Cdrw  (Skaityti 2916 kartai) Spausdinti

1 B


cdrw  Balandžio 01, 2013, 19:34:39

Taigi pradėsiu nuo savęs:) Esu šio puslapio administratorius. Vardas Tomas. Paranormaliais reiškiniais pradėjau domėtis gana anksti, tačiau pats save priskirčiau prie labai didelių skeptikų. Netikiu viskuo tačiau domiuosi ir renku medžiagą. Jei iškils kažkokių klausimų - klauskite :)

Prisijungęs


Kit0kia  Balandžio 07, 2013, 21:08:42

Hmhm...Kaip supratau domiesi-bet netiki?
Bet iš kai kurių temų to nepastebėčiau...
Diskutuoji ir pritari visokiems paranormaliems reiškiniams,
vietoje to,kad rodytumej savo skeptišką požiūrį.  :)

Prisijungęs


cdrw  Balandžio 07, 2013, 21:48:15

Galbūt ne taip išsireiškiau. Tikiu dauguma paranormalių dalykų, tačiau turėjau omenyje, kad netikiu kai kažkas papasakoja jog matė ten tą ar aną. Kad tuo patikėčiau turi būt kažkokie įrodymai. Žodžiai juk gali būti melagingi.

Tarkim niekada nebuvau matęs NSO. Ir kažkur pora mėnesių atgal pamačiau be galo keistą šviesą danguje. Nenoriu plėstis ir pasakoti, tai turėtų būti atskira tema, tačiau esu šimtu procentu įsitikinęs, kad tai buvo ne joks lėktuvas ir pan dėl jo judėjimo ir tai kas įvyko paskiau. Taigi pats štai mačiau, bet vis tiek netikiu, kad tai buvo ateivių skraidanti lėkštė (kaip sakoma) :D Aš mačiau tik šviesą - tas mane ir stabdo tikėti. Jei būčiau matęs lėkštės kontūrus ir aiškiai būčiau matęs kaip objektas atrodo tada būtų kita kalba, bet kol kas... Nors ir nesugebu paaiškinti ką mačiau, bet neteigiu, kad tai ateivių erdvėlaivis. Štai čia mano skepticizmas ir pasireiškia.

Diskutuoju dažnai, nes esu sukaupęs nemažai informacijos. Juk kiekvieną čia paskelbtą straipsnį esu perskaitęs :) O kur dar papildoma informacija... Tad dažniausiai tik pateikiu informaciją kurią žinau, o tikėti renkasi pats žmogus.

Be to, kai esi skaitęs daugybe teorijų ir versijų apie visus mistinius reiškinius tampa nebeaišku kur tiesa, o kur melas. Kiekviena teorija atrodo tikrai įtikinama, bet kita pasakoja kitokią versiją ir sunku pasirinkti kažkurią vieną.

Tarkim pomirtinis pasaulis ir reinkarnacija. Jei egzistuoja pomirtinis pasaulis ir dvasios, vaiduokliai, reiškia po mirties mes nemirsim. Mirs tik mūsų kūnas. Tačiau reinkarnacija teigia, kad po mirties visi atgimstam. Tai tada jei atgimstam, tai kaip ten tie vaiduokliai vis dar yra anapusiniame pasaulyje? Juk jie turėtų atgimti. Na tarkim jie atgimsta ne iš karto, bet paėjus kažkiek laiko, bet kodėl tada ir daug metų praėjus žmonės sugeba išsikviesti ten savo seniai mirusius giminaičius ir panašiai? Na čia man nesiriša šitie dalykai. Manau, kad turi egzistuoti arba vienas arba kitas, o abi teorijos pasakoja gana įtikinamai. Visa tai ir verčia nieko nepriimti už gryna pinigą.

Prisijungęs


Šešėlis  Balandžio 10, 2013, 00:41:35

Na aš tai sakyčiau, iš kur tie kvietėjai išsikviečia, tai ko jie nori. 90% visi iškviesti dalykai būna astralinės lervos.

Prisijungęs


Mantas  Balandžio 15, 2013, 11:55:14

Na tas atgimimas toks idomus reikalas, turbut del to, kad gali uztrukti labai daug arba mazai laiko, kol atsilaisvina vieta ;] cia pagal mane, tai sitaip ;]

Prisijungęs


Saulys  Liepos 08, 2015, 16:43:16

Vaiduokliai ir pomirtinis gyvenimas. Be galo daug apie tai parasyta. Man tinka ta teorija kad siela yra nemirtinga, kaip minejau yra mokslininku "so to say" kurie hipmozes metu sugebejo susikalbeti su tuo kas mumyse sedi. Ir per eile seansu issiaiskinti bendra paveiksla. Visa vaiduolkliu teorija yra paprasta, tai sielos atsisakiusios eiti link sviesos kai juos kviete. Sielos kurios nori grizti atgal I kuna. Nereikia nei sakyti, kad laikas ir kiti matavimai joms neegzistuoja. Dazniausiai tai primityvios ir neissilavinusios sielos turejusios ne daug reinkarnaciju jei taip galima pasakyti. Pragaras - tai tas kas taves laukia kai busi blogas. Kitaip tariant kai aptarinejami tavo darbeliai - paslapciu "ten"nera, tau pasiulomas gyvenimas kuriame tu vargsti uz savo nuodemes ir taoip ispirksi klaidas kad kitam gyvenime butum svaresne siela. Man su vaiduokliais nera problemu. Neabejoju, kad tokie yra. cia jau irodyta ir su jais bendrauta - jei imanoma taip pasakyti. Kadangi tai laukines sielos prasisunkusios pavydo kad mes turim kuna o jos ne, Nera ko su jom bendrauti ir siektis - jos nieko nepasakys, nes ta ko mes klausiame - jos atsisake suzinoti. Tai tamsus ir mazai ziniu duodantis pasaulis. Vienok jei kazkokia siela nori su tavim susiristi, tai ivyks, ir tu turi isklausyti nesvarbu kaip staciai plaukai ant tavo galvos is baimes stovetu. As turiu kita problema. Kai zinai apie ta sielu kelione is kuno I kuna kaip vyksta laiko keliones? Ar tie barjerai perziangiami, o jei taip, tai laikas tai ne tik laikrodi atsukti, bet ir kai kurie daug sudetingesni dalykai paskaiciuoti. Taigi laiko keliones neivyks kol mes tiesos apie mirti neismoksim I kompus ideti.

Prisijungęs