Kas darosi su apiemistika.lt?????  (Skaityti 2383 kartai) Spausdinti

1 B


Kunardu  Lapkričio 16, 2014, 00:25:53

Kelkit šitą puslapį į dienos šviesą. Juolab, kad turite savo parduotuvę . Miręs saitas. Komoj tai tikrai. Dėkit skelbimus, AFIŠUOKITĖS. Man iš tiesų labai patinka šis puslapis - gana nuoširdus ir atviras, tad nesinori jo nurašyti .

Prisijungęs


Šešėlis  Lapkričio 20, 2014, 22:15:36

Įdomu kaip yra su parduotuve. Ar yra kiek klientų. Bet pagrindinis puslapis nemanau, kad miręs. Forumas tai gal, bet jis ne esminis :)

Prisijungęs


Sani Lev  Gruodžio 27, 2014, 13:26:37

Tikrai. REIKIA GAIVINTI TINKLAPĮ!

Prisijungęs


Fasiras  Gruodžio 28, 2014, 13:41:09

Pritariu. Afišuosim, populiarinsim..

Prisijungęs


cdrw  Vasario 07, 2015, 14:11:32

Pats forume mažai lankausi ir neseku temų. Kaip kažkas minėjo - pagrindas yra apiemistika.lt portalas ir  parduotuvė. Žinoma dėl forumo gaivinimo yra planų. Reikėtų tik daugiau moderatorių. Yra norinčių? :) Jei taip tai pm man. Ir trumpai apie save parašykite. Reikalingi patikimi žmonės.

Prisijungęs


Saulys  Vasario 22, 2016, 15:46:48

Tarp musu mergaiciu... ;D
Visu pirma biznis ar pomegis (hobbis)?
Jei imsim i viska zemeje (siu dienu) ziureti kaip siu dienu zmones - jokio pomegio siandiena nera! Yra tik pinigai. kuriuos lengviau daryti, kai tai sutampa su pomegiu. Deja daznai viskas prasideda pomegiu, tada bandai daryti is to bizni. Beda ta, kad kai atsiranda pinigai, visas dziaugsmas gautas pirmoje vietoje prapuola.
Yra keliatas budu kaip grazinti ta pirmini visko atsiradimo dziaugsma. Ir jie ne paslaptis. Taciau tam ivykdyti yra kai kurios salygos kurios turi buti ispildytos pradedant gaivinimo procesa.
Kuo mus tinklapis patrauke pirma karta?
Ka mes siandien matome tinklapyje?
Kuo jis skiriasi nuo to kas buvo pirma?
Gera Pradzia  ;D - o toliau as nieko nesakysiu.
Beje. Jei jau yra ta tema, Parduotuve, Tinklapis, Forumas. Man asmeniskai atrodo cia sumaisyti 2 dalykai I kruva.
1. Parduotuves tinklapis uzsiima reklama ir pardavimu, Nauju prekiu pristatymu ir kitu akiu dumimu susijusiu su pinigine priklausomybe. Kas yra normalu ir visur tas vyksta. Parduotuvei visiskai nereikia vesti mistiniu pokalbiu. Aisku parduotuves tinklapis gali uzsiminti apie kalbas kurios vyksta kazkur, kur gal ir parduotuves pirkejai gali rasti laiko paskaityti GAL viena kita idomu pastebejima. Taigi reference to the ... tinklapis.
    Tuomet pirkejas ras informacija normaliu pristatymo formatu. Beje referencai is straipsniu kuriuos tinklapio laikytojai ideda gali kreipti skaitytoja I parduotuve kurios tinklapis "parduotuve.lt" :-)
2. As ziuriu I tinklapi: Nera lengva islaikyti nauju straipsniu srauta, jei tuo kazkas pastoviai neuzsiima. Isleisti nors kas savaite apie 5 lapus, kurie tinklapyje isspausdinti gaunasi I kiek daugiau nei vidutinis tekstas - uzima kas diena po pora valandu. visa savaite (jei zinai apie ka rasyti). Taigi jei kas nors to nedaro specialiai pagal darbo pavadinima - tada nera to straipsnio.  Taigi isvada reikia zmogaus kas dirba su tinklapiu bent puse etato.
 Tai tie du dalykai sumaisyti. man atrodo jie neturetu buti maisomi. 
 Disklusijos yra atskiri pokalbiai kur gal randi gal nerandi, bet ten zmones uzklysta nepriklausomai nuo temu. Nors kas generuoja temas, tas gali tiketis pasnekovu. Cia daugiau maziau kitas ketvirtis etato.

~~~

Pridesiu, kad nesunku surasyti kalendoriuje kada pasikeite straipsniu tiklapyje pavadinimai kad rastum kiek ir per kiek laiko tinklapis pasikeite. As pritariu KUNARDU. Siuo metu yra taip.
Taciau negaliu neatmesti ir to, kad pats prizadejau mestis I keliata temu ir to nepadariau. Taigi ko gali reikalauti is kitu kai pats nevykdai.
Turiu prisipazinti mane kiek stabdo vienas maziukas dalykas.... As vistik dar isleidau 3 paskutines dalis apie "Rosswelo technologijas" kurios taip ir nepamate puslapio. Gal tada, kai jos bus paviesintos as stumiamas gedos, kad nevykdau pazadu, kiek aktyviau isijungsiu, nei pavyzdziui, dabar. - nieko nedarau :-)

Prisijungęs


Sani Lev  Birželio 28, 2016, 15:44:09

Kažkuriame forume kažkas rašė (jau seniai), kad anomalija geriau negu apiemistika. Ir pagalvojau, kad ten teisingai sakė, jog šis forumas pavirtęs kažkokia neaktyvia vaikų lindyne... Patys matot...

Prisijungęs