Fasiras  (Skaityti 1844 kartai) Spausdinti

1 B


Fasiras  Lapkričio 17, 2014, 21:27:38

Sveiki, aš esu Fasas (toks yra mano slapyvardis, vardo neatskleisiu).  Esu devintokas iš Panevėžio apskrities.
 Iš mokslų geriausiai sekasi gimtoji (lietuvių) kalba ir gamtos mokslai (chemija, matematika, fizika, biologija). Lankau muzikos mokyklą, ir tikiu, kad muzika veikia žmogų. Klausausi daugiausia šių stilių: sunkiojo metalo, klasikinės muzikos.
Kartais susapnuoju tai, kas išsipildo, ar realiai, ar perkeltine prasme, esu bandęs telekinezę, bet nepavyko.  Bet svajoju geriau įvaldyti magnokinezę, nors nerandu informacijos apie tai.
Dėl kokios ,,galios" esu įsitikinęs - kad pirmąkart pamatęs žmogų aš visada galiu iš jo veido įvertinti, koks jo charakteris, kaip elgiasi, ar jis tikintis, ar nihilistas ir panašiai. Nors išties gerai sekasi nuspėti ir žmonių charakterius bei energijas iš vardų, o tikslesnius rezultatus pasakau, jeigu sužinau ir pavardę. Dar domiuosi energijos valdymu, piešiau žmonių demonus. Pagrinde domiuosi energijomis ir jų veikimu į žmogų, žmogaus energijos su aplinka sąveika.
Na, rodos, jau viską pasakiau, ką norėjau, lauksiu forumiečių atsakymų :)

Prisijungęs


Šešėlis  Lapkričio 20, 2014, 22:04:14

Sveikas, na nuskaityti žmogų iš veido, galių jokių nereikia, bet jei turi tokį įgimtą gebėjimą tai šaunu, kitiems mokintis reikia to :)

Prisijungęs


Fasiras  Lapkričio 21, 2014, 19:07:20

Dėkui :)

Prisijungęs


Saulys  Rugsėjo 15, 2015, 01:24:24

Muzika? A? ... Kaip tu galvoji, kodel tu kartais randi save niuniuojanti dainele ir negali jos atsikratyti? Vibracijos.
1. Dainele yra ne bet kokia tau ja pakisa tavo samone.
2. Daineleje (kuri "parinkta" niuniavimui) yra reikiamos vibracijos kurios padeda tau atlikti viena ar kita uzduoti, darba sugalvoti atsakyma. Tai galingas irankis, kurio reiksme manau dar ne visai isaiskinta. I muzika ziurima kaip i maloniu ausiai ir sielai garsu rinkini, taciau as manau muzika turi buti pradeta aiskinti ne nuo natu bet nuo fiziologines prasmes. Dvasines prasmes. Daugelis mokslininku sutiks kad muzikalus zmones yra bent 60% gabesni uz tuos kurie muzika nesidomi (klausyti ir uzsiimti muzika yra skirtingi dalykai).
Taciau ne visi mokslininkai pasako kad muzika padeda tavo dvasiai teisingai sviesti.
Ka noriu prdeti - jei tai ka rasai apie save nemeluoji, tai as labai palaikau viska ka sakai.
Vienas - bet - tu kada nors galvojai apie savo NICK Name? Kazkaip negaliu suderinti 2 dalyku. Tai ka rasai apie save ir tavo NICK Name

Prisijungęs


Fasiras  Rugsėjo 21, 2015, 19:21:16

Sauly, tikrai žinau ir numanau muzikos riekšmę. Tiek muzikos skirtingo aukščio garsai, tiek vardų ir pavardžių skirtingi garsai, turi specifines vibracijas, kurios veikia žmogų. Taigi tiek nuolat girdėdamas, kai tave šaukia vardu ir įsisąmoninęs savo vardą pavardę, tiek nuolat klausydamasis muzikos, keitiesi. O užduotis muzika irgi, be abejo, padeda vykdyt. Buvau skaitęs, kad kai kuriose šalyse kompaktinės plokštelės su muzika pardavinėjamos nerašant jų autorių ar dainų pavadinimų, o užrašant organo, kuriam muzika padeda, pavadinimą. Širdžiai, kepenims... :)
Nesupratau tiksliai, ką tu tiksliai turėjai omeny apie tą nick name. Aišku, pagalvoju :) Šitoks vardas irgi, beje, turi įtakos žmogui. Jo susigalvotas/pasirinktas.

Prisijungęs


Saulys  Rugsėjo 27, 2015, 04:14:54

Na nematai tai nematai ir as nieko daugiau apie tai nesakysiu. Muzika - nuostabs dalykas. Paprastas reikalingu vibraciju pateikimas. Aisku jas pateikti ne visada paprasta. :-) .

Prisijungęs