Davinčio kodas paveiksluose  (Skaityti 8807 kartai) Spausdinti

1 2 B


Saulys  Gegužės 21, 2015, 12:44:42

Jokio kvailo klausimo ner ir negali buti. Taip kaip ir protingo atsakymo.  :). Siulau paskityti visas tiesa nezinauar visos isverstos I lietuviu kalba. Skaitosi tikrai lengvai ir greitai. Nereikia buti mokslininku, kad suprast apie ka kalba. Kai kurios idejos gal ir ne visai sutampo su noru matyti visur "nezmoniska itaka". Knygose viena aisku. Mes per mazai arba nieko  zinom apie didelius dalykus. Kur vieta vienai paslapciai ten visada atsiras vieta kitai. Kitaip tariant: gamta nemegsta tustumos.

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 21, 2015, 19:11:59

Dėl to absoliučiai pritariu :)

Prisijungęs


Saulys  Rugsėjo 01, 2015, 15:40:09

Dano Browno knygos nera labai teorines. ten jos tiek kad uztektu suprasti kiek svarbu ir kas slepiama.
As skaiciau kaip labia idomu detektyva su moksliniu prieskoniu. Knygos tam kas dat turi kuom mastyti :-) . Kalbant apie pati DaVinci - filmukai su nuobodziom reklamom karkarciais cia: 
http://www.discovery.com/tv-shows/other-shows/videos/other-shows-doing-davinci-videos/
Kaip sakiau kai kurios masinos yra neefektyvios musu planetos traukoje.
Ar tik man toks ispudis susidaro?
Girdejau ir as apie jo dingima. Ir apie tai koks keistas jis grizo. Jo paveiksluose personazai rodo I ... kazkur. Dazniausiai dangu. Ka jis norejo pasakyti?
Mona Liza. Kuo ji tokia kerinti? nezinau. Kambarys visada pilnutelis zmoniu. Kazkokia mistika apie ta paveiksla. Be galo idomus menininkas.
metala paversti auksu.... Pakeisti atomo struktura? Alchemija...

Prisijungęs


Dariukas  Rugsėjo 03, 2015, 01:44:49


Prisijungęs


Anabele  Rugsėjo 12, 2015, 21:22:22

Žmonės - kaip jūs galite tikėti tokiais dalykais ?  Filmas gavo neblogų apdovanojimų, o šiaip dar ir šaltinių pilna, kad yra manoma jog buvo knyga kurią rašė pats L.D.V., ir kurioje buvo visi atsakymai. Manoma, kad ten buvo informacijos ir apie Mona Liazą, bet... Ji dingo. Kodėl jis ją nutapė ? Kas joje ištikrūjų paslėpta ? Ir ar apskritai ten yra kažkas paslėpta ? P.S. O jūs žinojote, kad Mono Liza tape paveiksle neturi antakių ? :o :o Beto manoma, kad jinai buvo nėščia. Ir dar moteriška Da Vinčio versija. Tai labai, labai, labai keista... P.S.S. Dar padiskutuokite kas nors apie tai su manimi :)

Prisijungęs


Saulys  Rugsėjo 20, 2015, 01:15:46

Zmones raso knygas apie tai , mokslinius darbus. Muziejaus darbuotojas (tiesa, samdytas sudeti stiklus ant kai kuriu paveikslu) vagia paveiksla ir 2 metams pasideda po savo lova. isimylejes i ji, bijo net paziureti. Uz vagyste jis gavo 7 menesius kalejimo. Jis nebande ji parduoti. Jo zodziais jis norejo i grazinti i Italija. Mano asmeniniai ispudziai apie paveiksla - Leonardo paise tamsim spalvom ir sunku ka iziureti. taciau beziurint papuoli I ta paveiksla pats. beje veikia ir ta simtine minia zmoniu kurie stebi ta paveiksla issizioje. Primena masini hipnozes seansa. Tai bene zymiausias pasaulyje paveikslas ir kalbeti kazka naujo apie ji sunku. 

~~~

Pridesiu, kad Vienas Is itariamuju 1910 pavogus paveiksla buvo jaunasis Italu dailininkas Pablo... Picaso :-) . Mona Liza nesisypso. Atkreipkit demesi I lupas. Tai jos akys - kas sudaro sypsenpos ivaizdi. Mona Liza ziuri I jus kuriame kambario kampe nestovetumet.

Prisijungęs