Mirtį nešanti vaizdajuostė  (Skaityti 4378 kartai) Spausdinti

1 B


Dvasių užkalbėtoja  Birželio 03, 2013, 19:41:45

Nežinau, ar čia tikrai tokia yra, ar tik draugė norėjo paerzinti, bet pasakojo apie vaizdajuoste kuria perziurejas vaikinukas isoko pro langa. Gal girdejot apie ta vaizdajuoste? Ten rodo, kad kolidoriaus gale stovi vyras, ir siaubingai issisiepia, tada  eina i tave. kas kur girdejau apie  tokia. O blem, gi paciam apiemistika.lt tinklapyja apie ja skaiciau. Pakalbam apie ja?

Prisijungęs


cdrw  Birželio 04, 2013, 10:56:57

Hmmm. kurioje vietoje skaitei? Nepamenu, kad būtumėm rašę apie tai. Yra tik kiti video įrašai:

http://apiemistika.lt/mistika/paslaptingas-merginos-video/
http://apiemistika.lt/mistika/mirti-nesantis-video/
http://apiemistika.lt/mistika/mirti-nesanti-daina/

Bet čia žinai... Pasakos greičiausiai. O apie vyrą kuris eina link tavęs nesu girdėjęs.

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 05, 2014, 23:38:16

Na kiek aš esu peržiūrėjęs visokių, ale mirtį nešančių video ir pan dalykų tai nieko nenutiko. Jeigu tokie dalykai būtų teisybė, tai būtų neblogas dalykas, mažint žmonių populiaciją, platinant ten kad ir per e-mail :) Kas dar esat žiūrėję?

Prisijungęs


Mshen  Sausio 06, 2014, 00:35:28

cia yra viena is daugelio creepypasta. Daugybe tokiu prikurta interneto platybese. Visos sitos "mirti nesancios" vaizdajuostes tera ismislas ikveptas filmo "The Ring".

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 06, 2014, 00:47:35

Tai man ir į tai panašiausia. O jei kas nutinka, tai pritempinėt galima kiek nori :) Sutikčiau, jei tarkim kokią nuotrauka ar paveikslas turi neigiamos energijos ir gali paveikt aplinkinius žmones. Bet video...nebent būtų panaudotas koks 25 kadras :)

Prisijungęs


As Tomas  Balandžio 07, 2014, 19:48:32

Nemanau, kad dėl kažkokio kvailo video žudytųsi žmonės;). Kaip sakoma, čia tiesiog mitas.

Prisijungęs


Saulys  Gegužės 20, 2015, 22:22:19

Deja Siandienos mitas tai rytojaus mokslas. Ta ideja garantuotai nagrineta moksliniuose sluoksniuose. Poveikis paprastas - demesys turi buti sukauptas I vaizda. Kiek as maciau "menineje versijoje" prikauscius kazkuriam laikui prie ekrano gali irasyti informacija giliau nei pavirsutiniskai supranti ka matai. As maciau kazkokiu specifiniu organu kritines bukles issaukima pavercianti smegenis kose. Bet ... moksliskai jei tiki hipnoze - tai imanoma. Is kitos puses. Jei tiki tuo kad yra vaiduokliu ir dvasiniu butybiu, kuriu judejimo, bukles mes nusakyti negalim. Kur garantija kad jie negali keliaut informaciniam tinkle. Net jei tu matai irasa - mum tai irasas o "tiems"? As nesu tikras kad ziurejimas ar matymas nera pakankama salyga isileisti, o jei isileidi - poveikis nenusakomas. Vienok sunku butu patiketi, kad tai turetu ivykt per viena karta paziurejus. Taigi mano nuomone - As tikiu kad tokia juosta ar DVD galetu egzistuoti. As tik mabejoju del momentinio poveikio.

Prisijungęs


Baurob  Gruodžio 03, 2015, 22:04:33

Mano manymu, tiesa yra tokia- 25 kadras!!!!

Prisijungęs