Vampyrai  (Skaityti 12771 kartai) Spausdinti

1 2 3 B


mina  Rugsėjo 15, 2015, 08:18:21

Vampyrai yra skirstomi į tris rūšis - saulės, mėnulio ir kraujo (sanguinarian?). Pirmieji du minta energija. Saulės vampyrai dažniausiai provokuoja, o mėnulio -visada skundžiasi, taip išsiurbdami pašnekovo energiją. Kalbant apie krauju mintančius vampyrus, yra keletas priežasčių, kodėl kraujas, o ne kokia kita medžiaga. Kraujas yra praturtintas geležies, o jos vampyrams dažniausiai reikia (kam pirkti chemijos pripildytas geležies kapsules, kai gali maitintis ekologišku krauju?)Taip pat yra ir kitų medžiagų, kurios neleidžia vampyrams nusilpti. Tai tarsi narkotikas, kaip kofeinas ar cukrus. Atsiranda trūkumas ir pradeda linkti kojos :) Kalbant apie galias, jokių galių nėra. Nebent viena - vampyrai šiek tiek lėčiau sensta.

Prisijungęs


Šešėlis  Rugsėjo 15, 2015, 13:39:09

Jei ziuresim i krauja is chemines puses, tai organizmas jo nevirskina, tai ir gelezies nepasiima(aisku gal vampyras koks mutantas) :) is kitos kitos puses, tai lyg ir gyvybines energijos prisotinta substancija, is ko butu galima paimti energija sau. O kas del saules ir menulio, tai juokingi pavadinimai, new agey stuff :D

Prisijungęs


Fasiras  Rugsėjo 21, 2015, 19:05:35

Su tais saulės ir mėnulio vampyrais nebepirmąsyk girdžiu. Esą saulės vampyrams, kurie provokuoja ir išsiurbia aplinkinių energiją juos supykdydami,  turi delnus raudonom linijom, o mėnulio, kurie lėtai užknisinėja žmogų, privesrdami juos išklausyti ilgas istorijas apie kažkieno siaubingą gyvenimą, vampyrų delno linijos blankios pilkšvos.

Prisijungęs


Šešėlis  Spalio 05, 2015, 12:55:18

Tai čia tie vadinami psichiniai vampyrai, kuriais tikriausiai būtų nemaža dalis žmonijos, tokie vampyrai kabutėse. Tikriems energetiniams vampyrams nereikia nei žodžio tarti, nei kokių veiksmų atlikti. Ateis nusiurbs energiją ir tu net nepajusi kad jis čia buvo. Nebent pats esi jautrus tokiems dalykams, manau. Šiaip yra net vampyrų kodeksas http://www.sacred-texts.com/goth/vc/ senesnė versija viešai prieinama, naujesnė mokama.

Prisijungęs