Geriausi mano matyti filmai  (Skaityti 10067 kartai) Spausdinti

1 2 B


Žaltys  Kovo 31, 2013, 21:54:44

Iš serialų man labiausiai patinka The Walking Dead ir The Vampire Diaries, o mano mėgstamiausi filmai yra REC (visos dalys), Paranormal Activity (visos dalys), The Possession, Mirrors (abi dalys), Abraham Lincoln : Vampire Hunter, Grave Encounters (abi dalys) ir t.t.  :)

Prisijungęs


Kunardu  Gegužės 27, 2013, 00:53:34

Esu kinomane-retai kada diena baigiu be filmo. Siai dienai turiu susidariusi neilga saraseli man asmeniskai tobulu filmu.
Siaubo: "The others"("Kiti"),Lars Von Trier "Antichrist".
Dramos: "Candy"(Kende),"Lolita","Boys don't cry"("Vaikinai neverkia),"Melancholia".
Komedijos: "Idiocracy"("Idiokratija")-labai reali musu ateitis.

Prisijungęs


Pomcikas  Rugpjūčio 02, 2013, 19:49:34

Vaikštantys numirėliai vienas iš mano mėgstamiausių serialų  8)

Prisijungęs


Gabijameow  Gruodžio 29, 2015, 12:20:38

Man labai patiko filmas ''Catwoman''. Kas nematė siūlyčiau pažiūrėti. Video:

Prisijungęs


Mshen  Sausio 06, 2016, 14:55:31

Serialai(iš labai "mainstreaminių", kuriuos dievina visokio plauko kritikai ir ne tik žiūriu tik Game of Thrones):
Defiance(3 sezonai, po trečio sezono nutrauktas) manyčiau geriausias sci-fi serialas ne zombių tema kuriuos gavome per paskutinius kelis metus. Taip pat yra visai neblogas beveik free to play MMO.
Lexx - Ne itin standartinė, bet itin kokybiška sci-fi
Babylon 5 - mano nuomone geriausias sci-fi serialas ne iš Star Trek visatos, sukurtas iki šiol.
South Park - viena geriausių animacinių juodojo humoro satyrų šiuo metu, nors man asmeniškai paskutinis sezonas buvo šiek tiek meh.
American Dad! - Geriausias mano nuomone iš Seth McFarlane darbų.
Vikings - Pusiau istorinis serialas įkvėptas skandinavijos sagų. Reikia daugiau tokių. mano svajuko dramblionė - serialas apie LDK.

Anime Serialai:

Hellsing Ultimate - Štai kas būna kai japonas perskaito "Drakulą" ir sugalvoja sukurti fan fic'ą. Nacių vampyrai ir religinis fanatizmas įeina kaip nemokamas priedas.

Black Lagoon - Piratų nuotykiai pietryčių Azijoje. Daug veiksmo, sprogimų ir jokių shonen nesąmonių.

Claymore - Blondinės su milžiniškais kalavijais kovoja prieš pavidalą keičiančias žmogėdras. Tik pats anime baigiasi viduryje visos istorijos(manga tęsiasi toliau).

Jormungand - Gan nebloga istorija apie ginklų prekeivius. Šiek tiek per daug veikėjų, ir per mažai serijų.

Baccano! - apibūdintas kaip anime "Pulp Fiction", gan neblogas serialas apie prohibicijos laikus, su šiek tiek mistikos.

One Punch Man - naujas "super populiarus" anime, iš esmės parodija kuri tyčiojasi iš daugumos shonen anime (Dragon Ball, Naruto, One Piece ir panašūs) Kol kas tik 1 sezonas. Antrasis pasak gandų turėtų pasirodyti 2017-aisiais.

Filmai:
Itin daug ir įvairių žanrų.
Star Wars - visi filmai, tik norisi kūrėjams nusukti galvą už H. Christenseną 2 ir 3 epizoduose. Žinoma, 3 epizodo pabaigoje kai kurios jo vietos itin geros ir jo įkūnijamas Darth Vader(prieš jam tampant įkalintam tame ikoniškame kostiume) atrodo itin bauginančiai ir efektyviai, bet vos jis praveria burną... visas tas įvaizdis subliūkšta. Kitas dalykas, iki galo neišnaudotas Samuel L Jackson. jo eilutėse trūko kituose jo filmuose itin daug vartojamo žodžio, kurį mes visi puikiai žinome.

Pulp Fiction - Klasika, dalinai įkvėpusi mūsų Vėlyvių Emiliuką. Reservoir Dogs, Kill Bill ir Inglorious Bastards irgi nusipelno paminėjimo

Ultramarines: A WH40k Movie - Žingsnis reikiama linkme. Reikia daugiau 40k filmų, kurie turi galimybę pranokti didžiąsias Sci-fi frančizes(Star Wars ir Star Trek). Bet rekomenduotinas tik stalo žaidimo(ar jo adaptacijų PC) fanams.

Herkus Mantas - "Sovietinio blogio" vaisius, bet kolkas vienintelis tikras Letuviškas istorinis filmas, nesusijęs su miško banditų garbinimu ir nesukurtas abejotinos biografijos švediškos padugnės.

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice In the Hood - Brolių Wayans parodijų komedija, parodijuojanti filmus apie juodaodžių getų gyventojų kasdienybę.

Tadas Blinda. Pradžia - Vienas geresnių jau nepriklausomos Lietuvos filmų. Daugiau tokių. o visus "Valentinas Vienas" galima drąsiai mesti į šiukšliadėžę.

Zero, Zero 2, Redirected - Tarantino ir Guy Ritchie įkvėptos kriminalinės komedijos. Pirmasis Zero manau vis dar yra geriausias iš Vėlyvio kūrinių, nes Zero 2 pernelyg primena "Pulp Fiction", tik mes žinome kas yra lagaminėlio turinys. Redirected gan neblogas kūrinys, ypač patiko tai jog jame vaidino Vinnie Jones. Tik ta pati kriminalinė Lietuva jau ima kiek pabosti. Prie šitų galiu priskirti ir maždaug pusvalandžio trukmės AXX filmus. yra neblogų kriminaline tema.

Godfather Trilogija - Klasika apie Amerikos italų mafiją. nėr daugiau ką ir pridurti.

Goodfellas - kitas klasikinis filmas apie gangsterius. Stipri istorija ir puikūs aktoriai.

Casino - Dar vienas Martin Scorcese filmas. kiek silpnesnis už Goodfellas, bet irgi visai neblogai žiūrisi.

The Others - Bene vienintelis siaubo filmas kurį mėgstu, būtent dėl jo nestandartiškumo, palyginus su kitais žanro atstovais, kru viską gali atspėti ir jau atsibodę iki gyvo kaulo(ypač visi tie "found footage" tipo filmai).

The Prestige - Nloan'o filmas, puiki juosta apie iliuzionistų gyvenimą.

Interstellar - Kitas Nolan'o kūrinys, nebloga sci-fi drama, kuri kaip atsimenam iš interneto memų sukėlė nemažą galvos skausmą amerikiečių žiūrovams. Geriausia yra nė negalvoti apie visą tą teoretinę fiziką kuria buvo remtasi kuriant šį filmą.

The Martian - Nebloga moderni "Robinzono" versija. Iš ties tikėjausi daugiau mokslinės fantastikos elementų (taip, marsiečių...), bet ir be to filmas yra geras.

Police Academy - Gera komedijų serija apie "mentus", kuri visiems mums jau įgrįsusi iki gyvo kaulo, bet nuo 4 dalies ima silpnėti. 7 dalis neverta dėmesio ir geriausia apsimesti jog jos nėra.

Spaceballs - puiki Star Wars parodija. Nėr daugiau ką ir pridurt.

Monty Python and the Holy Grail - Smagi britiška komedija apie karalių Artūrą.

The Lego Movie - Puiki idėja, įgyvendinta itin gerai ir tikrai nėra tiesiog ilga daniško konstruktoriaus reklama.

Taken serija - Patiko tai jog pirmojoje dalyje oponentai nebuvo kokie nors komunistai su brnaduoliniu ginklu, o daugmaž reali situacija(prekeiviai žmonėmis). Antra dalis visai nieko, o trečią galėjo padaryti geriau.

RED ir RED 2 - mažiau žinomų komiksų adaptacija. neblogas veiksmo filmas apie pensijon išėjusius "specukus".

Watchmen - Kolkas geriausias superdidvyrių žanro filmas. mano nuomone netgi Nolan'o "Dark Knight" trilogija neprilygsta "Watchmen". O ką jau bekalbėti apie "Marvel" studijos filmus.

Wayne's World - Smagi komedija apie metalistus turinčius savo pokalbių laidą. Antroji dalis šiek tiek silpnesnė.

Airheads - Taip pat apie metalistus, bet šį kartą apie grupę kuri nori prasimušti į "didžiają sceną".

Leonido Gaidajaus komedijos - "Operacija Y", "Kaukazo belaisvė" ir kiti. mūsų tėvų labai mėgti filmai iš niūraus sovietmečio. nebloga tarybinio gyvenimo satyra.

Inside Out - Paskutinis "Pixar" kūrinys. stiprus filmas, nors ir "multikas", palieka daug peno apmąstymams.

Full Metal Jacket - Stipri karinė drama apie jankistaniečių nuotykius Vietname. ypač patiko seržantas pirmoje filmo pusėje.

Simon Pegg ir Nick Frost filmai - Visi neblogi, ypač įsiminė Paul ir Shaun of the Dead. Standartinės britiško humoro komedijos.

Yra ir daugiau filmų kuriuos galiu įvardinti kaip "geriausius matytus", bet susidarytų itin ilgas sąrašas.

Prisijungęs


Guarana91  Gegužės 31, 2018, 11:07:26

Hju Glaso legenda (geriausias ever matytas filmas, labai gerai nufilmuotas, bei įtraukianti istorija), Kūždėsių sala bei interstellar. :)

Prisijungęs