Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cdrw

: 1 2 3 ... 37
1
Pagrindinė Forumo Informacija / Apiemistika.lt grįžta
« Įrašytas: Vasario 18, 2017, 17:17:29  »
Sveiki visi praėjo nemažas laiko tarpas kuomet tiek puslapis tiek forumas buvo neatnaujinami. Teisintis kodėl, dėl ko ir už ką čia ne vieta. Su ištikimiausiais mūsų skaitytojais norėčiau pakalbėti atskirai privačiomis žinutėmis. Tad jei tu vis dar lankaisi mūsų forume ir esi aktyvus - susisiek su manimi. :) Praėjus pusantrų metų galime pasidžiaugti dėl vis dar nemažo lankomumo kurį generuodavo paieška internete. taip pat vis dar turime aktyvių vartotojų kurie lankosi gana dažnai. Pasinaudojant proga taip pat norėčiau atsiprašyti dėl puslapio apleidimo.

Kitos naujienos.

Ateinančiu metu pastebėsite gana daug atnaujinimų kurie palies tiek forumą, tiek patį puslapį, bei parduotuvę.
Taip pat nuo šiandien bus vykdomi konkursai kuriuos planuojame kas savaitę. Sekite informacija facebook puslapyje.
taip pat ieškomi nauji komandos nariai kurie galėtų rašyti straipsnius, moderuoti forumą. Jei esate aktyvus ir norėtumėte prisijungti - susisiekite su manimi. Pamiršau svarbiausia. Už jūsų pagalbą bus atsilyginta:)

2
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Gegužės 31, 2015, 12:32:10  »
Atsiunte Indrė

Mes su drauge kartu nakvodamos nusprendėme išsikviesti dvasią. Kadangi žinojome tikrai lengvą būdą. Viskas buvo gerai, dvasia pasitaikė draugiška ir maloni. Lengvai ją išvarėme. Bet namie pagalvojau, kad draugė visą laik galėjo judinti siūlą su adata, nes ji laikė.

Kai pasilikau viena namuose, nusprendžiau įsitikinti, kad dvasios egzistuoja. Aš paėmiau ir pati viena išsikviečiau dvasią. Buvo šiurpu 23h vienai namie kviestis dvasią, ypač kai adata pradėjo suktis. Aš paklausiau dvasios vardo. Ji man atsakė, kad aš labai greit mirsiu. Aš labai išsigandau ir paklausiau kodėl. Ji pasakė, todėl, kad išsikviečiau ją. Aš be galo išsigandau, ir ją išvijau. Ji nenorėjo manęs palikti, bet man pavyko jos atsikratyti. Nusprendžiau išsikviesti dar vieną dvasią. Su ja kalbėjomės gal 10-15min. Tada aš jai sakau: senoji dvasia sakė kad aš greit mirsiu. Ar tai tiesa?. Adata pasisuko ant žodžio TAIP. Aš labai išsigandau. Tada jos paklausiau: ar įmanoma išsisukti nuo mirties? Adata vėl pasisuko ant TAIP. Tada aš sakau: ar gali pasakyti kaip? Adata atsisuko ant NE. Aš persigandau. Nežinojai ką daryti. Namuose girdėjau keistus balsus, žingsnius, neryškius šešėlius matydavau. Kartais jausdavausi stebima arba jausdavau kaškieno būvimą šalia savęs ar šaltį. Man buvo baisų, nes niekas daugiau to nejausdavo, nematydavo,negirdėdavo. Po metų męs išsikraustėm iš buto, nes aš nebegalėdavau ten būti. Dabar viskas gerai, viskas susitvarkė,ir aš tikiu dvasioms s ir niekada daugiau jų nebekvisiu.

3
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Gegužės 28, 2015, 13:08:38  »
Atsiuntė Edita:

Viskas prasidejo kai buvau maza kaskur 3 metuku,mano mama mane isivaikino 2m ir pasieme namo gyvenau rukloj jonavos miesteli kuris buvo lig prakeiktas ten daugiausei myrciu buvo nelaimiu vis kaskas suudegdavo arba nusizudidavo zdz as gyvenau sename kambarij jis buvo tamsiausias ir baisiausias 3 metuku su kazkoke dvasia bendravau nezinau su koke bet tikriausiai tu buvo mano tevas kuris seniausiai jau nera tarp gyvuju suejus 5m pradejau girdet kaip virtuvei kaskas vis girgzda sakutes barskejo nors mama megodavo su pateviu kietai o as visada atsikeldavau nakti kiekviena nakti , tada pradejau girdeti kolidoriuj garsus kaik kaskas vaiksto vergdavau naktimis is baimes vienakarta is baimes neistveriau ir nubegau i lova pas mama ir papasokojau mama sako kad as vis susapnuodavau bet ne tikraine, tada 6 m pradejau matit kaskokes dvasias jos buvo juodai apsirengusios bet sale mano lovos visada buvo mano tevo dvasia ir taip ilga laika, sulaukus 12 as apsigevinau kitam kambari bet tame kambari gyveno naminukas su juo praita vasara as bendravau visada jis pasirodidavo man visada jis gasdindavo mano drauges jam tai patikdavo viena karta jis patase mano drauge uz plauku ji apsiverkus isbego po to laiko ji net i psihijatrine isvaziavobet tai nesvarbu,mano dukterecia pagimde vaika ir mes menesuj isvaziavom is namu i londona grizus namo jauciau nerima baime pasidariau kaskoke usidarius nebemoku juoktis noriu but laiminga bet neiseina noriu daug verkti pastaruoju metu nes naktimis matidavau ta dvasia ji man sakidavo kaska bet as nesuprasdavau ka savo kambari kuriam gyvenau jame girdedavau visada balsus ir tai mane siurpino ir viskas iki dabar as pakeiciau gyvenama vieta isikrausciau i londona gyventi ir tai mane dar labiau paveike noriu mirti kila baisiausios mintis galvoje ir ta dvasia as jos labai bijau bet jauciu kad ji nori su manim susisiekt ka man darit patarkit prasau

Atsiuntė Loeko:

Sveiki, norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir sulaukti patarimų. Viskas prasidėjo prasidėjo prieš 3-2 metus.Niekaip negaliu pasiekti vidines ramybės medituodama ar siekdama sukurti PSI kamuolį. Atsisėdu patogiau sukryžiuoju kojas sudedu rankas nuraminu mintis ir štai kaip viskas prasideda tiesiog nejaučiu nei rankų nei kojų dažnai išsigąstu ir staigiai jas sujudinu tada siek tiek aprimstu bet čia dar ne viskas svarbu yra tas, kad man visada pradeda suktis galva kai esu užsimerkus ir bandau medituoti jaučius kaip aš ir lova ar grindys linguoja ir vėl staiga nejaučiu rankų ir kojų. Kartą nutiko taip kad bandydama medituoti pradėjau regėti ryškų mėlyną tašką. Tada staiga atsimerkiau ir negalėjau visa naktį užmigt nes visą laiką sukosi galva ir tarsi jutau kaip juda grindys ir sukasi lova. Jeigu kam yra yra nutikę panašių reiškinių papasakokite savo istorijas. Mano el. Loekodee@gmail.com

4
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Gegužės 28, 2015, 13:05:54  »
Atsiuntė Rugilė:

Žinau daug istorijų ,štai viena jų ,Šį tikrą nutikimą, man papasakojo mano buvusi uošvė. Ji man papasakojo ,apie savo 12m. broliuko Aido žūtį ir nutikimą per jo pašarvojimą. Taigi Aidas buvo labai gabus ir geras vaikas, turbūt kaip ir visi kiti. Niekas nė negalvojo koks likimas jo laukia. Buvo Joninių vakaras. Aidas mynė dviračiu ir netoli upės pamatė 2 to kaimo berniukus, jie ruošė Joninių laužą.

Priėjus arčiau bepilant benziną laužan, kažkaip užpile Aidą. Nudegė 80 procentų kūno. Ligoninėje išgyveno 4 dienas, buvo sąmoningas, sakė savo mamai ,kad jis mirs. Buvo pašarvotas namie ir antrą naktį ,buvo šviesi naktis, švietė pilnatis. Visi buvę kambaryje matė kaip nuo berniuko kūno pakilo balta keista paukštė, kuri išskrido pro langą. Mačiusieji tai nusprendė, kad tai vaiko siela. Gal aš nekokia pasakotoja ir negaliu taip papasakoti, kaip tai matę to berniuko sesuo ir mama. Tikiu, kad yra sielos, kad ir kokiu pavidalu jos mums pasirodytų.

Atsiuntė Lia:

Sveiki! As ir noreciau pasidalinti ka as maciau. As gyvenu dideliame name tat ir mano kambarys didelis. Atsikeliau nuo graustinio buvo 3 ryto pasiziurejau i grindis ir ten pamaciau kazkokius svieciancius padarelius. As pagalvojau kad man vaidenasi ir vel miegojau. Vel ir vel taip kokias 4 nakti. Kol neisvaziavau is namu. Buvau pas pusesere ji miegojo kitame kambaryje,bet dabar maciau kad tie padarai ant mano lovos ir saukia mano varda. Man nusibodo ir as jiems pasakiau ko jus is manes norite? Jie pasake kad man padeti nes man gresia pavojus. Nes karta as buvau mokykloje ir labai stipriai uzsigavau ir kita ryta atsikelusi nebuvo zaisdos man atrodo kad ten buvo fejos. Jai kazkam is jusu buvo atsitike pasidalinkite.

Atsiuntė Gabrielė:

As gabriele as esu ten buvusi ten labai kraupu.as ten buvau su draugais . As zinau toki pirmoka ant kurio Buvo uzkritusi plyta ir jis ten mire.dar zinau ,kad ten buvo du broliai ir jie dare eksperimentus baisius su zmonemis ir gyvunas jie nupjaudavo zmogui liezuvi ir prisiudavo suns liezuvi tai kraupu.as maciau nuotraukas pakabintas ir pirmoi buvo normali mergaite antroi buvo mergaite be akies trecioi buvo ji be dvieju akiu ,o ketvirtoi is viso be galvos .ten yra dideles patalpos todel ten baisu .ten sakoma ,kad yra skalbykla ,bet istikro tai tik priedanga ,kad niekas nezinotu ka jie ten daro su vaikais kurie buvo vaiku prieglaudoje ,o cia yra is dienorascio . Viena mergaite buvo kampeli ji bijojo,nes jos brolio kojas jau nukirto ,o kita diena man nukirs pecius ir as nebe galesiu rasyti.ten neikit ,nes ten tikrai baisu . O beje ten po skalbyklem yra palaidoti zmones .nesiulau ten eiti ten yra man pati baisiausi vieta .jei norit suzinoti daugiau krepkites i mane .

Atsiuntė Laura:

Neseniai atsikrausciau su tevais y nauja nama. tik uzejus y vidu pajutau kad prie manes stovi dar vienas, nepazystamas zmogus. pasijutau keistai. Kai vasara ejau su drauge pasivaiksciot man ir vel pradejo vaidentis. As maciau jauna vaikinuka su krepsininko apranga, bet jis buvo labai nuliudes ir sedejo netoli musu ant zemes. Kita drauge pamane kad as isprotejau, bet ne tai tikrai buvo vaiduoklis. Norit tikekit norit ne bet ta zmogu as matau kas dien ziurint pro mano langa. Man darosi baugu. Mama man sake kad per miegus as rekiu "nelysk, nelysk!" nors atsikelus as net neprisimenu ka sapnavau. Tikiuosi yra tokiu kuriems tai buna, todel prasau rasykit y komentarus ka man daryt, nes man sako kad as isprotejau.

5
Pagalba Nusiskundimai Klaidos / Kas darosi su apiemistika.lt?????
« Įrašytas: Vasario 07, 2015, 14:11:32  »
Pats forume mažai lankausi ir neseku temų. Kaip kažkas minėjo - pagrindas yra apiemistika.lt portalas ir  parduotuvė. Žinoma dėl forumo gaivinimo yra planų. Reikėtų tik daugiau moderatorių. Yra norinčių? :) Jei taip tai pm man. Ir trumpai apie save parašykite. Reikalingi patikimi žmonės.

6
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Sausio 02, 2015, 20:26:14  »
Atsiuntė Klaidas

Sveiki aš esu Klaidas Vaiduokliu Gauditojas norėčiau pasidalinti savo nutikimu. Iki to laiko kol tapau vaiduokliu Gauditojas givenau kaip ir visi kiti žmonės. Mane pastumejo toks nutikimas. 2012-uju Kalėdų naktį aš pabudau lyg kažko pažadintas. Apsidairiau bet nieko nebuvo, bandžiau vėl užmigti. Bet man nedavė ramybės žingsnių garsai palindau po kaldra.
Paskui po 1min. Girdejau braižimus, pasižiurėjau matosi kaip brėžiasi linija bet nieko aplink nebuvo. Išėjau pas tėvus miegoti. Ryte po bažnyčios man mama papasakojo jog kai seniau miegodavo netolėse kitam kambarį girdėdavo žingsnius. Toks yvikis mane paskatino labiau domėtis apie vaiduoklius. O 2014-12-26 mano puseserei pradėjo rodytis ji bet dabar jau viskas baibės su šita dvasia.

Jei kam reikia pagalbo su vaiduokliais rasykit man bombaskile@gmail.com jei rasiu laiko Mielai aš jums padėsiu.

Atsiuntė Gintautė

Sveiki. Norėčiau papasakoti savo draugo sapną, kuris pasirodė gan keistas. Šį sapną jis sapnavo gan senokai, tačiau ir šiandien jį prisimena aiškiai kaip dieną. Gulėjo lovoje ir užmigo, nes jau buvo gan vėlu. Staiga pajuto stingdantį šaltį, kuris apgaubė jį visą. Pramerkęs akis jis pamatė keistą siluetą. Veido neįžiūrėjo, vietoje jo buvo juoda dėmė. Siluetas buvo su apsiaustu. Iš pradžių stovėjęs kojųgaly, siluetas atsistojo šalia prie šono. Jis bandė pajudėti, bet neįstengė.

Kūnas buvo kaip sukaustytas šaltais diržais. Staiga juodasis siluetas pakišo savo šaltas rankas po juo ir pradėjo kelti aukštyn. Jis vis dar negalėjo pajudėti. Pradėjo šaukti kaip niekad savo gyvenime. Staiga pajuto kaip jį kažkas krato. prabudęs pamatė, kaip mama šaukia, kad šis pabustų. Atsisėdęs lovoje alsavo greit ir buvo visas išpiltas šalto prakaito. Sakyčiau gan keistas ir tikroviškas sapnas. Kaip manot? ar jis galėjo ką reikšti?

Atsiuntė Irutė

Sveiki, norėčiau papasakoti apie savo katę. Grįžau namo po darbo ir žiūriu, kad nebėra mano žiedo, kurį palikau ant spintelės. Nusprendžiau, kad žiedą kažkur nukišo mano katė. Visą kambarį apverčiau aukštyn kojom. Neradau. Tuomet nuėjau į svetainę (žiedas buvo miegamajame). Atėjo ir mano katė. Sedžiu ir klausiu aš jos ,, Kur padėjai mano žiedą?". Ji palindo po stalu ir žiūri į grindis, po sofa. Aš palenkiau galvą po stalu ir vėl klausiu to paties. Ji vėl žiūri po sofa. Pasiėmiau virbalą ir prabraukiau po sofa, per grindis. Ir ištikrųjų ten buvo žiedas! Todėl visus raginu, jei neprisimenate kur kažką padėjote, ar kur dingo, įsiklausykite į savo augintinius.

Atsiuntė Paslapčių medžiotoja

Mane nuo seno domino įvairios paslaptys. Šio metu mane sudomino Egipto piramidės. Tiksliau piramidžių statybos senovėje. Daug kas mano, kad piramides pastatė ateiviai, arba, kad tais laikais nebuvo gravitacijos. Žinoma yra ir tokių kurie mano, kad pasidarbavo milžinai...

Tai kaip gi viskas buvo? Kaip tuomet be jokių modernių priemuonių jie pernešdavo sunkiuosius blokus? Fizikai nustatė, kad blokų pagrindas šlapias smėlis. Taigi radau lrytas.lt skaityklėje straipsnį perskaičius radau puikios informacijos joje rašoma: „Piramidžių statybai, senovės egiptiečiai turėjo transportuoti sunkius akmens blokus ir didžiules statulas per dykumą“, – pastebėjo tyrimo autoriai. Komanda pabandė tai atkartoti ir priėjo išvadą, kad šlapias smėlis yra atsakymas į šį visuomenę kankinusį klausimą.

Tų laikų gyventojai užkeldavo sunkius daiktus ant rogių ir darbininkai juos traukdavo per smėlį, kurį šlapindavo. Tyrimo metu paaiškėjo, kad pakankamas smėlio drėgnumas perpus sumažina jėgos poreikį traukiant. Norėdami šią teoriją patikrinti, fizikai įrengė laboratorinę „Egipto versiją“, dėkle su smėliu patalpinę roges. Pildami vandenį jie nustatė tam tikrą smėlio standumą, kuriuo patogiausia gabenti roges su svoriu. Tam jiems prireikė ir reometro, kuris rodo, kokiai jėgai veikiant smėlio pagrindas deformuojasi.

Paaiškėjo, kad šlapias dykumos smėlis yra maždaug dvigubai standesnis negu sausas. „Rogės gerokai lengviau slysta vandeniu sutvirtintu paviršiumi, nes priešais nesusidaro birių granulių sankaupa, kaip atsitinka sauso smėlio atveju. Kad šį metodą naudojo ir senovės egiptiečiai, išduoda jų piešiniai ant sienų. Jose rogių priekyje pavaizduotas žmogus pila vandenį ant žemės“, – teigė mokslininkai. Tai štai paslaptis įminta!

7
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2014, 11:14:24  »
Atsiuntė Kamėja

Mes su šeima gyvenom Eišiškėse.Viskas lyg ir gerai būtų buve.Bet as sumaniau iškviesti dvasią.Pasikviečiau savo draugus palaukus kol mama išvažios.Viską kaip reikia padarę.Prieš eidami miegot paklausėm ar ji jau išėjo ji atsakė kad taip.

mes nusprendėm nakvot pas mane.Aš,mano vaikinas ir dvi mano draugės.Mes visi miegojom kol išgirdom kad rėkia viena iš mano draugių Erika.Atėję radom ją gulinčią lovoj perpjauta gerkle.Iškart visi pabėgom į savo kambarius ir toliau miegojom.Kol......... Išgirdom kaip rėkia kita iš mano draugių Vika.Ją atėję su mano vaikinu radom išplėštais viduriais.Dar labiau išsigandom.Ir nubėgę pas mane į kambarį nusprendėm miegot kartu.

Kol....................... galiausiai išgirdau rėkiant savo vaikiną.Jis buvo kirviu sukapota galva.Taip as netekau visų savo draugų.Poto teko metus važinėt pas psichologą ir persikraustyti gyventi net į kitą kaimą Liupkiškes.Nuo to laiko daugiau nebe taip byjau bet naktį prabudus vis pasitikrinu ar esu.Gyva.

Atsiuntė Rokas


Eidamas namo 23:53 narsydamas pakeliui pasijutau sutrikes apsizvalgiau Nieko Nera kai jau buvau namuose pakeliau akis ziuriu langas atidarytas nors as jo tikrai neatidariau isgurdau duzesi atbegau virtuven ziuriu vaza su gele nukrito ir suduzo iskart apziurejau buta nieko nera apsisukau ir ejau miegot taciau miegas ilgai nesitese pabudau 2 valanda nuo girgzdanciu garsu einanciu is virtuves todel ten ir nupedinau ziurejau kaip mano akyse krenta visos lekstes su kitais daiktais zinau kad tai buvo poltergeistas bet ar jus draugai galite padeti ir pasakyti kas tai? nerasau lietuviskom raidem nes nes mano pc neturi lietuviu kalbos.

Atsiuntė Dovilė

Viskas prasidėjo kai per Vėlykas su šeima nuėjome į bažnyčią. Šeip ne taip prasibrovusi pro visus atsistojau prie sienos. Kadangi buvo nuobodu, galvojau visai apie kitus dalykus ir tada prisiminiau vieną dalyką, kurį man pasakojo tikybos mokytoja: istoriją apie angelus sargus. Ji sakė, jog kiekvienas žmogus turi savąjį angelą, kai kas net du ar tris.Jo galima paparašyti, kad pasirodytų. Pamaniau, jog reikia išbandyti, tad pradėjau mintyse kartoti:"Mano angele, parodyk man, kad esi su manimi".

Niekas neįvyko. Kai jau buvau beprarandanti viltį, įvyko kai kas neįtikėtino. Pajutau, kaip kažkas švelniai palietė mano petį ir vos girdimai sušnabždėjo mano vardą. Išsigandusi apsidairiau. Juk stovėjau prie sienos, šalimais stovėjo tik moterėlės. Tada supratau: turbūt tai mano angelas sargas. Po kurio laiko panašus keistas įvykis nutiko vakare, kai sėdėjau savo kambaryje ir išgirdau kad pro mane kažkas praeina. Nieko nemačiau, bet tikrai aiškiai girdėjau. Žingsniai buvo greiti. Ar Jums yra buvę kažkas panašaus?

8
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Liepos 01, 2014, 11:24:33  »
Atsiuntė Ignas

"Sveiki. Noriu jums papasakoti savo sugebėjimą kuris man pridarė daug nemalonumų.Išpradžių sapnavau,kad galiu tesiog bėgti sienomis,ar labai aukštai pašokti.Dabr tiesiog galiu laisvai užlipti betkur.Tiesiog einu ir pradedu bėgti siena.Tikrai tėvai nesidžiaugdavo mane pamatę ant mūsų daugiabučio stogo (Pas mus užlipimas ant stogo nebuvo užrakintas).

Dabar nesenai įvykęs įvikis buvo stadione Šiauliuose.Tiesiog žaidėm regbį.Šokau paimti kamuolio ir tiesiog atsiradau ant šalia buvusių gruvėsių stogo. Kai tėvams pasakoju,kad tiesiog tai padarau netyčia,tėvai atsako,kad Taip kaikuriems būna.Vieną kartą tėvai kažkur surado (man nesakė kur)tiokius pasikalbėjimus,kuriuose susitinka panašūs žmonės(kurie mato vaiduoklius ir tt.). Nuėjau kelis kartus.Bet nieko gero tai neparodė.Jei kamnors yra kas nutikę panašaus,prašau padėkit man.Aš nenoriu būti kitoks.Nenoriu laipioti ant stogų."

9
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Birželio 25, 2014, 10:57:10  »
Atsiuntė Arijus

viena nakti paskambino man nezinomas zmogus.Jis snabzdejo kazkokiomis kalbomis.as galvojau vaiku pokstai bet klydau tas zmogus ateina prie lovos ir sako kodel kodel? ir pradeda dauzytis durys, pradeda begti is ciaupo vanduo, atsidaro uzuolaidos ir pradeda tai junginetis tai issijungineti televizorius. as matau pirstus prie duru ir baisu veida.Nuo tada as prasydavau miegoti su mama kol priprasydavau ir miegodavau su ja,bet kai as nakty atsibusdavau ji ziuredavo i mane raudonomis akimis ir kabodavo ant spintos pakabos.

kai ryte mama atsibusdavo ir budavo kazkokia keista ji tapo labai gera bet raudonomis akimis,tetis sako kad jei reikia i ligonine del akiu tada inai sako to vyro balsu eik tu asile! o tada man sako kodel tu manes bijai as tik noriu tave nusivest i anapus ten tu busi nemirtingas,tada as begau i lauka pas savo drauga kylau liftu i 7 auksta ir uzstrigau 5 aukste issijunge sviesa ir pradejo sviesti veidrodis as rekiau ir klykiau bet manes nieks neisgirdo is veidrodzio islindo tas vaikinas ir sako tu jau mires!

bet as pasakiau kodel ka as padariau? ka tu padarei? tu mane nuzudei! tada as isbales sakiau kkaip ka as padariau tada jis mane taip suspaude kad as vos nepasprigau.Bet tada as ji pastumiau ir jo nebebuvo. as atvaziavau pas drauga ir papasakojau istorija jam. apie tai kas ivyko atejo naktis ir as miegojau pas ji galvojau bus geriau.

BETjis buvo apsestas tos dvasios ir tada as pradejau susikaupt ir juo netiket galvojau pades bet ne! jis mane pradejo smaugt tada as sakau koks tu vaiduoklis tu velnias! jis supyko ir jo nebeliko bet istorija vel pradejo kartotis girdziu snabzdesius duru trankyma as nebezinau ka daryti gal jus galite patarti ka daryti jeigu as tikejau vaiduokliais bet as tikejau kad jie nieko nepadaro zmonems bet ne! mane lyg kaskas prakeike gal jus turite minciu ka daryt?

10
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Birželio 13, 2014, 09:44:53  »
Atsiuntė: Viktorija

"Sveiki noriu papasokoti keista istorija. Tai nutiko vasara buvo karsta diena atejo i pabaiga as atsigulau buvusam savo senialio kambari miegoti ir ramei gulejau negalejau uzmikti, as pasisukau ant šono ir pradejau girdeti kaip kaskeno kvepavima ir šnabdesi bet negalejau suprasti kieno. Man daresi vis kraupau ir as pabegau i kita kambari pas teta.

Pabudus ryte papasakojau viska tetai bet ji negalejo patiketi manimi ir sake as per daug skaitau mistikos ir ziuriu filmus apie tai. Teta liepie mazaji pusbroli pagulditi tam kambari kuram ta nakt turejau miegoti bet girdejau garsus. As taip ir padarau ispradziu pokol pusbrolis miegojo kai as buvau paglvojau na uzmigo eisiu i virtuve, tik uzdarius kambario duris pasigirdo mazylio verksmas ir negalejau jo nuraminti lakau ant ranku ji ir staiga pradejo skambeti telefonas jis buvo kitam kambari o mazylio nenorejau palikti vieno ten ir nuejau su mazyliu i kita kambari bet tik izengus i kambari vaikas nusiramino keista kaskodel ir jis ten uzmigo.

Diena pasibaige grizau miegoti i ta pati kambari, girdejau vel tuos garsus bet pagalvojau gal as ant rimto per daug prisigalvojus bet vistiek negalejau uzmikti man pasidare karsta pakilo temperatura visa buvau prakaite šlapia ir uzmerkus akys girdejau kvepavima ir šnabždejia varcausi ant vieno šono tai ant kito.

Prasimerkau ir iš tamsos ant mano koju sedejo jauna mergina permatoma bet ir riški ir su baisiu veidu aš pradejau rekti bet man nepaviko aš rekiu bet negliu lig kaškas man neduoda, mergina sedejo man ant koju apie 3-4 min o velau dingo ir mano balsas prasikirto ir as prarikau teta ibegus i kambari pamate kaip as nesveikai rekau ir nuraminus isvede mane iš kambario as jei viska papasakojau. Po kaskiek laiko isvazavau namo is kaimo ir niekam nesakau kas buvo nutike."

Atsiuntė: Monika

"Norėčiau papasakoti tokį dalyką, tik nesišaipykit. Man tėra 12 metų. Rytais aš keliuosi anksti, šeštą valandą, kad nepavėluočiau į mokyklą. Tikrai sakau, aš NEŽIŪRIU siaubo filmų, taip pat mano silpni nervai. Tada dar neskaitydavau Apiemistika.lt.

Atsikėliau, išėjau iš kambario. Pažvelgiau kairėn, kaip visada svečių kambario durys buvo atidarytos. Tame kambaryje stovi mano prosenelės tėvų senas bufetas. Jis matosi pro atidarytas duris. Tik staiga pamačiau iš to bufeto kampo lendančią žalią ranką. Visa nutirpau, bet savo nuostabai pasižiūrėjau giliau. Ranka pasitraukė. Truputį atsitraukiau - ranka vėl išlindo.

Pagalvojau, man bus šakės. Nėriau į vonios kambarį ir užsirakinau. Nusipraususi laukiau vonioje kokią valandą, kol mama pasibeldė į duris. Viską jai išpasakojau. Mes kartu nuėjome pasižiūrėti už bufeto, bet nieko ten nebuvo. Tą naktį negalėjau nė bluosto sudėti. Po mėnesio, eilinį rytą, vėl ėjau nusiprausti. Vakarais svečių kambario duris uždarydavau, nes pernelyg bijodavau, kad vėl kažką pamatysiu. Skubėjau praustis. Susišukavau plaukus, ir norėjau pasižiūrėti, ar pakaušyje nėra "gaidžių" (taip mergaitės vadina negražius plaukų iškilimus). Atsistojau prieš veidrodį. Pasiėmiau mažesnį veidrodėlį ir atkišau jį į savo pakaušį. Tikslas toks - kad veidrodėlis atspindėtų mano pakaušį ir tai matytųsi dideliame veidrodyje.

Mažame veidrodėlyje dar matėsi mano nugara ir pečiai. Tik staiga pamatau - žalia moteris man už nugaros ir pečių, jos veido nesimatė, tik apatinė plaukų dalis. Tą momentą trenkiau veidrodėlį į žemę jį sudaužydama. Atsisėdau ant tuoleto dangčio, išpūstomis akimis žiūrėjau į tą vietą, kur turėjo stovėti moteris. Po penkiolikos minučių nedrasiai išėjau. Daugiau man taip niekada neatsitiko..."

Atsiuntė: Baltas vaiduoklis

"Tai buvo senokai, man dar 14 metu buvo. tai viena nakti su savo drauge sugalvojome iseiti pasivaikscioti po gatves. Gyvenome tylame rajone (uzmiestije.) tai buvo salta ziema Norvegijoje. Vaiksiojome tik apsviestose gatvese, kur tamsu buvo ne zinksnio nezengem. tai vaikstinejome ir mano drauge norejo uzeiti i kalna pafotografuoti panoramos, nakties sviesu. tai buvo labai tamsu nieko nesimate. Isijungiau telefonini prozektoriu ir siek tiek apsisveciau kelia. ta drauge zenge drasei, lyk nieko nebijodama. Na o as bijodamas bandziau ja sustabdyti, bet vis tiek ejom pirmin zinksis po zinksnio. tada as sustojau ir nei is vietos nejudejau, supykino labai ir apsisukes pasileidau zemin begdamas.

Drauge susauke SUSTOK! tai as apsisukau ir tada tai pamaciau didelis, tvirtas, stiprus vyras jai uz peciu laikesi. As sustingau ir nei zodzio istart negalejau. Kita diena kai vel su ja mokykloje susitikau viska jai papasakojau ir ji pati jaute siluma lig butu apgaubusi ja. Veliau issiaiskinom kad tam kalne 1943 metais vokeciai bunkerius buvo isirenge nes ten du fjordai labai gerai matosi. Vis dar baisu pagalvoti apie ta nakti, siurpuliukai po visa kuna vaiksto, pikinti pradeda. Na cia jau jum spresti tiketi ar ne, bet tai tikrai buvo."

11
Skelbimai / [Ieškau] Ghost box
« Įrašytas: Gegužės 15, 2014, 14:22:56  »
O ko paprastas diktofonas netinka? Ten tas ghost box manau tik akių dūmimas. Kaip jis ten tas dasias prišauks, kad galima būtų įrašyti jų balsus? Manau, kad ten tik diktofonas.

12
Pagalba Nusiskundimai Klaidos / Jūsų pageidavimai - pasiūlymai
« Įrašytas: Gegužės 15, 2014, 14:18:54  »
Druwis teisingai kalba. Šiaip didžiausias dėmesys yra skiriamas pagrindiniam puslapiui, o ne forumui. Ir dabar dirbama prie naujo projekto kuris visai greitai bus visiems jums pristatytas :) liko laukti nedaug. Dėliojami paskutiniai akcentai ir ruošiamasi pristatymui. :)

13
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Gegužės 03, 2014, 07:33:32  »
Atsiuntė: Povilas

Sveiki, skaitytojai. Šiame rašinyje norėčiau pateikti mitų ir teorijų apie tai, kas iš tikrųjų žmogui nutinka po mirties.

Pirmiausia pradėkime nuo religijų. Visose religijose po mirties žmogus keliaują į dangų arba į pragarą. Vienose religijose yra minima, jog jei žmogus keliauja į pragarą, ten jis visą amžinybę degs nežmoniškoje temperatūroje už savo padarytas nuodėmes. Kitose - jį nuolat kankins mintys apie padarytas nuodėmes. Taip pat priklauso kokias nuodėmės žmogus yra padaręs. Jei kokias nors paprastas, jis eis į skaistyklą ir ten atgailaus už jas, o po to keliaus į rojų.

O jei žmogus išvis nėra nusidėjęs, tai iškart keliaus į rojų (bet tokių nebūna). Na, o dabar pažvelkime į porą teorijų.

Yra ganėtinai populiari teoriją, jog po mirties yra atgimstama (tai galioja absoliučiai visiems organizmams). Bet nebūtinai žmogus atgimęs būna žmogumi, jis gali būti bet kas, kad ir kirstukas, katė, pelė ar netgi koks nors ateivis. Tačiau atgimęs nepamena kas jis buvo savo praeitame gyvenime. O tikriausiai pati populiariausia teorija iš visų ir ta, jog po mirties yra tiesiog neegzistuojama, taip pat kaip ir 9-10 mėnesių prieš savo gimimą. Tačiau neegzistuoti po mirties yra žiauriau negu neegzistuoti prieš gimimą, nes po mirties jau niekada nebegyvensi.

Mano patarimas tiems, kurie tiki ta teorija: visiškai nereikia to bijoti. Pagalvokite, kiek iš viso kada nors gyvenusių organizmų numirė. Bilijonai! Ir jie visi dabar neegzistavimo būsenoje. Taigi, stenkimės niekada nenuobodžiauti, neleisti laiko veltui gyvenime! Stenkimės kiekvieną dieną gyvenime praleisti prasmingai, nuostabiai, šauniai, nes gyvenimas tik vienas visoje amžinybėje! Na, ir rašinio pabaigoje prisipažinsiu, jog netikiu pomirtiniu gyvenimu. Tikiu teorija, jog po mirties neegzistuojama.

14
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Balandžio 28, 2014, 10:40:34  »
Atsiuntė: Andrius

"Sveiki šio puslapio lankytojai. Na nemanau ar jūs tikėsite tuo ar ne, bet pasakoju ką aš patyriau su draugais. Taigi, nepradėsiu čia rašyti litanijų, o einame prie reikalo. Tai vat, pas mumis šalia kiemo yra Apleistas Pastatas. Mes jį vadiname, kai einame ten pvz: Einam į PB [Pieno Barą].

Taip mes jį vadiname, nes ten buvo ~2005m. Nestabilios Psichikos Žmonių ligoninė. O paskiau buvo Pieno Baras [Kavinukė]. Bet ją uždarė dėl to, kad ten neateidavo niekas... [Bankrutavo]. O kalbant apie Psichinė Ligoninė tai ją uždarė, dėl to, kad ten masiškai mirdavo pacientai dėl nežinomos priežasties.

Viskas prasidėjo, kai draugas papasakojo apie kažkokį pastatą, jog ten ėjęs iš treniruočių matė neutralios spalvos žmonės. Mes žinoma netikėjome, nes pasaulyje mistikos labai maža. O čia mums nutikti tikrai negalėjo... Pastatas buvo gan gerokai apleistas, sugriuvęs. Norint patekti ten, reikėdavo perlipti per tvorą ant kurios yra parašyta "Eiti draudžiama, nesprogus mina" Mes netikėjome. Perlipę per tvorą pamatydavome keistų dalykų. Na pavyzdžiui neseniai ėjom [2014-04-23] buvo maždaug 20:30H. Tamsu. Ir aplinkui pastatą buvo pastatytos lempos [Nes šalia yra daugiabučiai].

Eidami kolidoriais, matydavom ant durų užrašus "Labaratorija" ; "Meistras" ; "Operacinė" ir t.t. Kadangi esam labai smalsūs ėjom iškarto link Operacinės. Ten buvo tikrai kraupu... Gulėjo kruvini skalpeliai, ant Operacinės Stalo buvo padėtas Radijas ir šone numesta lyg kaip Biblija... Mes labai buvom išsigandę, ir nepatikėsite, pasiklydome... Atrodo gal iš vienos pusės ir juokinga, bet mes neberadome kelio atgal... O dar girdėjome šūksmus keistus ir t.t. Bėgdami matydavom neaiškius šešėlius, bet visi galėtų paliudyti, kad ten buvo žmogaus siluetas... Vos ne vos ištrūkome ir nuo tos dienos, niekas nežada eiti ten. Papasakoję pažystamiems, jie mums pridūrė, jog ten buvo nusižudę 2 žmonės."

15
Jūsų istorijos / Jūsų istorijų rinkinys
« Įrašytas: Balandžio 15, 2014, 11:01:05  »
Atsiuntė: Ugnė

"Sveiki, norėčiau jums truputi papasakot apie save ir savo susidurimus su vaiduokliais: viskas prasidėjo prieš du metus. Pas mane nakvojo draugė. Aš atsikėliau, nes susapnavau košmarą (ankščiau nebuvau sapnavus jokio košmaro). Pakėliau galvą ir pamačiau prie lango einančia neryškią permatomą moterį.

Aš sustingau, o ji atsisuko į mane. Jos žvilgsnis mane sustingdė, per nugarą perbėgo šiurpuliukai. Ji nusisuko, o aš atsiguliau ir užmigau. Nuo to laiko visada prabundu naktimis. Mama mane net vedė pas daktarą. Praėjus metams nuo to įvykio su klasiokais nusprendėm išsikviesti dvasią. Viskas buvo gerai.

Pradėjom klausinėt apie dvasios išvaizdą. Keista buvo tai, kad dvasia save apibūdino kaip mano matytą moterį. Tą naktį vėl mačiau tą moterį. Kai atėjau į mokyklą klasiokai papasakojo tą patį. Tą dieną mūsų klasėje buvo labai šaltą, nors koridoriuose buvo šiltą.

Nuo vaikystės jaučiu, kad mane kažkas stebi (dabar irgi tai jaučiu), beje turiu katiną. Kartais pradedu užuosti keistus kvapus tuomet mano katinas pradeda žiūrėti į vieną tašką kuriame nieko nėra, bet jaučiu, kad iš tos vietos mane stebi.

Vieną kartą papasakojau apie tai savo dailės mokytojui. Jis pasakė, kad tai gali būti dėl to, kad mano plaukai šviesūs, o antakiai tamsūs. Tipo tokie žmonės gali bendrauti su anapusiniu pasauliu. Beje gimiau sekmadienį.

Prieš savaitę su drauge norėjom padaryti ką nors ekstremalaus. Ir nusprendėm dviese atsisėst ant vienos riedlentės ir važiuot nuo labai stataus kalno. Mes buvom jau beveik kalno apačioje, bet staiga iš gatvės važiavo mašina. Aš pradėjau labai spiegti, nes sėdėjau priekį.

Vieną sekunde man pasirodė,kad gatvė eina ta permatoma moteris. Mes atsirenkėm į tą mašiną mums beveik nieko nenutiko tik pasitempėm kojas.Bet trūko tik milimetro ir dabar būčiau be kojos. Nežinau kodėl, bet man atrodo,kad ta moteris mano angelas sargas."

Atsiuntė: Ieva

"Gal prieš 2 metus,naktį,mano mama grįžo išgėrusi iš savo drauges gimtadienio. Ta naktį aš miegojau su mama, man nepatiko matyti ja girta ir išėjau miegoti į kitą kambarį. Ten miegojo du mano broliai. Aš pasiklojau lova, ir jau beveik užmigau, po kelių minučių kolidorį pradėjo deginėtis balta šviesa,aš labai išsigandau,norėjau eiti pasižėti,kas ten yra,bet labai bijojau.

Girdėjosi kaip kažkas spaudinėja jungiklį. Aš bijojau pajudėti iš lovos, bet labai norėjau eiti pabudinti vyresnį brolį. Šviesa pradegė visą naktį. Ryte papasakojau mamai,mama nepatikėjo. Nuėjau į kolidorį lemputė nebeveikė. Tą dieną mano mama išėjo į darbą,ir sakė man sutvarkyti kambarius. Namie likau viena. Eidama į virtuvę,man kažkas ranka palietė pečius,aš labai išsigandau.

Nuėjau į mamos kambarį įsijungti televizoriaus,kad butu jaukiau, bet staiga dingo elektra,aš sedėjau ant lovos ir niekur nėjau. Girdėjau,kaip kitame kambaryje kažkas vaikšto. Iš kambario niekur nėjau kol negrįžo mama. Mamai vėl viską papasaojau,bet ji aišku netikėjo. Ir nuo to laiko aš pradėjau lanutikuoti. Parašykite į komentarus,kam panašiai yra taip būve.."

Atsiuntė: Otilmantas

"Viskas prasidėjo maždaug prieš metus. Viena nakti atsikelus pamačiau sėdinčią mergaitė ant lovos, bet tada pamaniau kad tai mano sesuo blūdyją pasižiūrių į jos lovą ir ji miegojo joj. Aišku išsigandau ir toliau ėjau miegot nekreipdama dėmesio. Iš pradžių tai nebesikartojo bet prieš mėnesi vėl atsikėliau nakti ir vėl sėdejo mergaitė ant lovos. Taip kartojos maždaug dar trys kartus, bet paskutini syki ji jau stovėjo prie lango ir žiūrėjo į durys taip ir nemačiau jos veido. Norėčiau sužinoti ar taip panašiai ir kitiems buvo, ar man jau pradėti vartoti vaistus..."

Atsiuntė: Lukas


"tai va as paskaites apie jusu pasakojimus apie dvasias ir nuspriandziau papasakoti ka buvau mates.Man tada buvo 7metai.Tai va pas mania namas 2 aukstu tai as biaveik visa laika budavau pirmam aukstia nes pas mania antram aukstia uzlipus laiptais yra du kambariai vienas kairiai pusiai kitas desiniai.

Siaip man vienam kazkaip budavo nedrasu lipti y antra auksta nes kai buvau mazas as dauk ko bijodavau.pas mania antram aukstia vienam is kambariu buvo palepe dar tai as viena karta budamas mazas su draugais zaidziau slepyniu ir as su draugu nuejom y ta antro auksto palepe ir ten pasislepem mes palikom palepes duris atviras nes palepei nebuvo sviesos.

tai va ten ir prasidejo piemas keistas nutikimas mes sedejom galia palepes ir dazkas uzdare duris palepes tai as iskart nuejau prie duru ir jas ketinau atidaryti bet man neisejo nes duris buvo lyg kazkuouzremtos.mes ten rekalojom kad mus isleistu nes mes manem kad ten tas draugas kur iesko musu uzdare mus ir kazkuo uzreme duris mes ten praleidom keleta valandu kol sese neuzlipo i palepe paimti uogienes stiklainio ji mus isleido ir tikino kad durys nebuvo niekuo uzremtos ir kad ji negirdejo kaip mes rekem.

2 ir manyciau pats baisiauses nutikimas buvo kai as megojau ir kaskaip netiketai atsikeliau 3 nakties tada as buvau nusisukias galva y siena tik atsisuku y kambar ir matau kazkas stovi kiek toliau man nuo lovos as tik pasikeliu injungiu staline lemta o ten stovi lyg kazkoks visas kruvinas zmogus be akiu as pradejau iskart rekt tai mama griaitai atbego ijunge lempa o ten nieko nebuvo.

Va tada as labai issigandau kadangi buvo vasara tai isvaziavau savaitei y kaima gryzias niekaip negalejau uzmikti nes man atrode kad kazkas atsitupes ant laiptu sedi ir y mane ziuri. bet laikui begant viskas praejo.Tai as nezinau kas ten per dalykas buvo bet manelabai isgasdino.Rasykit i komentarus jai kaskam ir tai teko patirti."

: 1 2 3 ... 37