Mina  (Skaityti 2666 kartai) Spausdinti

1 B


mina  Liepos 26, 2015, 19:32:05

Labas vakaras. Esu Mina. Man 23 m. Šiame forume ir puslapyje sukuosi gan seniai, bet tik dabar nusprendžiau šiek tiek daugiau papasakoti apie save. Paskutinį kartą gimiau Vilniuje. Čia ir gyvenu. Visada domėjausi paranormaliais reiškiniais, nes ne kartą buvau su jais susidūrusi. Šeimos nariai irgi.
Prisimenu du praėjusius gyvenimus. Tikiu, kad jų buvo ir daugiau, todėl ieškau būdų, kad kada nors galėčiau juos visus prisiminti.  :) Arba bent nuvykti į tas vietas, kuriose gyvenau praėjusiuose gyvenimuose.
Praktikavau telekinezę, aurų skaitymą. Domiuosi energijos valdymu, reinkarnacija, psichometrija ir psichografija.


Prisijungęs


Fasiras  Liepos 30, 2015, 00:22:31

Labas vakaras, Mina :)
Sudominai paminėjusi, jog prisimeni du ankstesnius savo gyvenimus. Ar gali trumpai papasakoti, kas ten buvai ir kaip tai pavyko prisiminti? Ir kas yra psichometrija?

Prisijungęs


mina  Rugpjūčio 11, 2015, 17:59:41

Pirmąjį gyvenimą pradėjau prisiminti 11-12 metų. Kurį laiką sapnavau labai ryškų sapną. Stovėjau menėje ir žiūrėjau į veidrodį. Regėjau 18-20 metų merginą raudona suknele. Kažkas mane pašaukė, bet aš nėjau. Sapnavau panašius sapnus porą metų. Paprastai sapnuose matau save iš šono (kaip filme), o tąkart viską regėjau savo akimis. Mintyse pradėjo rastis atsitiktiniai vardai, datos, vaizdiniai, emocijos... Jaučiausi vieniša. Prisiminiau vieną merginą, kurią sudegino už raganavimus. Maniau, kas tai aš, nes buvome kažkuo panašios, bet ne. Tada interneto dar neturėjau, o tiek istorijos knygų lentynose nebuvo. Tik gerokai paaugusi sugalvojau pagooglinti datas. Tiksliau viską suvedžiau: datas, tris vardus... Dar žinojau, kad gyvenau kažkur šiaurės Prancūzijoje. Išmetė vieną merginą. Pirma data - mirties metai. Antra data - dukters gimimo metai. Pirmas vardas - dukters vardas, antras vardas - vyro, o trečias - tėvo. Buvau šoke. Radau porą paveikslų ir atpažinau tą pačią raudoną suknelę. Mūsų akys identiškos - žalsvai melsvos, viena šiek tiek didesnė, nosis ir lūpos - irgi tos pačios. Gyvenau XVI a. Apie rastą asmenybę nieko nebuvau girdėjusi. Labai mažai informacijos (kunigaikščio dukra). Miriau  jauna (po pusmečio mirė ir mano dukra, kurios vardas ausyse skamba 10 metų), vos 24.
Antras gyvenimas gan naujas. Pamenu datą, likus 7 metams iki mano gimimo (ir pats didžiausias NSO įvykis Japonijos istorijoje). Gyvenau su vyru ir sūnumi rytų Kyote. Buvome pamaldūs ir dažnai eidavome į Higashi Honganii šventyklą (googlinau nuotraukas 2 metus). Daugiausia prisiminimų išnyra iš šventyklos - drakono fontanas, tamsi ilga menė, kuri šiek tiek išsišakoja, auksinės budos statulėles ir juodoje palubėje esantys raštai. Ir dar tai, kad vyras kreipdavosi į mane "Mina". Informacija gauta po specialios meditacijos.
Psichometrija - energijos skaitymas. Pvz, paimi kokį seną daiktą ar nuotrauką ir bandai pajusti joje esančią energiją. Dar galima treniruotis su neskaitytomis knygomis. Įdomus dalykas. Pajunti emocijas - liūdesį, jaudulį, džiugesį, šilumą, šaltį...  Dar geras pratimas yra: paimi keturis popieriau lapelius (geriau pasidaryti kartono korteles) ir ant jų užrašai skaičius. Tada imi tuščia popieriaus lapą ir per vidurį nubrėži kryžių, padalindamas jį į keturias dalis. Užrašai skaičius. Tada užverti korteles ir jas išmaišai. Tris korteles nustumi į šoną ir vieną palieki per vidurį. Laikai vieną ranką virs popieriaus lapo su keturiais skaičiais, o kitą - virš korteles. Ieškai vienodos energijos. :)


Prisijungęs


Fasiras  Rugpjūčio 12, 2015, 11:15:44

Ačiū tau, buvo labai įdomu skaityti :) Vis išgirstu, kad žmonės prisimena ankstesnius gyvenimus, įdomu būtų ir pačiam :D Galbūt galėtum ir plačiau apibūdinti minėtą specialią meditaciją, ir ar reikia jai specialistų?

Prisijungęs


Saulys  Rugpjūčio 17, 2015, 19:26:03

Mina, ar tu neprisimeni laikotarpio tarp gyvenimu? Zinoma be galo idomus gyvenimu prisiminimas. Kazkas mokliskai irode kad iki 2-4 metu vaikai prisimena labia daug ka is praito gyvenimo, taciau persokt per 2 gyvenimus ne dazna istorija. As skaiciau apie tokius atvejus todel zinau. Taigi kas buvo tarpe?

Prisijungęs


mina  Rugsėjo 13, 2015, 23:36:43

Fasirai, prašom. Jeigu domina meditacija, parašyk privačią žinutę. Papasakosiu, kaip pasiruošti ir treniruotis. Reikia nemažai laiko.
Sauly, pamenu tik du gyvenimus. Dar kažkokias nuotruopas, dėl kurių nesu tikra (pvz, sudeginimą, skandinimą, skausmą, būvimą kažkokiu gyvūnu). Dabartinį gyvenimą prisiminu nuo 2,5 metų. Labai norėčiau sužinoti, kas nutiko vėliau. Su pastaruoju (7 metai iki gimimo)  gyvenimu sieja labai stiprus ryšys, pamenu daug dalykų ir nežinau iš kur. O iš XVI a. gyvenimo atėjo pora baimių, kurios ilgą laiką buvo nepagrįstos.

Prisijungęs


Saulys  Rugsėjo 15, 2015, 01:11:09

Atsiprasau jei keiciu siek tiek pokalbi kita linkme. Bet man atrodo kad gaisti laika ieskodama kuo buvai praita gyvenima. Ar kelis gyvenimus. Zmonijos istorija buvo, yra ir bus pilna ziaurumo. nera jokios prasmes grizti I praeiti ir galvoti kur ir kuo buvai, ka darei. Koks tikslas? Kodel darei ta o ne kita? Tavo siela pasirinkdama aplinka turi tiksla kuris paaiskinamas pries tau atsirandant kune. Manau tas svarbu. kiekvienas gyvenimas tai etapas per kuri turi atlikti tam tikra misija. Dazniausiai tai darbas su paciu savimi. Be to tu esi kazkokio didesnio paveikslo dalis be kurios paveikslas neturetu savo prasmes. Gilindamasi i praeiti, suzinai tik praeiti. Praeitis yra ateities pamatinis akmuo. Noriu pasakyti, kad statinio, ziurint i rusi, nepamatysi. Vienok idomu vien tik pagalvoti, kad as buvau kita ar kitas. Sutinku. Tai savotiskas naujo pasaulio atidarymas paciam sau. Mano akimis kai suvoki kad taip gali buti, ar yra - kaip sakoma - "move on". Nesustok. Kam tau to reikia? o kam tau reikia gilintis i tuos paveikslus kuriuos matai samoneje? Gal but tau duota dovana matyti, tai as patarciau pakelk akis ir ziurek... Ka manai?

Prisijungęs


mina  Rugsėjo 15, 2015, 08:06:28

Yra pasakymas "Curiousity killed a cat" :D Manau, šiuo atveju tai tiktų. Man labai patiko tavo praeities palyginimas su pamatiniu akmeniu. Įžvelgiu nemažai tiesos.
Esu smalsus žmogus, bet neretai pamirštu, kad yra toks dalykas, kaip dabartis ir ateitis. Reikia judėti ir tobulinti kitus įgūdžius. Nors, pripažįstu, įdomu knaisiotis po praeities šydus.

Prisijungęs


Saulys  Rugsėjo 27, 2015, 04:30:25

Hope the Cat will stay alive :-) . Kai buvau gal iki 10 metu daznai sapnuodavau kaip mane vejasi su sunim ir automatais ginkluoti vokieciai. Ir kiekviena karta mane nusaudavo. Tada daznai atsikeldavau jausdamas kakulku padarytu zaizdu skausma. Jausmai naturalus. Mano sesuo - psichologe sako kad aiskaiusi praeities prsiminimai vaikams iki 5 metu. Kiek ji teisi - neziau. Tai tau ir praeitis. Skaitydamas Maiklo Niutono knyga - Journey f the souls, permeciau gal 15 zmoniu praeitis - prisiminimus is praeitu gyvenimu. As galvoju, kad turint ir kazkokiu (deja as neturiu jokiu ir nepretenduoju - as ik patarimus dalinu :-) ) sugebejimu yra svarbu juos teisingai suprasti. Jei sakytum rastum savyje kiek noro dirstelt i ta knygute... be galo idomu butu suzinoti tavo nuomone apie tai. Vel gi gali visiskai ignoruoti ka sakau. bet kokiu atveju.

Prisijungęs


mina  Spalio 12, 2015, 18:33:08

Tikėtina, kad tai gali būti žinutė iš praėjusio gyvenimo. Jauname amžiuje dažnai sapnuojame keistus sapnus (vieną iš gyvenimų taip pamačiau). :) Būtinai peržvelgsiu nurodytą knygą. Skamba išties įdomiai. Ačiū.

Prisijungęs