Artefaktai kovai su blogiu  (Skaityti 592 kartai) Spausdinti

1 B


Mshen  Vasario 05, 2016, 00:02:18

Įspėjimas: Tema nėra rimta. Tai tėra satyrinis kūrinėlis, skirtas praskaidrinti dieną. Jeigu ieškote rimtos informacijos, šioje temoje jos nerasite.


Žmogus nuo pat amžių aušros ieškojo būdo kaip sunaikinti patį nelabiausią padarą iš visų kurie kada nors buvo užgimę pragaro liepsnose. Aš beabejo kalbu apie Uošvienę. Daug narsių vyrų krito nelygioje kovoje prieš šią šlykštynę.
Uošvienė yra pats bjauriausias Archidemonas, savo suktumu ir grynu blogiu lenkiantis net patį tamsos kunigaikštį Liuciferį. Tamsos padaras buvo ištremtas į mirtingujų pasaulį jog amžinai sėtų nesantaiką šeimose.
Bet. Yra išeitis. Pagaliau, po tūkstančių metų, yra sukurtas artefaktas kuris turi pakankamai galios jog nugalėtų šią pragaro išperą ir visiems laikams sunaikintų jos esybę, jog net visi velniai pekloje galėtų lengviau atsikvėpti.

Buvo nukaldintas kalavijas. Geležtės žaliavai buvo panaudotas aukščiausios kokybės artimujų rytų metalurgų plienas kurio savybes vertino ir vikingai, meteorito geležis ir šventintas sidabras. Kalavijo geležtė atvėsinta specialiame mišinyje pagamintame iš šventinto žydų aliejaus, nekaltų mergelių kraujo ir švęsto vandens. trejus metus jis buvo panardintas pelkės vandenyje. Kitus trejus metus jis buvo grūdintas viename iš Islandijos ugnikalnių, kurio pavadinimo nė nemėginsiu čia parašyti. ir metus ji ilsėjosi švento, Lietuviško ąžuolo pelenuose kuris užgimė iš Stelmužės ąžuolo gilės. Rankenos puošybai buvo panaudota šviežiai nužudyto, Sibiro taigoje klajojančio mamuto(mėsa buvo paaukota netoliese gyvenančiai evenkų tautos šeimai) ilties fragmentais ir gintaru iš Baltijos jūros. Nukaldintas, ginklas buvo pašvęstas kiekvienam Karo Dievui, kokius tik žino žmonių tautos. Tai nėra tik šiaip sau nukaldinta geležtė. Tai yra pats pavojingiausias šaltasis ginklas žmonijos istorijoje.

Dabar belieka tik laukti tinkamos progos ir išvilioti demoną į viešumą, kur jis pažeidžiamas, ir nudobti jį šiuo kalaviju, ir užbaigti tūkstantmečius trukusią suirutę.

Pasaulio religiniai lyderiai, magų ir šamanų vyresnieji sutaria, jog šis ginklas tinkamos moters rankose gali nugalėti ir kitą archidemoną - Anytą.


Prisijungęs