Čiarlis  (Skaityti 1607 kartai) Spausdinti

1 B


Lukazas  Gegužės 28, 2015, 14:18:38

Sveiki , facebooke mačiau šita challange , susidarė tokia mintis , čia fake ar iš tikro įmanomą jį išsikviesti? Norisi ir pačiam išmeginti , bet baisu. Pasidalinkit savo mintim komnetaruose :)

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 28, 2015, 21:00:24

Tik sumaniau ir pats tokią temą sukurti :D
Išmėginti gali, bet patartina ne vienam. Reik dviejų pieštukų ir bilenkokio lapo popieriaus. Kaip surašyt jau žinai - yes yes, no no įstrižai. Kvieti angliškai: ,,Čiarli čiarli, ar jū hier?" (charlie charlie, are you here?" čarli, ar tu čia?) arba ,,Čiarli čiarli, vana plei?" (charlie charlie, wanna play" - čarli, nori žaisti?). Girdėjau, atseit reik tlf išjungt, nes gali prapult, su telefais filmuot negalima, nebent su kamera, nors nzn kodėl ir kaip iš rimto yra.
Jeigu jau prisikvietei ir jis pasakė, kad yra ten, gali dar kažko klausinėt. Nors kažkaip įsivaizduoju, kad jis jau bus supykęs, nes jį kvietinėja vien Lietuvoj kas antroj mokykloj. Gale reik paklaust angliškai, ar jis nori išeit - jeigu atsakys taip tegu eina sau, atsisveikink, jeigu ne - greit lauži perpus pieštukus, plėšai lapą ir sudegini, sunaikini visus įrankius, su kuom iškvietei. Ir žegnojies, jeigu į Dievą tiki. Jeigu netiki - tas nepadės.

Žinios tokios, o mano paties komentaras, kad čia fake. Penkiskart bandžiau kviest su chebra, bet arba nejuda, arba kažkas pūsteli į pieštukus. Realiai dar neįsitikinau, kad čia teisybė, taigi gal tik masinė durnystė. Beje, egzorcistai sako, kad ten rimtas demonas ir geriau neužsižaist. Ką darysi, pats spręsk. Tas pavojinga, gal, bet įdomu. Tada pats galėsi mintim dalintis :)

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 28, 2015, 22:41:08

Kai tiek žmonių bando ir tiki, tai tada gali susikurti ir egregoriukas koks, kuris atsakinės į klausimus :)

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 28, 2015, 23:09:02

Kas tas egregoriukas? :D

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 29, 2015, 11:37:38

Egregoras  :D Wiki/Google is your friend :)

Prisijungęs