Mergaitė su aštuoniom kojom  (Skaityti 5545 kartai) Spausdinti

1 B


Legatas  Gruodžio 03, 2012, 09:13:08Indė Lakshmi Tatma, gimusi su aštuoniomis galūnėmis, užaugo ir pradės lankyti mokyklą. Mergaitė nustebino visą pasaulį, o ypač indus, kurie mergaitę laiko Deive.
Prieš du metus L. Tatmai buvo atlikta niekur neregėta operacija, kurios metu nuo jos buvo atskirtas parazitinis dvynys, kurio kūnas dalinai išsivystė, ir motinos gimdoje susiliejo su mergaitės kūnu. Dabar mergaitei ketveri ir ji yra gyvybinga tėvelio dukrelė, rašo Dailymail.co.uk
 
"Kuomet aš prisimenu, kokia Lakshmi gimė, man yra stebuklas, kad ji eina į mokyklą ir turės normalų gyvenimą. Visi dalykai, kuriuos ji veikia šiandien, prieš du metus atrodė neįmanomi. Aš dažnai pagalvoju kaip ji atrodytu šiandien, jeigu jai nebūtų atlikta operacija. Ji, ko gero, negalėtų net sėdėti, o dabar - laksto kartu su kiemo vaikais," - pasakojo Lakshmi mama Poonam (26).Mergaitė gimė kaimelyje, jame vietiniai žmonės tiki, kad mergaitė yra sveikatos ir vaisingumo Deivės reinkarnacija. Kaimiečiai ją garbina nuo gimimo siekdami palaiminimo bei kasdien palikdami dovanų. Tačiau už buvimą Deive mergaitė atsimokėjo su kaupu: ji negalėjo nei vaikščioti, nei stovėti, nei sėdėti.

 Daktarai tikino, kad mergaitė su tokiu apsigimimu neišgyvens iki pilnametystės. Tačiau mergaitė yra daug gajesnė nei atrodė tuomet. Po 27 valandas trukusios operacijos mergaitei buvo paliktos dvi kojos, o vėliau kelių operacijų metu atstatytas ir stuburas.

 Nepaisant to, mergaitė nėra visiškai išgijusi, todėl tėvai su nerimu laukia jos ateities ir laukiančių operacijų. Mat mergaitės stuburas nėra iki galo sveikas, o gydytojai tikina, kad ateityje "Deivė" gali likti visiškai neįgali.

 "Visa savo širdimi tikiu, kad Lakshmi išties yra Deivė. Operacijos metu buvo pašalintos nereikalingos kojos, kad ji galėtų turėti normalų gyvenimą, tačiau ji tikrai yra išskirtinė. Dėl to jai viskas yra įmanoma. Aš labai norėčiau, kad ateityje ji taptų mokytoja. Tada ji galėtų perduoti savo išmintį ateities kartoms," - sakė mergaitės tėtis Shambu (28).


Prisijungęs


cdrw  Gruodžio 04, 2012, 14:21:40

Bet tai kaip ten pašalinti tas visas kojas? Tarkim vis vien manau, kad po operacijos ji neatrodo lygiai taip pat kaip normali mergaitė. Juk tos kojos atrodo, kad auga kaip nežinau kas... Kitas dalykas tai ką motina galvojo kai gimė mergaitė. Jaučiu šokas buvo.

Prisijungęs


Legatas  Gruodžio 04, 2012, 17:23:01

apie parazita nelabai tikiu ,kad galejo ytakoti mergaites vystimuosi kai buvo dar tik pilve.
tokie issivystimai tik parodo ,kad mes visi zmones skirtingi gimstam. Motina tik dziaugiasi kaip suprantu,kad jai gime tokia mergaite, tarkim jai dabar po operacijos gerai, begioja ,zaidzia su kitais vaikais, o veliau stuburas kryps, kiek operaciju  laukia jos ateity.

Bet tai kaip ten pašalinti tas visas kojas? Tarkim vis vien manau, kad po operacijos ji neatrodo lygiai taip pat kaip normali mergaitė. Juk tos kojos atrodo, kad auga kaip nežinau kas... Kitas dalykas tai ką motina galvojo kai gimė mergaitė. Jaučiu šokas buvo.

kaip negalejo itakoti mergaites vystimosi antras vaikas jei jie susijunge,ir ko pasekoje gyme mergaite su astoniom kojom,jei cia tau ne itakojimas tai nesuprantu tavo mastymo.
kitas dalykas del stuburo.Jei vaikuas lankysis pas fizioterapeuta ir treniruos nugaros raumenis ar nesios bent jau specialia liemene,stuburas narmaliai vystisis ir nebus jokiu pasekmiu.

Taip pat i sia tema galiu pamineti ir dar viena nutikima.

 Berniukas su dviem galvomis gimė Anažaso ligoninėje, šiaurinėje Brazilijos dalyje. Kūdikio svoris - 4,5 kilogramo.
 Nustebę gydytojai ėmė kruopščiai tirti dvigalvį vaiką ir išsiaiškino, kad abi galvos puikiai funkcionuoja. Širdis ir kiti gyvybiniai organai taip pat veikia be sutrikimų. Motina teigia, kad gydytojai keistenybę pastebėjo likus vos kelioms minutėms iki vaikas išvydo pasaulį.

Kaime gyvenanti 25 metų moteris prieš gimdymą retai vaikščiodavo pas gydytoją ir jai nebuvo atliktas tyrimas ultragarsu. Vaikas gimė ankstų pirmadienio rytą.

Iš pradžių moteris nematė reikalo gimdyti ligoninėje. Tačiau stiprūs skausmai ją privertė persigalvoti. Ligoninės vadovas Claudionoras Assisas de Vasconcelosas teigia, kad skausmas per ilgą kelionę į ligoninę stipriai išsekino moterį.

„Ligoninėje gydytojai patikrino moterį ir pastebėjo, kad vaikas turi dvi galvas, todėl natūralus gimdymas galėjo būti pavojingas ir vaikui, ir motinai“, - pasakoja C.A.Vasconcelosas. Anot jo, Cezario pjūvio operacija truko apie valandą ir buvo sėkminga. Gydytojai buvo nustebę, kad dvigalvio vaiko būklė yra tokia gera. Specialistai teigia, kad motinai teks maitinti krūtimi abi savo kūdikio galvas.

Toks dviejų galvų ir vieno kūno naujagimio atvejis medicinoje yra labai retas. Ekspertai tokią būseną vadina dicephalic parapagus - neįprasta Siamo dvynių forma. Kadangi dvyniai dalijasi vieną kūną, jų neįmanoma atskirti.

Gydytojas C.A.Vasconcelosas ramina tris vaikus auginančią brazilę ir pataria jai pernelyg nesijaudinti, kad jos sūnus turi dvi galvas. Moteris trokšta kuo greičiau savo naujagimį parsivežti namo.

Panašus atvejis buvo užfiksuotas JAV. Seserys Abigail ir Brittany Hensel tapo garsenybėmis, kai jas per televiziją 1996 metais parodė Oprah Winfrey laida. Dabar merginoms - 21 metai. Jos sėkmingai išlaikė vairavimo egzaminą ir studijuoja koledže Minesotoje. Abigail geriau sekasi matematika, o Brittany sugeba geriau mintis reikšti raštu.

Brazilų spauda pažymi, kad šiemet tai jau antras atvejis šalyje, kai pasaulį išvysta vaikas su dviem galvomis. Paraibos ligoninėje dvigalvį kūdikį pagimdė 27 metų Sueli Ferreira. Tačiau vaikas išgyveno vos kelias valandas. Vienai iš galvų trūko deguonies, todėl naujagimis mirė.

Prisijungęs


Mantas  Sausio 16, 2013, 16:10:27

Voras nu ;D ne nu siaip cia jau itakos tikrai kazkas turejo is aplinkos, gal radiacija, gal uzkrestas maistas, o gal koks labai labai senas genas padare savo..

Prisijungęs


iLaimis  Balandžio 10, 2016, 01:41:13

Paprasčiausias išsigimimas / genetinis nukrypimas. Mokslininkai nėra dar tiek patyrę šioje srityje, kiek bus įmanoma ateityje, kad prieš gimstant galėtų pakeisti vaiko likimą. Nors nežinau kaip dėl GMO, galbūt pasitelkiant tą teoriją ir įmanoma (genetiškai modifikuoti organizmai, kai pakeičia genus, iškerpa nenaudingą dalį ir įklijuoja sveiką iš kito organizmo, kad šis nukrypimas nesikartotų tolimesnėse kartose), nesidomėjau  :D
Pažiūrėkit šį VIDEO, gan įdomu (neilgas):

Prisijungęs