Liutavaras  (Skaityti 1923 kartai) Spausdinti

1 B


Liutavaras  Rugpjūčio 21, 2013, 13:54:14

Sveiki visi,
mano vardas Liutauras, tad tie kurie domisi vardų kilme supras kodėl mano nickas būtent toks. Taigi esu čia naujokas, gyvenu netoli Klaipėdos. Prieš keletą metų buvau užsiregistravęs įvairiausiuose forumuose panašius į šį, labai domėjausi numerologija, vardų reikšmėmis, būrimais-pranašavimais(Tarologija), Reiki... Todėl visų pirma papasakosiu kaip radau jus. Prieš keletą dienų kalendoriuje pamačiau, kad artėja pilnatis, todėl nusprendžiau pasiskaitinėti internete ir prisiminti kaip pakrauti vandenį po mėnulio šviesa. Beskaitydamas apie mėnulį ir jo teikiamas galias radau jūsų puslapį kuriame daug informacijos apie mėnulį, jo teikiama energija žemdirbystei, bei ieškant vandens ar netgi tiesiant vandentiekį... Beskaitant radau ir diskusijų skiltį (forumą) kurioje daug įvairiausios informacijos, labai malonu matyti kaip žmonės diskutuoja, dalinasi informacija temose kurios juos sieja, visa tai sugundė ir mane prisijungti prie jūsų kompanijos. Manau kaip pradžiai užteks, jei iškilo klausimų - klauskite, su malonumu atsakysiu... :)

Prisijungęs


cdrw  Rugpjūčio 21, 2013, 14:07:05

Sveikas prisijungęs prie mūsų :) Malonu, kad patiko informacija rasta apiemistika.lt puslapyje. Smagaus bendravimo su forumo nariais :)

Prisijungęs


Liutavaras  Rugpjūčio 21, 2013, 15:06:46

Ačiū :)

Prisijungęs


Šešėlis  Rugpjūčio 22, 2013, 11:19:30

Sveikas :)

Pats domiesi tik astrologijom, numerologijom ar ir kuo nors rimtesniu? ;D

Prisijungęs


Liutavaras  Rugpjūčio 22, 2013, 13:04:49

Na šiaip anksčiau domėjausi tokiais dalykais, tai daug informacijos esu sukaupęs tokiomis temomis:P O šiaip pagrindinis mano užsiėmimas ir hobis, tai Informacinės technologijos:)

Prisijungęs