Iron Tara  (Skaityti 1785 kartai) Spausdinti

1 B


Iron Tara  Rugpjūčio 25, 2013, 01:56:28

Labas vakaras,
Užtikau forumą, kuriame yra ką gero paskaitinėti, tad pagalvojau, kodel neprisiregistravus. Šiaip, tai jau senokai dalyvauju anomalijoj.  :)

Domiuosi viskuom, tačiau praktikuoju nedaug. Pagrinde tai būtų transerfingas, dvasinė saviugda ir šiek tiek magijos. Bet mėgstu išbandyti ir naujus dalykus.
Nesu religinga, tačiau mano pasaulėžiūrai kažkiek įtakos daro neopagonizmas ir budizmas. Iš jų visų labiausiai patinka animizmas  :)

Šiuo metu gyvenu ne tėvynėje. Labai mėgstu keliauti ir būti 'on the road', tad nežinau ar ilgam liksiu čia. Žinau, kad būtų gerai kur nors nusistovėti, tačiau net neįsivaizduoju kur... Beto, domina gyvenimas be pinigų  :D

Patinka filosofija, įpatingai šiuolaikinė, kuri remiasi senovės filosofais. Mėgstu žmones ir jų kompaniją, tačiau vis dažniau mieliau lieku viena.

Dievinu motociklus ir muziką su daug žemų dažnių.

Taip pat domiuosi kitų šalių kultūromis ir labai noriu viską išmėginti bei patirti savu kailiu.
Labai vertinu žmones ir jų dedamas pastangas dėl manęs ar dėl kitų žmonių, dėl plataus bei atviro jų mąstymo bei supratingumo ir savitumo [gaila tik tai, kad dabar išsiskirsi iš minios tik būdamas žmogišku].

Apie ateitį ne itin suku galvą. Tačiau turiu siekių, gal labiau svajonių, tačiau nieko konkretaus.
Nekenčiu nelogiškų valstybių sistemų. Esu anarchistė iki kaulų smegenų  ;) Tačiau galiu prisitaikyti prie kitų gan lengvai, kol tai neliečia mano asmeninės erdvės.

Nemoku ir negaliu daug apie save pasakoti, tad, jei kažką kažkas labai sudomino, klauskit..  :D

Prisijungęs


Sinestro  Rugpjūčio 25, 2013, 11:04:24

Sveika atvykus :)

Prisijungęs


Šešėlis  Rugpjūčio 25, 2013, 11:23:38

Sveika :D

Prisijungęs


Liutavaras  Rugpjūčio 27, 2013, 17:55:13

Labai malonu, kad nusprendei prisijungti prie mūsų, bėje aš taip pat naujokas čia ir tikiuos turėsime apie ką pabendrauti... :)

Prisijungęs