Lukas11xxf  (Skaityti 8012 kartai) Spausdinti

1 2 B


exdead  Rugpjūčio 06, 2013, 22:19:17

gali irodyti, mazu tiesiog vejas nepute ta debesi arba netycia susapnavai, nufilmuo ir atsiusk i email td patikesiu

Prisijungęs


Sinestro  Rugpjūčio 17, 2013, 00:00:01

Aha, filmuosiu. Pats pabandyk, o vėjo nebuvo, nes aplink jį mažesni debesys liko nepakitę

Prisijungęs


exdead  Rugpjūčio 17, 2013, 01:34:39

ka cia pezi dbr

Prisijungęs


Sinestro  Rugpjūčio 17, 2013, 08:39:53

Jei tavo sutrauktos smegenėlės neišneša paprasčiausių sakinių, tai niekas dėl to  nekaltas. Eik geriau lietuvių rašysenos ir logikos pasimokytum, nes forumuose būtina nors 80 IQ (bezdžionės proto).

Prisijungęs


Vanesa  Rugpjūčio 17, 2013, 12:23:44

Nekonfliktuokite, asmeniškumus aiškinkitės tam skirtomis privačiomis žinutėmis, o ne čia! Pašaliniai komentarai bus trinami! :)

Prisijungęs


lukas11xxf  Rugpjūčio 19, 2013, 12:17:46

exdead o KODĖL man įrodyt?aš galečiau įrodyt bet KAM? Aš VISIŠKAi nesu isitikines kad tai mano "galia" ,nes aišku gali būt sutapimas,bet man tiek sutapo ,kad nežinau ,bet kai preitą karta dariau ,man pastiprėjo ,iškart lyt nustojo ,nors dariau balknone ne laukia  ,šaip ir iš psi wikia išmoko ,dažnai ten lankausi  ,o exdead i pm įrodyk kad moki valdyti sapna ,"nufilmuok"   ,ir kalbam i jusu galis tema apie tai

Jeigu pirmą kartą būčiau dares ta,aš tikrai nerašyčiau čia  :D ,nes kai pirmą karta apdarai gali būt sutapimasturi tokia "galia" ir nk nemoki ispudingo padaryt,. Nerasyk nesamoniu,. Kaip vaikas koks.

neispudingo? ko dar tau reik?kad mokėčiau vaikšiot senomis? ,tai tu čia ateijai dėl "pramogos"? trūkta jos?šaip čia šitas 'skyrius" (ar kaip vadinasi) skirtas prisistatyti save ,o ne rašyt ispudingo ko gali

Sorry kad komentuoju ,pm neleidžia exdead'ui rašyt  ???

Jei tau nepavyksta, nereiškia, kad to dalyko nėra. Šiandien išnaikinau debesį, dar pasitreniruosiu ir mėginsiu lietų sukelt.

Nerašęs bereikalingų komentarų, geriau paskaitytum apie tai ir žmonių nuomžnes ir patyrimus.

aš nežinau ,ar čio galim kalbėt apie mano sugebėjima ,bet pratesiu čia   ,man pavyko debesis sukurt ,bet gali būt sutapimas ,bet tiek daug nebuvo debesų (buvo vos ne debesota) ,aš dariau taip pat kaip orus keičių ,tik kad pridėjau debesų energy "jei šivs tokia yra" ,ir toj vietoi kur dariau biški daugiau atsirado ,dar gali kartais su lietum nesuveikt, nes priklauso del debsų (ar ju yra ar ne)

Prisijungęs


cdrw  Rugpjūčio 19, 2013, 12:31:31

Rašyti žinutes iš eilės draudžiama. pasinaudok funkcija "redaguoti". Jei atsakinėji į žmonių komentarus, tai to lango apačioje yra visos žinutės kurių citatas gali įterpti.

Prisijungęs