo lyg įtikinantis,bet kai pasako,kad dar ši karta, pradės švytėti ,dvasiškai taps tobuli per keletą metų,tai skamba apsurdiškai,nes evoliucija tikai nevyksta per keletą metų.

Prisijungęs


Vytautas  Rugsėjo 26, 2013, 14:16:33

Bent man visas šio dialogo įdomumas kitų civilizacijų buitis, tiesiog jų paprastas kasdienis gyvenimas. Normaliai visi kiti panašūs chelingai nori mus mokyti kaip gyventi ir nelabai ką kalba apie save. Čia taip pat truputis pamokymų yra bet saikingai. Kad kažkas išsipildys iš pateiktų pranašysčių taip pat jokių šansų. Tų kitų civilizacijų tiesiog dabar nėra. Viskas vystosi kitaip nei anksčiau ar kaip suplanuota kažkokios matricos. O visokie kitimai gali vykti labai greitai ir nieko bendro neturėdami su evoliucija.

Prisijungęs