Tatuiruočių reikšmė  (Skaityti 17976 kartai) Spausdinti

1 B


Gedas  Rugpjūčio 11, 2013, 13:34:14

Sveiki norejau paklausti ka kokie zenklai reiskia. Ta prasme kokie zenklai duoda kaska gero o kuriu nevertetu tatuiruotis. Nes as galvoju darytis tatuiruote ir is anksto noriu pasidometi apie zenklus. :)

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 11, 2013, 15:56:58

darykis ka tik nori, nk tie zenglai nenulemia cia tik bobuciu pasakos, darykis ta kas manai kad yra "grazu" ir ta su kuo gyvensi visa gyvenima

Prisijungęs


Šešėlis  Rugpjūčio 11, 2013, 18:16:46

Darykis tai kas turi tau kokią nors reikšmę ir manai kad nepraras jos bent jau didžiumą gyvenimo. Nesidaryk nieko kas "gražu", nes per gyvenimą dažnai pasikeičia požiūriai į "grožį".

Prisijungęs


Gedas  Rugpjūčio 11, 2013, 21:35:59

Labai padejote dabar kai ir apsisprendziau. (Aciu)

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 12, 2013, 00:21:51

Darykis tai kas turi tau kokią nors reikšmę ir manai kad nepraras jos bent jau didžiumą gyvenimo. Nesidaryk nieko kas "gražu", nes per gyvenimą dažnai pasikeičia požiūriai į "grožį".


ta prasme kas jam "grazu" o ne kas madoj

Prisijungęs


Šešėlis  Rugpjūčio 12, 2013, 02:00:30

Tai nesvarbu ar madoj ar pačiam gražu. Jaunam amžiui požiūris į viską kol nusiguli spėja pasikeisti kelis kartus. Kas dabar atrodo gražu ar kieta po poros metų gali atrodyti kaip visiška nesąmonė.

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 12, 2013, 15:51:38

bet zinos kad ta nesamone pats ir pasidare,.

Prisijungęs


Iron Tara  Rugpjūčio 29, 2013, 22:06:57

Na, nelygu dar ir tas grožis. Pavyzdžiui koks klasikinis grožis. Jei tau jis dabar patinka, patiks ir vėliau... O vat kas pasikeisti gali ir pasikeis, tai mados.
Aš turiu erelį pasidarius. Man buvo 16 metų ir tada mane domino visiškai kitokie dalykai, nei kad dabar. Pamenu kai bandžiau rinktis kokios tattoo noriu ir tai užtruko kokius kelis mėnesius, jei ne ilgiau net. Tačiau kai jau susitariau dėl 'seanso', išvakarėse radau tą erelį ir iš kart supratau, kad jis man. Turi jis man ir reikšmės, tačiau dariausi jį dėl to, kad buvo labai gražu. Šiaip neteisinga vartoti būtąjį laiką, kadangi aš iki šiol negaliu atsidžiaugti tuo spontanišku sprendimu  :D

Prisijungęs


Mshen  Gruodžio 10, 2013, 23:00:08

daugiausia jaunimas tatuiruosciu reiksmes vercia pagal taip kaip jas vertina Rusijos vagys istatyme. ir aplamai daugumai jog visas bendravimas ir kultura kvepia zeku kultura ir istatymais.

dauguma tatuiruosciu turi ir siokia tokia mistine reiksme.
As labai noriu issitatuiruoti staugianti vilka ant desinio peties, bet man trukdo tai jog turiu apgamu toje vietoje. ir musu sundaktariams ju salinti nepatikeciau. tokios tatuiruotes noriu kadangi vilkas yra pavaizduotas mano gimines herbe, ir kiek teko dometis siuo dalyku, tai vilkas simbolizuoja asmens stiprybe ir ryzta.

Ir nereikia viskuo tiketi ka sako zeku kultura persismelke marozai kurie net sedeje zonoj nera. sakyciau jog zmogus renkasi tatuiruote tokia kuri jam su kazkuo asocijuojasi, o nes del to kad tai kazka reiskia neigiamo zeku kulturoje.

Prisijungęs


Šešėlis  Gruodžio 11, 2013, 02:53:03

Na jaunimėlis lieka jaunimėliu :) Aš asmeniškai irgi pradedu norėt tattoo :D Bet tai daugiau būtų susiję su magija ir gyvenimo filosofija. Apie kažkokią zekų kultūrą išvis pirmą kart girdžiu :D

Prisijungęs


Mshen  Gruodžio 11, 2013, 10:29:46

na cia jau reiktu su senu zeku pabendraut jog suprast visa kalejimo kultura ir ju "nakolkiu" reiksmes.

Prisijungęs


Dainius  Gruodžio 22, 2014, 08:43:27

Sveiki. Norėčiau paklausti jūsų nuomonės apie sapnų gaudyklės tatuiruote. Ar normalu daryti vaikinui. Ne tai ar normalu ar neatrodytų keista, kad vaikinas darosi tokia tattoo?  Ir įdomi būtų jūsų nuomonė. Ačiū.

Prisijungęs


Mshen  Gruodžio 26, 2014, 22:39:26

Klausimas: vaikaisi madu, ar yra kokia kita priezastis apart "krutai atrodo"?

normalu tokia nakolke darytis baltaodei  fyfai is jankyno. na tom, kurios su uggs'ais , iphone 6 ir maukia samurliaka is Starbucks.

Aplamai, rasalas ir kita kuno puosyba neturetu buti diktuojami mados.
Tai turi, bent jau mano nuomone, tureti labai rimta reiksme zmogui kuris ja darosi. nes lyst po lazeriu ir dar karta susidarkyt savo oda vien del to jog nakolke "nusibodo" ar "nebemadinga" yra mazu maziausiai kvaila. taip pat ir pinigu svaistymas. nes "malonumai" nepigus.


Aisku kaip sako visagalis internetas, sapnu gaudykles nakolke megsta darytis ir vaikinai. nors aisku musu kraste 99.99% tikimybe jog busi palaikytas zydriuku.

kitas dalykas, sapnu gaudykle yra amerikos indenu kulturos dalis, o kaip zinia, nepaisant to jog jankiu deka didzioji dalis raudonodziu padaryti prasigerusiais degradais, savo kultura jie saugo kaip meska saugo savo meskiukus.
toks nedidelis heads up jei nukeliausi i jankyna pasidares norima nakolke matomoj vietoj(pvz ant rankos) ir bludysi vietose kur pilna indenu. speju jog reakcija butu ta pati kaip juodzius i akis pavadinus N zodeliu.


Speju esi jaunas(20+ metu), ir tiesiog pats nezinai ko noretum.
nesivaikyk madu. nieko is to gero nebus. Geriau issirink piesini, ar simbolika kuri turi itin gilia reiksme tau vienam, ir ja pasidares nesigailesi net gilioj senatvej.

ir nebuk toks kaip sis intelekto nesuzalotas asmuo kuris susidarke sau veida issitatuiruodamas akiniu remelius.:
Prisijungęs